12892
  • gvarga12
    #1003
    na má nem volt más azt akartam írni
  • gvarga12
    #1002
    kifizetem a különbséget nem lehet olyan sok "OFF" bakker kisütött a nap pont a szemembe "ON" tényleg mid volt nálam még ? 2 G29 fegyver a csizma meg még valami ? mindig elfelejtem ja az az öv vagy mi az ment revstone-nak 17K-ért asszem más volt
    plas most nem adtál semmit ugye ? rakit majd vidd vissza fortba ha használtad a kapuhoz ha nem kell már ok
  • slapecz
    #1001
    nem baj sőt köszi hogy eladtad a többi jó áron volt
  • slapecz
    #1000
    ték
  • gvarga12
    #999
    komoly nem volt kedvem megnézni NPC mennyiért veszi ?
    kell szereznem egy min. ár listát is bocs a tobbi azért jó áron ment el nem ?
  • slapecz
    #998
    npc tobbet adott volna érte lol
  • gvarga12
    #997
    nagyon jó akkor elment az íj 120K-ért igen 4K-ért nem vitték aztán 3.5-ért se szal levittem az árát, boltban 7500 8K között van az ára adótól függően szal nem volt rossz ár vagy igen ? ma 3-kor lőtem be az árakat :)
  • slapecz
    #996
    csak a speed upok maradtak benn
    egyébként lenkeneninel 3K-ert adtad a G32es cipőt?
  • slapecz
    #995
    azt az íjat már el is adtad :)
  • gvarga12
    #994
    mi már kipróbáltuk lazzeval(coldtequila) előre vetítem hogy nem az én ötletem volt de tegnap átdobott egy G 40-es ijat csak úgy fénypostával :) és én simán megkaptam :)
  • slapecz
    #993
    ezt a fényposot vagy mit ki kéne majd próbálni ha vagytok(persze vmi értéktelen cuccal)
  • slapecz
    #992
    igen,duplát vesztett
  • slapecz
    #991
    pont ezt akartam írni :P
  • gvarga12
    #990
    úgy kellett volna lennie de szerintem csak az xp ment duplán elég volt az is
    este valószínűleg nem leszek max egy kis időre amíg a pénzt szétosztom ami nálam van a piacolásból ha nálam van remélem ma nem fagyott ki egyik kari sem
    május 9.-én megyek angliába valószínűleg lesz egy kis kimaradás amíg ott is köttetek netet meg összerakok egy gépet :-)
  • plas
    #989
    Tegnap ha vki meghalt dupla XPt is vesztett? Tojas is duplán fejlődhetett?
  • gvarga12
    #988
    de nem ám szal nekem el fog tartani egy darabig mire meg lesz a pénzem
    igen tudom én is nézegetem hogy fél milla XP azért nem fog olyan gyorsan osszejonni rengeteg dogi parti kell hozzá :)
  • plas
    #987
    XP kő fényposstal sem ment át ?
  • plas
    #986
    mostmár kb úgyvan 33-34 felett hogy lelvelup kb hetente egyszer van...Napi egy csík:) eljön majd az idő amikor már csak havi egyszer :D
  • gvarga12
    #985
    ja olyat akarok írni de nem tom mikorra lesz kész mert ahhoz képek is kellenek majd
    most már az EVENT küliket is leírtam a trinketes küldivel együtt
    szal csak a küldik 41-50 ig vannak vissza és kész az egész küldileírás is
    ez a talizás meg elég bonyolult
    én tegnap simán megkaprtam amit lazze küldött szóval szerintem jól müxik a fényposta nincs vele semmi baj
  • plas
    #984
    A talizás engem is érdekelne napi, de ha lehet szájbarágóssan :"jobbklikk polish aztán ráhúzod talit fegyóra" vhogy így:)))
  • plas
    #983
    bakker a lvl33at nagyon nehéz volt túlélni meghaltam vagy 10szer de lehet sokkal többször. Hallod Brutal, most már úgy vagyok vele, h összegyűjtöm a teljes pénzt whitera, nem tudom mikor jön össze pontosan, figyelem minddenap a piacot, és ha megveszem odaadom a régit, amíg nem tudsz eseteleg vmi venni magadnak...vagy akár ezt:)) -ahogy gondolod-
    A másik, hogy ez a fénypostás csomagküldés vagy nem teljesen kiforrott, vagy én voltm b@al#><>. Adtam kölcsön Slipenek 80Kt tegnap elküldte fényposttal, meg is jelent consolban a 80K, viszont az invertoryban a geonokhoz nem adta hozzá...
    Először nem is figyeltem csak később vettem észre ezt, Szóltam Slipének, hogy mi van, erre azt mondta h elküldött mindent, nála csak 9K van. Aztán addig addig , h mégiscsak adott 80Kt úgy hogy elmentem érte fortba és találkoztunk. Nem tudom én nyomhattam rosszra amikor elküldte, és vhogy nem fogadtam, v tényleg elküldte. Azt mondta neki ez 160Kjába fájt. de honnan szerzett 80at mikor aztmondta h csak 9K van nála?? :)))
  • gvarga12
    #982
    tegnap vagy is ma 03:00 ig voltam LVL 33
    a raki meg LVL 20 mire kiszedem rakiból az XP követ unokáim lesznek
    még 2 kor is ment a KS gyönyörűen de azért már normálisabb volt a hejzet :)
    nemtudom mui plas ti hogy csináljátok én alig bírok veletek lépést tartani :)
  • gvarga12
    #981
    nem semmi most már tényleg rá kell szánnom egy napot és megcsinálni pár leírást mert ez már tarthatatlan állapot nagyon sajnálom a fegyvered
    figyu van taliból rengeteg féle amit szörnyek dobnak ezek olyan talik (többnyire intensification) amiből csak egy megy rá a fegyverre a következö az előzőt felülirja(ettől kék lesz a fegyver neve) ezek statokat +1 health vagy strenght ilyenek adnak.
    Aztán van a 2 féle tali amit a kereskedő árul 4K körüli áron (phisical magical attack) ebből lehet többet is belerakni a fegyverbe ez csak az attackoz ad hozzá 1tali=1 2tali=1+1 3tali=1+1+2 így tovább 10 tali +30-at ad az attackoz ha csak ez a tali van ez sárgítja a fegyver nevét ha ez már benne van akkor a kovács tud robbanást (blow) belerakni a fegyverbe ebből a taliból 4db garantáltan rá megy
    A robbanás belerakásakor talizáskor is törhet a fegyver ha tlizmánt raksz bele akkor elötte polishing stone kell rá különben eltörhet a fegyver a robbanás belerakása elött meg revision stone kell bele. a polishing stone csak attól véd hogy ne törjön a fegyver a revision stone a siker valószínűségét is növeli tehát ha blowt raksz bele akkor fel lehet vinni az eséjt 100%-ra de 8-10 tali blow után már ez se garancia hallottam olyanról akinek 100%-on tört el a fegyvere szóval a talizás meg ilyenek nagyon veszélyes üzem nem véletlenül mondtam hogy a milliomosok passiója :)
    remélem érthető voltam ha nem inkább kérdezz
  • gvarga12
    #980
    bakker meg várhattad volna hogy válaszoljunk majd ma melo kozben grat a fegyver tonkretevesehez :)
  • Brutal
    #979
    Nah ez fasza..felakaszthatom magam:(
    Eltört a 410K kardom:(
    Nem értem mit csináltam rosszul...98% volt a sikeresség és ráhuztam azt a talizman of attackot és eltört..valamit rosszul csináltam?Pedig csak 3-om bow volt benne:((
    Nem értem irjátok már le mi lehetett a gáz bár mostmár mind1 mert kardom sincs mert a másikat meg eladtam de jo..puszta ököllel érdekes lesz harcolni:(

    Hozom a formám a játékban is nem csak a magánéletben.
  • Brutal
    #978
    Jah meg még 1 kérdés..ezek honnan szerzik a rengeteg polishing stont rakásszámra???Szörnyekdobják vagy mi?
  • Brutal
    #977
    Nah a talizman of attack az ami kell a bowoláshoz igaz?
    Mit is mondtatok hány bowolás után érdemes polishing stont venni???
    Mert nem akarom egyböl eltörni a kardom...

    Meg mi a menete ennek?
    Elösször az talizman of attackot ráhuzom a kardra és az ugy már jo is és utánna mit kell csinálni a polishing stone-al meg a revision stoneal??
    Azt a kovácsnál kell belerakni a kardba??
    Plz ezt irjátok már le részletesen thx!
  • slapecz
    #976
    castle kapu előtt
  • Doma #975
    Fortnál vagy?
    Én épp ott haltam ki kétszer is a lag miatt...
  • slapecz
    #974
    na ez lófasz már így már a ghostokat lenyúlják tőlem akkor nem tudok mit csinálni(devileknel meg 4-szer annyi az ember mint a szorny)
  • slapecz
    #973
    hja es megvan a 33lvl es mar 50% az elso csikból, és volt ma 3 droppom is de mind szar
  • slapecz
    #972
    jó az ötlet csak rossz a kivitelezés már láttam hogy vki azert rakott magára assa maszkot hogy megölje a ks-ét aki nem szállt le róla enyhén lol volt
  • Doma #971
    Nagyon durva a szitu... Mindenki lopkodja a gyilkokat, meg kijabál hogy ks! ks!
    Szánalmas Jah lagot nem is említeném
    Dupla exp kircsi.
  • slapecz
    #970
    mikor este?
  • slapecz
    #969
    fogadjunk ott még nagyobb tömeg van? (esetleg a faceeknél hátul oda nem is kell anyyi ember)
  • gvarga12
    #968
    na este tali
  • gvarga12
    #967
    LOL akkor dogikra kell menni :) ott talán nincs akkora tömeg legalább is nem szokott lenni
  • slapecz
    #966
    és tényleg duplázódik
  • slapecz
    #965
    én most játszok de az egész egy nagy átbaszas annyian vannak és annyit kselnek hogy ghostokat kellett irtanom de meg ott is rohadt sokan vannak szal nem ér semmit
  • gvarga12
    #964
    tényleg valaki játszik már XP-vel mi a helyzet duplázódik már ?