52965
  • neuro
    #7027
    Huu mennyit nyomtuk az IK-t multiban annak idején :)
  • Molnibalage
    #7026
    Egy kis off jön, de nem tudom megállni. Kinek volt itt C64-e? Ismerős ez? :)
  • L Viper #7025
    Ja az jó effekt, tényleg nagyon állat

  • gsg16
    #7024
    most vettem észre,hogy külső nézetben,a gép fordulásakor a pilóta is fordítja a fejét.nagyon állat!!
  • L Viper #7023
    Na akkor leszünk egy páran. A szokott időben a Skype-on találkozunk, ha mindenkinek jó.
    Mindenki mást is szeretettel vár a nyáj, lehet csatlakozni.
  • Boconadi
    #7022
    par oldalt olvass vissza, és megtalálod, tökéletesen, minden patch-el :)
  • Gundark
    #7021
    Én is leszek ha kellek, meg megy a skype :)
  • Pzolika
    #7020
    Sziasztok . Én vagyok holnap a múltkorit faszául lekéstem :):)
  • gsg16
    #7019
    ma gyakorlás közben sikerült letennem a gépet 2 futóművel is.hiába,a másik szimulátorban nem nyílik a hajtómű 500-nál.ez kinyílott.de még így is sikerült letenni.
  • repvez
    #7018
    Sajna nem, melozok most ezerrel :(
    Tud valaki egy jo linket adni az OF 4.5-höz ahol elég gyorsan jön,mert már az összes linket kiprobáltam ami a globalfalcon oldalán volt,de vagy nem támogadta a letöltésvezérlöt vagy beadta az unalmast tultelitettség miatt az utolso 95%-nál szakadt meg.

  • L Viper #7017
    Repvez, ráérsz Te is holnap este ?
  • repvez
    #7016
    Csak hogy minden elférjen és kéznél legyen :D
    http://www.thev1chair.com/

    Ez "csak" 2600$
  • gsg16
    #7015
    köszönöm a segítséget Hind ügyben.én át álítottam a kompatibilitást WIN NT-re.azért nem ment.visszaálítottam 95-re,és indúlt.mégegyszer köszönöm.
  • L Viper #7014
    Szerintem ne is manualnak hívd, hanem inkább Bibliának
  • Molnibalage
    #7013
    Bazz, ez a manual csak nyúlik és nyúlik... :)
    Már most 43 oldalas és még kis túlzással sehol sem tartok vele.
  • Molnibalage
    #7012
    Már nem kell regeleni az Ara support fórumhoz. A manualombanegyébként a 4-dik oldal alján ott van a két link! Ide is bepostoltam már párszor és privátban is elküldtem már a srácnak. Fura...

    http://falcon.tonych.info/ és http://aoba.zapto.org/falcon
    Ebből a második néha nem elérhető.
  • Bucser
    #7011
    Aragorn Step By Step Install guide for redViper

    Regelned kell a megnézéséhez a fórumban.
  • ktomi22
    #7010
    de mind1 megtaláltam máshol a patcheket.. kösz all segitőkész embernek :)
  • Bucser
    #7009
    Igen.

    és van még a redviper patch 1.0.0.3 és a 1.0.0.4
  • ktomi22
    #7008
    freefalcon.com on csak a FreeFalcon 3hoz van patch :S
  • ktomi22
    #7007
    thx
    ..am még csak 1-es RedViper van?
  • Bucser
    #7006
    redviper1package-re keress rá torrenten és a patchek meg fent vannak a freefalcon.com-on.
  • ktomi22
    #7005
    bocsi hogy megint én.. Molnibalage thx nagyon neked...
    de a RedViper-t +patcheket honnan tom tölteni?
  • L Viper #7004
  • Molnibalage
    #7003
    A holnap este nekem jó elvileg.
  • L Viper #7002
    Ma este dolgozom sajnos, de esetleg szombat este ráérek. Remélem lennénk többen is.
  • L Viper #7001
    Akkor repülj el Simerophol felett alacsonyabb magasságon.
    Ahol nincsen semmi "ojjektum", ott valóban elég az a konfig is, de ha már A10-el kell támadni egy komolyabb menetoszlopot akkor már ott is gond lehet. ( sajnos )
  • Boconadi
    #7000
    Jo a manual, végig olvastam, ami eddig készen van.

    Ezen az ismertetőn nagyot derűltem:
    "Hibajelző és vészjelző panel. Nem részletezem, mert sokáig tart. A fontosabb dolgokat később megemlítem. Ha nagyon sok dolog világít, akkor valószínűleg úgy is véged van" :D
  • Molnibalage
    #6999
    Tom Wolfe? Kurva jó könyv! Teszek be idézetek a könyvből, amolyan igazi harci-marci idézeteket!
  • Gundark
    #6998
    Ööö. Miért nem megy a TSH site? Nekem megy. Igaz a 3.06os pecs az utolsó. De tőthető :) Szóval a Lokkon topic egyfajta szűrőként szolgál melyen ha átrostálódik az ember akkor kinyilik előtte a szim-világ kapuja? :) Mondjuk az valószinű hogy az "újakat" először a grafika fogja meg. Aztán ha megvan benne a "valami" (Id Tom Wolfe :Igazak :) akkor még röpülni is fog velünk :))
  • Boconadi
    #6997
    Hahaha, ez jogépnek számít :] Még a lock on is viszonylag jó grafikán futna.
  • Bucser
    #6996
    persze mert a lock On topicban kiéljük a szarkasztikus bunkó hajlamainkat az il-2 topicból meg a hülyegyerekeket zavarjuk el, szóval ide már csak az értelmese csúszik be aki hajlandó utánaolvasni is a dolgoknak és nem mindent úgy vár, hogy elétolják...
  • Bucser
    #6995
    A Kiegetket kúrva nehéz összevadászno hizzá mivel a TSH site már rég nem megy és sehol nem találni a fileokat a neten.
  • Gundark
    #6994
    Miért ne lennénk segitőkészek ? :) Kevesen játszunk falcont ha újak jönnek csak nekünk jó :) Még javasolnám megnézésre a Jane's F/A 18-at. Az olyan középút, a fizika nem rossz és van benne "rendes" avionika. S mivel nem túl új, még a gépeden is menne.
  • ktomi22
    #6993
    txh.. nem győzöm megköszönni.. ez a topic nagyon segítőkész.. mint Molnibalage-nak is mondtam kevés az ilyen ember/topic mint ti/ez..
  • netmester
    #6992
    ma este mkulti??
  • Molnibalage
    #6991
    Hát azért ez messze nem igaz. Tiszta és kicsit felhős beevtéseket azzal a konfiggal toltam ami lent van és ment!
  • L Viper #6990
    Annyit mondanék még, hogy a Falcont nem 2 nap megtanulni, de ha van türelmed és érdekel a repülés, egyre jobban fogod élvezni.
  • L Viper #6989
    A Lock On-t meg se próbáld, még minimál beállításokkal sem nagyon futna.

    Egyébként Neuronak igaza van, mindegyikkel jó játszani, de valahogy nekem is a Falcon RV a kedvencem. Ritka jókat szoktunk multizni
  • Molnibalage
    #6988
    A Lock On alacsony felbontáson jól, az IL-2ről nehezen tudok nyilatkozni, attó függ melyik verzióval. A Pacific kiegben sokat toltak fel a grafikán. A Forgottan Battlest egy AMD2000-en toltam 512MB RAM-mal és egy Geforce4 MX4400-es 64MB-os karin is hasított. A Pacific kiegnek már azért ennél sokkal jobb kari kell.

    Egy 6600GT az jó lenne hozzá. A gond az, hogy nem repülök IL-2-vel vagy 1,5 éve...