1192
Garry\'s MOD for Source
  • Neoncsoves
    #72
    oké oké majd most 7végén még tán vidit is dobok fel
  • Dodo55
    #71
    A fizika sokkal stabilabb lett, ami hiányzik az az admin menüpont, mert ott 3 kattintás volt halhatatlanná tenni magam, így meg konzol, aztán sv_cheats 1, aztán meg god.
    Meg ami még nem tetszik kicsit az az, hogy meg kell fogni a physics gunnal a cuccokat mielőtt megfagyasztom őket. Régebben elég volt rácélozni, és jobb kattintás.
  • Wyn
    #70
    Feltehetnél képet róla meg használati leirást
  • Neoncsoves
    #69
    ok azt tuom.

    Nah véleményem:

    Sokkal jobb mint a régebbiek, legalábbis a 9nél tuti jobb.
    A DM az vmi nagyon kemény benne.és a legnagyobb UP benne hogy átláthatóbb a menü. meg a gombcsinálás, hidraulika,thruster effect... stb... Nekem még szokatlan picit a kezelőfelület, de sokkal jobb mint az előzőek, nem bírom hangsúlyozni :) már most van 168server...
  • Dodo55
    #68
    Megtartja.
    Két dolgot kell tudnod: az accountod nevét és jelszavát.
    Ha ezeket tudod, akkor bármikor újra letöltheted bármilyen gépre, persze egyszerre csak 1 gépen tudsz játszani 1 accountal.
  • Neoncsoves
    #67
    azt kérdezném, hogy ha én esetleg újrarakom a gépemet, akkor ezt a garrys modot megtartja az accountom nem? vagy el kell mentenem backuppal? vagy hogy? a gcf-et? pls help, mert serialt meg semmit nem kaptam csak töcsd azt játszá :D
  • Neoncsoves
    #66
    ja nem... csak túlterhelés volt asszem. mostmár megvettem, névnapomra kaptam (Dec 3, Ferenc) tesómtól, 99%-nál tart minnyá tesztelem :D
  • Neoncsoves
    #65
    hát hallod nagyon fasza, mostmár csak source-el lehet kapni
  • Dodo55
    #64
    12$
  • Neoncsoves
    #63
    hm. mennyibe kerül tax-al együtt?
  • Dodo55
    #62
    PFF, 1 perce megjelent, a Steam totál összeomlott, akkora a terheltség.
  • Neoncsoves
    #61
    fizetni nem fogok ezé csaje :D
  • Neoncsoves
    #60
    shiit :(
  • Dodo55
    #59
    Ma kijön a Gmod 10.
    Ez már nem ingyenes, 10$, de elég neki bármelyik Source SDK-t tartalmazó játék, nem kell HL2+CSS+HL2DM, mint a régi verzióknak.
    Elméletileg este 7-8 körül lesz megvásárolható a Steamen.
  • Wyn
    #58
    irtátok lenteb hogy valahol le ven irva hogy lehet törtjátékal játszani ezzel a modal valaki adna linket vagy leirná
  • pirosBoci
    #57
    tört hl2 vel is megy a mod?
  • Mr_no_NaMe
    #56
    Sziasztok!
    Mint tudjátok régebben én is jól elvoltam ezzel a moddal csak közbejött valami és le kellett törölnöm.
    Most újra kedvet kaptam hozzá de kb. azóta 3 vagy 4* próbáltam újrarakni sikertelenül.Fel tettem a legújabb gerimodot és nem indult.Valami 10 számjegyből álló kódhibát írt.
    És azóta ezt csinálja.Volt winfos reinstall...azután is azt csinálta.
    Nem tudjátok mi lehet a problema?
  • RumiTT
    #55
    Nézzétek meg mit taáltam netezés közbe! Érdekes!
    Steam Hacking
  • Gabe18
    #54
    Hmm... találtam egy olyat hogy garrysmod_cs_v7a . Na most ha telepitem akkor lesz egy garrysmod mappa a program files-ok között.De én ezt elinditani hogy tudom?
    Valahol láttam olyat hogy a Steam-en belül a játékok közt meg kéne jelennie,de ez nem történik meg...
  • Gabe18
    #53
    Akkor ebből van olyan verzió ami kifejezetten Counter Strike-hoz van.Mert ugye az #1 hozzászólásban külön van,de onnan már nem jön persze semmi.
    Nekem meg Counter Strike-Day of Defeat eredetim van,és azzal valahogy ezek az ujak nem igen óhajtanak eggyüttműködni.Vagy lehet azzal nem is fog?
  • Katun
    #52
    Miez a pangás?
    egyébként feldobtam a Garry's Mod on Wheels vagyis Jármű mod 3maid részét. http://steampowa.uw.hu
  • alph4
    #51
    Kijött a Garry's MOD 9.0.3 Van aki esetleg megnézte már milyen plusz van benne?
  • scorpeeon
    #50
    nincs megoldás??
  • scorpeeon
    #49
    hmm
  • scorpeeon
    #48
    na, semmi?
  • scorpeeon
    #47
    egyik barátomnak mindezidáig jó volt és most neki is elbaszódott: nincs kép, 1 pálya
  • scorpeeon
    #46
    kösz, ha kiderited, h mi nem stimmel, szólj! :D talán egy régebbi verzióval menne? v mi lehet a baj?
  • alph4
    #45
    Tegnap és is újra felraktam és most nálam is nuku kép + csak 1 pálya elérhető! Mindjártutánna nézek.
  • scorpeeon
    #44
    hmm, újra feltettem a modot, de továbbra is csak 1 pálya elérhető, és nuku kép a cuccok mellett :((
  • _Atti_
    #43
    pedig dög egyszerű..csak olvass bele a hl2 topic faqjába..

    annyi hogy csinálsz egy accountot és aztán ezzel a progival logolsz be..aztán már csipegetsz is a sok szép cucc közül:)
  • Gabe18
    #42
    Kösz,akkor nem küzdök vele,nem értek nagyon ehhez steam megkerülő módszerekhez.
  • _Atti_
    #41
    igen..vagy eredetinek tünővel..steamdown

    bár törtel is meg lehet oldani hogy elinduljon..de már nemtom hogy régen nekem ment.
  • Gabe18
    #40
    Régen kérdeztem már de asszem nem válaszolt senki,ez ugye csak eredeti HL2-val műkszik?
  • scorpeeon
    #39
    ez fura mert a barátom is ezt mondta, pedig tuti h nem állítottam semmit... lehet h az a baj h a frissen feltett játékra tettem fel a modot úgy hogy még be se léptem se a counter source-ba se a hl2-be. megpróbálom reinstallal
  • alph4
    #38
    Szerintem rosszul raktad fel, mert az összes map-ra fellehet simán menni.
    Kép meg automatice van a tárgyat mellett (amint megnyomod a q gombot)
  • scorpeeon
    #37
    Up!
  • scorpeeon
    #36
    hali! leszedtem ennek a modnak HL"-höz a 8 v3b verzióját, csak van 2 gondom: 1: csak 1 pályára enged belépni, pedog a barátom az összes hl2 és cs:s pályára be tudott lépni 2: a spam menüben csak a tárgyak nevét írja ki, a barátomnál kép is volt mellette, mit kell beállítani h a kép is ott legyen?
  • alph4
    #35
    Akkor csinálj te is! :D Majd öcsémet megkérem hogy csináljon párat, ő kreatívabb mint én a 18 évemmel :DDD
  • HaP
    #34
    no meg tegyetek kepeket nagyon allat:))))
  • Mr_no_NaMe
    #33
    Kecc qurva jó!

    Én egyzserűen nem birok lerakni normálisan 1 álló embert,
    mindig úgy áll mint 1 nyomorék:(
    Nemtom hogy ti hogyan teszitek le ilyen pontosan,grat!