52965
  • Kontrakcio
    #9799
    ahogy kivettem itt sincs nagy élet a reptereken,anyákon max repülők... 2007-et irunk és nincs... igaz annyira nem fekszenek rá mint az fps,rpg-re mert kissebbségben vagyunk, de akkor is:I ahogy én látom nem mennek bele teljesen a részletekbe csak a grafika és a fizikába
  • L Viper #9798
    Baromira igazad van, még árkádos szim sem nagyon van újabban PC-re.
    A Battle Of... sorozatot leszámítva.
    Én speciel inkább a HC szimeket kedvelem.
  • macilaci69
    #9797
    Low flyin'
    F16
    Nem is értem amugy a kiadókat....Kihoznak egy árkádosabb játékot xboxra
    akkor pc-re miért nem?Miért nem csináljék meg hogy lehessen arcadosan is meg szimosan is nyomni?A kemény mag nem szereti az arkadost,de "mezei "játékos még ennyit se fog
    befektetni amennyit ez a játék kiván,ugyhogy ha kihoznák szimulátorként is csak
    vásárlókat nyernének nem tul sok befektetéssel.
    Pld a Strike Fighters elég árkádosra sikeredett,de ki ismer olyat aki játszik vele és nem szimulátor rajongó?Viszont lehet hogy pont emiatt a fanatikusok nem tolták.
  • L Viper #9796
    Arra emlékszem jól, hogy a Sidewinder effektje erősebb volt, mint az RV-ben.
    Egyébként tökmindegy, mert olyanra moddolod, amilyenre akarod
  • L Viper #9795
    Nem akarok szemétkedni, kinek milyen az emlékezete, de nézd meg a [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1114537900&order=reverse&index=98]A #2000 -es hozzászólásod :-)[/URL]

    Ezt a képet ott linkelted be, a szöveget meg olvasd el, mit írtál akkor, a kép alatt is :-)



  • gsg16
    #9794
    ez dúrván jól néz ki.az emberek a fedélzeten,a kísérő hajók... na valami ilyen kellene pc-re is.
  • franko2
    #9793
    Azta!Vajon mikor lessz hasonló PC-re?
  • Molnibalage
    #9792
    Az emlékezet csalóka. Felettem egyszer az FF3-at az FF4 után. Olyan vékony, gyenge és szürke füstök voltak benne, hogy ehaj. Én NAGYON nem sírom vissza.
  • Boconadi
    #9791
    valami xboxos játék :(((
  • macilaci69
    #9790
    Ez miből van?Ez miből van?
  • L Viper #9789
    A régi FF3-ban voltak a legjobbak a füstök, patch nélkül !
  • Molnibalage
    #9788
    Pá előnézet a MOD-ból. Sok rakétának a füstjét is megbirizgálom, mert túl soványak. Ez itt az új AIM-54. Ez már jobb szerintem.


  • Molnibalage
    #9787
    MOD.xls frissítve. Lassan végre kész.
  • Molnibalage
    #9786
    "The Style and Layout....!!

    (And choice of contents)"

  • Molnibalage
    #9785
    Valamikor régen jártam rajta.
  • repvez
    #9784
    Balage ezt az oldalt ismeres itt a guides fülön egész érthetöen le van irva pár gyakorlati dolog .ILS,VFR, TACAN stb..
    http://87th.org/
  • L Viper #9783
    Kezdenek komolyan venni a fejlesztők

  • Bucser
    #9782
    Látja, hogy mikről írtál meg gondolom van mobymouse-a amivel tud fordítani olvasás közben. Vagy Balu segített neki.
  • Molnibalage
    #9781
    Aragornnal társalgok éppen az adatbázis bővítésen.

    "There have already been discussions on this, and we definately ARE expanding the number of jets available to the Virtual Pilot.

    By the way: I've downloaded your Manual, and checked it out.

    FANTASTIC piece of work.....!!"

    Na ezt honnan tudja? Tud magyarul?

  • Molnibalage
    #9780
    www.molnibalage.extra.hu./big5.vhs

  • L Viper #9779
    Valami gond van, Not Found hibaüzenet :(
  • Molnibalage
    #9778
    A múltkori multi ötösfogata ACMI felvételen.

    Itt.
  • Molnibalage
    #9777
    Semmi gond. Azért figyelni kell. :) A jó vadászpilóta éber!
  • Boconadi
    #9776
    azt hittem, hogy az a felfüggesztési pont, ahova írtad, hogy a 3. maverick helye.

    Hát elnézést
  • Molnibalage
    #9775
    Nem, sajnos nem. Ez is bekerülhet a javaslatok közé.
  • macilaci69
    #9774
    Basszus én nyomtam mindent csak azt nem....hiába a tűzfegyelem.Thanks
  • Razor18
    #9773
    Értem, jogos, viszont akkor lehet-e nagyítani az ACMI visszajátszás alatt a labelek méretén? Szinte olvashatatlanul kicsik a betűk!...
  • Molnibalage
    #9772
    Azért, mert az ACMI grafikai kódja elég ratyi. Javaslatott tettem Balunak a fejlesztésre, de nagyon alacsony prioritáson van a dolog. Nem a grafika a lényeg ott, másra van az kitalálva.
  • Razor18
    #9771
    ACMI visszajátszásánál, ha nem legközelebbről nézem a saját gépemet, néha mintha hiányozna egy-két darab a borításból, pl a forszázst még a "fúvókán" belül, a gép törzsében látom. Ez mitől lehet, legújabb driverem van fent, bár a régebbivel nem néztem még...
  • Molnibalage
    #9770
    Szó se róla, de ez hármas idító, csak kettő rakéta van rajta...

  • Boconadi
    #9769
    az A-10 -re van 2-es maverick indítósín. lásd
  • Molnibalage
    #9768
    Felraktam, de karbantartás miatt nem elérhető.
  • Molnibalage
    #9767
    Csak direktben. Mindjárt kiteszem.
  • L Viper #9766
    Ja, ahogy Balage mondja. A tűzgombot nyomod a szelektálás után. Picit nyomva kell tartani, nem azonnal reagál. Master Arm is legyen felkapcsolva !
  • Razor18
    #9765
    A honlapodon fent van a link az xls-hez, vagy csak direktben lehet elérni a fájlt? Én nem találtam...
  • Molnibalage
    #9764
    Data.xls frissítve. Gyakorlatilag az összes fontos fegyver már benne van. Most jönnek a repcsik.
  • Bucser
    #9763
    nem hülye az Sg de csak akkor tudja, hogy dpomainen kívülről linkelsz ha eléteszed, hogy http:// és utána a domain címet.

    Ez indulás óta így van... De írja is a kisablakba...
  • Molnibalage
    #9762
    Kijelölöd őket az S-J MFD gomb lenyomása után. AZTÁN mit nyomsz? Mert nem "Ctr+j", haben TŰZGOMB kell. Asszem ez kimaradt a doksiból.
  • macilaci69
    #9761
    Ja, és ez privátban ment hogy a többieket ne zavarjam.....
  • macilaci69
    #9760
    Hello
    Bocs hogy megint zavarlak,nem tudok rájönni hogy működik a szelektiv jettison.
    Pld.én csak a pottartályt akarom leoldani,kijelölöm az MFD-n és lemegy az egész AG cucc.....
    Amugy köszönöm a délelőtti gyors segitséget.