52965
  • Molnibalage
    #8599
    Na akkor most mi van? :)
  • zsoltfireman
    #8598
    Töltsd le a manualt! Ott minden le van írva!http://molnibalage.extra.hu/page4.html
  • Molnibalage
    #8597
    A TACAN nem teszi át a nevigációs pontokat csak a HSI segítségével segít megtalálni a repteret.
  • zsoltfireman
    #8596
    Szenben veled jobra fent a DED-en álítsd be az új koordinátát!
    ICP panel LIST-1-RCL-N...Enter-E...Enter
  • gsg16
    #8595
    üdv!lenne egy kérdésem.amikor navigálok repülés közben,és egy másik reptér re szeretnék leszálni,akkor csak úgy tudom a streetpoint-ot átprogramozni,ha begépelem az adott reptér földrajzi koordinátáit?vagy át lehet programozni az adott pontot úgy,hogy a TACAN kódot írom be?az a bajom,hogy beütöm a TACAN kódot,de a MFD-n nem változnak az útvonal pontok,csak lent mutatja a kis nyíl az irányt.én vagyok láma,vagy nem lehet a TACAN kóddal átprogramozni a streetpoint-ot?
  • L Viper #8594
    Csomagold ki, az F4 patch mappát simán tedd be a játékba.
    Elindítod a konfig editort és voálá, megjeleni kegy új kinyitható ablak felül: Cumulus Cloud Option !
  • Molnibalage
    #8593
    Mikor, hol? Ha egy TE-re rákapcsolsz akkor ez edit opció és a jobb felső sarokban állítsd vissza az órát a felszállás ideje elé. Ennyi.
  • repvez
    #8592
    hova másoljam mert nálam nem adja be a konf editor .Bemásoltam a fömappába és a falcon4patch mappába is.
  • macilaci69
    #8591
    Hello Pope
    A Tactical Engagementnél van rá valami mód hogy biztosan én szálljak fel és ne a
    levegőből kezdjek?Az halálra idegesit,nem szeretem.
  • L Viper #8590
    Ez nagyon korrekt, az egyik felhőtipust kicserélem a Te kétszínűdre, amit használok, az is legyen benne.
    Majd ha megcsinálod a "Fa csomagot" talán DewDog 2 megcsinálja azt is -e séma szerint, vagy le tudod koppintani telán.

  • L Viper #8589
    Na meg is nézem...
  • Molnibalage
    #8588
    A rakéták elleni oktató videó is készül egy kis dogfight kiegészítéssel. Az IR része már készen van. A radaros egy kicsit húzósabb lesz..
  • Molnibalage
    #8587
    A manual is éppen most frissül. Az flare haékonyságát ábrázoló táblázatot javítottam, ami eddig benne volt az még az RP5 előtti állapot volt.
  • sindelnet
    #8586
    L-Viper,régebben említetted a "Felhőkapcsolót"
    A Frugalson DewDog_2 megcsinálta.
    A config editorból működik.
  • Molnibalage
    #8585
    Frissült a honlap.
  • L Viper #8584
    Ha B_Vipersék is úgy akarják akkor leszek este.

    Skype-on a szokott időben, aztán meglátjuk :D
  • Molnibalage
    #8583
    Elolvastam azt a 92 oldalas dookumentumot. Hát tök feleslegesen ilyen hosszú szerintem.
  • zsoltfireman
    #8582
    Meteorológusok
  • Boconadi
    #8581
    hát így van. Ha megnézed a naplementét, a nap felé sokkal világosabbak a felhők. Vagy nemtom
  • Molnibalage
    #8580
    Ma este multi? Ha meg leszünk 5-en akkor ki kéne próbálni, hogy a földön ki tudjuk -e rakni a Falcon betűket. :)
  • Molnibalage
    #8579
    Próbálkoztam azzal is, de nem változott semmi...
  • L Viper #8578
    "....mipmap részletekkel állítható ? Nálam le van...."

    Bocs oda kérdőjelet akartam tenni és utána új mondat :)
    Így helyes.
  • L Viper #8577
    Ha arról az éles és homályos részről beszélsz, az nem a mipmap részletekkel állítható, nálam le van butítva az fps miatt, de ha fentebb rakom akkor eltűnik, vagyis messzebbre teszi az élesen megjelenített területet, nyilván fps romlás kárára.

    A régi videókarimmat pont ezért kellett visszaadnom garban, mert ezt is hibásan kezelte többek között.
  • Molnibalage
    #8576
    Most nézem a beszúrt képeset a Frugalson a felhők kapcsán. Nálad is hibás a Hitiles, ott a textúraváltási hiba.
  • L Viper #8575
    A felhők alatt mások a fényviszonyok, árnyék van alattuk, de a felhők szerintem nem színesednek más-más magasságokon, csak más napszakban tűnik úgy.

    Hú a hullámzó víz az valóban nagyot dobna az összképen és biztos toborozna még "1000 hívet". Én megszoktam ugyan a jelenlegi állapotát, de örömmel vennék egy ilyen jellegű javítást is.
  • Molnibalage
    #8574
    Bombatámadás utáni utáni fa?

    Arra leszek kívácsni, hogy mikor lesz olyan szép vízfelszín, mint a LocK On-ban! Kiteszel egy olyan screent a játékról és nyersz 1000 hívet, mert szép a grafika.

    Az lenne még jó dolog, ha a nap tényleg sütne, mert akkor a mgasabban levő felhők más színben pompáznának. Vagy ez most is így van?
  • L Viper #8573
    Ja :)
    Tök jó, hozzá lehet igazítani a famodellt a helyszínhez is.
  • Razor18
    #8572
    Ha a Goggle-on rákeresel a VOR/DME címszóra, és bejelölöd az eggyel lejjebb lévő sorban a kereséshez a "Magyar oldalak" pöttyöt, jó párat találsz majd...

    üdv: Razor18
  • zsoltfireman
    #8571
    Jók lettek!

    Még,még,még!
  • Razor18
    #8570
    Újabb felhő mod... Tegnap jött ki
  • Razor18
    #8569
    Mármint ahol télen fenyők álltak, ott majd nyáron pálmafák?
  • L Viper #8568
    Ez jó lesz, a fákat az évszakokhoz tudjuk igazítani.
  • zsoltfireman
    #8567
    Egyre durvább!!!
  • Boconadi
    #8566
    jobbfelső
  • sindelnet
    #8565
    Jövő hétvégére csinálok egy csomagot,abból lehet majd válogatni------->
  • sindelnet
    #8564
    A válaszom pontos,de csak a fák textúráira vonatkozott.
  • netmester
    #8563
    egész jó kis oldalt csináltál. pénteken majd megyek multira addigra segítsetek kitalálni valamit
  • Molnibalage
    #8562
    Na más is kérdezgeti a Gripen rep.modellt.
  • Molnibalage
    #8561
    Hát erre nem tudok pontos választ adni, de az új skinek nagy része itt is 1024x1024-es tudtommal.

    Itt nézd meg az F-16 skineket, ugyanazok a skinek 512x512 és 1024x1024-es formában is.
  • Molnibalage
    #8560
    Akkor nem sürgős, majd ha éjfél után hazajöttem leszedam újra, vagy holnap. Este negyed hétre megyel BE a suliba... Más akkor jön haza.
    Aztán fél tíztől VÉRE röplabda!