52965
  • gsg16
    #7107
    azt a HiTilest szedtem le,amelyiket a linken találtam,amit adtál.amúgy leszedtem az egészet,letöröltem mindent,kitöröltem a regisztrációs adatbázisból,majd feltelepítettem a megadott sorrendben mindent.:Falcon4.0,redviper,patch-ek:1.003,1.004,HiTiles,HiTiles2Falcon4+,TerrainTexCompress.exe,
    TerrainMerger01d.exe,és a hibaüzenet ugyanaz.még annyi történt,hogy most a játék konfigeditor része mindíg hibát jelez,miután beálítottam mindent,és kilépnék belőle.
  • Molnibalage
    #7106
    Hogyan tudnék, mikor fennt sincs az OF már? Nem is lesz szerintem már soha többet... Képtelen vagyok felfogni, hogy mi nem megy rajta. Csak kattingatni kell, hogy melyik üzemmódban melyik működjön. Ez olyan nehéz?

    Viper, hát valamin csak dolgozik az LP nem? Az AF-ből nem fognak megélni az tuti...
  • Bucser
    #7105
    mi lett volna benne érdekes? szimpla rv vagy of meg kinek nagyobb a f*sza topic...

    Azaz átlagos Frugalstopic:D
  • L Viper #7104
    Volt egy pár érdekes hozzászólás abban a topicban, amit belinkeltem.

    Szerintem soha nem lesz kiadva Falcon5. Létezne, hogy az LP ezen dolgozik ?
  • repvez
    #7103
    Nem az sajna irta hogy Gimppel editálta.
    Felraktam az OF-et,de még nagyon nem sikerült tesztelnem.Balage fel tudnál nekem tenni valahová egy DTC beállitást amit betöltök,mert én hülye vagyok a beállitásához.Valami igy mindig kimarad vagy radarképem nincs vagy fegyverválasztom vagy navi képen nincs.Igy meg nemtudok egy küldit se meni vele.
    Egyébként a globalfalcon oldalon le lehet hozzá tölteni egy uj 3d-s kabin texturát amin már látszanak a gombok és kapcsolok, igaz hogy még csak statikusan, tehát nem mozognak amikor rákattintasz.
  • Bucser
    #7102
    Már mitől lenne az?
  • Molnibalage
    #7101
    Szerintem ez már az újabb Falcon motor!
  • Molnibalage
    #7100
    AF-fel kapcsolatban kb. ezt a mondatot írom mindenhova. Mit tegyek, ha ez az igazság??
  • L Viper #7099
    A Some Random shots-ba i_hawk feltett egy "rohadt" jól sikerült felvételt, jól elkapta:



    Ha az AF-ben ilyen effektek lennének...
  • L Viper #7098
    Megnézem máris...

    Lehet, hogy a nyugati kollégák kiröhögnék a mi konfigjainkat
    Keményen odaszóltál AF ügyben.
  • Molnibalage
    #7097
    Kommenteltem.
  • L Viper #7096
    Még odabiggyeszteném, hogy kontra LP !!!
  • L Viper #7095
    Érdemes átbogarászni: RV kontra OF
  • L Viper #7094
    Legjobb, a kezdőknek tényleg ez lesz a Biblia
  • Molnibalage
    #7093
    Naná, még a motor működéséről is lesz szó.
  • L Viper #7092
    Ugye lesz benne a manualban a Campaign-ról és a csúszkákról is ismertető ?
  • L Viper #7091
    Ugye nem az AF-es HiTilest szedted le ?
  • Molnibalage
    #7090
    Na, írhatom bele a régi Aeyes kabinok telepítését is. Hiába van ott a link a manualba, azt se nézte meg senki.... Azért ez a fajta lustaság fáj.
  • Molnibalage
    #7089
    Nézd meg a régi AF-es manualt, ott angolul fel van sorolva összes bevetés típus angolul.

    "player voice-t miért kell bekapcsolva hagyni a kezdőknek"
    Nem írtam ilyet sehol. Csak azt, hogy hagyd belőve. Én még soha nem kapcsoltam ki, azt se tudtam mire jó eddig.

    "Mennyi van még a manualból?"

    Hát még haditech részéből vannak a SAM-ek, AWACS(ez nagyjából megvan) és a teljes IR szekció. Ez kb. 2-3 oldal. Na akkor lesz 52 oldal, ha ez meg van. Ezután nézd meg az AF-es manualt ott 9-29 oldal között van maga a játék kezelése. Annál tuti hosszabb lesz... Aztán jön még egy kis modellezés, hogy mennyiben tér el a valóságtól a játék modellezése, miben más. Ezek után tervezek egy nagyon rövid típusismeretőt, 6-8 mondat és egy kis kép minden gépről. Ez még 10-12 oldal. A moddolási rész nem teszem bele, úgyis csak én vagyok állatt. A telepítési részt ki fogom bővíteni Bucser Track IR képével és a skinek telepítését is kihagytam még.

    Na, ha mindezt össszeadod akkor valahol 80-100 oldal között lesz. Ja és a haditech részét a Lock On tábor is használhatja! (Megjegyzerm vicces, hogy ott is nagy mozgás van, de hihetetlen, hogy képtelenek kiizzadni egy tömörített magyar nyelvő segédletet...)
  • Bucser
    #7088
    Szerintem telepítsd újra a flacont.

    Azaz a hitiles-ra nyomj egy uninstallt a falconra is tolj egy uninstallt aztán menj el a registrybe

    (regedit) ott keress rá, hogy microprose és töröld a falconra vonatkozó kulcsokat. (valamint töröld a játék könyvtárát is. reg módosítás után nem árt egy restart sem.

    Ezután kezd előlről a telepítést ezen útmutató szerinti sorrendben.

    Elvileg nem szabad, hogy gondja legyen vele.
  • gsg16
    #7087
    nos először futtattam a HiTilest,ami 81 Mega,utánna a HiTiles2Falcon4+-t,ami 1,75Mega.ezután futtattam a TerrianTexCompress-t,kivárva a közel 10 percig tartó folyamatot,és mindezek után futtattam a TerrianMerger01d-t,és a hibaüzenet ugyanaz.mindezek előtt elolvastam Bucser által beírt telepítési útmutatót,és az szerint jártam el.
  • L Viper #7086
    Nem jöttél este, amikorra mondtad, ezért 10 leszállás oldalszélben !!!
  • L Viper #7085
    Azta, valóban.
    Nem semmi öszvér masina pedig. Az egy régi 6 hengeres ZIL fülke.
  • L Viper #7084
    Azért nem mert az a Terrainmerger megcsinálja, de pár hozzászólással lejjebb pont írta bucser, hogy valóban ajánlatos előtte is lefuttatni.
    Biztos jó lesz, nyugi
    Nálunk is működik.
  • Bucser
    #7083
    csak tudnám minek írok ha senki nem olvassa hogyan kell telepíteni rendesen azt a csoffadt hitiles.t....
  • L Viper #7082
    A lebutított képen, amit beraktam, vélhető hibának, de az az előtérben lévő domb pereme, a BMP-n jobban látszik.
  • gsg16
    #7081
    a texcompress-t nem említette L_viper a priviben.de nincs gond,most akkor azt fogom futtatni.addig is köszönöm!
  • Bucser
    #7080
    HiTiles megvan? Hitiles4falcon.exe-t lefuttatad? és ezután lefuttatad a TExcompress-t és utána a terrainmergert?
  • Bucser
    #7079
    Mert a valóságban sem "gondolatátvitellel" kommunikálsz:)

    Ha már realizmus akkor legyen meg.
  • Boconadi
    #7078
  • gsg16
    #7077
    bocs,elfelejtettem ideírni.tehát a hiba üzenet:TerrianMerger error:level 0 code 1
  • Gundark
    #7076
    Már a kezdet kezdetétől nem tetszett a flottának. A "túl izé" valószinűleg egy jópofa kifogás volt. Gondolom a "farokhorog szövetség" valami "vadászgépesebbet" akart mint mondjuk a Tomcat :) No meg hát azért ott is megvannak a maguk kis játákai a dolgoknak a háttérben. Gondolom ezt azt lefizettek hogy ezt azt lásson vagy ne lásson :) Jaaj, Lefizetteket irtam?..Ó természetesen nem, "Lobbiztak a tender érdekében" a helyes kifejezés. Még egy apróság, a setupban a player voice-t miért kell bekapcsolva hagyni a kezdőknek? :) Engem idegesit hogy amikor kérdezek vagy utasitok még beszélek előtte és csak utána kapok választ "egy csomó idő múlva" :)

    Mennyi van még a manuálból? Az eddig elkészült részek elég meggyőzőek :) De tényleg komolyan gondolom azt amit beszéltümk tegnap, ha elkészül akkor kéne neki valami nagyobb publicitás. Hadd gyűljön a nép a zászló alá :)

    Ambush cap : szerintem itt arra gondolnak, hogy a rendes cap en vagy barcapen az ember felszáll felmegy mittomén 15000 lábra és halad közben keres és vadászik, mig itt ugye besunnyog és ambush módon lepi meg a népet :)

    Gondolatátvitel :) De mivel tudom mit akarok, és mit nyomok meg igy nem számit annak. Ha szóban megkérdezem pl multiban az más. És MÉG nem gondolatátvitellel kommunikálok :)
  • Bucser
    #7075
    milyet?
  • gsg16
    #7074
    ezt a hibát írta ki -hiTilitis telepítés közben
  • Molnibalage
    #7073
    Az F-111 flottatendert azért, hagtam ki, hogy aki akar utánanéz. A vadászgép "múlt" a lényeg, nem az, hogy kinek szánték. Az, hogy nehéz lett az már csak az elutasítás oka volt.

    A Viper-t megpróbálom beleírni. Névhiba javítva.
  • Gundark
    #7072
    Beleszólhatok? :) Az F-111es indult a flotta vadásztenderén, de elutasitották mondván túl nagy. A F-117es pedig azért kapta a fura jelölést, mert nincs az USAFnál "könnyű vagy közepes" bombázó besorolás. (id Cifu :) Csak a kicsi izék , meg a nagy böszme állatok kategória :) A pedig azért nem lehett mert nem kifejezetten "támadó" repi, és ahhoz szerény is a fegyverzete, legalábbis mennyiségileg. És B-1 B Lancer. Az A-t a Carter kormány elkaszálta. A-7 Corsair II a nagy előd mintájára :) De jó is kötözködni :) És Mester, a fő műsroszámunkat kihagyod a "ráragadt nevekből" :) ? Az F-16ot a "nép" Viper-nek hivja, s nem Fighting Falconnak. Volt is egy lobbi hogy ez legyen a gép hivatalos neve, de az USAF elutasitotta, mert nekik ne legyen kigyó név amikor repül :) Véletlenül elirtad Gary Powers nevét. Gray-t irtál :) Nagyjából ennyi első olvasás után :) Szép munka, gartulálok!
  • Gundark
    #7071
    Mondtam neked, barátom, hogy ez nem hiba :) Benne van a taktikál referenszben, ez egy Long Track Radar. Igaz furin néz ki :) De élőben is állat. Feelinges, kicsit olyan mint a hard truck apocalypse :)
  • gsg16
    #7070
    köszönöm
  • Molnibalage
    #7069
    Na, milyen a manual haditechnikai része?
  • Molnibalage
    #7068
    Nálad is hibás a Hitiles... Ott a "csík" pont hegy előtt.