1192
Garry\'s MOD for Source
  • Aquir
    #232
    Nálam azt írja ki hogy "Operation cannot be completed when steam is in offline mode" azért mert most nincs netem :|
  • Prézli
    #231
    Nálam megy...
  • Venom
    #230
    lehet majd megpróbállom. egyenlőre az lenne a kérdés hogy másnak sem hajlandó elindulni a steam? kiirja nekem hogy Steam Update utánna eltünik a sáv és nemtörténik semmi :S
  • Aquir
    #229
    esetleg úgy hogy egy kamerát kiteszel, utána egy plazmát, és így felváltva kiteszel sokat és így mindegyik külön mutatná az előtte kirakott kamera képét? vagy ez nem így megy?
  • Aquir
    #228
    akkor úgylátszik tool :)
  • Aquir
    #227
    az egy eszköz(tool)?
  • Venom
    #226
    Hát nemtudom. ha haza mentem melóból megnézem neked hogy pontosan hogyan csináltam mert csak egyszer használtam eddig.

    Na lenne itt egy kérdésem. Olyat hogyan lehet csinálni hogy kirakok 4 RT Camera-t és PHX pakból egy Plasma TV-t és minden tv más kamera nézetet adjon? tegnap ezzel szórakoztam de mindegyik TV-be ugyanazt akameraképet láttam :( numpad váltogatásával is együtt váltakozott.
    Youtuben egy stargates videóban láttam hogy volt a gyereknek 6 tv kirakva és mind más kamera képet mutatott.
  • Prézli
    #225
    Ok, nálam akkor nemtom mi a hiba, mert így csináltam, és ha a save-re nyomok nem történik semmi...
  • Venom
    #224
    elősször rákell lőni azaz copy-zni. most hirtelen nemtudom meik gombal :S
    utánna Q-t lenyomni és save. beadod a nevet meg stb. ha nem menne próbáld úgy hogy az első tárgyra klikkelsz amit a kocsihoz leraktál.
  • Prézli
    #223
    Te vagy az emberem!

    Leírnád nekem mint a hülyének mint aki még nem látott számítógépet, hogy hogyan mentesz Advanced Duplicatorral?
    Talán így nem menne szét az autó betöltéskor...
  • Venom
    #222
    vagy advanced duplicatorral vagy savegame :) deha előzővel mented akkor akármeik pályára betudod pakolni.
  • Aquir
    #221
    hogy lehet elmenteni?
  • Prézli
    #220
    Akkor közkívánatra:
    kormánymű

    szendvicstető
  • Venom
    #219
    lifesupport mod mirejó?
  • Dodo55
    #218
    Nem tennél fel egy savegame-et? Kíváncsi lennék a kormányzásra.
    Mert gondolom valami elég érdekes kormányműved lehet.
  • Venom
    #217
    nemrossz :) amúgy hogyan lehet ilyet megcsinálni? wire moddal? leszedtem nemrég de nemnagyon értem hogy mire jó. Stargate modot is leszedtem, elég fun a csillagkapu benne :D
  • Prézli
    #216
    Naszóval
  • Prézli
    #215
    Ez volna az én autóm. Működő lenyíló tetővel és igazi kormányzással.
    Hatalmas bánatomra ha elmentem és újra betöltöm akkor meglazulnak rajta a dolgok és tolja az orrát, húzza a belét meg szikrázik és szánalmas látványt kelt. Ezt általába egy komplett kormánymű felújítás megoldja de egy idő eután fárasztó.

    (ha a kép helyett béka van akkor sry)
  • Venom
    #214
    komplett Stargate modot merre talállok? letöltő oldalon szétvan szórva minden stargates cucc :S
  • Aquir
    #213
    ha sok darab felgyorsított emittert szór valaki a pályára és aktiválja őket akkor is laggol néha a server:)
  • vki
    #212
    Nekem kellene egy egér (USB), meg valami tipp, hogy lehet elindítani Vista-n.
  • Venom
    #211
    Jókis járgány :D majd ütyködök énis össze valamit :)
    Amúgy miért van az ha valaki turrettel lövöldöz online szerveren akkor nálam elkezd laggolni a játék? Grafnál esetleg lejebb kéne vennem valamit?
  • Dodo55
    #210
    Én egy ilyet csináltam, egész jól működik.
    Bele lehet ülni, van külső nézetes kamerája, ráadásul az új hajtóműve(a képen még nincs rajta), és az orremelő fúvókák kombinációjával már repülni is tud :D

  • Venom
    #209
    Na akkor ezeket a cuccokat holnap beszerzem :)
    Bár ha lehet ezekre kérnék pontos linket. a .org-os oldalonn néztem a letöltéseket és volt hogy ilyenekből többet is láttam. szeretném tudni meik kell pontosan. köszi.
    Addigis itt az újabb ügyeskedésem eredménye:
    Kép 1
    Kép 2
  • Neoncsoves
    #208
    akinek legnagyobb a feltöltése, majd hostol egy szerót. szerezzen be StarGate modot, phx modot, wire modot, és Garrys mod on wheels (GMOW) lehetne lifesupport mod, meg spacebuild mod, map, stb...lehetne nagy találkákat megbeszélni, lennénk build szerón 5en, jönnének külföldiek is.
  • Venom
    #207
    Elfogadtam a group invitet :)
    Van valami magyar épitgetős szerver? eddig nemtaláltam :(
  • Neoncsoves
    #206
    Megalapítottam az első magyar GMOD10 Groupot a Steam Communityben. Aki akar csatlakozni, vegyen fel steamre: Neoncsoves

    Meghivos a group.
  • Prézli
    #205
    Nagyszerű, lendítsük fel a topikot

    De továbbra is rendkívül érdekel az Advanced Duplicator működése, meg a kerékbug.

    Valszeg teszek még fel képeket az autóról de miután NPC-ket gázoltam és gerillás autórobbantósat játszottam vele leszakadt a kormányműve és megereszkedett az orra. (most tolja maga előtt az orrát és szikrázik)
  • Venom
    #204
    Énis ittvagyok:)
    Venompapa néven szerepelek Steamen majd vegyetek fel.
    Nekem csak azzal lenne gondom hogy a motor-t hogyan lehet használni?
    Advanced Duplicatorral elősször a tárgyat kell copy-zni és utánna save.
  • vki
    #203
    GMOD10 4EVE!!!!
  • Neoncsoves
    #202
    Elvileg a feketeség bug. Nem tudom miért, nálam is előfordul.

    Egyébként örülök, még 1 taggal bővült a magyar GMoD10esek csapata :)

    vegyél fel steamre: Neoncsoves
  • Prézli
    #201
    Hi all,

    Nemrég vettem meg a Garry's modot főleg azért mert azt építhet benne az ember amit akar. Autós beállítottságom miatt főleg autókkal babráltam és nemrég sikerült építenem egy rondácska ém autószerű gépet amely valós kormányzással volt ellátva.

    Két probléma lépett föl fontossági sorrendben írom:

    -Nem bírom használni az Advanced Dulicator-t valahogy túl láma vagyok hozzá. Amikor a tool-oknál kiválasztom* és a Save -re bökök akkor bejön egy képernyő ahol a mentendő tárgyak nevét és meghatározását beírom, majd megnyomom a save gombot és nem történik semmi.

    *= jobb egérgombbal rábökök ekkor klónozni akarja

    -Letöltöttem a PHX-et és nagyon tetszik, DE az ott megtalálható kerekeket nem bírom Wheel tool-al fekrakni (maradna a Motor de az meg hol erre hol arra forog)

    -Szintén a PHX-en a választóképernyőnél textútátlan fekete képeket látok nem az igazit...sokáig el lehet szarozni míg megtlálom a megfelelőt

    Segítséget előre is köszönöm,
    ha kértek rakok fel képeket az autóról
  • Aquir
    #200
    jaja igen jó ez a mod! :)
  • Venom
    #199
    Nekem hozzáadta magától. Amúgy már leszedtem a gmod 10-et +HL2 meg CS:S
    Jól ellehet szórakozni ezzel.
    Csináltam is egy képet
  • vki
    #198
    Elméletileg ja.
  • JaSoN HuNTeR #197
    steamhoz hozzá lehet adni a 9et?
  • vki
    #196
    A Garry's mod 9 ingyenes, a 10-es pedig fizetős. Mind a kettő jó egyaránt HL2-höz, illetve CS:S-hez. Az a lényeg, hogy legyen egy olyan game-d, ami Source engines. (HL2, CS:S, DOD:S, stb.). Létezik olyan warez verzió, amihely nem kell semmi (aféle nosteam verzió).
  • Venom
    #195
    Nah közben észrevettem hogy van Garry's Mod 10.
    Már csak azt nemtudom hogy ez jó CS:S-hez meg HL2höz is?
    CS:S megvan sajna nem eredeti. bár mindegy mert nemis megy úgyhogy kidobtam. HL2-őt most szedem steamról aztán meg a többit.
  • Venom
    #194
    üdv.
    Lenne ide pár kérdésem:
    Meik Gmod való CS:S-hez és meik HL2höz?
    Garry's Mod 9.0.4-et találtam ez meikhez megy?
    Meg annyi kérdésem lenne hogy a CS:S megy magában is vagy kell hozzá HL2?
  • Aquir
    #193
    ezt nyáron kellett volna mert most visszautaztam az egyetemhez és itt nincs otthon net :D

    Azt itt is megkérdezem hogy miért nem lehet elindítani a hl2-t offline módban (írja a Steam hogy nem lehet offline-ban elindítani), amikor közbe a cs:source-ot (ami meg ugye csak multiplayeres) meg el lehet? Ez így hülyeség