1192
Garry\'s MOD for Source
  • Aquir
    #392
    alapvetően ugye a Physgun + E -vel forgatsz, és utána jobbgombbal otthagyod a levegőben a testrészeket:) Arcot is lehet ugye tool-lal szerkeszteni meg miegymást. Több lehetőséget nem tudok:P
  • PunkZoli
    #391
    hi ,tudtok nekem olyan tutorialt mutatni ahol a testet lehet mozgatni, életszerü helyzetekbe? mert amiket én csinálok egyenlőre elég bárgyura sikerül:S
    fejforgatás stb... csés modelleket akarok elsősorban
  • Neoncsoves
    #390
    a kva élet... még mindig kifagyogat! pedig csak PHX + LS2 + WIRE + STARGATE van fent...
  • Fantos
    #389
    nekem is....
  • Yoda001
    #388
    jaa..de nekem tört....
  • Fantos
    #387
    valaki jár még SG-GMOD10-re?
  • Fantos
    #386
    jó igen azt nem kelet volna :P
  • Venom
    #385
    szerintem létezik már tört szerver is nem csak hamachi. de hamachival tuti felmegy más hamachi szerverre.
  • Fantos
    #384
    és ha így van akkor mondanátok pár magyar server-t?
  • Fantos
    #383
    kérdés:nemisanyira legális gmodal nem lehet szerverre csatlakozni mert valami baja van accountal de hamachival fel lehet csatlakozni más hamachi-s serverre?
  • Neoncsoves
    #382
    This is sparta! :D
  • Neoncsoves
    #381
    Engem a HoverDrive használata érdekel... Target Finder + Locator (SpaceBuild2ben tudjak ugrálni bolygók közt) Lerakok a bolygóra locatort , target findert locatorra állitom, rakok le beacon sensort és még a közelébe sem ugrik a locatornak
  • vki
    #380
    Szóval:

    A #352-es hsz.-ben volt egy tutorial. És nemnagyon tudom megcsinálni, hogy Pod Controller segítségével wire wheel-nek 1 és -1 értékeket adjak (előre, és hátra).
  • Aquir
    #379
    na, végre ujra hülyülhetek a gmoddal amíg otthon vagyok:)


  • Aquir
    #378
    mi is az ami nem sikerül wire-el benne?
  • vki
    #377
    Hi!

    A lentebb található Drivable Car tutorial-t nemlehet valahogy megcsinálni wire alkalmazással?
  • Neoncsoves
    #376
    szedem a sátorfámat azt megverem Garry-t aki irta ezt a modot.......
  • Aquir
    #375
    de rossz lehet :| mondjuk az albérletben én singleben is eljáccanék net nélkül is csak kell ahhoz is net :P Nembaj, ha vége a vizsgaidőszaknak, a Tanulmányi Információs Központ (egy nagy üvegpalota) könytárában, ami tölünk 80 méterre van, ingyenes internet van ugyhogy majd odaviszem a laptopom:P
  • Neoncsoves
    #374
    bocs csak elég szar a mai napom eddig... de valaki tud segiteni? :)
  • Neoncsoves
    #373
    faszkivanmár!!! singleplayerben összeraknék egy kibaszott hajót+autót+bázist, erre nem indul el ez a rakás szar singleplayerben... winfos ujra lett rakva, új proci (C2D E4500, 2Gb RAM) és megáll az utolsó kockánál (a legutolsó hiányzik...) Initializing Game data (pontosan itt áll meg) vagy ha szerót akarok csinálni akkor Retrieving Game Data-nal áll meg! Faszkivan kitöröltem szinte az összes olyan modot ami nem kell és nem megy...
  • Aquir
    #372
    akkor sem kapsz semmi ujat, ismétlem :) (azzal hogy felrakod a játékokat)

    Teneked kell külön feltenni amit kiadnak :)
  • vki
    #371
    De elvileg majd lesz, mert a www.garrysmod.com-on írták, hogy a Teamfortress csomag lassan elérhető lesz.
  • Aquir
    #370
    persze hogy semmi ujat nem kapsz :) letöltesz map packet vagy mod packeket hozzá :)
  • vki
    #369
    Megvettem az Orange Box-ot, részben a Gmod-os cuccok miatt :D, de semmi újat nem kaptam. Majd path-csel.

    Viszont szerintem tört játékkal nem fog menni, mivel a steam-ben nem lesz regisztrálva, és sztem a Gmod onnan szedi az infot. De hátha benne lesz alapból a sok hülyeség.
  • Aquir
    #368
    én a cs:s után töltöttem le a gmod10-et rögtön, és benne vannak alap dolgok cs-ből, halflife2-ből... ugyemlékszem. Utána orange pack letöltés után ettől nem változott meg. :) Le lehetett hozzá tölteni packokat külön
  • Neoncsoves
    #367
    Azt szeretném kérdezni hogyha tört EP1,2,Portal,TF2-t letöltök, akkor kapok új propokat az original GMOD10emhez? vagy majd lesz 2008 elején egy patch és akkor kapok modelleket, npcket? vagy origi kell hozzá?
  • Yoda001
    #366
    van dedicated szeró? nemtaláltam sehol... (mármint a progit amivel lehet indítani)
  • Yoda001
    #365
    milyen zene megy ez alatt? link...
  • Yoda001
    #364
    nemhiszem
  • vki
    #363
    Hi!

    Jelenleg a CS:S van meg eredetiben, de ha megveszem a HL2-t, vagy Portalt, van a TeamFortress-t (nem tudom, hogy kell leírni), akkor kapok valami újat a GMOD-ban?
  • Aquir
    #362
    én nem vagyok online de akkor offline mér nem lehet jáccani! :| nemtom mié lehet pl jáccani a cs-vel ami csak online-os, az ep1-el meg nem (ami csak single-es)
  • Yoda001
    #361
    lol :D SG-GMOD10 hamachis szobába él még vki? esetleg másik gmodos szoba,ahol online is pár ember? :)
  • Aquir
    #360
    de elindítom a steamet -> Start in Offline mode -> a hl2 meg cs:s meg még egy pár program műkszik, a portál, a team fortress 2 is, de nem indítja el a Gmod-t, az episode 1-et (a 2-őt viszont igen! lol)
  • Aquir
    #359
    én nemtom mi lehet a baj, ha tényleg nem műkszik sehogyse akkor talán rakd újra
  • Yoda001
    #358
    hamachiban,pontosabban
  • Yoda001
    #357
    megy,steamben is offlinera kell rakni magad(nem kijelentkezni),egyébként valkai nem akarja tolni multiban kicsit?
  • Aquir
    #356
    ez jó kis videó :)
  • Neoncsoves
    #355
    cső srácok... mi a halál fszáért nem tudok szeróra csatlakozni? Origiben van meg, ugy vettem Steamen (bár ezt régóta tudjátok :)) akárhova akarok csatlakozni Lost Connection to the Server... a Net jo, mert full sávszéllel megy, más játék tök jól megy... Probáljam ujra letölteni vagy letörölni és ujrarakni?
  • Aquir
    #354
    az a rossz hogy annyira építenék itt "otthon" az albérletben, csak nincs internet. Mié nem megy offline a Gmod? :P
  • Yoda001
    #353
    thx