52965
  • Molnibalage
    #10239
    FF fómumon ccc cimbora már vagy harmadszorra kérdezi, hogy mikor fogunk rephordozós klippet csinálni, kigurálssal, leszállással. Mondtam neki, hogy erre nincs se kvalitásunk, se időnk nagyon. Nem értem miért erőlteti, meg is kérdeztem.
  • Molnibalage
    #10238
    Egyébként én F-16-tal megyek, a Crazy Horseman-os skinnel.
  • Molnibalage
    #10237
    A MIG-29 meg azért nem jó, mert nagyon füstöl. Csak az látszódjon amit mi dobunk ki, a fehér füst.
  • Molnibalage
    #10236
    Miért, te tudsz ilyet bármelyik géphez? Egyébként a videó címe Air Graffiti Team lesz.
  • Gundark
    #10235
    Ja meg még aztat akartam kérdezni, hogy nem használunk valami nem szokványos csiricsáré szkint? Mégiscsak műrepüllő tím lennénk :))

    Ja és Razor mi a nevében az L? L, mint Lémisztő :)
  • Gundark
    #10234
    És Netmester nincs itt hogy döngölje a 29est :)
  • Molnibalage
    #10233
    Fent van az új intro, a cím ugyanaz. Ez már a nagyon végleges verzió.
  • Molnibalage
    #10232
    A szívet többször is le kell majd repülni. Lesz kint földi egység, ők lesznek a földi kameraállások, és a karmester meg leszek én, látom majd oldalról az egészet. Miután megvan a szív és felvettem szépen átdöföm. Ollé!

    Ki milyen géppel jön? Gundark F-15, és valszeg Mirage-2000.
  • L Viper #10231
    L mint Lajos :-)
  • Razor18
    #10230
    Az az "I love FF" ötlet (a la Balage) nekem jobban tetszik, mert jobban témába vág a megfelelő fórumokra esetleg elpostázva. Ezen a karmester dolgon én is elgondolkodtam, mindenképp külső szemlélő tudja ezt igazán jól levezényelni, egyben fotózni is.

    Kicsit off: a L_Viper nickedben mi az az L? :-)
  • L Viper #10229
    Jó lesz a szív is a végére.
    Úgy lehetne összehozni, legkönnyebben, hogy két emberke szemberepül, a harmadik "vezényel" nekik, aki kamerázza:
    Füst be, most, 45 fokosan felhúz, még-még, most hátrafordít, kész, füst ki. :-) Esetleg még egy ember belerajzolja a nyilat alulról a szívberepül és húz egy csíkot.
  • Molnibalage
    #10228
    Másodjára sikerült összehozi. Hiába, aki tud az tud! Éljen a szerénység :)
  • L Viper #10227
    Ez nagyon jó, az a flare a kamera elé, paff...
  • L Viper #10226
    Nézem.
  • Molnibalage
    #10225
    Valami gá van az SG-vel. Örülök neki...
  • Molnibalage
    #10224
    Na kb. így tervezem az intrót. Ez még nem végeleges. Milyen?

    molnibalage.extra.hu/Intro.rar
  • gsg16
    #10223
    érdemes a neten is körülnézni X52 ügyben.mert léttam 24 ezertől,egészen 36ezerig X52-est.a media marktban 34 ezer.
  • Boconadi
    #10222
    pontosan!

    Kereszt faterom egy számítógépes szaküzletben dolgozik, ő a vezetje, lehet hogy olcsóbban betudná szerezni az x52-őt, a válaszát várom jelenleg is.
  • Molnibalage
    #10221
    Én ezt találtam. Más, mint az övé. Hosszasan kersetem F-16-ról hasonlót, de nem találtam.

  • L Viper #10220
    Gonolom ha már veszel joyt, akkor valami normálisabbat akarsz és inkább adsz ki többett rá később.
  • Gundark
    #10219
    Rákerestem, megnéztem. De az alapból is egy 22es kép nem? Legalábbis én azzal láttam. Nem kéne inkább valami Falcon? Mondjuk nekem mindegy, de nem lenne stílszerűbb? :)
  • 42nd Intruder
    #10218
    Intro?:D
  • Molnibalage
    #10217
    Nem. A Glownig AMRAAM logját ismered? Majdnem ugyanaz a kép, csak nálam F-22 van. A Tomcat triubte video azzal kezdődik.
  • Boconadi
    #10216
    Pedig igaz. A mostani időben nem igazán a gépet és azzal kapcsolatos dolgokat fejlesztgettem, talán majd most lesz rá pénzem, de még mindíg kell másra a pénz.
  • Gundark
    #10215
    Remélem egy 16ost világitanak meg a reflektorok mint a 20thnál :)
  • Molnibalage
    #10214
    Hát ízéles és pofonok, további gond, hogy hosszú a szám. Az első számra (Arrival To Earth) majd készül egy valamikor.

    Most éppen egy bevezető videón dolgozom ami minden movie előtt ott lesz. Mittomén, hogy ezt hogyan hívják. (Mint a 20th Century Fox logo)
  • Bucser
    #10213
    pedig a trafós zene illik a legjobban a műrepüléshez.
  • Molnibalage
    #10212
    Nem igaz, hogy nem telik egy 4000 forintos joyra net mellett...
  • Molnibalage
    #10211
    A műrepüléshez nem trafós zene lesz. Vagy Vereve - Bitter sweet symphony vagy Spencer Davis Group - Gimme some lovin' zene lesz a zenei aláfestés.
  • Boconadi
    #10210
    Én nekem sajnos ki kell állnom a sorból. Nem tudok kötelékezni, avagy szép bemutatókat véghezvinni billentyűvel :((
  • Gundark
    #10209
    Akkor a 15ös kupét viszem :) Ahhoz a zenéhez nem illik a júró :)
  • Molnibalage
    #10208
    Haj skacok van még egy új zene egy új videóhoz. Kijött a Transformers Score album. Van ám jó szám rajta dögviel.
  • Molnibalage
    #10207
    Hej gyűlik a nép, a gond az lesz, hogy ehhez már masszív uploadis szerver kell.
  • Bucser
    #10206
    Szerintem ez jobb kép róla:)







    Egy kis nosztalgia:) (SFP-1-ben imádtam ezt a gépet)



    ÉS hogy miért ilyen szar szögből a kép? azért mert a nap bevilágított az ablakon és ekkora volt a nyűzsi.

    Egyik oldal



    Másik oldal



    Bocsi a nagy képekért:) Peace!!

    Bucser out
  • Razor18
    #10205
    Nekem 9-ig foci, legfeljebb kicsit kések, max. később bekapcsolódok...
  • zaccos1
    #10204
    Üdv URAK!A szerdám még zűrös,de mindenképp megpróbálom magam szabaddá tenni.(feltéve hogy beleférek a keretbe)
  • Gundark
    #10203
    Nem, összképben gondoltam. Minek a kupé meg a kombi egymás mellett :) De döntöttem :) Nekem EZ a malac kell. Atom . De kéne valami szebb illetve nem ilyen steril szkin rája.
    Itt a gyorsulását próbáltam. Hmm. Megyen az azé



    Itt hogy milyen mikor alacsonyan megy



    Ez pedig az hogy milyen mikor megtépem. Őt választom Gyorsaság Erő Cépség És még a Pápamobilra is hasonlit

  • Boconadi
    #10202
    hát nekem E kell

    Vagy rajtam kivül mondod?
  • Gundark
    #10201
    VAGY. Még arra gondoltam hogy ha valaki más viszi az E-t akkor elvinném a júrófájtert. Mert C meg E minek együtt :) Most megnézem a júrót és tesztelem. :)
  • Gundark
    #10200
    Én gyakorlok Mester :) Szoknom kell a Sas súlyát és ellenállását.

    Itt az erőteljes fordulókat gyakorlom, hihetetlen tempóban vesziti a sebességét a vas. Aztán fékszárnyak ki. A "sima" hát a párakicsapódásnak köszönhető :)


    Erőből lassulás, alacsony sebbeségű teszt.