1192
Garry\'s MOD for Source
  • Prézli
    #352
    Nem! a hidraulic-al csak jobbra meg balra tudna menni az meg nemjó.
    Itt egy tutorial (nézd végig, az eleje csak poén)
  • Raptor 2
    #351
    pedig elvileg nem nehéz, a gombnyomásra összehúzódó gumit kell használni...
  • Yoda001
    #350
    próbálok itt autókat csinálni,de sehogysem tudom megoldani hogy balra,és jobbra is lehessen velük kanyarodni... valaki leírná hogy kell? vgay egy tuorial vidit mutatna? :D kerestem mindenhol d enemnagyon találtam
  • Yoda001
    #349
    csak 10 van..:) azért kösz
  • Venom
    #348
    fegyvert a npc spawn menü tetején kell kiválasztani amúgy pacsteamen van gmod 10 is. nekem amúgy HL:2 van meg CS:S de nemsoká jön az új gmod patch abba már portálos half life 2 episod one és two és team fortress cuccok is benne lesznek :D
  • Yoda001
    #347
    még annyit szeretnék kérdezni,hogyha spawnoltok alap módba egy combine-t akkor nektek is csak áll egyhelybe,nem lő,nem csinál semmit? fegyver sincs nála,viszont úgy tartja a kezét mintha lenne...a meg közel megyek akkor elkezd ütni xD
  • Yoda001
    #346
    hm,érdekes... kösz :D
  • Neoncsoves
    #345
    elég egy Source motoros játék
  • Yoda001
    #344
    egy cd kulcsot meg egyszer lehet használni,sajna :S egyébként hamacsin szoktatok multizni? mennék,ha akárhogy is lehet,ezzel a törttel..
  • Yoda001
    #343
    faja szóval azt akarom kérdezni,hogy 1 db source motros játék kell,vagy source,hl2,és dod? mert nekem most csak pacsteamről van hl2+gm 9,müxik meg minden, csak elég kevés dolog van (object) :S sourcet ah feltenném akkor több lenne,v valami? :D egyébként megvolt a dod soure,és hl2:dm, csak az a abj hogy elveszett az accounthoz a jelszó...esetleg erre van valami progi? mégis jobb lenne eredetivel tolni :)
  • Venom
    #342
    élünk és virulunk:) tedd fel nyugodtan a kérdést
  • Neoncsoves
    #341
    ya
  • Yoda001
    #340
    él még itt valaki? lenne pár kérdésem...
  • Aquir
    #339
    király lett :D
  • Venom
    #338
    Hali. Valaki nemtudja hogy a jobb elsó sarokból fps és stb adat kijelzését hogyan kell eltűntetni? Nemrég valaki mondta a parancsot énmeg bekapcsoltam aztánn elfelejtettem hogy mivolt a parancs :S
  • Venom
    #337
    tudom. regelj a fórumra, sztem semmiből sem tart...
  • Neoncsoves
    #336
    reget igényel :S
  • Venom
    #335
    Halihó. :)
    Akinek van Gmod 10 és HL2:EP2 annak elérhető az új Gmod bétája:
    http://forums.facepunchstudios.com/showthread.php?t=441466
    Ezen a fórumonn sok infót találni még emelett. Screenshotok meg egyébb infómorzsák:
    http://forums.facepunchstudios.com/forumdisplay.php?f=57080

    UI: akinek nincs EP2 és nemis tervezi a megvételét annak nemkell aggódnia. csak a Bétához kell. a teljes verzió már nem fogja igényelni.
  • Neoncsoves
    #334
    jóó :D
  • MaSzKa
    #333
    fasza
  • Venom
    #332
    na íme az új videóm :)
    http://www.youtube.com/watch?v=_z6ePUlteC0
  • vki
    #331
    Nincs mit.
  • Venom
    #330
    Ez nekem is eszembe jutott :)
    Asszem énis ezt fogom tenni :)

    Kösz az infót
  • vki
    #329
    Hát én úgy csináltam, hogy a Steam-em mappáját átneveztem, ugyan abba a mappába feltelepítettem, ahol a másik volt, majd az újat töröltem, a régit visszaneveztem.
  • Venom
    #328
    Üdv mindenki.
    A héten rakom újra a windowsot. Steam nem a C:-re van instalállva akkor nemkell vele win reinstall utánn semmi mást csinálni csak felinstalálni a Steam-et aztánn megy tovább minden?
  • Aquir
    #327
    újra otthon!:) Na most a szünetben valszeg lesz egy kis időm nyomni a Gerryt:)
  • Aquir
    #326
    jónak tűnik, letöltöm és otthon megnézem
  • Venom
    #325
    Na íme a legújabb alkotásom :)
    Ez most senem Gman csesztetése videó senem fun hanem egy wiremod-os :)

    http://www.youtube.com/watch?v=UTqN47l7cmQ
  • Aquir
    #324
    királyos
  • Venom
    #323
    ok értem :)
    amúgy nemrég ezt találtam: http://garrysmod.blog.hu/
    Egész jó kis blog :)
  • Neoncsoves
    #322
    ugy értettem hogy Te elkészítetted, és te tetted közzé. mert lehet hogy más is csinált, csak nem tette közzé :) érted :D
  • Venom
    #321
    "Eddig VENOM nevű fórumozónk készitett videókat, legalábbis Ő tette közzé."
    Én készítettem és énis tettem közzé :D
    Asszem a következőket ellátom névjeggyel inkább :)
  • Neoncsoves
    #320
    FAQ
    Nem design-ra mentem, hanem tartalomra. Amennyiben készitettetek képet, videot, jelezzétek nekem és kirakom a weblapra. Később lesz normális design az oldalra
  • Dodo55
    #319
    Kell hozzá egy eredeti Source Engines játék, és ezt is meg kell venni eredetibe.
  • Neoncsoves
    #318
    LOL :D
  • Muhu
    #317
    Bocs, félreértetted.a 2ben a hangsúly az eredetin volt.Azaz csak az eredeti játékkal megy, vagy törttel is?Szóval akkor pénzbe kerül maga a program, vagy nem?Bocs a sok kérdésért
  • Aquir
    #316
    ezt majd otthon megnézem :) (itt ahol vagyok nincs hangfal :P)
  • Aquir
    #315
    1: interneten keresztül megveszed (steam-t letöltöd), ekkor nem kell cd-kulcsot vagy ilyet megadni. Vagy boltban


    2,3: CounterStrike:Source is jó hozzá, vagy Hl2, vagy ami a source motorral megy
  • Muhu
    #314
    Lenne pár kérdésem:
    1)Hogy lehet ezt beszerezni?
    2)Csak eredeti HL2-vel megy?
    3)Szükséges hozzá a Counter Strike?
  • Vaxi
    #313
    Van ehhez valami tutorial?
    Hogyan lehet úgy mozgatni a ragdollokat, ahogy én akarom?
    Vagy hogyan lehet írányítani őket?
    köszönöm