52965
  • L Viper #9839
    Miért baj az, hogy picit rózaszín, szép az, jól megy a veresz viperához
  • Molnibalage
    #9838
    Mennyire? Picit enyhén rózsa. Próbáljam megváltoztatni?
  • Bucser
    #9837
    csak nálam tűnik rózsaszínűnek?
  • Molnibalage
    #9836
    Új füsteffektek a régebbi rakéták számára. Az újakat nem birizgálom, azok jók szerintem. A masszív füst igen messziről látható.



  • Boconadi
    #9835
    A Super Flanker egy új formatervezést kapott? Valami olyan furcsa rajta nekem, mintha jobban "ráfeküdne a levegőre".
  • Molnibalage
    #9834
    Gondoltam megkérdem, mert a nyugati kollegák elég finnyásak.
  • L Viper #9833
    Ahogy érzed, nem vagyok ebben annyira otthon, csak a modernebb típusok ne legyenek miatta túl erősek.

    Találtam egy jó oldalt. Jó képek is vannak a kabinokról:

    A Su-35-öt láthatjátok a linkben

    Lentebb van több típus is. Adatok képek, grafikák, talán jól jöhet a moddoláshoz !
  • Molnibalage
    #9832
    Innen nem látszik semmi szép.



    Na de innen!



    És innen! :)

  • Molnibalage
    #9831
    A moddolás kapcsán lehet, hogy lesz pár csúnybb rész. A GSH-30-as gépágyú túl gyorsan eszi a lőszert, de hiába írok át bármit, nem reagáls rá. Csak egy módon tudom megoldani a problémát, hogy megnövelem a lőszerkészletet. Szerintetek ez elfogadható?

    23-26 lövés/sec a tűzgyorsasága, de a játékban kb. 3-3,5 sec alatt felzabálja a 150-es készletet. A MIG-21 MF gépágyúját tudtam korrigálni a tűzgyorsaság korrigálásával.
  • Molnibalage
    #9830
    A MOD.xls azért már fennt van. :) Kíváncsi vagyok rajtam kívül ki látja lát. Ahol + jel van az elvileg készen van, a füstöket leszámítva. Pár régebbi rakétát azért megbuherálok.
  • L Viper #9829
    Kíváncsi vagyok a különféle verziójú AIM-9 rakéták közti külömbségekre.
  • Molnibalage
    #9828
    Haladgat a Realism MOD, a légiharc rakéták majdnem készen vannak. Már csak egy-kettőnek a füstjeit kell megbabrálnom. Van rá esély, hogy holnap elkészül és fel is rakom.

  • Molnibalage
    #9827
    Eléggé. Tegnap raktam fel. Lefeküdtem egy kicsit szunyálni. Kb. Fél óra múlva keltem és akkor felyezte be. Bár low prioritáson ment, mert mást is csinált a gépem.
  • L Viper #9826
    Csak képeken láttam, még nem próbáltam eddig. Sokáig telepíti ?
  • Molnibalage
    #9825
    MOD.xls asszem kész, most jönnek bele az új adatok.
  • Molnibalage
    #9824
    Tedd fel az EKT helyszínt és meglátod. HATALMAS a térkép. A B-1 és F-111 gépek igen messziről járnak majd bevetésre. Ennek viszont előnye, hogy az ő reptereik gyakorlatilag sérthetetlenek.

    Ekkora.

  • L Viper #9823
    A nagyobb koreai hadszíntéren lesz, azt említetted. Ez azt jelenti, hogy lesznek nagyon távoli bevetések, vagy miért jó ezen a nagyobb területen "operálni" ?
    Esetleg jobban le lesz szimulálva a szomszédos országok bekapcsolódása, reptereinek támadása ?
  • Molnibalage
    #9822
    Ja, Snake Man cimborával közösen fogom csinálni.
  • L Viper #9821
    Akkor a következő projected (mivel kész a manual) gondolom egy jó hadjárat lesz :-)

  • Molnibalage
    #9820
    Ja és jó hír. Az E-2 Hawkeyes gépek úgy tűnik végre hajlandóak bevetéseket repülni hordozórol is végre. Legalábbis EKT (a nagyobbik koreai) helyszínen megteszik.
  • Molnibalage
    #9819
    Bocs, kicsit fáradt voltam mikor írtam. Tegnap két röpimeccsem volt, az egyik fél 12-kor ért véget és utána még tekertem 20 km-et. Most ébredtem fel.
  • repvez
    #9818
    Ha jol emlékszem a 8.20-ast probáltam és az europai scenneryt szedtem csak le hozzá mert csak ott akartam repkedni.
    De bárhogy akartam,nem sikerült europai repteret kiválasztani a listábol és egy mig 29 és egy mig 23-ast probáltamki amit külön töltöttem le,de átlátszott a modell ha hátra akartam nézni sok bugja volt.Persze mondom nem sokat probáltam,mert nem volt idegzetem hozzá
  • Bucser
    #9817
    kérdés hogy mlyik verziót és hogyan próbáltadd.

    Az X-plane nagyon jó móka mert valós fizikája van ugyanis szárnyaerodinamikai modellezésre lett tervezve a program. A Propelleres gépek nem tökéletesek, de a jetek összehasonlíthatatlanok. rengeteg fizetős addon van hozzá + a 60 gigás scennery- nem fedi le az egész világot. csak bizonyos részeket és forgalmasabb területeket. ezt is fel kell építeni rendesen hogy szép legyen és normális. de utána viszont fantasztikus.
  • gsg16
    #9816
    köszi.akkor nem kísérletezek vele.
  • repvez
    #9815
    Én egyszer probáltam,de valahogy nem nyerte meg a tetszésemet.Mondjuk nem is igazán tudtam nagyon beállitani, de ahhoz képest hogy a kiegészitö tájtexturát is rátelepitettem elég ocsmányul nézett ki.Arrol nem beszélve, hogy nem támogatta a wide screent igy a kabin 2 széle hiányzott, 3d-s kabint nem találtam meg.Töltöttem le hozzá gépeket is ,de meg se közelitette a kénezetük az igazit.
  • gsg16
    #9814
    kicsit más téma: az X-plane című játékot ismeri valaki?most nézegetem egy oldalon a borítóját,és a mirage-tól kezdve az űrrepülőig minden van rajta
  • Boconadi
    #9813
    viccelődni sem lehet?
  • Molnibalage
    #9812
    Ja. A műszerfal baloldalát kell áttervezni és jó is lesz. Valszeg Link-16 adatátviteli rendszert is meg fogja kapni.
  • Molnibalage
    #9811
    Orosz rakétára értettem, ez is van odaírva...

    A-10C. Erősen modernizált A-10, asszem új szárnyat is kaptak élettartam növelés miatt. LGB-t képes lesz önállóan alkalmazni és gondolom a GPS vezérlésű fegyverek is inegrálva lesznek az arzenálba. Autopilóta és navigációs rendszer is tuti új lesz, mert az A-10A nem rendelkezik semmi ilyennel tudtommal.
  • repvez
    #9810
    Mint a képen is látszik az irányito renszer HOTAS rendszerü lett és a két monitor segitségével most már önálloan tud precizios bombázást végrehajtani.Meg még jonéhány egyéb apro dolgot,de ezek a legfontosabb ujjitások.És emmiatt lehetne könnyebben integrálni a falconba ezt a változatot is .Komplett F16-os monitorkezelés jo lenne hozzá.
  • macilaci69
    #9809
    Valaki tud valamit az A10 c ről?Miben különbözik az A tól?
    Jó lenne kipróbálni.......
  • Boconadi
    #9808
    " Az összes többi elég masszívan teszi. "

    AIM-120? :D
  • Molnibalage
    #9807
    Újabb hírek moddolás terén. Szárazföldi csapatokat is tudok utánpótlásként kietenni. Meg lehetne próbálni, hogy hajók tűnjenek fel és azokból másszanak elő az erősítések, bár ez már nem annyira lényeges talán.
  • Molnibalage
    #9806
    Tudtommal nem. Az Edwards skint zsolti küldte, a másikat az Openskins oldalról szedtem.
  • gsg16
    #9805
    ezeket a skin-eket lehet AF-ra is telepíteni?
  • Molnibalage
    #9804
    Felkerült két skin a honlapra és a MOD.xls is frissítve van.
  • Molnibalage
    #9803
    Igen, meg az idők folyamán több cikk is taglalta, hogy az egyes rakéták mekkora füstöt húznak. Az AIM-9M volt az első IR raktéta ami alig füstölt valamit. Az szovjet/orosz rakéták közül talán csak a legújabb
    R-77 ami gyengél füstöl. Az összes többi elég masszívan teszi.

    Ami még hiányérzetet kelt a SAM rakéta indításoknál a keletkező iszonyatos porfelhő. Bár azt még egyik játékban sem láttam...
  • L Viper #9802
    Remélem a következő moddolásban korrek füstöket kapunk minden téren.
    Egyáltalán van valami anyag hozzá?
    Rakétaindítás videók vannak gondolom.
  • Molnibalage
    #9801
    Igen, de sajna csak a Mavericknek ilyen szép a füstje FF3-ban. Azért tettem be ezt.
  • Gundark
    #9800
    A Digital Integration Super Hornetjében voltak emberek a fedélzeten. Nem is kevesen. El is lehetett ütni őket :) Megkaptam a jelet a katapulttisztől hogy max fordulat, sárgamellényes hülyegyerek meg átszaladt a gép előtt , és letüdőzte a hajtómű :) Ez is egyfajta evolució, mert aki hülye gyorsan meghal :)