52965
  • zaccos1
    #10159
    Üdv URAK!A szívem szakad meg a tegnapi multi miatt,mert "sajnos" vendégeim voltak,viszont csak egy kósza felvetés hogy rendszeresíteni kellene a péntek estét eme nemes célra,persze attól függően hogy ki hogy ér rá.Csak azért mert az utóbbi időben kimaradozott.
  • L Viper #10158
    Szerintem a Sinel féle magyar MiG-29 -es skint sem kéne kihagyni a videóból !

  • Molnibalage
    #10157
    Igen, az mindenképpen kell, aztán pár klasszikus figura.

    Szemberpülések, füst körberepülése, tükörrepülés, egymás előtt kersztbe elhúzás, de előtte 270 fokos orsó, alacsonyan áthúzás nagy sebsséggel akár fejjel lefele és utána függőlegsen fel. Ha van időd akkor gyakorlohatnuk ma egy kicsit.
  • Gundark
    #10156
    BalázsPápa! :) Hogy képzeled el a videót? Tudom szív :) A szánalmas teljesitményemet figyelembe véve gyakorolnom kell a 15össel. Szokni kell a vasat, a HT RoC után :P
  • L Viper #10155
    Azt nem lehet sajnos. Csak repkedni.
  • Molnibalage
    #10154
    Az igen! Mikor lesznek ilyen kabinok más játékban? Az FSX-ben lehet légiharcot is vívni?
  • Boconadi
    #10153
    fogadunk hogy el lehet tüntetni skinezéssel?
  • L Viper #10152
    http://sgupload.cwi.hu/

    Kitaalóz, feltölt, a felső sortban lévő beszúrási kódot beilleszted ide a szövegablakba és kész.

    Olyan 120 kb méret körülire érdemes lekonvertélni őket, mert akkor még a fórum is hamar megjeleníti és jó a minősége is.
  • L Viper #10151
    Jajj de szépek :-)
  • repvez
    #10150
    Na már megint lemaradtam a multirol :(.Tegnap Károlynapot ünnepeltünk

    sindelnet: Mig21,F104,F15 és F18. ( az elérhetöségeit meg privibe :)
  • sindelnet
    #10149
    FSX kabinbelsők,várom a megfejtéseket...
  • Razor18
    #10148
    Balage, hogyan szoktad ide a képeket feltenni? Valahol kell nyitni valami tárhelyet, oszt belinkelni? Feltölteni csak 20 kB-os képet enged...
  • zsoltfireman
    #10147
    Az nem siknezés,hanem skinezés :-) és nem lehet eltüntetni,mert a gép kiterített skin palettáján nincs ott!
    Ezt a sim produkálja,csak nem tudom,hogy hol és mi
    Screeneket néztem máshol a neten a 18-ról ott nem volt olyan hiba
  • Molnibalage
    #10146
    Téged komolyan ilyen dolgok zavarnak? Egyébként siknezéssel szerintem el lehet tüntetni.
  • zsoltfireman
    #10145
    Igen azt tudom,hogy azok mire szolgálnak,csak azt nem tudom,hogy miért van rajtuk az a randa csík
    Az nem kéne oda,alapból az alatta lévő csík az eredeti,nem tudom,hogy került oda az a másik.....
  • Bucser
    #10144
    Azok elvileg az éjszakai helyzetjelzőcsíkok. elvileg csak éjjellátóvval kéne láthatóvá válniuk...
  • zsoltfireman
    #10143
    VALAKI MEGTUDNÁ MONDANI,HOGY EZ MIT KERES ITT?
    HOGYAN LEHET ELTÜNTETNI?
  • Molnibalage
    #10142
    Füst, füst hátán és kis égi szabásminta.


    Jönnek a cimbik.


    A szemtelen három testőr a délceg francia vitézzel szemben. :)
  • L Viper #10141
    Ma esti őrület :-)












  • Gundark
    #10140
    KÖÖÖÖCSÖÖÖÖÖG HAMACSI ! Ilyen amatőr baromságot. Gratulálok! És ha nem mondtam volna köcsög hamacsi.
  • L Viper #10139
    Jó hírem van ! Összehoztuk a Hamachit, a rohadt szemetét manuálisan kellett törölni az Appl. Data mappából.

    Ha tudsz gyere TS-re :-)
  • macilaci69
    #10138
    Köszi mindenkinek a türelmet.....miután kiléptem egy félórát káromkodtam izes
    palóc nyelven,ami elég fura,lévén nem arra lakom.
    Külön kitértem minden fajta -csi végű kifejezésre.Hamacsi ,tamagocsi stb.
    Annyira xar volt hallgatni hogy folyik a csata......nélkülem.Baromi frusztráló.
  • L Viper #10137
    Ugye mindenkinek fel van patch-elve 1.012-re az AF ?
  • L Viper #10136
    Az a "pár fa" egy gyengébb gépet egy reptér körül szépen meg bír fektetni.
  • Molnibalage
    #10135
    Akkor egyszerűen ócska a netkapcsolat. Próáld ki single módban, tutira jól fog futni.
  • Boconadi
    #10134
    igen, akkor volt először ts próba
  • Molnibalage
    #10133
    TS-en dumáltunk? Mert, ha nem az amiatt volt. Nekem is ezt csinálta a kis sávszél miatt, mióta TS-en megy a duma, meg se reccen a játék.


    Na itt a hadjárat terve nagyvonalakban, azok akik még emélkeznek az FF3-as hadjáratra ismerős lesz. Nos?

    molnibalage.extra.hu/Korea 89.txt

  • Boconadi
    #10132
    amikor játszottunk először, akkor multiban. Single-ben még nem néztem.

    Szerintem az a pár darab fa ami van a játékban, az nem lehet gond, a felhőket meg nem akarom kikapcsolni, mert azok kicsit szinesitik a játékot.
  • Molnibalage
    #10131
    Még infó a valós helyzetről '89-ből.

    molnibalage.extra.hu/NATO Order of battle 1989.pdf
  • Molnibalage
    #10130
    Multiban vagy szólóban?
  • L Viper #10129
    Találtam a gépemen a "szemeteim" közt egy régi hadjárat mentést, amikor Kína épp beszáll a buliba. Esetleg azt lehetne nyomni. Csak azt nem tudom nem kell -e túl messzire repülni ?
  • L Viper #10128
    Kapcsold ki a fákat, esetleg a felhőket is.
  • Boconadi
    #10127
    nem tudom miért, nekem nagyon szaggat az AF kampánya
  • Molnibalage
    #10126
    Itt is hozzá egy kis info, ezt is figyelembe veszem.
  • Molnibalage
    #10125
    Jelentem elkezdet egy új hadjáratot csinálni, ez a '83-as módostása lesz, '88-s környezebe. Ez azért jó, mert akkor volt már északon MIG-23, SU-25 és MIG-29 is, de még nincs AMRAAM!

    Ehhez külön file-ok lesznek, az összes gép ugyanolyan, mint a Realism MOD-ban, a századok gép állománya és bevetéseinek prioritása lesz megbirizgálva és a szárazföldi egységek állománya! A valós fegyver mennyiség kb. 66%-át tervezem betenni, nagyon hasolnó lesz a meg nem valósult FF3-as hadjárathoz.
  • Gundark
    #10124
    El kéne kezdeni egy olyat ahol igen hátrányos helyzetben vagyunk :) Mert akkor nem kellene sokat repülni és sokféle bevetés lenne. Osztán akkor lehetne mazsolázni :)
  • Molnibalage
    #10123
    Roger. Új hadjárat lesz?
  • L Viper #10122
    Urak AF-es kampányt nyomjunk este ?

    Olyan este 9-kor lehetne TS-en csoportosulni: tss.thomi.hu a szokásos Falcon szoba falcon jelszóval !
  • gsg16
    #10121
    egy gép dogfight-ra kihegyezve.20g-s fordulókra képes.
  • repvez
    #10120
    Dehogy is ez balage uj modja az UNrealistic mod :D