52965
  • Gundark
    #7147
  • Molnibalage
    #7146
    Skacok, a JanHas skinek nagy része elvult. Párat megnéztem és az FF4-ben alapból jobbak vannak, mint abban...
  • L Viper #7145
    Tudja azt, csak etet
  • Molnibalage
    #7144
    Nem, pont nem jár. EGYETLEN p-vel írák!!
  • Gundark
    #7143
    Semmi izé nem volt vele. A szokásos, bemásol, számot átír, és kész. Nekem megy. És most már tudom miért cumiztatott meg a Gripen :) Illetve Grippen. Egy ilyen jó gépnek jár a két pé :)
  • neuro
    #7142
    Az első Luftwaffe-s EF2000 a német és az osztrák, a második pedig az angol és az olasz. Bug.
  • Molnibalage
    #7141
    VERY strange... Akkor ez nem kerül bele a manualba. Az FF-s link ott van. Előtte már van 5 példa a kabitelepítésre magyarul. Aki ez alapján nem tudja megcsinálni, az béne és rossz játékot választott. Én úgysem repülök EF-2000-rel. (Ja és annak is túl táp lett a repmodellje a Gripen mellett.)

    Azt nézzétek meg már, hogy ha TE-t csináltok akkor ti sem láttok RAF-os Thypoon-t?
  • neuro
    #7140
    Most látom, hogy a freefalcon.com-on is így írják.. szóval én úgy csináltam, mint ahogy ott van leírva és működik is szépen.
  • Molnibalage
    #7139
    Hát én is úgy csináltam...! Ez van a telepíési segédletben.
  • neuro
    #7138
    nekem működik, de én nem installáltam, hanem manuálisan bemásoltam a fájlokat és átírtam a cockpit kódokat a 16_ckpit.dat-ban
  • L Viper #7137
    Gundarkot kérdezd, mert ő használja.
  • Molnibalage
    #7136
    Na akkor most hihetelen dolog következik. Ki tudja belőni az Aeyes EF-2000 Supetpitet. Minden más megy, de ez nem... Mindent úgy csinálok, ahogy Ara írta, de nem megy, sőt a 3D-s kabin még szar is, mert a HUD nemcsak a HUD helyén látszik. Vagy az tükröződés?

    Eszerint próbáltam, de még a TyphoonF2 könyvtrába is betettem, de semmi hatás. Arról nem is beszélve, hogy apatchek elrontottak valamt, mert a RAF Typhonn már nincs benne a gépek listájában, csak két darab német van.
  • Molnibalage
    #7135
    Egyébként miért nem keresi senki mielőtt kérdezne?

    Itt.
  • Molnibalage
    #7134
    Pár napja töltöttem fel egy srácnak. Sajnos én balga nem tartottam meg a linkeket, kérdezd meg ktomi22-őt. Előző oldalon vannak hozzászólásai.
  • Molnibalage
    #7133
    Skacok, épp most avatják egyik szimes társunkat!
  • Osi20
    #7132
    sziasztok. honnan lehet falcon 4.0 teljes játékok?elöre is köszi.
  • Molnibalage
    #7131
    http://www.janhas.net/

    Skinek hegyekben.
  • ColdFire
    #7130
    hmm ezzel még én is jáccottam...
    mindig gondba voltam melyik gombal kell bekapcsolni a füstöt, még magamrol se tudtam akkor, nem hogy a gép kezeléséről :D
  • Boconadi
    #7129
    mekkora jó gecc :D
  • L Viper #7128
    Egy kis nosztalgia: Hú de sokat játszottam vele valamikor réges régen :)
  • L Viper #7127
    Gondolom egyet sem fogsz inni

    Jó utat !
  • Bucser
    #7126
    Jó estét urak én meg most keltem:D Látom itt még folyik az élet:)

    30-ig nem leszek nagyon netközelben ugyanis Münchenben vagyok a sörök hazájában:) Úgyhogy mindenki legyen jó jó repülést és ha lehet ne írjátok át teljesen a Falcont addig:D

  • Molnibalage
    #7125
    Éppen szerkesztés közbeni állapot volt, csak egy gyors konvertálást csináltam. Most is szúrogatok be dolgokat, nagy mozgás van most. :)
  • L Viper #7124
    A 32. oldal egy üres lap. Oda még be akarsz szúrni valamit ?

  • Molnibalage
    #7123
    A visszajelzés jól esik. Épp most írom át a telepítő részét a manualnak, nagyon részletesre csinálom.
  • Gundark
    #7122
    No felraktam a HiTilest meg a felhőket (by L_Viper :) úgy ahogy Balázs irta a kézikönyvben. Működik, hibátlan.
  • L Viper #7121
    Nekem is ugyanaz van meg. Akkor még nem volt RV, azért kezdődik úgy.

    Furcsa és idegesítő lehet, hogy nálad nem akar menni...
  • gsg16
    #7120
    ezek brutálisan jó képek
  • gsg16
    #7119
    a konfig editort megoldottam,de a HiTiles nem telepűl fel.de a readme file így kezdődik:Welcome to the HiTiles for Falcon 4 SP3.ez ugye akkor nem a redviper-hez készült,hanem valami superpack-hoz.vagy nem?
  • L Viper #7118
    Robbanások, RedViper, nincs editálva:




  • L Viper #7117
    Hú, ott valami nagyon nem jó, rendben csináltál mindent, én is így szoktam, kivéve, hogy amikor én raktam fel a HiTilest én nem futtattam, csak a terrainmergert, nekem így is hibátlanul megy szerencsére.

    A konfig editorban az exacutable ablaknál ugye rendesen ki van tallózva a Redviper.exe ?
  • L Viper #7116
    Hát pont ez az érdekes benne, engem jól elszórakoztatott.
  • repvez
    #7115
    Mert te már beépültél a matrixba és át tudod irni a kodokat :D
    Na akkor majd jobban nekifekszek hátha lesz valami belöle.
  • Molnibalage
    #7114
    Most erre mit mondjak? Én még akkor is tudok BÁRMILYEN MFD oldalt behozni, ha nincs semmi beállítva... Mivel én nem foglalkozom OF-fel, mert nincs rá időm, csak azt tudom mondani, hogy gondolkozz és próbálkozz. Nem igaz, hogy én fél perc alatt megoldottam, neked meg még mindig nem megy. Ha jól emlékszem kb. 2 hónapja is erről beszélgettünk.
  • repvez
    #7113
    Az rendbe van hogy kiválaszthatok 3 vagy 4 alap beállitást,de FF4 alatt ha épp másra van szügségem azt az MFD gombokal meg tudom keresni,de OF alatt ha nem rakok be semmit defaultnak akkor hiába nyomogattam a gombokat nem adott be semmit csak a blank feliratot.
    Ezért furcsa nekem ,mert olyan mintha csak azt a 3-at tudnám használni amit beállitottam a többi meg kimarad abbol a küldiböl,FF4-be meg állandoan része mindegyik .Pedig ha a realista oldalát nézzük akkor épp forditva kéne hogy legyen,mert igazábol is a teljes softvert tartalmazza a gép csak a megfelelö helyen kell keresni.
  • Molnibalage
    #7112
    Naná! Amikor az FF4-et tolod akkor az "ő" és "ú" lenyomására pörgetsz az MFD oldalak között és 4 db van engedélyezve. Az OF-ben csak 3 db. EZT a 3 oldalt állítod be előre az OF-ben, de az FF-ben default oldalak vannak. Ha az FF-ben mondjuk az HSD helyére kattintásokkal az MFD gombokkal berakod az a TGP és elkezded prögetni az MFD oldalakat akkor a másik két oldal marad a default, de az HSD helyén marad a TGP. Ez világos? Eddig ez nem tűnt fel? Meglep.
  • repvez
    #7111
    Köszi,de az elvet nem értem még tisztán ennél a DTC-nél.
    Most felsoroltál 5 elemet,de csak 3 helyet lehet választani és akkor még a FLIR meg még néhány elem sehol sincs.
  • Molnibalage
    #7110
    De akkor segítek:

    FCR - Fire Control Radar
    SMS - Stores Management System
    HSD - Horisontal Situational Display, helyzetjelző
    WPN - Ezen az oldalon jön be a MAV képe, ha van ilyened
    TGP - LGB használatakor kell ez

    Nagyjából ennyi elég.
  • Molnibalage
    #7109
    Azt hittem te ezeket kened-vágod. Játsz pár percet FF4-gyel és figyeld, hogy kikor melyik zöld az MFD-n.
  • repvez
    #7108
    Pl az hogy a sok 3 betüs rövidités közül párrol fogalmam sincs hogy az melyik képernyöért felelös a monitoron.Az összes gombot végignyomtam a játékban de nem jött elö a légi és foldi radar képe és az utvonal képét se tudtam visszahozni.Egyedül a bombadobás paraméter képernyöje jött be.