52965
  • Boconadi
    #7227
    köszi
  • Molnibalage
    #7226
    Valakit már okítottam e témában, de ez elfelejtettem beleírni a manualba! Piros keretes részbe kerül!
  • L Viper #7225
    Elküldtem azt is 2 részletben.
  • Bucser
    #7224
    ugye nem redviper mellé akarod felrakni? hanem üres falcon 4.0 installra?
  • repvez
    #7223
    De ha gondolod szedd le a 4.5-ost és irasd felül a 4.3-as telepitöt igy megsporols egy kis idöt ha patchelni akarod késöbb és gondolom sok minent javitottak benne.
    Amugy az instal guideba irta a készitöje hogy akár 2 ora is lehet a telepités géptöl függöen.
  • L Viper #7222
    Attól fel kéne mennie.
    Telepítéskor ne válaszd a jobb oldali képet, hanem a baloldali ( alaptextúrást) vagy a középsőt ( freeHiTiles )
    A jobboldalira klikkelve az fizetős !!!
    A 4.3-as Hotfix egy sima bemásolós javítás, egy patch a korábbi időkből.
  • gsg16
    #7221
    egy kérdés.mi az a hotfix,amit az OF4.3-assal együtt lehetett letölteni?
  • gsg16
    #7220
    abit NF7.bocs
  • gsg16
    #7219
    acit NF7-es alaplap,AMD ATHLON3500+-os proci,1 giga DDR ram,400Mh-en,7200-as MAXTOR winyó,160 Gigás,a videókártya pedig ATI RADEON X1600Pro,512Mb DDR2-es rammal,8X-os AGP,és 3.0-ás pixel shader-rel.3 órát telepített.az installer exe file-t futtattam.aztán elindítottam,és hagytam had töltse.de kb 45 perc betöltés után meguntam,és reseteltem a gépet.nemtudom miért nem indúlt,de szerintem nem is kezdem el keresni az okát.itt írta valaki,hogy eszelős gépigénye van.szerintem az a baj.
  • L Viper #7218
    Milyen masinád van?
    A Bazsrtm -et elég sokáig rakja, de a 3 óra az irreális.
  • L Viper #7217
    Balage, nagyon profi eddig a manual !

    Nehéz helyzetben vagy nagyon, az biztos, mert meg kell találni azt az arany középutat, ami a hosszával kapcsolatos.

    Írhatsz 700 oldalt is, de lehet akkor is kimarad valami, de lehet sokaknak még az 50 oldal is ijesztően soknak tűnhet. Az az igazság, hogy mivel ez eléggé rétegjáték és ha nagyobb tömegeket akarsz vele megcélozni, szerintem nem kell bonyolítani, túl "bő lére ereszteni".

    Egy jó alapot adjon a kezdőknek, akkor már lehet kedvet kap az angol leírás átbogarászásához is (feltételezve némi nyelvtudást).

    Eddig szerintem megvan az egyensúly benne, a haditechnikai rész is jó.

    Kitartás és türelem, már várom a végét
  • Molnibalage
    #7216
    Az sok. Kb. 20 perc.
  • Gundark
    #7215
    Tudod mire emlékeztet ez?
    "A 35-dik oldalt olvassátok el. Ti is így ismeritek a sztorit?"

    Testvéreim, nyissátok ki János evangéliumánál, 168/1 :)))

    Köszönjük az új verziót. Elolvasom a 25. oldalt :)
  • gsg16
    #7214
    üdv.az OpenFalcon 4.3 mennyi ideig telepítí magát?nekem 3 órája megy folyamatosan
  • repvez
    #7213
    Nem vagyunk egyformák ,nem lehet kizárni semmit,De természetesen ez a te szuverén döntésed, hogy mi kerül bele.Amit eddig irtál azért is nagy köszönet elöre is neked.Ha csak a felét megtanuljuk már akkor sokkal jobbak leszünk mint most.
  • Molnibalage
    #7212
    Holnapra elivleg a haditech rész készen lesz és végre a játékról írhatok megint.
  • Molnibalage
    #7211
    Mint írtam ezeket én SOHA nem vettem eddig észre, majd pont egy kezdő fogja...

    A GSF benne lesz a mellékelt cikkekben. Aranysas még mindig nem írt vissza semmit... Két cikksorozat és egy LGB cikk lesz mellékelve egyelőre.
  • repvez
    #7210
    Csak azért irtam, mert lehet hogy neked ezek természetesek, de egy ujoncnak lehet,hogy ezek lesznek az elsö kérdései.A manualt ugy kell megirnod hogy ne, hogy az legyen hogy ezt én tudom akkor biztos a többiek is tudni fogják.Vagy amelyiknél tudod a megfelelö gomb kombot azt ird mellé hogy könnyebben rögzüljön hogy mihez tartozik, ne csak felsorolás szerüen szerepeljen.Aztán majd eldönti az ipse hogy kattingat a kabinba vagy a billentyün nyomja meg a hozzá tartozo gombot.
    A GSF-röl elég annyit irni hogy a mozgásával megváltozik a gáz kiáramlo sebessége és igy ugyan azon a fordulaton nagyobb toloeröt ad le és után égetésnél teljesen kinyilik, mert elöfordulhatna hogy szétrobban miatta az égötér ha nem tud kiáramolni rajta a megfelelö mennyiségü levegö.
    A levegö forrásnak azért annyi köze van a hajtömühöz hogy a kompresszorfokozattol vezetik el a levegöt a kabin tulnyomására és abbol vonják ki a pilota oxigén ellátásához szügséges oxigént.Ez van már a Gripenbe is és ezért nincs szügsége földi oxigénfeltöltésre mint a mig29-nek.
  • Molnibalage
    #7209
    Ezeket azért nem írtam, mert sokat ezek közül én sem vettem észre eddig. Egy-kettőt beleteszek, de néhányat nem, mert akkor meg kéne magyarzáni őket. Ilyen pl. a GSF.

    Az átesés lámpát soha nem vettem észre, a búgó hang feltűnőbb... Lényegtelen.

    A G panelen, ha nem fordítod el a kapcsolót akkor sem történik semmi. Megírtam Balu-nak is. Régen ha nagy magasságon lekapcsoltad, akkor blacout, az a kabin oxigénellátás kapcsolója, semmi köze a hajtóműhöz...

    A futókat majd belírom.

    Idle detent CSAK a ramp start ismertetésnél lesz, mert ez egyes kabinokban máshogy néznek ki és nem is kell van helyette ALT+i.

    Ground jett halál lényegtelen. A vészleoldást meg nem nyomkodi szoktam Ctrl+j sokkal praktikusabb.

    Azért kösz. :)
  • repvez
    #7208
    Na akkor egy kis bövités a manualhoz amit én pluszba még használni szoktam a kabinban vagy csak hogy teljesebb legyen a müködö kapcsolok listája.
    A "C" panel képen az 1. szám alatti pöcök az Idle detent ez ha valaki rampstartot akar csinálni akkor fontos megnyomni mert enélkül nem fog felpörögni a hajtömü .Én csak igy szoktam inditani igy nem tudom mi

    a hozzá tartozo gombkombo. A 11. szám alatt a földön is engedélyezi a függesztmény leoldását.A sárga fekete négyzet a 11. szám mellett a fegyver leoldo gombja a légiharcrakétákon kivül pilonostul együtt

    ledobja élesités nélkül a fegyvereket hosszan nyomva tartva.Sérült géppel leszállás elött hasznos megtenni.Mellette a futomü visszajelzö lámpák ha zöld akkor kint vannak ,ha pirosak akkor megsérültek, ha nem

    világít akkor behuzva vannak.A "pull to eject" karra hosszan kattintva beindul a katapultálási folyamat.
    A D-E panelképen a 28. számu hibajelzöpanelen alulrol a második lámpa akkor világit általában ha átesés közeli sebességen halad a gép és a sebesség novelésével elalszik, tehát nem hibát jelez csak figyelmeztet.
    A 17. számu fordulatszám mérö ora fölött az utánégeto fokozatát mutato ora van az folott a Gáz Sebesség Fokozo (GSF) mozgását jelzö müszer.Ha jol tudom akkor 0 allásban teljesen nyitott 100%-nál a legkisebb a keresztmetszete.A fordulatszám mérö alatt a hajtomü gázhömérsékletjelzö müszere van.
    A "G" panelképen a 2. számu kapcsolot rampstartnál norm állásba kell tenni ezzel biztositva az inditáshoz szügséges levegöt.
    Itt pedig találsz pár manual segédletet a navigálás és a RampStart leirására :
    Cheklistek
  • Molnibalage
    #7207
    Hogy lássam, kb. hogyan fog kinézni. A végén lesz szépen belőve az egész.
  • Bucser
    #7206
    miért nem utólag csinálsz tartalomjegyzéket automatikusan?
  • Molnibalage
    #7205
    A tartalomjegyzéket meg bővíteni kell majd, mert az elektronikai rész kezd kegyetlenül elnyúlni. Még hátravan az ECM ismertetése, IR, TV és anti-radar fegyverek ismertetése sé még a navigávió is... A "rövid" összefoglaló kb. 20 oldalasra fog sikerülni. :)
  • Molnibalage
    #7204
    Az új manual. Jó pár helyen átdolgoztam.

    A 35-dik oldalt olvassátok el. Ti is így ismeritek a sztorit? Én így...
  • Boconadi
    #7203
    Köszi szépen, megnézem hogy müködik-e.

    A-10 kabint sajnos nem kaptam, két file-t kaptam, egy f182d1 és egy f182d2-őt.
  • L Viper #7202
    Az A10 kabin átment ?
  • L Viper #7201
    Ide kell tenni: \Falcon4\art\ckptart\FA-18C\ , de jobb híján a többi típushoz is ezt használom.
    Nem jó helyre tetted, így felülírtad vele azokat a file-okat, amiket használ olyan típusoknál, ahol nincs kabinod és az F16-ét rakja be 1024x768 -as felbontásnál.

    Én 1024x768-ban Falconozok, sajnos többet nem bír a gépem.
  • Boconadi
    #7200
    A gifek 10-es számmal kezdődnek :P

    1600x1200-as felbontáson volt, mert fényképeket csinálgattam naplementében, aztán visszavettem 1024x768-casra, és léptem is ki a
    játékből. Na, de majd mindjárt meg is nézem akkor.
  • sindelnet
    #7199
    Nem mindegyik kabin működik nagyobb felbontásban,ha kipróbálod 1024x768-ban,valszeg menni fog.Ha a gif fájlnevek 16-al kezdődnek akkor
    mennie kell 1600x1200-on is.
  • Boconadi
    #7198
    Köszönöm szépen!

    A letöltött cockpiteket hova másoljam?

    Én bemásoltam az \art\ckptart\ mappába, felül is írt valamit, majd játékban néztem az F-18C -t, de ugyan úgy F-16 -os 2D-s kabin volt. Rossz helyre raktam?
  • L Viper #7197
    Na átküldtem, meg bonusban az A10 -est is, egyébként free kabin mindkettő. Szerintem jól használhatóak.
  • L Viper #7196
    Visszajött, akkor csak 5 megás lehet a csatolás.
    Kért részletben megy...
  • Boconadi
    #7195
    legalábbis a tárhely annyi.
  • Boconadi
    #7194
    100mb
  • L Viper #7193
    Hány megás fájlt képes fogadni a citromail ?
  • Boconadi
    #7192
    [email protected]

    kösszii :)))
  • L Viper #7191
    Milyen e-mail címre küldjem ?
  • Boconadi
    #7190
    Nem tud valaki az F-18 -hoz 2D-s kabint?
  • Boconadi
    #7189
    Szeretem ha kicsit eredeti és kicsit effektes a kép :)

    Az utolsó képen mondjuk semmilyen effekt sincs.
  • Boconadi
    #7188
    Az ennyire tul effektesített képeket nem szeretem.