52965
  • zsoltfireman
    #7267
  • zsoltfireman
    #7266


  • zsoltfireman
    #7265
  • zsoltfireman
    #7264
    Stop...Azért nem olyan rossz...:-)
  • Palinko
    #7263
    arról lesz szó hogy egyes funkcók mint pl a katapult csak gombnyomásra működik, egérrel nem?
  • Molnibalage
    #7262
    Na, végre kész a fejtágító rész, a navigáció csodájáról majd a műszereknél ejtek szót.

    Itt van.
  • Molnibalage
    #7261
    Hát azért többen vagynuk, mint 8-10. Csak az utóbbi napokban / héten érkezett 6-7 ember.
  • Bucser
    #7260
    Az SG egy játék népszerűségének megállapításában nem mérvadó.

    menj át a VMH59 fórumra és látod hogy mennyire népszerű a lock-on magyarországon. Il-2t is legalább 40-50-en tolják neten aktívan magyarok közül. FSx-et és FS2004-et is legalább 30-40 ember VATSIMen.

    Na most akkor ehhez mérd a ti max 8-10 fős communityteket.
  • Molnibalage
    #7259
    Azért mekkora élet van itt a Lock On fórumhoz képest pedig sokak szerint az népszerűbb...
  • Palinko
    #7258
    hát kár hogy helyes hogy eltűnt. a videóidat lassan nézem mert 100 as netem van és hát nem valami gyors
  • jefferson83
    #7257
    Szívesen, a többit leírták :)
  • Palinko
    #7256
    lemented saját gépre aztán http://www.sg.hu/forum.php és bal oldalt a privát üzenetek alatt van beállítások ott nick kép tallózás és onnan gondolom menni fog
  • Molnibalage
    #7255
    Helyes! Nézd meg a videoimat a youtube-on! molnibalage83 néven vagyok ott fennt.
  • Molnibalage
    #7254
    YES! Ezer köszi! Hogyan kell majd feltennem?
  • Palinko
    #7253
    hmm. normális az hogy a redviper felétele után eltünt a katapult húzókar? valszeg majd ha tudok már repülni szükség lesz rá :D (manual configos részeit beállítottam de nem oldódott meg végül is még nem életbevágó csak félek valami nem települt rendesen. emígy a red viper nagyon bejövős kezd lenni)
  • Gundark
    #7252
    Ezt nem lehet kikapcsolni? Vagy legalább a botra tenni egy gombra? Mert igy értelmetlen. Nem fogom az egeret dogfight közben. Bár a saitek bot egerén lehet hogy lehet állitani. De az igazi az lenne ha nem kéne nyomni semmit.
  • jefferson83
    #7251
    Hm?

  • Molnibalage
    #7250
    Írtam már egyszer, hogy JOBBKLIKKET lenyomva kell tartani, mert csak akkor forog a fej bennt különben csak a kurzor mozog.
  • jefferson83
    #7249
    Figyelemmel kísérem a fórumot (mentem amit lehet lefelé ), csak amíg semmihez nem értek nem szólok bele :) Az a baj, hogy nem sok szabadidőm van, így csak módjával tudom bővíteni az ismereteket, de majd csak ragad rám valami. Egyelőre rám még várnotok kell :P

    Lokó hátteret még megnézem, hogy mit lehet vele kezdeni.
  • gsg16
    #7248
    és ezen a buffer hibán lehet segíteni valahogy?
  • Gundark
    #7247
    Nos, kipróbáltam.Először Il2 val, mert ott van rendes mouselook. Ott működik. A falconban bár be van kapcsolva a mouselook, csak a kurzort mozgatja. Külsőnézetben forgatja a gépet ahogy Boci is mondta. Jópofa dolog, de.. Az Ilben sokszor nem áll vissza középre. Valószinűleg elmozdul a középpont a fényviszonyok miatt. Néha nagyon gyorsan megy, néha meg alig fordul. (4 Me-163 vs 8 B24 és 8 B29) Szal a trakirnél nem véletlenül kellhet a bányászlámpa Repveznek :) Szóval érdekes, de hogy ez ebben a formában mennyire használható, az kétséges. Mondjuk kétség kivül szokni kellene, de nekem annyira nem jött be hogy szarakodjak vele. Jó nekem a padlock, meg a hat :) Egyelőre ennyi aztán majd még nyomkodom.

    Pápa úr : Köszi az manuál frissitést. Most installáltam a HiTilest. Akkor most nekem is benne lesznek a gépek a betonban multinál? Már nem emlékszem hogy anno az miért is volt nektek? Valami HiTiles volt benne :)

    Jefferson83 úr : nem olvasgat hanem jön multizni :)
  • Molnibalage
    #7246
    Ez jó!!! Esetleg a háttér színén lehetne változtatni kékesszürkére és el is fogadom köszönettel (bár lehet, hogy ez a szebb csak látnom kéne). Látom olvasod azért a fórumot. :)
  • jefferson83
    #7245
    Akkor már tartok valahol :)

    Nem vágom a PS-t szóval csak fun, egy egyszerű lokó :

  • Molnibalage
    #7244
    Nem ez egyes reptereken fellépő z buffer hiba.
  • Gundark
    #7243
    Nem kell ehhez PS. Én az acdseevel csináltam :) Most installálom a headmousét. Majd jövök beszámolni :)
  • gsg16
    #7242
    sikerült elindítanom az openfalcon 4.3-at.de nekem vannak gondjaim vele.az a helyzet,hogy pl a reptéren álló gépek bele vannak sűlyedve a földbe annyira,hogy még a hajtómű beömlő nyílása is a földben van.amúgy mozog a reptéren.viszont a reptér melletti épületek kisebbek a gépnél.sőt,még a tartálykocsi is gokart méretű a gép mellett.létezik erre megoldás?vagy a gépemmel van baj?
  • Molnibalage
    #7241
    "egyelőre csak egyenesen tudok repülni"

    A repülés úttöröőinek még az sem ment sokszor! :)
    A banner nem sürgős, majd megtanulom a PS-t.
  • jefferson83
    #7240
    Logóra gondoltál? Itt a rendes skacok csinálnak egyet neked: tessék.
    Az általad kiválasztott képből megcsinálják, ha beszúrod :)

    Én is szeretném neked megköszönni a manualt amire időt áldozol. Sokat fog segíteni, egyelőre csak egyenesen tudok repülni, majd egy év múlva jelentkezem
  • Palinko
    #7239
    szia. red viper képeket nem nagyon láttam googleval is kerestem. jó screenek vannak csak nem redviper hanem hitili meg ilyeneket láttam. olvastam a manualt az install részig meg a gépes részt amit átküldtél. úgy látszik félreértettél. azért nem nagyon tetszett mert azt hidtem hogy minden egyes gomb csinál valami kis hülyeséget és ahogy villámlátogatásban megnéztem az előbb mikor hazajöttem nem mind dolgozott. a hud viszont tetszett.
  • Molnibalage
    #7238
    Hát az alap Falacon naná, hogy nem teszik, hiszen az már majd 10 éves!!! Fejleszt -e a Redviper? Nát lapozz már vissza! Milyen screeneket raktunk már be..

    A félkész manualt sem olvastad?? Itt van 6-tal lentebb a link..
  • Palinko
    #7237
    a bannert photoshoppal csinálják és hogy hogyan az már hosszú. de nem tudom mire kell. de lehet tudnék csinálni. bár közel nem vagyok én a legjobb itt :D na letöltöttem a falcont és nemsokára a red viper is lenn lesz. és akkor azt is felrakom. hát a sima falcon nem jött be mivel lassan ment bele és villogott. a grafika még játszható de remélem hogy rájavít a red viper. vagy ajánlasz valami mást is feltenni?
  • Molnibalage
    #7236
    Rádio szleng.
  • Molnibalage
    #7235
    Hogyan csináljátok ezeket a bannereket? Nekem is kéne valami jó kis Falconos. Vagy lehetne egy Mr. Manual kisbetűvel a nevem alatt. :)
  • L Viper #7234
    Hú de dizájnos lettél, csak éles az átmenet a kék és a zőld között, de amúgy jó.
    Ha gondolod küldd át és összedolgozom neked szépen.
  • Gundark
    #7233
    Holnap, illetve ma este kipróbálom a headmouse-t. De csak estefelé, mert fennforgás van :)
  • L Viper #7232
    Ha kell nekem megvannak bemásolós állapotban, install nélkül is ezek:
    F18, A10, Su27
  • Molnibalage
    #7231
    A legújabb verzió.

    Az install folyomat elég szájbarágós lett. A haditech részből már tényleg alig van hátra 2-3 oldal azt szeva.

    Remélem szept 10-12 körül elkészül maga az írás. Aztán a kiképzővideok is jöhetnek. A legjobb skineket felrakom egy packba és azt is le lehet majd tölteni. A régi 2D-s kabinokkal amik működnek a helyzet ugyanez. A-10, F-4, SZU-27 és F-18.
  • Boconadi
    #7230
    fel akartam rakni a webkamerám, feltelepítettem a programot, bedugtam a kamerát, aztán ujranindiottam a gépet. Ezután nem érzékelte a kamerát... Gondoltam UNINSTALLÁLOM a driver-t, aztán felteszem még1x normálisan. Próbálnám felrakni, de nem tudom, mert azt mondja hogy van még rajta valami a régi driver-ből. A telepítő ugyan kérdezi hogy "reinstall"? Hát mondom ja, aztán kilép a telepítőből... Esetleg vmi megoldás?

    Mihelyst szereztem egy kamerát megmondom mi az eredmény.
  • L Viper #7229
    Még nincs webkamerám.
  • Molnibalage
    #7228
    Headmouse-t még mindig senki nem próbálta ki?