1192
Garry\'s MOD for Source
  • jaws30
    #152
    akkor hackerd meg a steamot!
  • jaws30
    #151
    Garry mod 10!nem tört verzio!torrent oldalon!
  • Raptor 2
    #150
    Mi a neve, és hol találom???
    Figy te is a tört verzsönről beszélsz? Na annál nekem telepítésnél nem lehet bepipálni az "Install Update"-, mert "szűrke"
  • Raptor 2
    #149
    Honnan?
  • FLeK0
    #148
    elbuktál :(
  • JaSoN HuNTeR #147
    de én letöltöttem,egy helyről...Ingyen!!!
  • Dodo55
    #146
    Hát előszöris kell, hogy legyen 1 Source SDK-t tartalmazó játékod. Anélkül asszem meg sem engedi venni a steam. Ha fizettél a bankkártyával, akkor felajánlja, hogy rögtön letölti, és telepíti is. Aztán ha az van a neve mellett, hogy 100% - Ready, akkor kettőt kattintasz rá, és már indul is.
  • JaSoN HuNTeR #145
    Sziasztok.én letöltöttem a Garry's Mod-ot 10-et.Felrakom meg minden de nem megy...Mi kell hozzá hogy müködjön????PLs help!!!
  • vki
    #144
    rámensz a mozgatóval, és nyomod a Q-t. Ha a SHIFT-et is nyomod, akkor szakaszosan mozog.
  • jaws30
    #143
    thx
  • jaws30
    #142
    hogyan lehet forgatni tárgyakat?
  • jaws30
    #141
    benne van!
  • Raptor 2
    #140
    Torrenten kijött egy újabb frissitett verzió, nemtuggy valaki abban benne van a "testrésznagyobbító" tool????
  • Charbi
    #139
    thx a scripteket
  • 1488
    #138
    Katapult tutorial:
    http://www.youtube.com/watch?v=d2JeU2gRjRI
  • vki
    #137
    Nincs valakinek véletlenül egy útmutatója, hogy kell katapultot csinálni? :D
  • 1488
    #136
    köszi
  • Dodo55
    #135
    e-t nyomvatartod, és mozgatod az egeret.
    Ha meg a shiftet is nyomva tartod, akkor a forgatás igazodni fog asszem 15°-onként.
  • 1488
    #134
    és még egy kérdés: hogyan lehet forgatni a physic gunnal a cuccokat? Tehát tartom a kék sugárral és vmi billentyűvel forgatom... De hogy?
    (Ezt is jútyúb múviban láttam :D)
  • 1488
    #133
    sziasztok

    hogyan tudok rávenni valamit gmodban hogy valamilyen irányú mozgást végezzen?
    pl hogyan tudok rávenni egy általam kreált robotot hogy lépjen egyet?
    valahogy biztos lehet mert láttam jútyúbon múviban...
    milyen eszközzel?
  • Mr_no_NaMe
    #132
    Tehát ezt töltöttem le:
    http://garrysmod.org/downloads/?a=view&id=8458
  • Mr_no_NaMe
    #131
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem segíteni? Letöltöttem a Portal Gun modot de sehogysem akar menni. Bennt van az addonba (még a garys mod mappán belül ezer helyre próbáltam) de nem enged. Ha elindítom akkor az aktív modoknál kiírja, hogy Portalgun mod de nem tudom használni. Az Entities menüben van egy olyan hogy Portal Ball de ha rákattintok akkor sem történik semmi. Most itt mi lehet a gond? Rendesen be van másolva egy portalgun mod de a játék le se szarja.
  • Neoncsoves
    #130
    nem :(
  • Code92
    #129
    teljesen véletlenül a gmans day in work 2 alatt szóló zenének nem tudod a címét?? nagyon kira szám
  • Neoncsoves
    #128
    Itt vagy Itt
  • Charbi
    #127
    hol lehet scipteket nézni a Gmod 10-hez???
  • Dodo55
    #126
    Majd tudok mondani olyat, de nem most, mert mindjárt mennem kell.
    De amúgy ha addig utána akarsz nézni, akkor azt mondom, hogy ezek alap source engine parancsok, pl egy olyan CSS leírásnál láttam ilyesmiket, hogy hogy kell overview(radar) képet csinálni custom maphoz.
  • Neoncsoves
    #125
    nem tudsz olyan paracnsot ami eltűnteti a fegyót, a hudot meg mindent? sztem ugy csinalta h van olyan parancs, és ugy veszi fel
  • Neoncsoves
    #124
    nem hiszem. de én tudnék rohadt jó videokat, van ötletem is, de nem tudo m hogy mozgatja a karaktereket amikor ugye ragdollok és ő éppen veszi fel a videot... nem hiszem h thruster azt igy nem lehet kifinomítani.
  • Dodo55
    #123
    Már megnéztem őket, amikor Charbi mondta, jók.
    De azt nem tudom, hogy hogy csinált meg a készítő 1-2 dolgot.
    PL a karakterek mozgását.
    Mert elég élethű lett.
    Van olyan, amit asszem úgy csinált, hogy NPC-t rakott be, de sok van, amikor a testrészei mozognak, de folyamatosan, tehát valamivel tényleg mozgatta őket.
    Én 1 dolgot tudok elképzelni: láthatatlanított thrusterek.
  • Neoncsoves
    #122
    Gman's day in work 1
    Gman's day in work 2
    Gman's Day in work 3
  • Charbi
    #121
    nézzétek meg a gman's day in work sorozatát!!! én szarrá röhögtem magam ^^
  • Raptor 2
    #120
    néha readme talán.. A jelszavak "dz"
  • Neoncsoves
    #119
    nekem tetszik, és nem értek a hammer editorhoz :))
  • bricsi01
    #118
    Én elmondom a véleményem erről.

    Nehéz napokon jól jön az egyszerüsége, de mindn ami ebben van azt meg lehet csinálni a Hammer Editorban is. (kicsit több idő, türelem)
    De ez teljesen jól jön annak aki nem érti vagy nem érdekli a HE.
    De szerintem nem éri meg megvenni.

    Jaj, és a leszedhető tört változat pedig elég bonyi s még nálam jelszavazva voltak a csomagolások, szal röhej.
  • daviddavid
    #117
    :(
  • daviddavid
    #116
    nekem nincs meg az installja
  • Raptor 2
    #115
    Bassszus, nem jó, mer csak törtbe tuttam megszerezni, és az szar, mer a 9 meg a 8 az eredeti eddig... Szal törtbe nem lehet ugy ökörködni, mer az má 1 külön játék Szal nem kell hozzá Source-os játék egy se, megy az magátool, de téllleg szar... Kelllene a Gmod 10 normális installja!!
  • daviddavid
    #114
    az jó
  • Raptor 2
    #113
    Jajj, egy fontos- Scriptelni lehet valahogy????? Vagy beállytani, hogy pl egy civil szaladjon valamerre, és kergesse egy combine őr???