52965
  • Molnibalage
    #7358
    LGB cikk.
  • L Viper #7357
    Köszi, ez gyors volt a részükről
  • Bucser
    #7356
    Ez csak az általánosra vonatkozik. A Játékosok fórumában kell elnnie.
  • Molnibalage
    #7355
    Itt vannak.
  • Bucser
    #7354
    Itt van Bár nem lett volna nehéz megtalálni lévén a játékosok fórumáűban sticky... nem kell keresni semmit...
  • L Viper #7353
    A kereső egy régi hülyeséget hoz fel.
    Szólnék, de nem találom a topikjukat.
    Engem is idegesít, ez tényleg fertelmesen ronda lett
  • Bucser
    #7352
    moderátoroknak topic nem véletlenül van...

    Bár egy VIP-accal editálhatod is ugyanis az URL előle marad le a szögletes zárójel.
  • L Viper #7351
    Kiket kérjek meg ?
    Írjatok sokat, majd eltűnik, a következő oldalon.
  • Molnibalage
    #7350
    Ezeket kérd meg, hogy töröljék, ocsmány így a fórum, én is eljátszottam ezt délután.
  • Molnibalage
    #7349
    Én ezt használtam ma.
    http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/
  • L Viper #7343
    Nem jön be az oldaluk sem most.
  • Bucser
    #7342
    egyes servereken számolva van, hogy egy adott ip-ről/domainről hányszor lehet letölteni a képeket.

    Ezzel a hardlinkelés megelőzhető (azaz külső oldalak más erőforrásait használják képtárolásra meg ilyenek)
  • L Viper #7341
    Oké, nézek másik helyet :D
  • Boconadi
    #7340
    fene sem tudja, de old meg mert érdekelnek
  • L Viper #7339
    Érdekes, az előbb még látszottak. Bekrepált a feltöltő szerver ?
  • Molnibalage
    #7338
    Fél órája még látszottak,
  • Boconadi
    #7337
    sajnos nem jönnek be a képek
  • Boconadi
    #7336
    Vazze, piszkáld azt akkor megtudod mi történik, ilyen egyszerű...
  • Molnibalage
    #7334
    Rövid a kardod cikksorozat.
  • L Viper #7333
    Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy sokan bele sem mernek piszkálni a config editorba, mert ott igen csúnya dolgokat lehet okozni.

    Ami fontos azért benne lesz a manualban úgyis ( gondolom).

    gsg16: majd ha jössz multizni is, akkor ott még jobban el tudunk mindent magyarázni :)
  • Molnibalage
    #7332
    Azért mert ahova azt írom az a régi hibákat javjtotta ki nagyrészt, a nagyítás amit írtam nem tudom miért van, mert SEMMIRE nem jó. Fel nem fogom miért van benne.

    Abszolút kezdőnek meg mit írjak? Ha meg próbálnám magyarázni valszeg úgysem értené, akkor sem, és akkor nem 100 oldalas lenne, hanem 150. Ha mindent részleteznék eléggé ömlesztve lenne.
  • gsg16
    #7331
    megkérdeztem nemrég,mi ennek a jelenségnek az oka."reptereken fellépő buffer hiba" volt a válasz.#7244.minden elismerésem,és tiszteletem a manual-ért.de szerintem,ha megengedsz egy javaslatot,ha tényleg részletesre akarod csinálni,akkor ne írj bele olyanokat,hogy "soha ne nyúlj hozzá",hanem írd le,hogy mire való.hiszen itt mindenki erre a manual-ra hivatkozik,és nekem,mint Falcon-os újoncnak eléggé fúrcsa ez a "ne piszkáld azt a gombot" szerü leírás.ez persze csak egy kérés.a manual-od mindettől függetlenül tiszteletre méltó munka.
  • Molnibalage
    #7330
    A ramp a legvégén lesz, ha lesz. Aki így akar játszani annak azért el kell jutni valamilyen szintre.
  • Palinko
    #7329
    ok megnézem köszi :)
  • sindelnet
    #7328
    repvez,irtam privibe....
  • L Viper #7327
    Én már a múltkor írtam neked, hogy nézd meg, nincs e nagyobb számon mint 1-es
  • repvez
    #7326
    mekkora a fordulatszáma a hajtomunek ?Mert ha csak 20-25% akkor még nem inditottad el a hajtomuvet csak az indito segédhajtomü pörgeti.
    Egyébként a FF! docs könyvtárba van egy rampstart trainer nevü progi ott begyakorolhatod mit hogyan kell csinálnod.
    Mehet a manualba ez is :D
  • Palinko
    #7325
    akkor hiába volt bekeretezve én nem láttam :) egyébként a rengeteg tehnikai adat után jó lenne lassan írnod valami olyat hogy kell felszállni ramp ból :D mert "gázt" nem tudok adni még ha valahogy beerőlködök mindent is :)
  • Molnibalage
    #7324
    Hát nem, az kezdtektől benne volt. Én már csak tudom. :)
  • Palinko
    #7323
    szerintem ő a régebbi változatt olvasta mert azt nemrég írtad bele
  • Molnibalage
    #7322
    Figyu, a manualban nem véletlenül van az, hogy SOHA ne rakd el egyesről! Nem mondtál újat...
  • gsg16
    #7321
    üdv mindenkinek.ma visszatelepítettem a redvipert.azért szedtem le az open falcont,mert nem tudtam megszüntetni a "földbe sűlyedt repülőgép" jelenséget.elindítottam a redvipert,és azt látom,hogy bár az annak előtte tökéletesen működött,most abban is földbe vannak sűlyedve a gépek.elkezdtem álítgatni a setup-ban,és a graphics beálításoknál rátaláltam a "Vehicle Magnification" csúszkára.ha ezt valaki "1"-re álítja,akor minden "rendben" van a reptér,és repülőgép arányaival,illetve a gép a betonon áll,és nem a földben van félig.ha feltoljuk a csúszkát "5"-ig,akkor álítodnak el az arányok,és sűlyed a gép a földbe.
  • repvez
    #7320
    meg ilyesmi.
    (a helyszint ö választhatja :D )
  • Molnibalage
    #7319
    Két F-15 találkozik a vendég MIG-29 gépekkel. Gyönyörű szerintem.
  • Molnibalage
    #7318
    Bombázók egymás közt.

  • Molnibalage
    #7317
  • repvez
    #7311
    Akkor nem tom Pedig most kezdi a programját a mig29OVT :D
  • Boconadi
    #7310
    Bezártam az operátis, meg az msn-t is, de így is ugyan az a helyzet :(
  • repvez
    #7309
    Balage a képet a frugalsrol a tornado topicba volt.
    Boci nekem is néha megtrorpan,kapcsolj ki minden mást mellöle mert lehet hogy 300k-s a streamingje tehát enyivel kéne folyamatosan letöltened a videot ha nincs ekkora downloadod akkor sokáig fog tolteni és akadni fog.
  • Molnibalage
    #7308
    Ezt honnan szedted? Frugals vagy FF fórum?