52965
  • Molnibalage
    #7398
    Joy nélkül ne játsz, nem lehet élvezhetően. Billkiosztás a \docs mappában van sokegyéb más mellett.
  • Razor18
    #7397
    Sziasztok,

    bocs, ha visszább már lett tárgyalva, a keresés nem csak ebben a fórumban keres (vagy én csinálok valamit rosszul). Lényeg: feltettem a RedVipert. A setup joystick konfig advanced felülete látja a Saitek X-52-est, de gázkar tengelyként csak a joy x-y-z tengelyét, a gázkar precíziós sliderét meg az egér kereket hozza fel a legördülő menüben, és "Detection" gombot meg nem látok. A Manual sem mond többet. Segítség?

    Kösz: Razor18
  • Leky
    #7396
    Sziasztok én csak most ismerkedem a Falcon 4.0-val és az lenne a kérdésem, hogy billentyűzettel hogy a fenébe lehet itányítani a repülőt?
    Van-e valakinek billentyűzekiosztása a játékhoz amit ki lehetne nyomtatni?
  • Boconadi
    #7395
    okay, remélem tudok menni
  • L Viper #7394
    Hú de durva lett ez a közeli
  • Gundark
    #7393




  • Gundark
    #7392




  • Gundark
    #7391
    képek a mai multikából 2 :)





  • L Viper #7390
    Vazzeg, csak 3-an voltunk, jöhettél volna.
    Skype-on futottunk össze és nem igazán volt szervezve, de ma este is lesz.
  • Boconadi
    #7389
    nem is tudtam hogy ma van játék :(((
  • Gundark
    #7388
    Képek a mai multikából :)





  • L Viper #7387
    Nem, én is néztem, de azóta sem trimmelek. :)
  • Molnibalage
    #7386
    Sakcok észrevettem egy oltári bugot! Ha az oldalkorányt trimmeled az irányok fel vannak cserélve!! Balra trimmelem a gépet erre elkezd jobbra csúszni. Vagy csak én hülyültem meg??
  • Molnibalage
    #7385
    Néhány szép kép asztal háttérképnek.
  • Molnibalage
    #7384
    Hej, ha egyszer ilyen lesz egy repszim.. :)
  • L Viper #7383
    Nekem holnap is jó, szerintem.
  • Molnibalage
    #7382
    Holnap nem jó? Nagyon lendületben vagyok manual téren.
  • L Viper #7381
    'Stét ! Lesz ma este multi ?
  • Gundark
    #7380
    A fő motivum az hogy gyakorlatilag nem látok :) Hiába radaroztam , irányozttattam a toronyból. Aztán egy pillanatra elhussant a ködfelhő, és ott volt alattam a beton. Páccs, tökéletes hordozós recovery-t hajtottam végre :) Az oldalszél hirtelen megdobott és a bal főfutó ért először földet:) Szóval ilyen időben nem repülnek, talán nem véletlenül :)
  • Molnibalage
    #7379
    Na? Kemény mi? :)
  • Molnibalage
    #7378
    Itt van akinek kell. A campaign\korea könyvtárba kell másolni, és a korea standard helyszínen lesz elérhető.
  • Gundark
    #7377
    Én tennék egy próbát. Szeretem szivatni magam :)
  • Molnibalage
    #7376
    Bazz, olyan gyakorlóküldetést raktam össze, hogy még én sem tudok leszállni! :)

    Felhőalap 30m-en és 45 csomós oldalszél!! Érdekel valakit?
  • Molnibalage
    #7375
    No skacok itt a jó hír, ma folytatom a manualt. A navigációs részhez még az előzőnél is jobb lesz. Saját gyakrolóküldetéseket is csinálok.
  • L Viper #7374
    Ott a pont ! Az a helyzet, hogy a magyar átlagfelhasználó gépén úgyis döcög az OF, annyival viszont nem jobb, vagy szebb, hogy OF-re álljak át.
    Bár le a kalappal az OF csapat előtt is, mert sok jó dolgot csináltak, ez ugye ösztönzően hat az RV-s fiúkra is, sőt van amit át is vettek OF-ből.
  • sindelnet
    #7373
    Bűvészkedni azért azt nem kell,de a dolognak semmi értelme....
    Néhány próba után úgyis csak az RV marad fenn.
  • Molnibalage
    #7372
    Na ja, de ez nem az örgebb Falconosoknak szól, hanem az kezdőknek. Az ne akarjon bűvészkedi. Én nem is tudom, hogy hogyan kell, és a kihatásairól sem tudok semmit. Ennyi.
  • Bucser
    #7371
    Szerintem meg nem.

    Ugyanis adott egy 400 megás program és adott hozzá két egyenként 500 megás különböző megapatch amiknek a readmejébe még le is van írva, hogy NEM MEGY EGYÜTT a másik falconokkal.

    De mindegy a lényeg, hogy a válasz megvan. és nem nem logikus a kérdés.

    Szerinted anno fel lehetettmenni infiltration moddal hagyományos Half Life serverre? ugye hogy nem.... Sőt CS serverre sem...
  • Palinko
    #7370
    a verzió külömböző de az alap nem. szóval megérthető a kérdés.
  • Bucser
    #7369
    fel lehet tenni. De nem úgy mint azt az átlaguser teszi, hogy egymásraereszti a kettőt.

    Én is belinkeltem már a tiszta dualinstallhoz tartozó útmutatót. nem egyszer nem kétszer.
  • sindelnet
    #7368
    Nálam egymás mellett megy az OF,és az RV is.
    Már írtam hogy kell....
  • Molnibalage
    #7367
    Azért az ember azt gondoloná, hogy KÜLÖNBÖZŐ verziók talán jelentéssel bírnak. Tévedtem. Belekerül.
  • Bucser
    #7366
    A Verziókat összefoglaló rész végére símán mehet, hogy nem kompatibilisek egymással a különböző verziók szép nagy keretes pirossal.
  • L Viper #7365
    Piros keretbe, nagybetűkkel az elejére, ha már jó hosszú lesz a manual, akkor ez is mehet oda !
  • Molnibalage
    #7364
    Én sem értem. Ez nem szűrhető le a kézikönyvből??? Ennyi logika azért legyen már könyörgöm. A végén még ezt is beleírom.
  • Bucser
    #7363
    NEM. 10k-szor le lett írva már... sem egymásra telepíteni sem egymás mellé nem lehet őket... akkor hogy lehetne crossserver kapcoslatot létesíteni??
  • gsg16
    #7362
    üdv!a különböző verziók kompatibilisek egymással?tehát redviperrel lehet open falcon szerverre menni?és fordítva.
  • Gundark
    #7361
    Az ahol a kabinból (stopworks hö :) látszik már majdnem olyan mintha igazi lenne. Hová jutottunk a lapfelhőktől....
  • Molnibalage
    #7360
    Pilótasuli.
  • L Viper #7359
    Lee új felhőmodellen dolgozik :A lap alján lesznek a képek

    Jól néz ki :)