1192
Garry\'s MOD for Source
  • Dodo55
    #312
    LOL :D
  • Venom
    #311
    Na végre sikerült normálisan feltennem a videóm a youtubera :)
    http://www.youtube.com/watch?v=KIWi4PDGqoI
  • Venom
    #310
    Starwars ragdollok
    Örülök hogy tetszik az új viedó. majd lessz még :)
  • Neoncsoves
    #309
    gratz :DD megint kva nagyot alkottál :)
  • vki
    #308
    Hát ez lol. Olyan Darth Vader nekem is kell :D
  • Venom
    #307
    na csináltam egy kis fun videót:
    Gmod_fun_video.rar
    Majd felrakom youtubere is. egyenlőre problémám akadt a videóval ami youtubera kerül mert 12 mp-vel hosszab és videóban egy jelenetnél 12 mp-re megáll a kép a hang meg megy tovább igy rettenetesen elcsúszik egy helyen a videó a hangtól ahol nem kéne :(
  • Aquir
    #306
    wooooow :P :)
  • Aquir
    #305
    weld tool

    vagy mi
  • Venom
    #304
    íme a mai alkotásom csak hogy jobban aludjatok :)
  • SD456
    #303
    Ok Nekem amúgy az egyik problémám az, hogy nemtudom ,hogyan kell összekötni a cuccokat egymással? Már itt az elején elakadtam Amikor lerakok mondjuk egy gomdbot meg még valami cuccot akkor a wire cuccal nemtudom összekötni... Ti tudjátok, hogyan kell?

    Előre is köszönöm!
  • Dodo55
    #302
    Én igen, de bonyolult elmagyarázni, rá kell jönni. Próbálkozz.
  • Neoncsoves
    #301
    nyugi, mi sem értjük.. .:D
  • SD456
    #300
    Hy all!

    Valaki elmondaná nekem, hogyan kel használni a wire modot? Mert nemértem, hogyan kell csinálni...

    Előre is köszönöm!
  • Aquir
    #299
    tőlem... :D
  • Neoncsoves
    #298
    mit gondoltok legyek házigizda? :D
  • Aquir
    #297
    bammeg kár hogy itt (ahol tanulok) nincs netem:)
  • Neoncsoves
    #296
    Na, meglett az FTP. Mostmár töltök fel MAPokat MODokat. MOst feltöltök egy 101 mb-os zombie survival mappackot... szal :D
  • Dodo55
    #295
    olaj XD
  • skyman14
    #294
    zsír :D
  • Neoncsoves
    #293
    Srácok, haverom adott admin jogot a szerójukra... Külföldi gyerek. Nah most akkor van szerónk: 85.228.151.114:27015

    Admin,Moderator jogot egyelőre nem kaptok, majd VIP-et vagy Senior Membert igen...
  • vki
    #292
    Végre be tudok jelentkezni! Beszélni kellett a rendszergazdatesttel, hogy intézkedjen, mert nem leszünk jóban. Odaadtam a port listát, és megcsinálta!!!!! Lehet, hogy majd valamelyik este leszek, sőt lehet, hogy még ma is :D.
  • skyman14
    #291
    jaj végre ismerüsük az SG-n :)
  • vki
    #290
    Ha van rá igény, össze tudok dobni valami Tutorial-t Advenced Duplicator-hoz, csak még le kell jönni a Standalone veriónak, mert a Steam-em nem tud bejelentkezni koliból (megvan eredetibe, de azt csak otthon tudom használni, mivel a koliban az összes internetes multi adatforgalom le van kapcsolva.)
  • Venom
    #289
    na mindegy látom már nem annyira aktuális. most lépek elfele géptől. majd estefele jövök.
  • Venom
    #288
    jaja megyek :)
  • Neoncsoves
    #287
    nem jösz Steamre? :)
  • vki
    #286
    Van, köpi is a vért, de mégsem olyan, mint a filmen, plusz a földön sem látszik meg.
  • Venom
    #285
    lehet csak én ezt sehol nemtalállom :(
  • vki
    #284
    Az szerintem valami emitter lehet.
  • Venom
    #283
    arra gondolok ami a kombájn okád és összevérezi a talajt :)
  • vki
    #282
    Ragdoll-ra nem lehet emitter-t rakni? Az képest vért köpködni. Mondjuk a videót még nem néztem, ez csak egy ilyen kósza ötlet.

    SZerk:

    Ha arra a vérre gondolsz mikor Gman ráesik az ablakra, akkor van ilyen textúrázó valahol, és lehet vért szórogatni.
  • Dodo55
    #281
    Felraktam a wire modot megint, és mostmár rájöttem a használatára, és rohadt jó :D
  • Venom
    #280
    http://forums.facepunchstudios.com/showthread.php?t=419626
    Ebben a videóban a végén a kombájn hátul okádja a vért. na ehhez mitkel letölteni nemtudja valaki? :)
  • Dodo55
    #279
    Az engem is érdekelne. Nekem valami normális angol is jó lenne, ami abba a Gmod wiki-be van az elég félkész, és össze-vissza.
  • Neoncsoves
    #278
    aki ért a Wire mod-hoz irna egy magyar tutorialt? :) előre is kösz :D főleg a Defusable Bomb-hoz kéne ami adv. duplicatoros
  • Venom
    #277
    na felraktam youtubera is :)
    http://www.youtube.com/watch?v=Q_xhsc0ewLk
  • Venom
    #276
    Q gomb lenyom és jobboldalt Options fülben Hide részben kilehet kapcsolni hogy ne látszódjon a physgub effectje.
    Fegyó meg azé nem látszódott mert leraktam egy kamerát és abból figyeltem kifele :)
  • Neoncsoves
    #275
    főleg, látszott hogy physgunnal lett huzva a végén a hulla :s
  • Neoncsoves
    #274
    de olyan pontosan?
  • Dodo55
    #273
    Thruster?