52965
  • Boconadi
    #10199
    tökéletes
  • Gundark
    #10198
    Végülis felőlem mehet a szerda. Most úgy látszik :)
  • Molnibalage
    #10197
    Hát du. 5-től röpimeccsem van, az kb. fél hétre véget ér. 8 fele itthon leszek, kaja pihi. Este kilenc jó lesz?
  • Razor18
    #10196
    Talán nekem is... hánytól vóna a mise?
  • L Viper #10195
    Szerda oké.
  • Molnibalage
    #10194
    Szerda este kinek jó?
  • Molnibalage
    #10193
    Hát én erre próbálom terelni a dolgokat, de szerintem nem fognak belemenni. A data-val azét nem fogalkoznak annyira, mert a kód még nem végleges. Az új pacth után a legfájóbb 2D-s hadjáratbeli eltéréseket majd megpróbálom orvosolni.

    Egyébként meg nem nagyon érdekli őket az én tudásom, mellesleg az kollektív tudást takar. Sokmindent és is mástól tudok és sokat olvasok. Ennyi. Csak én vettem a fáradságot és rászántam magam arra amit senki sem tett meg jó ideje, hogy gatyába rázzam az egészet. Ahogy már írtam az adatbázis állapotba önmagában muatja, hogy szinte le sem szarták a nagy részét eddig...
  • L Viper #10192
    Ma és holnap még délutános vagyok, de utána 4 nap pihi.
  • Razor18
    #10191
    Balage, nem akarok itt puncsolni neked, de van fogalmuk az RV-seknek, micsoda mennyiségű háttértudással mekkora ráfordítást ölsz Te ebbe a játékba? Vagy annyi fölös energiád viszont már nincs pluszban, hogy tudasd velük a "képességeidet" erről az oldaladról?... Esetleg a mododat nem lehetne (vagy az egyszerűségénél fogva felesleges bonyolítás lenne) belefoglalni a következő patche-be vagy .exe-be vagy mittudomén melyik adatbázistelepítő részbe alapból?
  • Molnibalage
    #10190
    RV-ben lesz a műrepülés szóval ez nem lesz gond.
  • Molnibalage
    #10189
    A MOD is frissül ma egy hangyányit. Az F-15E ECM értéke fel lett nyoma az többi attack gép értékéhez hasonlóan és a Grisha is javítva lett. 10.18 volt a Beam dist értéke! Tehát a merőleges irányú repülés MEGTÍZSZEREZTE a hatékonyoságát. Nem ez volt az egyetlen egység aminél ez a "bug" megvolt (az SA-12 is ilyen volt). A chaff chance értéke 0,0013 volt a Grsiha hajónak ami kb. 3,5-ször jobb érték, mint a Patrioté. Szép teljesítmény ez egy 70-es évek eleji szovjet technikától főleg, hogy az SA-N-4 az a SA-8 haditengerészeti telepített változata... Hát javítottam, SA-8 közeli értékeket kapott a radar hatótávolságát is persze lejebb kell nyomni. Viszont a rakéták számát felnyomtam 8-ról 20-ra, mert a valóságban annyi van neki.
    Tehát az új felállás szerint sokkal pontatlanabb lesz, viszont napestig lövöldözhet.
  • Razor18
    #10188
    Én talán ma és holnap (hány óra körül volna?), utána jövő kedd este lennék legközelebb... Mán ha beleférek...

    Más: vajon a Hyperlobbyra be tudom magam feszegetni ezzel a mobilnet + Hamachival, amivel az RV-be sikerült, az AF-be meg nem?
  • Molnibalage
    #10187
    A héten akkor ki mikor ér rá műrepülni?
    Gundrak a szív figura mellé be lehetne venni egy F betű lerepülését is a hosszú füsttel. Én lennék a függőlegesz szár a másik két gép egymás alatt reppülne kb. 2000 láb térközzel.

    I love FF lenne a vége! Szerintem nagy flash lenne! Előrevetítené a jubileumi klippet.

  • Molnibalage
    #10186
    Működő F-117 kabin fix. A kabin elérhető asszem a simradar.com oldalon.
  • Molnibalage
    #10185
    A nehézségi szinthez tartozó slotok. Azért ezt még le fogom tesztelni. RP5 manual doksiból van.

  • L Viper #10184
    Csak bizgerál a dolog, TS-el is ki lehetne próbálni a kampányt RV-ben, bár nagy csodát nem várok, esetleg TE-t.
  • Molnibalage
    #10183
    Ma repültem FF4 hadjáratot és egy F-15E 4 gépes kötelékkel 21 db (!) gépet durrantottunk le. Persze nagyrészt elavult gépek voltak.

    Valami iszonyat brutál az a gép. Elviszek vele 8 légiharcrakétát és 3 db GBU-31 bombát, szinte végig alacsonyan repültem és még így is elértem Toksan repteret Kunsan környékéről felszállva és intenzív légiharcot folyatatva és kerülgetve a SAM állásokat.
  • L Viper #10182
    Épp most néztem, a Hyperlobbyn jelenleg 4 Campaign szerver van, tökéletes pingekkel. ( Legalábbis nálam. )
  • L Viper #10181
    Azért rendesen megritkítottuk őket

  • Molnibalage
    #10180
    A multis hadjárat kapcsán jut eszembe, azért volt olyan nagy a túlerő, mert talán be kellett volna az ATO prioritást állítani, hogy legyen több DCA bevetés.
  • L Viper #10179
    Az Allied Force-val szoktunk hadjáratozni, van külön multis hadjárat mentésünk, amit szoktunk folytatni.
  • Molnibalage
    #10178
    Ez alatt mit értesz? Ha TE és hadjáratot akkor nem, mert a netkód és a magyar sávszél viszonyok ezt nem teszik lehetővé. Dogfight és örömrepülések szoktak menni, vagy felvételek a videóimhoz. A köv session is ez lesz. Hej, de várom már!
  • Borisz80
    #10177
    Multi dolog:
    RedViper-rel cooperatív harci repüléseket nem szoktatok csinálni?
  • Boconadi
    #10176
    egy F-15E -ben én is benne lennék!

    Hát mikor mi játszottunk úgy volt, hogy eleinte hamachi-val, aztán kipróbáltuk anélkül. Most nem tudom hogy van :)
  • sindelnet
    #10175
    Naonjóóóó,az utolsó a Saaab...
  • repvez
    #10174
    F4korai, mig21UM,mig15 passz :)
  • L Viper #10173
    Az ID ( John Carmack )szerint is az.
    Teljességgel elég a 9, többször is nyilatkozta.
    Azért ez durva. Így akarják az embereket a Vistára kényszeríteni!
  • sindelnet
    #10172
    Az Fsx Acceleration Pack egy nagy 0000000.
    A fizetős addonok a carrier landingot ,stb stb sokkel jobban megcsinálták,Dx10 = 000000,talán egy év múlva,mikor lesznek a vistához driverek.
    Acceleration alatt egy rakás qrva jó addon nem műxik, úgyhogy uninstall.....
  • sindelnet
    #10171
    Sok szerencsét Repvez....
  • repvez
    #10170
    Egy kicsit off vagy mégse :)
    FSX-hez F16-os és a fülkéje
    Csak legalább müködne minden rendszer benne ,hogy minimum szimulálni lehessen a fegyverhasználatot.
  • sindelnet
    #10169
    VeryNice.... a kedvedért nehezebbek 10 perc múlva.....
  • L Viper #10168
    Szokott lenni pár Campaign szerver rajta és írja a pingedet is, legalább látni lehet, melyikre érdemes joinolni.

    Dogfight szerveren volt olyan, hogy minden külső nézet le volt tiltva, kissé hardcore jelleggel :-)
  • Gundark
    #10167
    Szivesen gyakorolnék veled, Ó Mester, de ma sajnos nem jó. De igérem, jó leszek és a jövőhéten belemerülök az egodriverek rejtelmes életébe :) Szóval ha lehet akkor én F-15öt vinnék. Gondoltam a raptorra is, de annyival erősebb mint a többiek hogy kilógna a sorból. :) Vagy ha nagyon nincs más vinnék egy Block 52est.

    Rémisztő Vipera Bácsi :) Felőlem feltehetjük. HÁTHA megy mindenkinek igy az AF. Mindjárt le is töltöm.
  • L Viper #10166
    Nála nem kellett.
    Viszont eszembe jutott valami, ami AF multival kapcsolatos.
    Mindenkinek fel kéne tenni a Hyperlobbyt, szerintem ha azon csinálunk saját szervert, oda be tudnak lépni talán. Egy próbát ez is megérne, pár mega az egész.
  • Molnibalage
    #10165
    Viszont azt előre döntsük el, hogy milyen gépekkel repülünk, mert akkor csinálok egy "műrepülő modot", hogy ne a hajtómű füstöljön, hanem a szárnyak alá tett két rakéta.
  • Molnibalage
    #10164
    Igen. Mikor voltál akkor kellett Hamachi vagy sem?
  • L Viper #10163
    Hiányoltunk is !
    Egyébként elég nehéz összehozni, hogy mindig mindenki ráérjen.
    Az az igazság, hogy a TS-en bárki csinálhat szobát, naptól függetlenül és lehet pörögni máskor is. Ha már van két ember akkor is lehet multizni.
    Persze az igazi, ha sokan vagyunk, ezért a péntek, vagy szombat.
  • Boconadi
    #10162
    csatlakozhatok?
  • zsoltfireman
    #10161
    Ja,és,ha már a témához szólsz,ne rébuszokba beszélj!
    Akkor,ha tudod a megoldást,mond el
    Ha nem akarod elmondani,ne szólj hozzá....
  • zsoltfireman
    #10160
    Ne merj rá fogadni....
    Foglalkozom a skinezéssel...