52965
  • Borisz80
    #10039
    ihajja csuhajja! Te aztán tényleg nem ülsz a babérjaidon :D
    Ma már harmadjára kell hogy letöltsem a legfrissebb változatot :D -meg telepíthetem fel újra a kabinokat-

    Csak így tovább! ;D
  • Razor18
    #10038
    Be be beee, nem mondom meeeeg, mer akkor azzal fogsz foglalkozni a Falcon helyett !!!
  • Bucser
    #10037
    mert a képfeltöltés.hu-ról vannak linkelve és az szarul működik az elmúlt pár hétben..
  • gsg16
    #10036
    az miért van,hogy amikor a topicban visszafelé lapozok,hogy olvasgassam a régebbi hozzászólásokat,akkor néha valami kódot kér,és felhasználó nevet.ez az ablak csak a mégse gomb kb 20X-i megnyomása után tűnik el,és csak ekkor lehet olvasgatni.
  • Bucser
    #10035
    A cockpit datokat átírtad?
  • Molnibalage
    #10034
    Nem találom. Hol van? Nem írnád le akkor, hogy mit kell? VÉGRE 7 év után játszhatnék vele..
  • Molnibalage
    #10033
    Én csak arról tudok nyilatkozni ami a kézikönyvben benne van. Azok működtek egymás mellett.
  • repvez
    #10032
    Kéne egy kis segitség feltelepitettem az összes ingyenes és fizetös kabint amihez csak van és a másik alváltozatokhoz is bemásoltam ugyan azt a kabint.
    De most az EF2000-nél állandoan hibát csinál a játék és kilép.Az f18-asnál meg a reflekcios kép nem átlátszo a kabinon de nem találom hogy hol kell törölni.Vagy rosszul csináltam hogy bemásoltam mindenhova a kabinokat és felülirattattam a benne lévö dat és txt fájlokat is?Esetleg azokat a mappákat is ki lehet törölni ami többször van meg?Mert van amikor számmal és van amikor névvel hivatkozik ugyan arra a tipusra ez nem zavar be.
  • Razor18
    #10031
    Tökéletesen fut XP-n! A SimHQ Longbow topicjában sticky topik a mikéntje. Azt végignézed, és királyul fog futni.
  • Molnibalage
    #10030
    MOD frissítve ez már a korrektül használható változat BÁRMELYIK hadjátatohoz. A J-6 még nem kapott radart, ezen még töprengek, valszeg csak a J-6A kap majd radart.

    A gépek tulajdonságai gyakorlatilag készen vannak. A fegyverzet beállítása következik az egyes típusokhoz és a hibák javítása. Ez egyes esetekben elhúzódhat. FIGYLEM, ha van BÁRMIFÉLE függesztési infótok a játékban másodvonalbei gépekről az küldjétek ezerrel! Nincs időm mindennek utánajárni. Kezdetnek az szovjet/orosz stratégiai bombázókról kéne adat, a Tornado csapásmérő változatairól.
  • Molnibalage
    #10029
    Nem, ott sem. Akinek megy az szóljon!
  • gsg16
    #10028
    dosbox-ban sem fut?
  • L Viper #10027
    AF-hez van Hyperlobby, de mi inkább egymással játszunk.
  • Molnibalage
    #10026
    FAQ, és a kézikönyv elolvasása segít. A képek alapján nem világos, hogy ez harci szim?

    Itt egy régi kedvenc, csak sajnos nem tudom futtatni. :(
  • dragon11
    #10025
    Sziasztok.Ez most vadász repülős játék vagy utasszállító repülő?Neten milyen módok vannak?:) köszi a választ.
  • Molnibalage
    #10024
    Na még egy kép. Végre jó messziról látszik a járőröző E-3. Megnöveltem a védelmét is.

  • Borisz80
    #10023
    Akkor jó. Már megilyedtem hogy valami gebasz lett a sok felinstallált addontól ;D .
  • Molnibalage
    #10022
    Ja, olvastam. Már nem is foglalkozok vele, készen van.
    A nehézbombázóknak viszont új AI kell, mert nem sorozatban oldják a bombákat. :(
  • L Viper #10021
    Cak ekkor zöldes, ha így felülről nézed, felhőháttérrel.
  • repvez
    #10020
    Ihawk szerint nem kell anyi energiát beleölni a kondenzcsikba, ezekszerint jelentös változás lesz a füstök terén.Talán nem texturaként fog megjelenni.
  • Molnibalage
    #10019
    Nekem ez eddig fel sem tűnt. Az eredeti meg rózsaszínes. Szerintem ez a grafikai motor miatt ilyen.
  • L Viper #10018
    Igen, ilyen felhőháttérnél látszik nekem is.
  • Borisz80
    #10017
    nálam zöld árnyalatú a kondenzcsík. Nálatok is?
  • Molnibalage
    #10016
    Újabb verzió elérhető a MOD-ból.
  • L Viper #10015
    Picit fotózgattam az Eurowarban:











  • L Viper #10014
    Ja, brrrrr ez extrém.
  • Molnibalage
    #10013
    3-4! Kilőttem mind a 192 flare-t.... :)
  • L Viper #10012
    Nagyon lezuhant az fps ?
  • Molnibalage
    #10011
    TU-160. Hej, itt azért már szagatott rendsen.


    Atomtámadás!


    És utána..
  • Molnibalage
    #10010
    TU-22M chaff/flare szórás.

  • Gundark
    #10009
    Éljen Elvtársak! Előre a 20000 felé!
  • repvez
    #10008
    Erre mondta balu hogy vannak nekik programjaik de nem adhatja ki öket.
    Ismét egy kis modellezés kérdésem lenne.Tudnál pár doldot
    > megkérdezni az illetékesektöl hogy miyen megkötések vannak a
    > modellezésnél.Max polygonszám.
    >
    - Az illetékes itt akár én is lehetek, de nem :D amúgy pár száz minor
    dolgokhoz, repülőkhöz úgy kb max 3000, ez vonatkozik a kabinra is.
    > Láttam a frugalson a tornado kabinjárol a képeket és a videot, a többi
    > gépnél is megvalosithato hogy a 3d-s kabinba mozogjon a pilota keze
    > és lába ?
    >
    - Igen, és fog is elég sokban.
    > Ha kabint akarnék modellezni akkor csak elég a kabin belsejét
    > megcsinálni vagy passzolni kellene a játékbeli külsö-belsö modellel
    > is.
    - Passzolnia kell.
    > És itt is mennyi polybol lehet gazdálkodni.
    - 3 - 6000 de minél kisebb annál jobb.
    > A valos méretekkel kell
    > megcsinálni vagy mekkora léptékkel?A mozgo alkatrészeket már a
    > 3dsmaxban le kell animálni vagy csak külön alkatrésznek kell lenniük.
    >
    - A játékbeli modellhez kell igazítani a méretet. Az animációkat nem
    kell a Max-ban megcsinálni. Erre van külön programunk. Nem nem kérheted
    el :D
    > A jövöre valo tekintettel lehetne késziteni különbözö tutorokat/progikat
    > amik a moderek dolgát megkönyitené
    - Vannak, csak nem publikusak.
    > még olyan megkötéssel is jo ha
    > csak a fejlesztök illeszthetik bele a járékba a beküldött modellt,
    - Az RV-vel ezt máshogy nem is lehet, csak nekünk van meg hozzá a
    programunk.
    > de már
    > az is meggyorsitaná a fejlesztés utemét legalábbis grafikai szinten és
    > az FF teamnek több energiája maradna a kode csiszolássára.
    -1 nem kapkodunk 2 a "koderek" az pontosan 2 db akik hobbiból csinálják.
    Ez nem egy fejlesztőcég :D
    > Ahogy
    > nézem a forumokat modderekbol nem lenne hiány.
    ez volt a emilezésem baluval a kötöjelesek az ö válaszai.
  • Molnibalage
    #10007
    Egyedül Barney kérdezte meg, hogy honnan is veszem a bátorságot. Eddig ez tényeg jó arány.

    Repvez, Balu erre nem tudott felelni? Mert, ha csak ez a kérdés akkor ezt elpostolom Aragorn és i_haek mesternek.
  • repvez
    #10006
    Ez nem mondtam csak ha lennének leirásaim hogy milyen követelményeknek kell megfelelni az objektumnak és hogyan tudom behelyezni a játékba vagy modositani akkor megprobálkoznék vele.
  • L Viper #10005
    Húúú Balage, eddig jó fogadtatása van a modnak a Frugalson, még videót is követelnek az új effektekkel.

  • Molnibalage
    #10004
    Mármint csatlakozol az FF csapathoz? Hajrá!

  • Razor18
    #10003
    Az írásos kommunikációban szívesen segítek Neked, ha csak ezen múlik...
  • Molnibalage
    #10002
    Yes! #10000 Oléééééééééééééééééé! Tavaly az #1000-dik akkor volt, amikor elészült az AF kézikönyv. Hej de pörgünk! :)

    Sajnos az orosz strat bombázók is kicsit bárdolatlanok. Szinte semmit sem enged rátenni a mostani adatbázis. Na azokról lesz nehezebb adatot találni, hogy mennyi hagyományos bomba fér a belső bombakamrákba. Ehhez jól jönne a segítség! Mondjuk a motor korlátai miatt csak kis távolságról tüzelhetnek a gépek a valósághoz képest, de még így is elég brutális lehet, egy TU-22M megrakva 4-6 AS-16P anti radar rakétával.
    A bombázók üzemanyag kapacitását lecsökkentem kisebbre a valóságosnál, mert ekkora távra nem vinnék magukra a teljes mennyiséget. Így kicsivel potensebbek lesznek.

    A másik nagy dilemmám, hogy le kell szednem a nem irányított rakétablokkokat minden orosz gépről amíg az AI nem tudja használni, mert nagyon elkaszálja a hadjáratokat.

  • L Viper #10001
    Elértük a 10000. hozzászólást !

  • Bucser
    #10000
    rendben elhiszem. Nem kötöszködök. Csak kicsit agresszíven reagálod a saját meglátásaidat:) És erre jól ugrassz:)