1192
Garry\'s MOD for Source
  • Fantos
    #432
    nem lehet hogy inkább a valve-t?
    egyébként írd le a problémát hát ha itt is vannak okos emberek
  • Yoda001
    #431
    vki help pls..hova lehet irni a steamesknek?lenne pár gondom,amibe csak ők tudnának segíteni...kerestem steampowereden is de nem nagyon jártam sikerrel
  • Aquir
    #430
    elastic vagy rope jó rá, tökmindegy melyik :)
  • vki
    #429
    :D

    A csillag születik feliratot mivel raktad oda?
  • Aquir
    #428
    #415-ösre valami ötlet miért nem lehet pár toolt használni single módban?

    egyébként amit használni lehet azért azokkal tudok szórakozni (nagyítsátok be őket úgy jobban látszik) :P









  • Neoncsoves
    #427
    ja ma kötötték be! eddig fullon megy belföldön belül (ja bocs 18mb/sec a feltöltés 15 helyett :) nem tom miért :D)
  • Yoda001
    #426
    na jólvan :D én összekeveredtem teljesen..:D finger poser kell neked TreDoR,és ott van ahol a face stb
  • Fantos
    #425
    wiremodot honnan tölthetném le?
  • TreDoR
    #424
    Ok, köszi!
  • Dodo55
    #423
    Mid van, 3500 forintos Diginet?
  • Fantos
    #422
    nemkéne egyszer összejöni?
  • Venom
    #421
    finger poser nem face poser :P egyébként ugyanott van minda kettő :)
  • Yoda001
    #420
    pedig ott kell keresni ahol ez van.. face poser a neve
  • TreDoR
    #419
    Ehh, meg tudnád mondani, hol van az a ttols? Mert a menüben ahol pl. a face poser, eye poser van nincs semmi ilyesmi (gmod 10). Előre is köszi!
  • Yoda001
    #418
    ttols-nál keresd meg a finger akármit,azzal katt a kezére,és ott arra állítod amerre akaraod :D
  • TreDoR
    #417
    Hi all! Még nem nagyon ismerem a garry's mod-ot, és nem tudok rájönni, hogy kell a ragdoll-ok újjait behajlítani. Physgun-nal nem akar összejönni . Vagy csak a "fingerposeable" modelleknél lehet?
  • Aquir
    #416
    hurá lesz majd ott magyar banzáj :)
  • Aquir
    #415
    Miért nem tudok használni semmit Offline? Már elindul a Gmod offline miután otthon voltam és játszottam online, de offline egy eszközt se lehet használni. na?
  • Aquir
    #414
    hozzáerősíted egy vízszintes kerékhez
  • Neoncsoves
    #413
    figy, nincs két külön gépem :) ez az egy van... 2GB ram, C2D E4500, x800as vidkari... 250Gb-os vinyó. Meg persze a 15megás feltöltés! ill. letöltés... EGyébként 16-18slotosra terveztem a szervert, megnézem hogy birja, ha nem birja, akkor leveszem 12re és ha lesz 4Gb RAM + új proci, akkor megprobalkozok megint a 18-20szal!
  • Venom
    #412
    Lehet egy megjegyzésem szerverrel kapcsolatban?
    Ne azon a gépen nyomd a CoD2őt amin a szeró lessz :)
    Egyébként nemtudom honnan lehet beszerválni. Nekem volt de az hót bugos volt :S
  • Neoncsoves
    #411
    kösz mostmár működik! igaz most LifeSupport2 mod nincs fent, de unbreakable, smart welding, stacker, weight, wire, phx, ulx fent van... Igazából ha meglesz a 15mb-s netem csinálok szerót. folyamatosan váltani fogom a modokat, 6óránként kb...[Stranded/RP/Sandbox/Spacebuild] Illetve lesznek teszt modok mint például Stalker v2, stb... Nem tudja valaki, hogy Dedicated Server programot honnan tudok letölteni? mert attól még hogy megy a szerver, lehet hogy monnyuk CoD2znék és csak Dedicatedben futna... Ha gond van, rámirhattok majd steamen, és megy a ban. Egyébként bekapcsolom az auto-mingekicket majd... Szóval aki fel akar jönni nem jöhet MingeBag néven
  • Yoda001
    #410
    nem lehet valahogy megoldani hogy a kamerát tudjam forgatni? szóval kijelölöm egy helyre és utána mondjuk az egérrel mozgatom jobba balra?
  • Venom
    #409
    Hopp na erre is:
    Nyomj a no collide tool-al a ragdollra egyet aztán a fegyverre és voala.
    Máris bele tudod illeszteni a kezébe :) bár igy sem könnű de igy nem üttközik bele :D
  • Venom
    #408
    na akkor még egyszer. tehát azt nézd meg hogy a mod nem e másolt átt valamien fájlt magából pl settings mappába valamit. mert van néhány dolog ami az addons mappából nemtud menni ilyenkor áttrakja máshova.
  • PunkZoli
    #407
    de ez nem illeszkedik tökéletesen:S szóval levegőben van, nagyon látszik sajna
  • Fantos
    #406
    az NPC menüben rögtön legfelől van hogy weapons a nyílra katintva a legördülő menüben kiválasztod a fegyvert és amelyik NPc-re kattintasz az lessz a kezébe

    ha ragdoll kezébe akarod akkor axisal ráerősíted a kezére
  • Fantos
    #405
    nézdd meg hogy a mod az addonsból nem-e másolodot át valahova máshova
  • Neoncsoves
    #404
    kérlek most magyarul :D
  • PunkZoli
    #403
    meg olyan érdekelne még ,hogy ha az ajtot szeretném hogy ne csukódjon be pl nuke on azt hogy?!
  • PunkZoli
    #402
    kösz:)
    és hogyan macerálom bele pl egy terror kezébe a fegyvereket?
  • Fantos
    #401
    a második robotot hogy mozgata? trhusterel?
  • Aquir
    #400
    lol
  • Venom
    #399
    nézdmeg neme másold átt aza mod az addonsból máshova is valami fájlt magából. Lehet hogy ez segítt.
  • Neoncsoves
    #398
    [URL=http://youtube.com/watch?v=4pu3qxvMQyQ&feature=related]Lolmár, "táncoló" robot XDD[/URL]
    Megint:)
    mégegy
  • Neoncsoves
    #397
    asszem Unbreakable
  • Aquir
    #396
    mi volt a mod amitől fagyogatott?
  • Aquir
    #395
    epilepsziás robot :))
  • Neoncsoves
    #394
    én már teljesen újraraktam, modokat is egyenként pakoltam, bent volt minden ami kellett (stacker,smart welder, egyéb hülyeségek) ment, aztán bepakoltam 1 modot ami miatt kifagyott a játék, kitöröltem de utána is fagyogat... most én mégegyszer nem rakom újra, sőt el sem inditom... mert gmod miatt a szűz XP-m csak 20x volt kb újrainditva... vagy többször. Most meg újabban DX9 hibával dobálgat ki, de nyomtam Delete Content-t, új DX9, felraktam és most jó...
  • Aquir
    #393
    miért nem rakod ujra a Gmodot és hagyod fenn a kiegészítő packokat?