52965
  • Molnibalage
    #10279
    Bazz, valamiért nálam nem fehéres a füst semmilyen háttér előtt. Multi előtt majd picit álíani kell a dolgokon.
  • L Viper #10278
    A Hamachi is picit ront rajta.
  • Molnibalage
    #10277
    Vagy mozgó kameraként nagyon jól elfunkcionál. A gond a sávszél. Érdekes dilemma...

    A gond az, hogy már most vagy két másik klipp is a szemem előtt lebeg, zenével mindenestül, csak időm az nincs rájuk.
  • Gundark
    #10276
    Te ne művészkeggyé hanem gyere este játszani... Ööö filmet forgatni. :) Elboldogulsz Te szépen klavival is :)
  • Boconadi
    #10275
    Egy videónak csak akkor lehet nekiállni, ha látod magad előtt amit akarsz, és ha a zene felcsendül, akkor látod magad előtt, hogy mikor mi fog jönni. Ezt érezni kell, sokaknak nincs meg ez a képesség. Szóval ez jó!

    Lehet kicsit költői volt
  • Gundark
    #10274
    Elolvastam. Az alacsony áthúzás megy :) A neheze ha igazán alacsonyan vagyok a fejrefordulás. Akkor valamiért makacskodni kezd, és az elején egy pöttyet behintázik..Mondjuk ez 800 csomó felett van. Lehet kisebb sebességnél ez nem jelentkezik. Ez az igazán alacsonynál van amikor már bőven látszik az árnyékom :P "normál" áthúzásnál mint pl a valamelyik funfalconban van, hibátlan. De lejjebb és gyorsabban akarom, mindent a film kedvéért :)
  • Molnibalage
    #10273
    A skinpack-ba benne van a SIAD skin.
  • Molnibalage
    #10272
    #10157, ott van pár példa. Éppen most rakoncátlankodik a vinyóm, NAGYON remélem, hogy kitart.

    1. NAGYON várom a mai multit.
    2. Kurvára nincsen kedvem már megint pénzt kiadni úgy, hogy nem gépfejlsztéshez van köze. Ha ez is elszáll, akkor a videokari kivételével vettem egy új gépet, mert tavaly a CPU+alaplap füstölt el egy memória cellával...
  • L Viper #10271
    Természetesen a 27-est vállalom, mint eddig bármikor.
  • Gundark
    #10270
    A 27est szerintem sem kéne kihagyni. Túlsűgosan látványos és hatásvadász ahhoz hogy kimaradjon :) Kaphatnánk némi előzetes gondolatsort a végrehajtandó feladtokról? :) Biztos ami biztos, gyakorlok a 15-tel :) Gyakorlatilag 140 csomó körül még vidáman vezetem a vasat, és húzott fordulókat csinálok a reptér felett.Körbe tudok fordulni úgy hogy nem hagyom el a keritést :) Igen kicsi helyről (az utolsó gurulóút és a pálya vége között félúton :) fel tudok pattanni a levegőbe hála a két bivalynak a hátam mögött no meg a vitorla méretű féklapoknak :) Ja akkor a füst a rakétákból fog jönni vagy hajtóműből? Egyszóval, én készenállok, és remélhetőleg nem kell csalódnod bennem.
  • Molnibalage
    #10269
    Cifu-tól igen érdekes dolgokat tudtam meg, hadjárat szempontjából igen fontos lesz, talán még a kézikönyvet is át kell írnom egy kicsit. Az F-5E koreai verziója képes volt AIM-7 használatára! Azért ez fura, mert ez SEMELYIK Falcon verzióban nem volt soha!
  • Molnibalage
    #10268
    Fejemben már készen van a vidóklip. A FunFalcon ehhez képes egy viccnek fog tűnni, ha összejön! Nagyon jó lenne, ha valaki jönne SU-27-tel is negyediknek, de azzal a fasza ukrán skinnel! Hej, az nagyon ütne!
  • Gundark
    #10267
    Bezony, induláskor felsorakozni, hadd lássák a népek milyen sok szép gép van :) Ja és még mindig F-15C. :)
  • Molnibalage
    #10266
    2 perc alatt megvan. Magmondjátok, hogy melyik géppel akartok és összerakom. Kanagug AB lesz a helyszín.
  • L Viper #10265
    Balage, az esti mókára nem lenne célszerű valami TE-t csinálni egy szép reptér környékén ?
  • Molnibalage
    #10264
    Skacok asszem rájöttem, hogyan tudok még szebb renderelést csinálni. Tesztelés alatt a folyamat.
  • L Viper #10263
    Ja, még azt FF3-al csináltuk, szimultán leszállás Su27-el és F15-el.
    Fent is volt a Youtube-on is.

    Balage vette a 15-ös fülkéből a 27-est.
  • Molnibalage
    #10262
    Visszavonom, ezen még töprengeni kell egy kicsit. Az AGM-84E ettől függetlenül most már mindenféle cél ellen jó, kivéve amihez páncéltörő kell. Kifutó ellen nem jó továbbra sem.
  • Boconadi
    #10261
    Lehet én másképp képzeltem el amit mondtál
  • Molnibalage
    #10260
    Sejtésem beigazolódott. Különféle sebzési hatások vannak és van köztük a water is. Ezzel CSAK vízen levő célpontokat lehet sebezni, alig van ilyen fegyver. Azért nem látom értelmét, mert a PEN és GP/HE fegyverrekkel meg lehet vízel levő célpontokat is támadni (lásd bombák vs. hajók AF bevetés). Szóval és kivettem assz összes water megjelölést, ami eddig ilyen volt az most átmegy GP/HE robbanófejbe.
  • Razor18
    #10259
    A "nagy TARAJOS állatok"-on besz@rtam...
  • Razor18
    #10258
    Azt belülről elég nehéz videora felvenni Track IR nélkül, az állókép meg nem sokat ad vissza a kobrából szerintem...
  • Molnibalage
    #10257
    AGM-84E bug javítva bár ekröül van egy kis kavarodás. Ezt bonyás lenne elmagyarázni. Még tesztelek.
  • repvez
    #10256
    Sajna a héten nem tudok jönni egyik nap se :(
    De jövö hétre már muszály lesz egy kis multi mert kijövök a gyakorlatbol.
  • Molnibalage
    #10255
    Még régen volt egy ilyen videónk.

    Boci, pont ugyanzt írtad amit én.
  • Gundark
    #10254
    Lémisztő_Viper múltkor király volt a szuhojjal. Kis gyakorlással szerintem kiválóan megoldja neked a kobrát. Ami a leszállásokat illeti ha Ő leszáll a 27essel és meg mellette géppárban a 15ttel, az nem nézhet ki rosszul amikor a nagy tarajos állatok full féklappal jönnek :) Repvez is kiru volt jó múltkorjában a kandúrral. Dupla hajtóműves erőgépek rulez :)
  • Boconadi
    #10253
    vagy megy melletted csinál egy kobrát, te pedig haladsz tovább egyenesen ugyan úgy.
  • Molnibalage
    #10252
    Ja skacok, egyszer meg kéne csinálni azt, hogy előttem repül 300-400 méterre egy SU-27 és kobrázik egyet! Azt venném fel beülről! Ehhez minimális simdata editálás kell majd.
  • Boconadi
    #10251
    bocsánat közben máshol járt az agyam

    Itt lehet látni hogy alulról felfelé kezdik meg a szivet. (meg még mást is láthattok :D)
  • Solt
    #10250
    nem akarok kötekedni, de milyen az a vízszintes emelkedés? :))
  • Boconadi
    #10249
    Jah, azért nemírtam le egyből hogy hogyan kell, mert szerintem a falcon 4.0 red viper netkódjával ezt nehéz lenne megvalósítani.
  • Boconadi
    #10248
    A szívet álltalában úgy szokták csinálni, hogy két gép kötelékben repül, majd vízszintes embelkedésbe kezdenek. Egy bizonyos táv megtétele után felfelé, füstöt kapcsolnak, valamelyikük hasravágja a gépet, magukfelé huzzák szépen a joy-t, először jobban, majd a szív csücske felé haladva enyhítik a "húzást". Ha elmentek egymás mellett, vagy mielőtt elmennének, kikapcsolják a füstöt.

    Ha hirtelen találok vmi videót, mindjárt belinkelem.
  • Boconadi
    #10247
    Lesz anyahajóra gurulás, anyahajóra leszállás, felszállás, lesz benne sok bvr, lesz benne bombázás, lesz benne kötelék (topgun figura, kb fél méterre egymástól), szép felvételek, és köteléktárs elveszítése (szívszomorító pillanat :D).

    Lesz intraja, ótraja mindennye. Ha nem tetszik majd neki, kinyalhattya ^^
  • repvez
    #10246
    Balage it van pár info a mig29-es radarjárol ,de fogalmam sincs hogy vannak-e benne használhato infok számodra:
    radar
  • Molnibalage
    #10245
    Próbálkoztam, úgy tűnik, hogy bug. Elküldtem Balunak.
  • Molnibalage
    #10244
    Újabb kis lépés a MOD terén, AMG-84/86 fegyvereknek nincs füstjük és lágncsóvájuk sem. Ezek nem rakétahajtóművel működnek, hanem gázturbinásak. Az alkamazásukkal viszont valami gond van, az épületeket nem tudják lerombolni valamiért. Ez valszeg egy bug, de majd utánanézek.
  • Molnibalage
    #10243
    Lesz benne leszállás, kigurulás, katapult stb.? Erre fáj a foga neki. Azt nem értem, ha ennyire fontos neki miért nem csinálja meg ő? Külfödön nem repülnek multiban. Ennyire különleges közösség lennénk? Mert ha igen, akkor talán nekünk kéne az MP kódot tesztelni főleg a trágya magyar netviszonyok mellett. Ha itt elkarsitol akkor ott tutira...
  • Molnibalage
    #10242
    Hát akkor hogy? Az előző alkamommal kicspóráltuk és elsőre majdnem tökéletes lett, csak nem lett felvéve.
  • Boconadi
    #10241
    A szívet álltalában nem így szokták csinálni, de ez a megoldás is jó ;-D
  • Boconadi
    #10240
    akkor mond meg neki hogy F-18 & F-14 movie-n dolgozom éppen.