52965
  • Boconadi
    #7307
    Nekem mindig megáll a pufferlés után
  • L Viper #7306
    Repvez, Boconadi, kösz az ötleteket, majd rakok fel pár screent, csak most nem leszek gépközelben...
  • L Viper #7305
    :) nálam 1024x768-ban az F22-nél jó volt, de igazad van F15-nél 2D és 3D váltás után érdekes. Ott csak az MFD-knél jó. Vissza is állítottam alapra
  • Boconadi
    #7304
    www.kepfeltolo.hu
  • repvez
    #7303
    Folyamatban a tornádo integlálása a játékba:
  • neuro
    #7302
    Hát nem tudom... Ha ki van kapcsolva, akkor nekem alapból szép nagy, olvasható betűk és számok jelennek meg a HUD-on, ahogy írod is. Ha átkapcsolok 3D-be majd vissza 2D-be, akkor azonban újra lekicsinyíti őket, mintha nem is lett volna kikapcsolva ez az opció. Szóval valami kis bug itt is megbújt a játékban :)
  • repvez
    #7301
    Hu de pörög a topic. :)
    MASK2007 élö közvetités
    Már megvettem a bányász lámpához az alkatrészeket jövöhéten már talán tudom tesztelni a freetracket vele.
    L_Viper ird be a googliba hogy képfeltöltés és hogy magyar oldalakat mutasson csak és lehet válogatni köztük ezerrel
  • L Viper #7300
    Nem hiszem, hogy a Cockpit Font Auto Scaling lenne a ludas. Az csak azt állítja, hogy minden HUD-on (2D-ben) és MFD-n a karakterek egy fajta nagysággal legyenek megjelenítve.
    Ezt ki is szoktam kapcsolni, mert néhány kabinnál olyan aprók a karakterek, hogy 1024x768-nál, amiben én tudom használni a Falcont, nem igazán látszik. PL az Aeyes-F15 és amit az F22-nek tesz be, ott is túl aprók a betűk.
  • L Viper #7299
    Tudom, de eddig ezt használtam a Frugalsra is.
  • Molnibalage
    #7298
    VIP-nek kell lenni és akkor 200K-ig tölthetsz fel. Asszem 300Ft egy hónapra. Nem egetverő ár.
  • L Viper #7297
    Srácok nálam nem megy az sg-s képfeltöltés http://sgupload.cwi.hu/
    Ezen kívül van még valami ami jó lehet ?
  • Palinko
    #7296
    nálam is ugyan ez a jelenség volt/van vagyt majd elvállik mi lesz :D
  • neuro
    #7295
    Rányomtam a FLY-ra és mikor bejönnének a kis repülők csak fekete kép. Aztán persze betölti a játékot rendesen, csak valahogy elfelejti megjeleníteni a képet és végig fekete maradt.

    Azért az ESC+D vagy E azért működik és vissza lehet térni a menübe.
  • netmester
    #7294
    nygszerü mostmár nem igazán tudom ki kicsoda.pénteken lehetne 1 multi megpróbálok ideülni
  • Palinko
    #7293
    mondjuk nekem is érdekesen van tegnap mikor kérdeztem 2 szer egymás után jelentkezett ma meg bement... neked is úgy van hogy azt a töltést már feketének mutatja mikor a repülőket villogtatja? na megnézzük a beállítás után mi lesz :D
  • neuro
    #7292
    Nekem is volt ilyen problémám.
    Szerintem megoldottam, mert kb egy hete már nem jön elő.

    A config editor Cockpit Settings beállításainál kapcsold ki a Cockpit Auto Scaling-et, a Cockpit Font Auto Scaling-et és az Aeyes DED Font Spacing Fix-et.

    Hogy a három közül melyik a hunyó egyelőre nem tudom :)
    De nekem működik a dolog.
  • Palinko
    #7291
    igen
  • 42nd Intruder
    #7290
    Vista?
  • Palinko
    #7289
    természetesen fenn vannak
  • L Viper #7288
    Na ez már jóóóó.
    Nem megy a képfeltöltés nálam :( Akartam pár jó screent feltenni.
  • Gundark
    #7287
  • L Viper #7286
    Mindjárt eltüntetem onnan a végéből, nehogy kötekedj !!!
  • L Viper #7285
    Köcög
  • Gundark
    #7284
    Jól látom hogy az új logódon lángol a 16osod hajtóműve?
  • L Viper #7283
    Nekem még nem csinálta.

    A két patch-et is felraktad az RV-re ?
    1.0.0.3 és 1.0.0.4, mindkettő kell !
  • Palinko
    #7282
    az miért van ha bemegyek campaign be akkor egy fekete képernyőt kapok és csak azt hallom hogy zúg a gép?
  • Gundark
    #7281
    Az biztos :) Majd Repvez mesél rőla :)
  • Molnibalage
    #7280
    Hát az még egy darabig nem lesz...
  • Gundark
    #7279
    Akkor , Balázs, érzésem szerint ez a dolog a falkon számára elveszett. Igy túl nehézkes. Ha olyan lenne mint az Ilben akkor esetleg. Szóval TrackIR :)
  • Palinko
    #7278
    #7253 kemmentem zárójeles részben utaltam már rá...
  • Scottt
    #7277
    Boci aláírása:

    "A levegőben nincs idő gondolkodásra. Aki gondolkodik, az meghal..."
  • Molnibalage
    #7276
    Nem, mindig nyomni kell az egeret.

    Palniko, aproblémád megoldása a conifig editorban van. Olvasd a manualt, ha már van!
  • Gundark
    #7275
    Hogy is volt az emlékezetes thunderbirds katapultnál? valami 8 századdal később csapódott be a gép mint ahogy elhagyta az ülés? Itt nincs idő :)
  • Palinko
    #7274
    na ez sajna 2szer ment bocsi :(
  • Palinko
    #7273
    na akkor a nagy katapult kérdés :D szóval nekem 3 dében még oda sem ér a fejem nem bírok anyira lenézni :D na sebaj végül is igaz ha az igazi pióta is lenézne valszeg kitörne a nyaka a nagy G miatt nem? :D
  • Palinko
    #7272
    igaz hülye vagyok. nem is lényeg ez mertr végül is az igazi pilóták sem néznek le hogy meghúzzák :D akkor kitürne a nyakuk nem?
  • L Viper #7271
    Megy klikkeléssel is (még 3D-ben is), csak mire odanézel már le is zuhantál, ezért jobb a bill. kombináció :)
  • Gundark
    #7270
    Jó de ehhez vedd hozzá hogy egy-két éve szinte nem is voltunk :) Ezenkivül nem vagyunk "fenn" sehol, csak itt. Amikor a Lokkon megjelent akkor minden fórumról mentek oda az emberek.

    Balázs : Ki lehet kapcsolni azt hogy ne kelljen nyomni az egeret nézelődés közben?

    Zsoltifireman : Fúj :) Kapcsolod rendesre az avionikát!? :) Én is a stopworksot használom. Szép. Bár én a vörös sisakost :)

    Palinko : Amikor cumi van nincs idő keresgélni. Akkor nyomi kell gyorsan és a pirotechnika már reppent is ki a kabinból :)
  • L Viper #7269
    Ha a tegéped mérete is rossz lenne, akkor a Wehicle magnification állítódott el ! Mindig 1-esen legyen !
  • Molnibalage
    #7268
    Nos vannak amit én csak gombnyomással használok, a katapult is ilyen, de egyszer kipróbáltam és klikkeléssel is ment asszem.

    Látod zsolti, nélkülem is megy!