12892
  • gvarga12
    #923
    beszélj a VeresPenge nevü karival jól jönnek a jó karik mindenképp
    majd kapsz fegyvert kölcsön partiban :) de olyantól ne fogadj el semmit aki tartozik valakinek...
    otpt asszem agility növeli 3 pontonként egyet meg az accuracy tali 300K ért
    NPC Non Player Caracter - nem játékos karakter hanem minden más akivel lehet társalogni venni tőle.
  • Brutal
    #922
    nem jelentkeztem még eddig sehova....csak mostanában gondoltam rá hogy jolenne.
  • plas
    #921
    Nemtudom miért nem vett fel Penge legalább Nospeed-be? Napi tudod? HÁta kardom lehet eladom ér kb 250K körül, de csak ha összejön a milla környéki pénz:))) bízom benne h. hétvégefelé...
  • Brutal
    #920
    okés..figy ha meglesz az uj kardod eladod nekem a tiédet olcsoé:)Mennyit ér az most kb?Amugy nincs klánom nem kell uj tag:D conbrit pontom vagy mim 16:)
  • plas
    #919
    Az OnTargetPoint sztem fegyver tuningolással növelhető, ha nincs igazam mjad Napi kijavít:)))
  • plas
    #918
    Én vmi G40+1 +8Bigswordel azt kb lvl25-26 körül vettem és még minidg jó:)))
    bár már jobb lenne a white:))
  • Brutal
    #917
    még 1 kérdés.
    az OTP-t az inteligenciával növelhetö??Mert amikor inteligenciát növeltem mindig csak a magic támadáshoz adott:/
  • Brutal
    #916
    és most jelenleg milyen kardal nyomod?
  • plas
    #915
    Ha rövidtávra gondolkodsz, akkor jó a 400Ks, de ha hosszúra, akkor mindenféleképpen közel milla körül keress majd kardot. Én most lvl33vagyok, nemsokára összejön nekem is a pénzem vmi jobb kardra, sztem avval elég sokáig ki fogom húzni szal szerintem lvl40<is esetleg. Ha az megvan tudok utánna,gyűjteni pajzsra G40esre -ha jól tudom- az is kb 750-800K vagy G46os cuccokra...
  • Brutal
    #914
    amugy most van 340K érdemes gyujteni vagy vegyek mostmár valamit?
    Most láttam egy egész jot 400K-ért...
  • Brutal
    #913
    egyerekek én nem vágom ezek a röviditéseket...:/
    Mi az az NPc???
    Meg irtad azt az ullot is amivel lehet javitani azt se vágom hol lehet venni:(((
    Melyik város???
  • gvarga12
    #912
    az NPc-tol veheto kard az jo egy darabig de nem erdemes tuningolni annak 110K körül van az ára messze job a G37-nél viszont mostanában nem igazán láttam cleant csak tuningoltan úgy viszont marhára neméri meg megvenni
  • Brutal
    #911
    ehh az alatt nem is igen érdemes vásárolni??
    Addig ezzel a szutyokkal menjek tovább?
    Azért köszi:)
  • plas
    #910
    hát olyan 1Milla környékén de 800Któl felfelé az biztos...
  • Brutal
    #909
    szerinted mennyiért lehet jo kardot venni?
    Mert most arra gyurok mert 30. szintü létemre g37-es alap kardal rohangálok:)
  • plas
    #908
    én 33.
    Hát akkor ma sztem maradok a szellemeknél Castle környékén...
  • Brutal
    #907
    egyébként ti mekkora szintüek vagytok??
    Mert én azt se tudom kik azok a dogik vagy kik:)))
  • gvarga12
    #906
    plas penz az jo de mi nem igazán tudjuk megsebezni, én nemhiszem hogy leszek estte megyek nagy büdös budapestbe max 9 körül
  • gvarga12
    #905
    na akkor menj a mine ba és beszélj HyungJoo-SeungGong nevü karival
    aztan fel ahhoz akinek a nevét mondja vigyel neki daemon commander fejet és meg is van a küldi
    www.kalhun.kt itt találsz térképet
  • plas
    #904
    Napi szted 3an elegek vagyunk dogizáshoz? Mármint te, Mui, én?? Mennyit dobnak? mert nekem hétvégégig össze kellene gyűjtenem egy kissebfajta vagyont:)))
  • plas
    #903
    Nah akkor este mehetünk dogizni. 7kor pontosan fortnál a szobornál tali.
  • Brutal
    #902
    Jah meg még 1 kérdés hogy össze álljon a kép...
    ezt a polishing stone honnan szerzek..meg ha veszek kardot ahoz még ugyan ugy lehet pakolni?
  • Brutal
    #901
    30. szintu vagyok...
  • gvarga12
    #900
    hanyas szinten vagy ?
    az NPC talit a merchantoktol tudod venni 4K körül
    a job change küldit mar megkaptad azt irja hogy a 30. szint utan menj el a mine kapitanyahoz o adja
  • Brutal
    #899
    Jah és ezeket az NPC-ket amiket a bow-hoz kell használni azokat dobják a szörnyek vagy lehet vásárolni valahol?
  • Brutal
    #898
    oké oké még valami!
    Hol tudom felvenni a küldetést és mit kell csinálni??
    Nekem erröl semmi leirásom nincs:((((

    Csak a sima missiokhoz van szerencsére 1 kis leirás szerüségem igy azokat megtudom csinálni help me plz:)
  • gvarga12
    #897
    igen 30. szinten kell megcsinalni egy küldit és akkor lehetsz mondjuk wondering Knight ha lovag vagy utana meg 50. szinten a szetvalas 2 fele aztan valahol 80.szinten a 3. job change sok sikert :)
  • Brutal
    #896
    illetve feljödés fa..lool:)Bocsi az elirásért!
  • Brutal
    #895
    Tehát a contribok csak a klánoknak jok igaz?
    Megnéztem ezt a foglalkozási fát vagy mit de ott sem irja le konkrétan hogyan lehet szintet lépni...ahoz valami küldetést kell megcsinálni vagy hogy?

    Nem értem basszus:)))
    Viszont a fegveres témát nagyon jol elmagyaráztad és azt vágom már:)))
    thx:)
  • gvarga12
    #894
    plas ment privi
  • gvarga12
    #893
    ok pn ennél nagyobb szivas nem kell 1 darabig a faszomat
  • plas
    #892
    Komolyan így van??? hogykitaláltam már :))))
    Annyit még Napi, hogy a motyóimat dobjuk már át, majd vmikor...
  • gvarga12
    #891
    ja ez van most vihetem fel a rakit LVL 31-re kell egy magasszintü trader kitudja mivel van meg ez ?
    asszem par napig nem leszek meg lesz 1-2 külditárgyam is baszza meg erről sehol nem olvastam áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • plas
    #890
    Sztem tuti az lehet, hogy magasabb szintű karival tudod "mozgatni" ill. eladni. Teszem azt lvl30felett, de alatta még nem. Esetleg meg tudod venni vele, de sem eladni,sem használni nem tudod...
  • gvarga12
    #889
    aha a kard is sokat számít persze
    nem napival csak átrakatam bele aztan kesz vége beragadt
  • plas
    #888
    Különben a kard sokat számít nem? Slipe mondta, hogy neki is van egy Bigswordje, mondjuk abba blow is van, meg mittomén hány tali, szal elég komoly jószág, és avval állítása szerint +40el többet lehet sebezni.
    Az XP követ rakival vetted meg? Vagy hogy került hozzá?
  • gvarga12
    #887
    semmi gond a részemről mui volt eléggé zabos az este meg is halt meg minden
    nem a lila szörnyeken messze nem sebzünk annyit mint a piroson meg a narancson hiába van OTP meg attak point en pl 90-120 sebzek dogikon már ha eltalalom oket
    szerintem az a gond hogy nagy az otp evasion különbségünk a dogikhoz meg a dogiknak magas a defense de nem csak ez a gond mert a pengenek se sokkal magasabbak az értékei szerintem az erősebb szörnyeknél valami módosítóval számolja az attackot
    XP kovel semmi jo szal tovabbra se tudok vele csinalni semmit :(
  • plas
    #886
    Bocs arcok, de tegnap mérhetetlenül fáradt voltam...
    Pedig jó lett volna pénzt gyűjteni, soha nem lesz kardom így...:)))
    Napi te mire jutottál XPkővel?
    Jah és még egy kérdés: sebzés; ha én pl a devilekben sebzek kb 150-200at az nem azt jelenti, h a dogebiket is u.e.-vel sebzem igaz? Vagy ugyanennyivel, csak nekik több a HPjük? tehát tovább tart lezúzni őket?
  • gvarga12
    #885
    ja bocs megyek game :)
  • slapecz
    #884
    lol arra értettem hogy nemrég leírtad vhol hogy 32 lvles vagy és van pénzed