1192
Garry\'s MOD for Source
  • Raptor 2
    #112
    Nekem meg holnap lesz Gary's mod 10-em :P
  • daviddavid
    #111
    dejó nekem mert megvan minden
  • daviddavid
    #110
    ti tudtok csinálni terorist-ct ragdollt csinálni? mert nekem nem dob be semmit
  • Raptor 2
    #109
    Én is elvoltam a móddal, első érdekesebb képem:
  • Neoncsoves
    #108
    FIGYELEM!

    Akit esetleg kidobál a Garrys Mod, az a Video beállításoknál vegye le az AA-t (Anti Aliasing) és az AF-t (Anisotropic Filtering). És a Display Screen-t rakja át Windows-ba. így ablakba fog futni a játék és elvileg nem dob ki. Sokszor tapasztalom h 1-2 óra játék után kidob hl2.exe hibaüzenettel game. Ha még így is kidobál lehet azt megpróbálni hogy a Hangminőséget Mediumra berakni (vagy akár low-ra). Ha még mindig, lehet az egyéb beállítások lejebb vételével szórakozni, és kitapasztalni mikor jó. Nekem most úgy tünik működik. Meg mindig akkor fagyok le amikor valaki bespawnol egy tárgyat (ez véletlenszerű h melyik tárgy) MOD nélkül is fagyott, szóval az nem. Nekem úgy tűnik a hang miatt fagy ki. Remélem valakinek tudtam segíteni, mert magamon lehet nem :D
  • bricsi01
    #107
    Hi!

    Az Ep1es cuccokat és NPCket hogy lehet használhatóvá tenni a GModban?
  • xguppi
    #106
    lol még a gmod 8 sem indul!
  • xguppi
    #105
    Hát kár. Sajnos az én bankártyámal nem lehet neten fizetni.
  • Code92
    #104
    jah a css hiányzik......
  • Neoncsoves
    #103
    vagy akkor már gmod10-el jobban jársz ahoz elég egy source SDK-s game
    és csak $10
  • Neoncsoves
    #102
    figy sztem vedd meg a CS:S-t. $20 csak
  • xguppi
    #101
    Annélkül nem lehet elindítani vagy van olyan régebbi mod amihez nem kell css??
  • Neoncsoves
    #100
    az kell a gamehez. amugy TÉK
  • xguppi
    #99
    HL2 és HL2DM megvan eredetiben! CSS nincs.
  • Dodo55
    #98
    Megvan eredetibe a HL2, CSS, és HL2DM?
  • Code92
    #97
    hééééééé ember nekem is ez van valaki segítsen plz!!!
  • xguppi
    #96
    Hi! felraktam a gmod9-et és amikor elakarom indítani tölt egy kicsit már beugrik a háttér majd kivág és ezt írja ki: "MountFilesystem( 241 ) failed: SteamMountFilesystem(2900,241,0x1122fd74) failed with error 5: No Steam Content Servers are available" Ez mit jelent?? HELP!!!
  • Dodo55
    #95
    Van az is.
  • Grass
    #94
    Azt lehet venni steam-en
  • Neoncsoves
    #93
    gmod10-ed van? :P
  • Grass
    #92
    Akkor megveszem, 2500FT-ot megér
  • Dodo55
    #91
    Igen, nekem is csak CSS-em van.
  • Grass
    #90
    Nekem csak egy Counter Strike Source acc-om van de HL2 nincs, ha én megveszem a garry mod-ot akkor azzal majd tudok játszani?
  • Wyn
    #89
    Vagy olyan hülye warezhoz hogy nem birod rendesen feleteni gyébknt is minek warezolni
  • Neoncsoves
    #88
    jaja
  • Dodo55
    #87
    Vedd meg.
  • pirosBoci
    #86
    letöltöttem a 10t és nem müködik rendesen mert a fegyverek és a emberek meg minden tárgy rozsa szin és fekete "sakktábla"... mit csináljak?
  • Neoncsoves
    #85
    meg hamachin
  • Neoncsoves
    #84
    elvileg.. de asszem csak oflájn tudod majd játszani
  • pirosBoci
    #83
    ze jo lesz oda felülre?
    ésez
    a garry mod 10?
  • Dodo55
    #82
    Ki is írhatod, de steam nélkül nem fog működni.
    Ja és ehhez is kell valamilyen eredeti Source engines játék.
    De ha megvetted, akkor steamen keresztül annyiszor töltöd le, ahányszor akarod, annyi gépre, ahányra akarod, de 1 időben csak 1 gépen tudsz vele játszani.
  • pirosBoci
    #81
    és ha ráveszem egyik szülőmet letöltöm és utána ki lehet írni ugy mint a többit?
  • Neoncsoves
    #80
    nem működne. a gmod 9.0.4-hez kell eredeti hl2 vagy a source pack amit 7500ért meg lehet venni
  • pirosBoci
    #79
    és ha letölteném torrentröl? az is müködne?(bocs a warezért)
    és ha 9.0.4 et raknám fel az is müködne?
  • Neoncsoves
    #78
    jaja én is rajta vettem meg 2 játékot most jön majd a 3.
  • Dodo55
    #77
    Csak steamen lehet megvenni, és hülyeség, hogy nem bízik, mert szerintem a legjobb online disztribúciós rendszer, szóval mondd neki, hogy nyugodtam bízhat benne.
  • pirosBoci
    #76
    jo de azt hogy rendelem meg?amerikábol vagy külföldröl még életemben nem rendeltem.lehet magyarországon is kapni?steam en nem veszem meg mert nincs hitelkártyám és apám vagy anyám nem egyezik bele mert apám nem bizik a steam ben, anyám meg nem ismeri
  • Dodo55
    #75
    Az valami ősrégi változat, inkább vedd meg 10 $-ért a Gmod10-et, ahhoz elég bármilyen eredeti Source Engine-es játék.
    Szóval ha van egy eredeti CSS-ed, akkor az már elég lesz neki.
    És szerintem megéri azt a 10 dollárt.
  • pirosBoci
    #74
    felraktam cs:s garry modot(garrysmod_cs_v7a) és nem müxik, steam en belül sem látom.mit csináljak?
  • Neoncsoves
    #73
    na srácok... q*a nagy gáz van... pakoltam fel modokat, meg LUA scripteket a gmod10hez, és akármit csinálok nincsenek tooljaim (winch,thruster,és a többi) ... ha én letörlöm az accountnév/garrysmod könyvtárat, akkor ujrarakja teljesen a backupból? vagy most hogy? Mert ujra akarom telepíteni