52965
  • Molnibalage
    #10079
    Néhány igen súlyos bug.

    1. Jó lenne, ha a járművek nem csinálnának ilyet.
    2. Az ATO 2D-3D modell között valami nagy gáz van, rendszeresen több gépet tesz ki, mint ahágy van összesen egy században és az config editorban is 40-re van állítva a AC percentage... Intercept bevetésből is sokkal többet hoz létra az motor, mint ahány gép van. Ez postolom is a Frugalsra.



  • Molnibalage
    #10078
    FAQ-ban tengeralattjárós kép? Hol?? A banner szerinted itt moriől árulkodik? Most nem sértegetni akarlak, de azért ennyire ne legyél már figyelmetlen.
  • Molnibalage
    #10077
    Hát votl hullás rendesen. A pontos számot nenm tudom, de olyan 13-15 gép tutira leesett, mert csak én szedtem le 7-et és még 6 gépet a cimborák a kötelékben, de más is csámborgott arrra.

    Köv bevetésem egy depó szétkapása volt, mire végeztük megjelent 9 db MIG-21bis. Sajna én hülye elfelejtettem AIM-9-et rakni a gépekre és a gépágyút is előttem földi célokra és az AI közlre nem nagyon használ AMRAAM-ot. Az 4 sajátm AMRAAM elröppent 10 sec alatt kb. csak hogy húzzan atz időt, hogy a többiegre nehezedő nyomás csökkenjen. A 2-es gépen volt még 4 AMRAAM, azt kivezettem és megfordítottam 10 mérföldre a 3-4-es gépektől és kiadtam a támadási parancsot. kb. fél perc alatt leradírozta az utolsó hármat...
  • L Viper #10076
    És legalább leradíroztátok őket, baráti gépek mennyien jöttek össze ?
  • dragon11
    #10075
    LOL :D csak a F.A.Q-ba vlami tengeralajtárós képet láttam mondom ez lehet az xD :D de köszi lehet kipróbálom xD
  • Molnibalage
    #10074
    Ma végre repültem megint hadjáratot. Hiretlen a semmiből felbukkant kb. 20-25 MIG-21/23 vegyes. Hát csak úgy kapkodtam a fejem... A saját gép is volt a közelben. Iszonyat mészárlás volt igazi Falcon hangulat. Az utolsó gépágyúlőszerig harcolva léptem le, 44 font üzemanyaggal értem haza, jó szokás szerint.
  • sindelnet
    #10073
    Ha úgy állítod be ahogy írtam,ez a vas elég neki...
  • L Viper #10072
    Nekem is 3 Ghz-s a procim Intel P4 ( nem Celeron )
    Videókari: ATI Radeon x1600 pro Gt 256 MB DDR2.
    1 GB RAM.

  • sindelnet
    #10071
    Ha bekonfigolod a programot úgy,h csak a talajtextúrák és a cockpit legyenek maxon,30-40 fps-sel elfut.
    3Gb-os procim,és NV6800-asom van...
  • L Viper #10070
    Hát ehhez az én masinám kevés sajnos.
  • sindelnet
    #10069
    FsxAcceleration F18 műszerfal...
  • L Viper #10068
    Jó kis forgalom van itt még éjszaka is.
  • Molnibalage
    #10067
    Ja, hogy ez. Ez szimplán az, hogy a dogfight alatt az F1 lenyomásával nem RWS/VS/TWS/LRS módok között váltogatsz, hanem a 4 dogfight radar üzemmód között. Ennyi.
  • macilaci69
    #10066
    Four Air Combat Maneuvering (ACM) modes are available for automatic target acquisition and tracking. In the first ACM mode, a 20 x 20-deg Field Of View (FOV) is scanned. This FOV is equal to that of the Head Up Display (HUD). Once a target is detected, the radar performs automatic lock-on. The second ACM mode's FOV is 10- x 40-deg, offering a tall window that is perpendicular to the aircraft's longitudinal axis; this proves especially useful in high-G maneuvering situations. A boresight ACM mode is used for multiple aircraft engagement situations. The boresight uses a pencil beam positioned at 0-deg azimuth and minus 3-deg elevation to "spotlight" a target for acquisition. This is especially useful in preventing engagement of friendly aircraft. A slewable ACM mode allows the pilot to rotate the 60- x 20-deg FOV. The automatic scan pattern gives the pilot up to 4 sec of time. This mode is designed for use when the aircraft is operating in the vertical plane or during stern direction conversion.

    Nem erre gondoltok?
  • Molnibalage
    #10065
    A MOD-ot használja már valaki? Tapasztalatok? A helikopterezést meg akkor ezentúl privátban és a EECH topicban.
  • Molnibalage
    #10064
    ACM submode? Az meg mi? Mivel hívod elő? Mikor használod? Lehet, hogy használom, csak én máshogy hívtam. Ami a kézikönvben van az tuti.
  • L Viper #10063
    Megy XP alatt is, fekete képernyő indítás után, de ha nyomsz egy entert elindul.
    Meglepóen jó a grafikája. A nem Hardcore kategória egyébként.
    Eddig csak "törve" volt meg, de meg fogom venni, kell a gyűjteménybe.

    Na asszem átkeresztelhetjük a fórumot Harcihelikopter topicra !

  • macilaci69
    #10062
    Aha,szóval csak babrával megy a Longbow.....még jó hogy kétszer is nekiálltam "megvenni",de mindig csak 97 % ig tudta átküldeni a haverom,Daniel.Daniel Torrente

    A multkor láttam a Média Marktban a Gunshippet.Nem az volt ilyen ketten egy gépben?
    999 ft -ért.Lehet hogy xp-n az is kinyulna.
  • 42nd Intruder
    #10061
    OFF

    Dragon11! Neked a Dangerous Waters kell!
    SG fórumos link

    ON
  • L Viper #10060
    Tengeralattjárós ?
    Ebben csak repülőt tudsz irányítani !
  • dragon11
    #10059
    Ok..:D
  • Razor18
    #10058
    Balage, az F4 manualban véletlenül maradtak ki az ACM submode-ok, vagy csak én nem találtam?
  • 42nd Intruder
    #10057
    Bizonyos esetekbe lehet tengeralatjáró is... Csak akkor már nem repül többet :DDD
  • Bucser
    #10056
    Ha nem tűnt volna fel ez egy REpülőgép szimulátor!!!!!

    De nem ártana ha elolvasnád a Balázs által készített kézikönyvet mielőtt hülyeségeket kezdessz beszélni (mondjuk legalább a bevezetőt)
  • dragon11
    #10055
    Nem értem..most ez a játék vadász repülős +tegner alatjárós?Mert a F.A.Q-ban minden benne van..:D
  • Molnibalage
    #10054
    Akkor erre is rá fogok szokni, ha ez lehet. A Longbow 2 sajna túl problémás, nem megy. Holnap ezt fogom akkor üzemképes állapotba rántani.
  • L Viper #10053
    Rommá OFF-oltuk a topicot rendesen, de sokan rámozdultunk a témára.


    Balage: ha jól emlékszem az EECH-ban is ülhetünk ketten egy gépben.
  • Razor18
    #10052
    Mondom, sem a RAM-hoz nem kell nyúlni (ez még a Glidewrapper előtti eljárás), sem a CPU sebesség nem kavar be. RAM birizgálás nélkül régen el sem indult, CPU mesterséges terhelés nélkül mintha 8x-os időgyorsítással repültél volna. De már egyik sem kell!!!
  • Razor18
    #10051
    Ebben ülhetsz egy gépbe is ketten!!!... (CPG és Pilot), és ebben is van MP, bár nem tudom milyen, én még az életben nem játszottam MP-t, bár sejtem, mennyivel ászabb, mint a SP.
  • Razor18
    #10050
    Kezdtem körbenézni, mikor hajtanak el innen minket a többiek a p*csába a helikopteres oldalakra...

    Nekem az EECH flight modell (legalábbis a modok előtt) kicsit túl sterilnek tűnt...
  • Molnibalage
    #10049
    Nem, a másiktól. Az a sok sok meória birizgálás az mind kell? Majd holnap csinálom, most megyek sörözni.

    Viper, akkor azt a másik heliszimet majd egyszer kiprószálhatjuk.
  • Razor18
    #10048
    Már játszottál vele, nem? Mondom, csak elsőre tűnik olyan brutális konfig-átszervezésnek. Két patchet kell futtatni, néhány sort átírni a configban, semmi életbevágó, szerintem bőven megéri. Basic Install, a "RAM"-ot átugorhatod, a "software mód" csak alap kipróbálás, ráteszed a "glide"ban említett wrappert (magyar progi :-) ), beállítod, ebben segít a Sim HQ oldal néhány screenshotja, "fine tuning"ból ha kell a komplett manual letölthető. Hát nem egy RV install, de qrva jó szerintem, én rászántam az időt...
  • L Viper #10047
    Helis szimek másik királya az Enemy Engaged-Comanche vs Hokum.
    Ugyanúgy moddolják, mint a Falcont és dinamikus hadjárat van benne és a modok miatt a grafika is szép.

    Weboldal : http://www.eechcentral.com
    Supermod : http://www.eechcentral.com/files/allmods/

    Ennyit kell felrakni az alapra és kész, bővebb infók a Comanche vs Hokum topicban.
  • Razor18
    #10046
    Nem olyan veszélyes, kezdd az install oldallal, ott is sokminden váasztható, a glide-ot próbáld a grafikai emulátorok közül, nekem azzal működött, meg a glidewrapper teszi helyre a sebességanomáliákat.

    A nagyon hosszúnak tűnő részek inkább finomhangolás a Sim HQ oldalon (gondolom attól ijedtél meg)...

    Ha elakadsz, próbálok majd segíteni...
  • Molnibalage
    #10045
    Én elég kitartó ember vagyok, de azért nem fogom szétcseszni a rendszeremet. Hát ez a sok cucc azt sem tudom mit csinál a gépemmel. Az egy dolog, hogy beállítom, de VISSZACSINÁLNI majd még viccesebb művelet lehet. Azért kösz. Egyébként mennyire jó a játék?
  • Molnibalage
    #10044
    Jézusom, ennyi mindent kell csinálni?
  • Molnibalage
    #10043
    ??
  • Razor18
    #10042
    "No,.... lásd kivel van dolgod... (Indul a Bakterház)

    Itt találod a Sim HQ / Fórum / Air Combat Zone / Janes Longbow series ide vonatkozó topicját a grafikus beállításokról (az első oldalt ajánlom végigolvasni, már ahol nem a közbeszólások vannak, ugyanis sem a CPU-t nem kell fékezni, sem a RAM-ot csökkenteni, mint régebben), és itt találsz egy komplett oldalt az installálásról, ha szépen végiglépdelsz a bal oldali oszlopon fentről lefelé.
  • Molnibalage
    #10041
    Miért kell újra? Igaz még nem próbáltam ki, de elviekben nem kell.
  • repvez
    #10040
    Felülirta azzal a dattal amihez megvoltak a kabinképek