1192
Garry\'s MOD for Source
  • Neoncsoves
    #192
    azért hogy együtt tudjunk játszani, tört játékkal rendelkező fórumozó társainkkal...
  • vki
    #191
    Lehet, hogy hülye kérdés, de ha eredeti, akkor minek Hamachi?
  • Neoncsoves
    #190
    Szevasztok srácok! Kéne partizni egyet GMoD10-ben! Akinek eredetije van vagy akinek nincs az jöjjön ebbe a hamachi szobába: SG-GMOD10. PW: GM10 Ez a Hamachi kell hozzá. A letöltéshez a jelszó:sghun

    Lehet Spacebuild, vagy PSW (PiratesWar BETA, új béta mod) vagy sima building :) RP-t nem tok belőni.
  • Dodo55
    #189
    Figy, és ez kit érdekel?
    Mi már rég a 10-el nyomjuk, és eredetibe van meg.
  • mikosz14
    #188
    [IMG]http://[/IMG]
  • mikosz14
    #187
    [IMG][/IMG]
  • mikosz14
    #186
    Hy all!

    Figy van egy jó meg egy rossz hírem!!
    A jó:A Gmod 7-8 jó a nem eredeti steam, CS:S, HL2 vel is csak mert nekem úgy van meg! Akár hiszitek akár nem! A CS:S írott! A Steam írott!
    A HL2 gépről lett kiírva!!! :)
    A CS:S cstrike mappába a HL2/hl2 mappájából a materials, models, sounds mappákat átmásoltam és a Gmod 8-at bemásoltam a CS:S/cstrike mappába!
    Ezután megnyitottam az egyik fájlt amibe átírtam 1-2 számot és már megy is a Gmod 8 FULL ba a HL2-es npc-k/modellekkel!!!

    A rossz:A kilences mód már nekem nem volt jó mert amit átírtam a 8-ban hogy elinduljon az a 9-ben már nem jó mert valahol máshol is át kell írni és azt meg nem találom!

    Nah mind 1. Majd dobok fel képeket is!!! ÉS EZ NEM KAMU!!!
  • Aquir
    #185
    a war of the servers litfuse-on pedig itt:)
  • Neoncsoves
    #184
    Itt letölthető

    Itt pedig a youtube-s playlist!
  • Aquir
    #183
    én nyár elején vettem Steames játékokat és Gmod 10et hozzá. Király :) Épitgetni lehet tökjó dolgokat meg a Roleplay is marha jó akár rendőr vagy akár gengszter nekem teccik :D Aki meg még nem nézte meg a War Of the Servers filmet a Gmodról az nézzze meg :D
  • bricsi01
    #182
    Mi szükséges egy NPC átültetése pl a HLS-ből a GM9-be?
    Mert én jól eljátszogatok velük, csak kellenének ezek is meg a Zombine meg...
    Előre is kösz, bár nincs pangás. :D
  • Raptor 2
    #181
    Az ám....
  • moralosan
    #180
    loál, sznob-e vagy?
  • Raptor 2
    #179
    Eredeti Half Life 2-d van? Mert akkor nemom mi baja.. Milyen gmodot szedtél? 10? ÉS tört? Mert ha tört akkor elvileg nem kell hozzá semmiféle HL2 se STEAM se semmi...
  • Fantos
    #178
    heeellloooo mindenki! ma töltötem le a Garry's modot éésssss nemműködik....próbáltam egy módszert de nemjöttbe és általában ezt írja ki:http://www.kepfeltolto.hu/2007/6/20/2hkl.JPG
    angolul csak minimálisan tudok szóval lehet odaírkálta nyilvánvalóan mibaja csak én nemtudok róla de bármilyen segítség a melgebb éghaljlatra küldésen kivűl jól jönne :)
  • bricsi01
    #177
    http://garrysmod.org/downloads/?a=view&id=13769
    Valaki ezen a pályán valaha megtalálta a kódot?
    Előre is kösz.
  • SD456
    #176
    Hy all!

    Megint lenne egy kérdésem. Bele szeretnék rakni egy használható StarGate modelt a játékban de amikor lerakom a Stargate-t akkor osszefolyik kép meg ilyen kis vonalakra vágódik! Valaki megtudná mondani, hogy hogyan lehet megcsinálni? Sajnos csak tört Gmod 10-et tudtam beszerezni mert nincs bankártyám, hogy megvegyem Remélem tudtok segíteni!

    Előre is köszönöm!
  • SD456
    #175
    Ok. Kössz a választ!
  • 1488
    #174
    az ujjaikat sztem nem... nekem sapkát (azt az úti bólyát vagymit :D) csak no collide-val sikerült. bár nekem tört van.
  • SD456
    #173
    Hy all!

    A Az emberek-nek (RagDoll-oknak) lehet mozgatni valahogy az újjaikat? Ja és mégvalami hogyan tudnám egy embernek rárakni a fejére egy sapkát,kalapot vagy sisakot?

    Előre is köszönöm!
  • JaSoN HuNTeR #172
    oks megtaláltam:))) Amugy már azután egyből megvolt csak nem vágtam::)))
  • Raptor 2
    #171
    Azt nemhiném hogy lehet alapból, bár erre van egy mód, itt keresd:

    www.garrysmod.org Valami Timecontrol vagy mi a neve!

    Másképp azt tudod, hogy Leállítod az AI-t! Q-betű, jobbfent Options--->Server Opions AI vagy vmi ilyesminél vedd ki a pipát!
  • JaSoN HuNTeR #170
    srácok hogy lehet megállitani az időt hogy variáljak az emberekel^?
  • Dodo55
    #169
    Azért nem bármilyen.
    Csak olyan, amihez jár Source SDK.
    Tehát: Half-Life 2, Half-Life 2 Deathmatch, Half-Life 2 Episode 1, Counter-Strike: Source, Day of Defeat: Source.

    Ezek legalább egyike kell.
  • FLeK0
    #168
    bármilyen valve féle sourceos játék jó, hl2, css, dods, stb.
  • JaSoN HuNTeR #167
    Half-life2 fontos hozzá?
  • 1488
    #166
    befejeztem...
  • Raptor 2
    #165
    Nekem is megérné, de nincs bankkártyám,, amivel megvehetném :( nem lehet csekkel fizetni? Van eredeti Hl2-m is meg accountom!
  • Dodo55
    #164
    Hm.
    Most befejezitek, vagy szerzek nektek sárga háromszögben lévő felkiálltójeleket.
  • 1488
    #163
    látom sokat ér linknél a spoiler
    sry a warezért
  • 1488
    #162
    azon nem tudok segíteni. nekem is kiírt sokféle hibát, de ilyet nem. ezt töltsd le:
  • Dodo55
    #161
    Jólvan. Elhiszem. De itt nagy bátorság ilyeneket kijelenteni. Főleg, hogy a Gmod10 megéri azt a $10-t.
  • jaws30
    #160
    há!!
    de nekem hacker steam van!!!!!igyen töltök!
  • JaSoN HuNTeR #159
    ezt irja.
  • JaSoN HuNTeR #158
    Unable to load D:\Program Files\Valve\Steam\bin\filesystem_steam.dll
  • Raptor 2
    #157
    Ha te is torrentről szedted, az TÖRT verzió, mert a hivatalost pézért lehet megvásárolni a STEAM-en. Tehát? MElyiK? :D
  • 1488
    #156
    haversrác ettől falnak megyek hogy "nem megy"... Mit csinál miután rákattintottál kétszer a parancsikonra?
    ha leírod pontosan talán tudok segíteni.
  • jaws30
    #155
    nekem nem tört verzio van!Ami nekem most van a garrys mod 10!pl torrenten bisztos megtalálod!
  • Raptor 2
    #154
    Ez jókérdés, talán a Muscleval szórakozz, bár az nagyon nehéz...
    Pörgés: Statue-val megtartod az embert vmi hülye pózban, és a talpát "oda Axisolod" a földhoz....

    De lécce válasszolj az én kérdésemre is:: #150
  • jaws30
    #153
    hello!
    hogyan kell ,mozgatni az embereket ilyen mozdulatokat csináljanak?pl:táncoljon,pörögjön...