52965
  • Molnibalage
    #7067
    Meg a manualban is benne van a telepítés és a két lnik ahol el lehet érin és az elmúlt 4 napban elküdem privátba és be is postoltam ide. Légyszíves gyerekek OLVASSÁTOK már amit írok!! Nem viccből tetszem! NEKTEK készül.
  • Molnibalage
    #7066
    Figyu van egy egyszerűbb út. Van egy Open Falcon Setup könytár a 4.3-as telepítőnál és a 4.5-nél. A 4.5 tartalmást másold RÁ a 4.3-ra (lesz pár filr, ami új és nem ír felül semmit). Ezután ez lesz az ÚJ telepítő,ezt kell rátenni egy szűz Falcon 4.0-ra.
  • L Viper #7065
    Már volt róla szó a Fórumon sokszor, de elküldöm privátban, hogyan kell használni , stb ...
  • repvez
    #7064
    jol értem a telepitési utmutatot az OF-hez, hogyha 4.4.1-re akarom telepiteni akkor a 4.5 exe-jét egy külön mappába kell kitömöriteni majd felülirni a 4.3as mappába lévoket vele és utánna az install exe-vel ujratelepiteni?
  • repvez
    #7063
    Blue Angels low flyby:
    itt
  • gsg16
    #7062
    ezt a HiTiles kiegészítőt honnan lehet beszerezni?fizetős valóban,vagy le lehet tölteni valahonnan?
  • L Viper #7061
    Két szép HiTiles kép:





  • Gundark
    #7060
    a mai multi











  • L Viper #7059
    Öszvér járgány :D

  • Molnibalage
    #7058

  • L Viper #7057
    Köszi és kitartás, nemsoká nagykorú leszel.
  • netmester
    #7056
    helo sajnos nem tudtam menni multizni mert anyámék nem engedtek majd legközelebb ha addigra nem viszik ki a szobámból a gépet!!de ha lessz saját gépem akkor majd ha minden igaz akkor jövök amikor akarok, lehet anyám ezért nem akarja hogy legyen rá pénzem. mind1 addig is jószórakozást
  • L Viper #7055
    Nemsoká kezdhetjük a multit, megyek skype-ra !
  • L Viper #7054
    Én már a karácsonyi megjelenésnek is örülnék.
  • Bucser
    #7053
    ja és az nem fog jönni karácsony előtt.
  • L Viper #7052
    A baj az, hogy Balage-nál már az alaptextúrákkal is előjön az a hiba, amit mindig emleget.
    Meg kell próbálni, lehet jó lesz neki az újabb leírás szerint.

    Az új RV-ben már lesz HiTiles is egyébként.
  • Bucser
    #7051
    Az install threadben meg ez.

    ÉS ez az újabb.


    " HiTiles Step (OPTIONAL)
    (Use the ORIGINAL HiTiles; NOT the AF HiTiles)**

    http://tomch.com/ht/index.htm

    * HiTiles (Use the "HiTiles2Falcon4+" installer for FreeFalcon)

    * Terraintexcompress ("0" recommended) [Utilities Folder]

    * TerrainMerger_01 (or TerrainMerger_03a) [Utilities Folder]"
  • L Viper #7050
    A RedViper manualban ennyi van egyébként:



  • L Viper #7049
    Nálam ment jól eddig minden. Az Orig HiTilessel nem láttam hibákat, de ha két textcompresst kell kivárnia Balázsnak és végre menne neki is rendesen, akkor megéri.
  • L Viper #7048
    Jó kis masina és a hangchipje az fenomenális, utánozhatatlan zenei élmények.

    Most sokkal több C64 játékom van, mint amikor még a C64 korszak volt, hála az emulátoroknak és a netnek, bár elég régen nézegettem.
  • Bucser
    #7047
    az egy dolog. de a leírás szerint így kell. Gondolod ha normálisan működne a beépített cucc akkor odaírná?

    Asszem a te képeiden is hiányzik pár tile nem?
  • L Viper #7046
    A Hitiles telepítésnél, ha indítod a TerrainMerger-t, amikor az lefutott, automatikusan elkezdi csinálni a terrain textcompresst is.
  • Bucser
    #7045
    HA megnézed az Ara support forumban is a Hitiles telepítést így irja le, hogy előbb texture compres és utána terrainmerger.
  • Molnibalage
    #7044
    Ok, bele lesz téve. A Hitiles leírás a L_Viper műve én csak bemásoltam.
    Nála így működik, tehát ez a jó szerintem. Mint már párszor leírtam nekem az ALAP textúrák sem műkdönek rendesen és PONTOSAN ott van a Hitiles hiba is, mint az alapé. A terrainmerger egyébként lefuttatja a terraintexCompresst-t is emélkeim szerint.
  • Boconadi
    #7043


  • Bucser
    #7042
    Itt is van ni

  • Bucser
    #7041
    MÁsik dolog:

    A TrackIR settingshez beteheted az általam berakott beállításokat. (lentebb egy kép formájában megtalálod mivel teljesen kinyitottam a beállításokat)
  • Bucser
    #7040
    MOst olvasom a manual HiTiles telepítés részét.

    korábban panaszkodtál, hogy a távoli textúrák megmaradnak még mindig így van?

    Ebből a leírásból úgy tűnik, hogy azért mert egy lépést kihagytál telepítés során. A terraintexCompresst. Ugyanis az törli a konvertálás után megmaradó fartile-okat is és így a Hitiles tileokat fogja használni.

    Szóval a Terrainmerger01 előtt kell a TerrainTexCompress-t is futtatni...
  • Molnibalage
    #7039
    Manual és mod file-ok.
  • gsg16
    #7038
    a billentyűzet kiosztásra gondoltam.valóban van a docs-ban.köszönöm
  • Molnibalage
    #7037
    Az mi is pontosan? bill kiszotás? Nézd meg a játék könyvtárában a Docs könyvtárban. Van ott minden..
  • gsg16
    #7036
    létezik keycard a falconhoz?
  • Molnibalage
    #7035
    A manual haditechnikai része hamarosan kész. Eddig 12 oldal...
  • Boconadi
    #7034
    okés, még úgy is van dolgom. Olyan este fél10, 10körül érek haza
  • Molnibalage
    #7033
    Ja. Megpróbálok majd pár TE-t összerakni. A modom legújabb verziója is megy fel majd.
  • sure
    #7032
    OFF

    Ez már 5.1-es hangzás, a C64-nek 4 hangcsatornája volt :)

    ON
  • neuro
    #7031
    már csak az új név kellene + a domain + a weboldal + olyanok akik segítenek és cikkeket írnak :)

    hamarosan nekikezdek és szeptembertől el lehet indítani...
  • Boconadi
    #7030
    Ma este játszunk? :]
  • Boconadi
    #7029
    :DSA:DSA:DSA:DSA:D:D:D:D:DA:DS:
  • Molnibalage
    #7028
    BoP átmentése hogy megy? A F.A.Q.-t kicsit frissíteni kéne főleg, hogy mostanában sok újonc jár erre.