1192
Garry\'s MOD for Source
  • Neoncsoves
    #272
    nekem azt mondhatnád el hogy hogyan mozgattad a hullát a végén, ugy hogy nem látszott a physgun :)

    [szerk.: meg egyáltalán GMan-t hogy mozgattad ugy hogy nem látszott a physgun? :D meg a physgun csikja]
  • Venom
    #271
    Video effects/Perspective/Basic 3D
    én ezt használtam, meg méretezéssel szórakoztam.
    Azután mivel hogy nemjöttem rá hogy hogyan lehet free transformot alkalmazni Keying/Four-Point Garbage Matte-vel igazitottam a széleket a pc monitorhoz ezzel igy levág belőlle de 3D effectel meg méretezéssel kb betudtam állitani.
    Ennek a Vanishing pointnak meg utánna nézek.
  • Dodo55
    #270
    A térbeli felületre húzást hogy csináltad? Vagy a premiere-ben is van olyan, mint a PS-ben, hogy Vanishing Point?
  • Venom
    #269
    Igen kicsit hosszú pedig 2.5x-re gyorsitottam :)
    Gman meg még nemtudom mifán terem nemtartok még ott a játékban :D
    Amúgy pontosan mi érdekel hogy hogyan csináltam? a számítógép monitor?
    Az valójában két különböző videó és Adobe premierrel bűvészkedtem össze :)
  • Dodo55
    #268
    Nekem viszont elmondhatnád hogy csináltad.

    Amúgy jó lett, csak 2 dolog:
    -Kicsit hosszú az atomrobbanás, bár van tovább, szóval végülis rendben van, hogy meg kell várni, míg végetér.
    -Gman valószínűleg nem hal bele egy atomrobbanásba :D
  • Venom
    #267
    Na már nemkell válasz, megoldottam :)
    Íme az első kis filmem: Gman és a számítógép :)
  • Venom
    #266
    Hali. nincs valami mód arra hogy játékban található tv, pc monitor képernyőjére bevigyek valami filmet?
  • Venom
    #265
    ehh én numpad-ot kerestem az nemvolt :D köszi igy már megvan :)
  • Neoncsoves
    #264
    ird be a garrysmod.org-on a keresőbe hogy keypad... ki fog adni páérat
  • Venom
    #263
    na még itt egy kérdés:
    http://garrysmod.org/img/dl/15515_1.jpg
    ezen a képen látható számlállót a wire mod tartalmazza? mert nekem sehogy nem sikerült előszdeni játékban x_X
  • Venom
    #262
    köszi :)
  • Dodo55
    #261
    -console
  • vki
    #260
    Indítási paraméternek meg kell adni valamit, csak nemtom, hogy mit :(. De ezt is a steam-en belül kell talán a properties fülnél. Megnézném neked, csak speciel nem tud bejelentkezni.
  • Venom
    #259
    igazából az érdekelt volna hogy filmezés közben hogyan lehet ezt használni de már rájöttem hogy a fegyverek közötti camerával:)
    még annyit szeretnék kérdezni hogy a konzolt hogy a fenébe kell előszedni?
  • Dodo55
    #258
    A látószög.
    Alapból tudja a source engine.
    Konzolba: fov szám
    Ha kisebbet írsz be, akkor olyan, mintha zoomolna, ha nagyobbat, akkor nagy lesz a látótér, de torz.
    Az alap olyan 70-90 között van valahol.
  • Venom
    #257
    juteszembe miakar eza camera fov lenni?
    benne van a játékban vagy úgy kell külön letölteni?
  • Venom
    #256
    bár lehet robban enélkül is, próbálgazsd :)
  • Venom
    #255
    elég pontosan kell összerakni, és igen egy nagyított gm_construct

    amúgy csak asszem akkor robban ha van nuke packed:
    http://garrysmod.org/downloads/?a=view&id=18983
    http://garrysmod.org/downloads/?a=view&id=19564
    eza kettő kell és megy rendesen.
  • Dodo55
    #254
    Nekem nem akar atomrobbanni :(
  • vki
    #253
    A gm_construct van bazinagy változata. Tegnap online kishíján kifagytam, mikor a Solar System pályán szinkronban robban egy csomó atom.
  • Dodo55
    #252
    LOL, atomrobbanás :D

    Amúgy ez valami nagyított gm_construct, vagy a camera fov-al trükköztél?
  • Venom
    #251
    na ittis van :)
  • Venom
    #250
    Na felfedeztem egy egész durva dolgot miközben a stargatekkel ökörködtem :D most eltünök kicsit a géptől aztánn csinállok róla egy videót :)
  • Venom
    #249
    felvettelek énis és invitáltalak a gopupba.
  • vki
    #248
    Felvettelek havernak. Amúgy az ottani nevem Kiss_Zoli
  • Raptor 2
    #247
    Nah, hát nekem most nincs steamem tört Gmodot használok (most nem a Pacsteameset, emrt emgvárom h. abbol kijöjjön az uj) szal ha akarjátok csinálok szervert... De akkor mikor legyen a game? mondjuk 14:45-kor jó? (kb negyed óra mulva :D)
  • Neoncsoves
    #246
    adj hozzá steamen, vagy ha már megtedted mond a neved és megy a meghivo ag roupba. majd lesz valamikor találkozó.
  • vki
    #245
    Szasz. Eddig azért nem jelentkeztem, mert Vista alatt nem akart menni a Steam. Visszaraktam az XP-t, mostmár jó.
  • Neoncsoves
    #244
    te benne vagy a magyar groupban? Ha nem akkor adj hozzá steamen engem: Neoncsoves

    Aztán meghivlak a groupba
  • vki
    #243
    Benne vagyok. Bár nemtom, hogy a 7400-esem mennyire fogja bírni.
  • Neoncsoves
    #242
    ma össze kéne hozni egy GM10 talit...
  • Prézli
    #241
    Nekem szinte mindegy mondj szervert vagy bármit és én odamegyek.
    A steam azonosítóm: prazelee -vegyél fel!

    Most, hogy újraraktam lehet PHX kerekeket rakni, működik az Adv Duplicator és színesek az ikonok!
  • Raptor 2
    #240
    Akkor mikor legyen? :)
  • Prézli
    #239
    Én jönnék
    (frissen rakva látszanak a PHX-ek ikonjai! mást még nem próbáltam de reménykedem)
  • Raptor 2
    #238
    Nem akar ma valaki nyomni egy jókis Gmodot együtt?
  • Venom
    #237
    hát nemtudom énis mentettem már el pár ökörséget és semmi baja. valamit nemjól tettél fel szerintem. amúgy nekem még nemformázta semmi a vinyóm :)
  • Prézli
    #236
    Hiába, eddig is ezt tettem (megpróbáltam még 10-szer most is) szerintem az lesz, hogy reinstallálom a játékot és tisztalappal PHX-el meg Adv Duplicatorral megpróbálom... azért nyom a dolog mert engem mindig megkárosítanak a jogtiszta szoftverek (leformázta a vinyómat az egyik, másik nem megy, harmadik szerint nincs benn a lemez)

    Az autóról annyit, hogy minél többször töltöm be mint savegame annál odább van: axis odavan wheel-ek nem mennek alsó panel leszakadt, szendvicstetőt maga alá gyűrte a kormányművet maga után húzta (amíg el bírt indulni) és télleg nemértem hogy ez miért van, hozzá se nyúlok és amortizálódik...
  • Aquir
    #235
    ok htx
  • Venom
    #234
    Naszóval úgykell hogy jobbklikk az Adv duplicator toolal a másolandó cuccra utánna Q-t nyomni és Adv Duplicatornál save és oda beirsz egy nevet és leokézod. nekem igy működik.
    Sajna a kamerás cuccra nemtalállok semmit :( na mindegy majd szórakozok vele még.
  • Venom
    #233
    nekem meg a netem vacakolt mostmár megy. amúgy egymás utánni kamera, monitor pakolás sem jó. most nézem a garrysmod.org oldalat lehet van valami cuccos ehhez is.