52965
  • gsg16
    #10119
    így van.Galaxy osztályú romboló
  • Molnibalage
    #10118
    Skacok nézzétek meg már ti is, hogy az F-16C+ és Block 40-es gépnek működik -e a chaff/flare programja vagy egy lenyomásra szór -e ki cuccot. Nálam nem megy...
  • Boconadi
    #10117
    itt egy thunderbirds-es skin :O
  • L Viper #10116
    Star Trek altípus, ( rosszgyerek a Photoshop közelébe férkőzött )

  • macilaci69
    #10115
    De most érzem....
  • macilaci69
    #10114
    Na ez nem sikerült.Elnézést.....
  • macilaci69
    #10113
    Ez melyik altipusa az F14 nek?
  • Boconadi
    #10112
    Én meg CS-zek, meg ofp-zek. Áruló vagyok?
  • dragon11
    #10111
    Oké..
  • Solt
    #10110
    Én annyira szeretem őket, mint minket a Románok...
  • macilaci69
    #10109
    J'aime les francais ....izlések és pofonok,de ez tényleg k...a nagy,majdnem nagyobb mint a szimo...
    Én meg itt káromkodtam hogy a megnyitott öt Rar még miért nem jött le öt perc mulva se
  • L Viper #10108
    De érdekes, nekem sem a kedvenceim valamiért...
  • sindelnet
    #10107
    Egy menürendszeres tréning progi,nem néztem mer utálom a franciákat....
  • repvez
    #10106
    És megnézted már hogy mit lehet vele csinálni, mert csak az elsö része 300mb és ha csak francia akkor nem igen érteni belöle semmiit.
  • Bucser
    #10105
    Jelenleg egyetlen játékkal játszom az pedig a The Witcher. Nincs időm másra. mert közben sorozatokat is nézni kell (friday night lights, heroes, nip/tuck, Weeds, House mindenapra egy mese meg pár film és még az asszonnyal is foglalkozni kell:) aztán 10.kor fekvés mert 6-kor kelek hogy 8-ra melóba érjek.
  • sindelnet
    #10104
    Francia nyelvű Interaktív tréning progi.
  • Gundark
    #10103
    Nem mondom hogy nem. De az nem szim csak lölöldözős :) Arra meg jó.
  • Bucser
    #10102
    Áruló... COD4 egy rakás fos...
  • Gundark
    #10101
    És az a vicc hogy nem is kell erőmű. Az enyém sem az, de mégis mindent fullban játszom 1280x1024ben. Igaz a videokarit cserélni kellett mert megadta magát nyár elején. Most egy 7600gt van benne. (Bucser kedvéért mondom hogy a call of duty 4et is igy nyomom :)) Ha kinyiffan az alaplap akkor fogok majd átállni pcie-re. Addig jó nekem az agp is :) Ja Vipera, küldtem imélt. :)

    Bucser, szerintem Dragon11 szórakozik velünk. Kivéve ha a 11 az életkora. Utalnék az IL topicban lévő melyik gépek a jobbak az ILben lévők vagy a Lockonosok. Elhiszem hogy nem ért a repüléshez, de azt azért ránézésre látni hogy a 27es jobb mint a LA-5FN :) (peeedig az csiiitergééép :))
  • Boconadi
    #10100
    anyu apu?

    Nekem ami van gép az négy éves, és én dolgoztam meg a pénzért :)
  • Bucser
    #10099
    Questek??? Hol merre vannak ilyenek?

    Egyébként a 150+ oldalas magyar nyelvű kézikönyv szerinted viccnek készült? Magyar nyelvű oktatóvideók is. Komolyan néha nem értem, hogy mi kéne még ahhoz hogy valaki észrevegye a linkeket a banner alatt...

    Nem kell félni rá lehet kattintani nem esik le ha birizgálod...
  • L Viper #10098
    A kártya külsü setupban is lehet bűvészkedni, majd leírom, mit lehet állítani és sok fps-t lehet nyerni, sőt képminőséget javítani.
  • Molnibalage
    #10097
    Újabb bug javítva, az AS-16P nem volt anti-radarm most már az.
  • macilaci69
    #10096
    Hello Vipera
    Nekem elég sokáig jó volt egy GF Mx440 es is......Én is olyan videokártyát vettem mint te,végül is nincs vele gond,bár olcsóbban lehetett volna Nvidiast sokkal erősebbet.....de a Falcon megy vele....azért az melybe rúgott mikor az RV néha beszaggat,több mint egy giga Rammal,igaz egy Athlon 2400+ al.
  • dragon11
    #10095
    Jah elhiszem de a questeket nem tudom megcsinálni mivel nagyon kezdetleges az angol tudásom mert még tanulom^^ akkor lehet abbamarad ez a game..
  • Molnibalage
    #10094
    Na újabb bugokat találta, úgy néz ki, hogy a nehézbombázókat sújta. Rátettem 12 db bombát a TU-22M-re de leoldáskor 12 helyett csak 2 jelent meg, de 12-őt volt le. Az internal elhelyezéssel vannak a bajok.
  • Molnibalage
    #10093
    Én is ezt akartam mondani.
  • Molnibalage
    #10092
    A MOD perceken belül frissül. Apróbb változtatások itt-ott. 3 AGM-65 az F-16 külső indtóin és 3 MK-20 lehet a felfüggesztőkön. A Többi CBU estén a dupla felfüggesztés stimmel.

    A TU-22M típust elég jól gatyába ráztam, amennyire csak tudtam a program korlátait figyelembe véve.
  • Bucser
    #10091
    Bocs, de az előbb még azt sem tudtad, hogy ez milyen játék. Most meg azonnal mennél online játszani?? egyáltalán tudod, hogy milyen a játék, vagy hogy mi hogyan működik??? Ugyanis ha úgy mész fel, hogy nem tudsz semmit azzal csak mások és a saját szórakozásodat rontod el... Ennek a szimnek igen hosszú a tanulási procedúrája...
  • L Viper #10090
    Ha a neten akarsz játszani le kell töltened a hyperlobby nevű progit, amiben beállítod, melyik szimulátorral akarsz online játszani.

    Kezdőként ne lepődj meg, ha elég nagy tudású emberekkel akadsz össze a szervereken. Gyakorolj jól rá, mert nem egyszerű.

    Mi itt egymással szoktunk játszani hetente, kéthetente.
  • L Viper #10089
    Majd kiugrottam a bőrömből, amikor kaptam az ósdi alaplapomhoz ezt a frankó procit, meg ezt az AGP-s videókarit :-)

    Sok kis újgazdag gyerek, most biztos jókat röhög rajtunk, akik úgy fejlesztenek, amikor kijön egy új játék...
  • dragon11
    #10088
    Vlaki plz segítsen!Feltettem a patchet(1.12 vagy mi)megy a game hibátlanul..hogy lehet online gémelni?!Thx.
  • macilaci69
    #10087
  • macilaci69
    #10086


  • Scottt
    #10085
    Hoppá

    Intel 1700+Celeron
    Ati 9250(128MB)
    512 DDR RAM

    Verseny kinek szarabb a konfigja????
  • Boconadi
    #10084
    Amd Athlon 1400+
    Geforce4 mx440 (64MB)
    512 DDR RAM

    szerinted? :D:D:D
  • L Viper #10083
    Túl erős, vagy túl gyenge ? Nem mindegy...
  • Boconadi
    #10082
    elég gáz az enyémhez képest

  • L Viper #10081
    Na ilyen volt már az AF-ben is.
    Pzolika küldött nekem jó képeket csúcsforgalomról, meg volt egy hajó is a kifutó mellett :-)

    Én még nem láttam ilyet szerencsére.

    Ez valami Microprose ősbug, ha AF-ben is van
  • Scottt
    #10080
    Én azt hittem a Pápa uraságnak szlalomozni támadt kedve