52965
  • gsg16
    #7438
    a hoszú betöltési idő nálam is szokott jelentkezni.akkor csinálja,amikor először indítom el az adott Take off küldetést.hagyom betöltődni,és ha netán újra el kell indítani,másodszorra már hamarabb töltődik be.a másik problémám,az oldalkormánnyal pedig úgy jelentkezik,hogy "Taxi" módban indítom a játékot.semmit nem álítottam rajta,csak a fülkét zártam le,és a gázkart toltam rá,hogy guruljon a gép,és kigurulok a felszálló pályára.a következő alkalommal,mivel nem sikerült leszállni,és lezuhantam,már nem tudtam kigurulásnál fordúlni.ezután indítom újra a játékot,és megy minden rendesen.ez szerintem valami program hiba lehet.mindettől függetlenűl tetszik a Falcon.
  • Osi20
    #7437
    sziasztok hogyan lehet beállitani 1024-768 felbonást? nekem csak800-600 engedi. hogyan jelenik meg pilota? elöre is köszi
  • L Viper #7436
    Ja látom, közben leírtad. Sajnos nem tudom, nem természetes.
  • L Viper #7435
    Ugye Falcon 4.0-ra telepítetted a RedVipert és fentvannak a javítások is 1.0.0.3 és 1.0.0.4 -es.
    Ha a sima gyakorlásnál addig tölt, az nem okés.
    Campaignban ha későn van a felszállási idő és nem taxit nyomsz akkor visszaszámlálás van...lehet, de ez akkor is sok és nem derült ki, hogy minél tölt neked ennyit, mert nem írtad le.
  • Molnibalage
    #7434
    Nem, nagyon nem. Egyetlen srác volt akinek hasnoló gondja volt, de soha nem jöttünk rá mi volt a gond őt meg nem érdekelte. Az itt jelenlevők tudják kiről beszélek. :)
  • Razor18
    #7433
    Ja, és egyszerű Take-off TE, semmi kampány...
  • L Viper #7432
    Miért szeretjük ennyire a HiTilest:



  • Razor18
    #7431
    Sziasztok,

    normális dolog, hogy a Commit után 7 percig tölt a gépem, mielőtt a fülkében találom magam? Core 2 6400, Samsung 160 GB HDD, 2 GB RAM, GeForce 7600 GT.

    Kösz: Razor18
  • L Viper #7430
    Jó volt a mai multi is, csak szokás szerint késő este lett jó a kapcsolat és akkor tudtunk rendesen TE-t játszani...
  • Gundark
    #7429












  • Gundark
    #7428
    Mai termés









  • Molnibalage
    #7427
    Nem egy kötelék "A" kötelék! :)


    Startra készen! Grrrrrrrr!


    A pápa küldöttsége!


    A hitehagyottra lesújt az átok! :)


    Sztárpilóták? Ugyan.. EZT csináljátok utánam! :)


    Igen, Ő az? NEM szúrja ki a szemed?? :)

  • L Viper #7426
    Furcsa vegyes kötelékünk :D




  • L Viper #7425
    Dogfight után kissé leamortizáltuk a környéket:


  • sindelnet
    #7424
    Pontosan,és egymás mellett vannak:)
  • sindelnet
    #7423
    Ha külsőbe mozog az oldalkormány,akkor csak simán nem aktiváltad az NWS-t.
  • 42nd Intruder
    #7422
    "shift"+"-" (kötőjel, mielőtt minusznak nézné valaki) bill kombó ;)
  • gsg16
    #7421
    egy észrevétel a joystick témához.nekem egy saitek cyborg 3D gold joystickom van.lehet hogy csak nálam csinálja ezt a játék,de néha "elfelejti" a rudder mozgatására szolgáló tengelyt,ami a markolat csavarásával lehet működésbe hozni.ennek az a következménye,hogy nam tudok a földön gurulni vele,mert nem kanyarodik a gép.viszont külső nézetben meg a függőleges vezérsíkon mozgatja az oldalkormányt.kiléptem a setup-ba,és ott is látta a program az adott tengelyt.újra indítottam a játékot,és újból működött,és tudtam vele gurulni.ezt 10 játék indításból,kb 2X csinálja.jó éjt mindenkinek.
  • L Viper #7420
    Ok, na lépek fel Skype-ra.
  • Molnibalage
    #7419
    Nem az lesz, de azért tessék figyelni majd. Ha már mi modern technikát repülük azért az ellenk is adtam, de csak mérsékelten átmenetiben repülnek. Van némi AA-12 (R-77), de R-27 is a gépeken.
  • Boconadi
    #7418
    Tényleg, még orosz géppel nem is repültem a játékban :O (na majd egyszer kiprószáljuk a sukhoit :])
  • L Viper #7417
    Csak annyi, hogy Gundark azóta is emlegeti a múltkori felszállásnál rárontó Su27-est Mire leszedte el is fogyott egy csomó naftája.
    Ne valami öngyilkos misszió legyen.
  • Boconadi
    #7416
    intercept?
  • L Viper #7415
    Nekem mindegy, szeretem mindegyik félét.
  • Molnibalage
    #7414
    És milyen bevetést akarsz vele repülni? Ma kívánságműsor van. Még 15 percig fogadok el javaslatot aztán nekilátok.

    Az oktatóvideo kicsit más lesz, mint amit elterveztem, de lesz.
  • Boconadi
    #7413
    modern! F-18C -t akarok
  • Molnibalage
    #7412
    A !&!### életbe! A Vegas valamiért nem hajlandó azt csiánlni amit én akarok, nem tudom feliratozni az oktatóvideokat, mert nem úgy működik mindt régen.. Alig vagyok ideges...
  • Molnibalage
    #7411
    '80-as évek vagy modern legyen? A modomat mindenki rakja fel és figyljen az Aeyes kabinok használatára!
  • L Viper #7410
    Ha van időd Balage, csinálj már előre valami jó TE-t, vagy keress egy jót a meglévők közül, hogy ne akkor vegye el az értékes repidőt
  • L Viper #7409
    Adj egy mailcímet és átküldöm neked, a link nincs már meg nekem.
  • Bucser
    #7408
    keress rá a neten, hogy head mouse és egy elte-s linket keress.
  • 42nd Intruder
    #7407
    Volt ez a magyarok álltal kifejlesztett webkamera követi azt hogy merre nézünk című program. Valaki tudna adni egy letöltést hozzá, mert most újra beüzemeltem a webkamerát és kiváncsi vagyok rá (mikor erről volt szó nem igazán olvastam a hozzászólásokat, szóval csak azt tudom, hogy van valami ilyesmi, lámaságért bocs).
  • Molnibalage
    #7406
    Megyek. Épp most repülöm majd le az első oktató filmet. Nagy pillanat. :)
  • L Viper #7405


    Urak ! Ma este multi, 21:30 körül, picit után gyülekező Skype-on.
    Mindenkire számítunk.

  • Molnibalage
    #7404
    Halad a manual, ha minden jól megy estére kész is lehet a navigáció rész.
  • Razor18
    #7403
    Basszus, megvan...

    A joystick legördülő ablakában volt felsorolva a "Z tengely" is meg a "Z forgás" is előbbi volt bemappolva Z-nek (mostmár tudom, a joystick x-y-z mozgását nem tengelynek, hanem forgásnak titulálja). Emiatt nem is jelent a gázkar ablakban a "Z tengely". Ha a joystickról levettem a "Z tengelyt", minden a helyére ugrott, azaz a "Z forgás" opció innentől a throttle axis ablakban jelent meg opcióként, és minden OK. Kösz...
  • Razor18
    #7402
    A legújabb Saitek driver van fent, minden más progi gond nélkül látja, az XP Control Panelen is minden mozog, az F4AF is látja. Alap controller setupban X-52 kiválasztva. Akkor marad az uninstall-reinstall?
  • Boconadi
    #7401
    én azzal tolom még mindig
  • Gundark
    #7400
    Feltetted a saitek driverét? Nekem nem volt ilyen gondom soha. A gázkar mindig is működött. Alapból, mindenféle beállitás nélkül. Ehhez nem kell az advanced ablak. Az csak ahhoz kell hogy a sok izécskét beállitsd. Sőt nincs is külön beállitója a rendes gázkarnak csak a "right engine-t" lehet hozzárendelni valamihez. Az alap kontroller setupban állitsd x-52re a inputot. Vagy tedd fel a saitek új driverét. Vagy újra a falcont.
  • Molnibalage
    #7399
    Gundarkot kérdezd, neki is X-52-ese van. Minden ablakot végignéztél?