52965
  • Molnibalage
    #9959
    A két tesóm közül és követem le elég kemény szinten a fater érdeklődési körét. A fater? Hmmmmm... Majdnem 25 évig javított MIG-21 és Mi-8 helikoptereket. Most Airbust és Boeing gépekkel csinálja ugyanezt.
  • Razor18
    #9958
    Netán az öreged is rá van kattanva a témára?...
  • Molnibalage
    #9957
    Faterral az összes évadot beköttetük. kb. 80 centi a polcon és vagy 15 kiló. :)

    A MOD igazából a hadjáratok szempontjából használható, csak az igen "elvetemült" típusokkal nem fogalalkoztam amik max. az Eurowar hadjáratban tűnnek fel és a kutya sem repül velük nagy átlagban.
  • Razor18
    #9956
    Nekem jó néhány évfolyam megvolt bekötve, de bevallom, meguntam egyik helyről a másikra tenni, egy ideje már nem köttetem őket. Sőt utóbb sajna csak veszem őket, nincs időm nagyon elolvasni... Ez a DVD tényleg jó ötlet, főleg, ha szavakra kereshető, csak ebben meg az volna jó, ha kezdettől fogva megvolna minden példány...
  • Razor18
    #9955
    Jó, jó, én nem hasonlítottam össze a két fájlban található modolt álományokat bitenként, de fájlonként se... az "eredeti nélküli" állomány tényleg régebbi, csak megvolt még az is, mikor ezt az újabbat letöltöttem, és nem tudtam, mi a különbség, ergo melyiket hagyjam meg. Mostmár tudom, kösz az infot.
  • L Viper #9954
    Balage, a multi nekem szombaton lenne jó, de ha a többieknek csütörtök, vagy péntek, akkor este 10 után tudnék csatlakozni hozzátok.
  • Gundark
    #9953
    Bocs pontositok a hivatalos iratokban úgy szerepel hogy "manőverező légiharc közben a földbe vágódott" Ez a szép változata annak hogy nem tudott mögé ülni és elkapni. Ehelyett a homokot fogta meg. De nem találok semmit arról hogy vajon mivel gondolta leszedni. Volt rajta légiharcrakéta?
  • L Viper #9952
    Korrekt, nem szakad, nem gyűrődik :-)
  • Molnibalage
    #9951
    Na ezen el fogok gondolkozni, mert az kicsit idegesítő, hogy bármit keresek mire megrtalálom elkopik a kezem.
  • repvez
    #9950
    A legujjabb aranysasban épp az f111-esröl irnak .És lehet rendelni DVD-t amibe 2001-töl az összes példány anyaga benne van kereshetö katalogusban 4000 pénzért.
  • Gundark
    #9949
    A hivatalos verzió igy szól :) Azt nem lehet mondani hogy a hüjje kicidelta benézte oszt elizgulta :) Ez elegénsabb és a harc benyomását keltette :)

  • Molnibalage
    #9948
    Az nem manőverezés közben volt, "csak" szimplán 30 méteren repült este és az iraki Mirage F1 nem tudta megloldani a dolgot. Akkor nem rakom rá.
  • Gundark
    #9947
    Balázs, ami a Ravent illeti, meglehetősen ellentmondásosak az információk :) A legtöbb megegyezik abban hogy a sebessége volt a védelme,és nem volt hagyományos fegyverzete, de úgy fogalmaznak hogy "megoldható" két csörgő felrakása. Hogy valóban vitte e arról én nem találtam infót, sem képet. Egy Raven pilóta úgy fogalmazott hogy a két csörgő "túl nehéz" volt (gondolom a légellenállásra gondolt). Szóval lehet hogy tesztelték, de harchelyzetben valószinűleg nem vitték. Ezt alátámasztani látszik hogy a sima 111es sem volt nagy vitéz dogfightban :) Bár ha jól emlékszem a Desert Stormban betett a hintába egy iraki vadászt, aki "manőverezés közben a földbe vágódott"
  • Molnibalage
    #9946
    És a régiben nincs is trail.txt file..
  • Molnibalage
    #9945
    Ezt nem értem. Amit most csinálok ahhoz mindig mellékelem az eredetit. Ami a régi és fentebb van a honlapom az már csak egy maradvány. Le is szedem, az már a múlté.

    Azért kéne letölteni, hogy teszteljétek.
  • HungaroJET
    #9944
    Bocsika rövid leszek ...tudom ez itt nem a LOMAC fórum.

    Szóval Lockon 1.02 alatt már megoldottam a bombázást F-15C-vel de az 1.1 (StarForce) óta nem működik a dolog. (próbálok a SF-ba és a RAM-ba beletúrni...eddig nem sok sikerrel)
    Amit eddig elértem az az, hogy 1.12 alatt a kísérők már dobják a bombát, (és minden féle célpontot támadnak utasításra - rakétákkal, LGB-vel is)

    Az AAQ-13 Navigation Pod és az AAQ-14 Targeting Pod felhelyezése szintén megoldható, szóval akár Strike Eagle Mod is lehetne csak kellene 1 pár 3D CFT "doboz" :) a gép oldalára...no meg a 2 üléses orr-rész :)



    Egyébként az Izraeliek dobtak már bombát F-15C-ről...kár hogy nincs a LOMAC-ban legalább fall line és pipper :(
  • Razor18
    #9943
    Balage, nem akarom letölteni, amíg nem véglegesíted, ezért kérdem: korábbi modjaid közül volt, amihez betetted az eredetit (visszaállításhoz jól jön), volt, amiben csak az újat találtam. Melyik módszert követed utóbb?
  • Molnibalage
    #9942
    Azt meg elfelejtettem, hogy hosszabb kondenzcsík (még hosszabb lesz!), és szeparált füst AIM-54 és AA-9-nek.
  • Molnibalage
    #9941
    Realism MOD frissítve. Ami új benne az előzőhöz képest nagy vonalakban.

    - Chaff/flare mennyiség sok helyen megpiszkálva.

    - ECM strength E-3, B-1, B-52, F-111, EF-111, EA-6B és SZU-24 esetében picit felnyomva. Tervezem még ebbe a körbe bevonni a TU-22, A-50 és TU-95 gépeket.

    - Még pár gépről levéve a radar és RWR és hasonló dolgok.

    Már alig pár gép van hátra amit meg kell piszkálni a fenti dolgok tekintetében, azán jöhetnek a felfüggesztési pontok...
  • repvez
    #9940
    Bocsi nem ezt a linket akartam a gözgépet ismerem

    Ezt akartam:
    turbina
  • repvez
    #9939
    Egy kis OFF
    Errol az elvröl hol lehetne többet olvasni vagy mi is ez pontosan?Feleltette az érdeklödésem
    motor
  • L Viper #9938
    Semmi különös, nem volt már rég fejlesztésem.
    2x-es vonalsimítás, 4x-es anizotróp szűrés és 1024x768-as felbontás, teljesen elégedett vagyok a látvánnyal és az fps is jó, pedig nincs túl komoly gépem.
  • L Viper #9937
    Oké, összecsomagolom úgy, hogy ez a skyfix is benne lesz. Ez jól jöhet azoknak, akik nem akarjnak sokat bíbelődni a docs/extras-ból.

    Írok egy kis help file-t is hozzá.
    Pár perc és küldöm a mailt.
  • Molnibalage
    #9936
    Új montior? Veszett jól néz ki a kicsi delta.
  • Molnibalage
    #9935
    Csak Lee felhői vannak meg, úgyhogy jöhet. Aztán felrakom a tárhelyre is.
  • L Viper #9934
    Pár kép, szerintem látszik, miért maradtam ennél a felhőmodnál:









  • L Viper #9933
    Sindelnet csinálta, a kétszínűjéből a "light-osabb".
    Én szinte csak ezt használom, esetleg a Lee2-est is, ami még nagyon jó.
    Természetesen az új kedvencemmel, a - donutsv3 égbolt moddal.

    Átküldjem, ha neked nincs meg ? Felrakhatod ezt is a tárhelyedre.
  • Molnibalage
    #9932
    Ja, tényleg niytja. Az új! Na azért az má jó. Arre leszek kíváncsi, hogy a fegyverek is látszanak -e madj bent? Hosszú hétvégén multi?
  • repvez
    #9931
    A fülke részen és az orra másabb mint az alap talán jobban hasonlit az igazira.És azt hiszem mintha nyitná a bombaajtot is lövéskor.Azt nem tudom hogy a régi is nyitotta-e.Egy hibát azért láttam rajta, hogy a föfutoja elég csálén áll rajta.
  • Molnibalage
    #9930
    Igen láttam. Az új modellen én nem látok difit a régihez képest, de a kabin jöhet.

    Azért durván fejlődik a Falcon. Eddig amiről tudok, hogy lesznek új kabinok.

    MIG-21, AV-8, Tornado, F-22, F-4, Viggen, MIG-29, A-6 Intruder és az új Aeyes F-15E. Már írtam asszem, hogy Aeyes majd csinál F-16A kabint is.
  • Molnibalage
    #9929
    Nem tudom, hogyan lehetne. Viper, ez melyik felhőmod?
  • repvez
    #9928
    Azt valahogy meglehet oldani hogy ne jelezze ki a fordulatszámot a bal felsö sarokba ha nem falconnal repül az ember?Egy kicsit zavaro
  • repvez
    #9927
    Ahogy nézem van uj F22-es modell és készül a 3d-s kabin is hozzá!
    f22
  • Borisz80
    #9926
    Nice! A képeken eszméletlenül jól mutatnak azok a felhők :D
  • L Viper #9925
    Pár Dogfight kép:







  • Boconadi
    #9924
    Strike Eagle-t akarsz csinálni? Hogy fogod megoldani, hogy az F-15 -ön legyen Air-To-Ground üzemmód? Mennyit haladtál már? Egyáltalán lehetséges ezt megvalósítani? már bocs a sok hülye kérdésért, de most nagy lázba hoztál :)

    Én felszereltem az F-15 -öt bombákkal, de sajnos sehogysem tudtam leoldani :(
    Itt van pár kép az enyimről:
    Picture1
    Picture2
    Picture3
    Picture4
  • Molnibalage
    #9923
    Akkor majd én.
  • sindelnet
    #9922
    1280x1024,csak ennyi.
  • L Viper #9921
    Juteszembe Balage ! Sindellel azt beszéltük, hogy jó lenne valahogy a végére járni az F-15 C RV-s pit 2D-s nézetében annak a baloldali tükröződés hibának.
    Nálad is jelentkezett ?
    Nem tudod van rá valami fix ?
    Mi valahogyan nem merjük Aeyest ezzel zaklatni ;)
  • L Viper #9920
    Na Pápa, elégedett lehetsz, rendesen duzzad a nyáj

    Amen...