12892
  • slapecz
    #1043
    csak nospeed hely van már csak azt hiszem
  • plas
    #1042
    Csao Brutal...
    SquallFF8? igaz?
    sokxor pengetem a neved, de mostanában vhogy nem vagy fenn...
    Pedig szintet lépett a guild tehát van hely. ha játszól PMez rám, majd beveszlek.
    Egy kardom van már egy G37es bigwhandoo épp eladó de oda tudom addig adni amig nem tudsz vmi értelmeset szerezni...
    Majd szólj visza..
  • Brutal
    #1041
    én mondjuk kezdjük ott hogy magát ezt a talizmánt nem találom az árusoknál (phisical magical attack)
    Nem beszélve arrol hogy azt se tudom a blowolás elött hol kell venni a talit és hogy mi a neve:(((

    Ez vagy szálybarágosan lesz leirva vagy sose fogom megérteni:((
    Nah császtok holnap benézek és ha valaki tudna adni kölcsönbe 1 kardot lekötelezne mert most csak nézelödni tudok maximum meg rohangálni:(((
  • Brutal
    #1040
    sziasztok!
    Naggyábol már értem a talizást de igényt tartanék majd én is a zájbarágásnak biztos ami biztos alapon még 1* ilyen hibát nem akarok véteni igy is a harikiri szélén állok:(
    Teljesen elvagyok kenödve..valaki tudna kölcsön adni 1 karodt mert momentán annyi pénzem sincs hogy valami szutykot vegyek...bár g37 alatt már szart se érek azzal még eltudtam vegetálni,de már szörnyü volt:(((

    Most meg nagy nehezen megvolt a kard és elbaxtam:((
    Apropo..mivan már felvesz valaki a klánba vagy meddig kell könyörögni?
    Vagy ennyire loser vagyok hogy nem vesztek fel?
    Irjatok csáó!
  • slapecz
    #1039
    kifejezetten tetszik ez a zászló :)
  • slapecz
    #1038
    sztem plas tudja hogy miről beszélek mert vele együtt gyaktunk lidérceket is és csontikat is(mind a kettő túl van a priesten
  • gvarga12
    #1037
    ja a dogik szerintem se fognak G 46-ot dobni mostanság az tényleg állati nagy mák lenne :) de mire raki LVL 31 lesz, addigra mi sokkal több és dogikta megyünk eggpartizni :)
    viccet fére téve meg néztem hivatalos oldalt ott még nincs a csontiknak neve ezért azokat szerintem hívhatjuk csontinak és kész
    viszont a lebegő meszkokat Devil Troop -nak hívják felőlem lehet lidérc is a nevük a leírás alapján illene is rájuk a név
    a csontikat meg a fansiteon hívják spiritnek nem tudom mi alapján
    kéne szerkeszteni valami szörny határozót képpel névvel hogy ne tévesszük őket össze
  • plas
    #1036
    nekem már citromsárgák! :)))
  • slapecz
    #1035
    a dogik soha nem fognak G46-ot dobni amíg mindhármunknak lilák(vagyis nem sok az esély)
  • slapecz
    #1034
    nem. vannak csontik meg lidércek (a skeleton a csonti,a spirit a lidérc)
  • slapecz
    #1033
    megkaptam 37K-t
  • gvarga12
    #1032
    az egész zsöveget nem tudod megismételni csak a nevet tudod visszahozni SHIFT+SPACE -VAL
  • Doma #1031
    Jó reggelt!

    Hogy lehet chatban gyorsan megismételni amit írtam?
    Nem újra begépelve.
  • gvarga12
    #1030
    utána néztem ennek a blessingnek amit az Ascetic-től lehet kapni ez csak egyszer használatos szal ha letérdelsz akkor vége 1 3 5 óráig tart ártól függően
    és az XP-d fele megmarad és nem nő a halál számlálód aztán ha reviveot kapsz akkor az XP 1/4 veszik el szal nekem 10K az első abból blessel 5K lesz revivel meg 2.5K szal nem rossz csak azt nem tom mennyibe kerül
  • gvarga12
    #1029
    www.janiesoutpost.com-on a fórumban olvastam számolták a skacok a megölt szörnyeket meg a droppok számát pár héten keresztül és ez jött ki kerekítés után persze ez csak pár 10K minta után számolt valószínűség de elég közel áll a valósághoz ahogy észrevettem

    lila 1% 200%
    piros 3-2% 150%
    narancs 4-3% 125%
    sárga 5% 100%
    zöld 4-3% 75%
    kék 2-1% 50%
    szürke nem dob semmit

    a másik érték az XP modosítója hátha ez is érdekel valakit
  • plas
    #1028
    azért több mint a semmi az a 0.25% :)))
    Biztso le kell vágni belőlük egy csomót mire hajítanak egy ilyet, de az esély megvan rá...
    Különben hol írja, hogy melyik hány % eséllyel dob?
  • gvarga12
    #1027
    a dogebik már dobnak G46-ot de ha utána számolsz a lila szörny 1%-al dob és négy félét dobhat ebből csak 1 a G46-os a többi nem tehát 1/4% az esélye hogy a Dogebi G46-ot dobjon ez nem valami sok nem ?
    a csontikat spiritnek hívják és G50-es fegyvereket dobnak :)
  • plas
    #1026
    De pl mi ami G46os? Dogik? vagy skorpió Priest környékén??? :D:D
    Vagy a csontik? Mert azok azért nagyon kemények. Legalábbis hármunknak tuti. Akkor lenne jó, ha Mui már tudna speedelni, meg healelni. Akkor nem lenne már tényleg semmi gond.Két lovag egy mage.Hát az kemény lenne: sorozatos G46os droppok....
    Dolgozni sem kellene :))))
  • gvarga12
    #1025
    igen csak a forttol délre északra nem
  • gvarga12
    #1024
    na igen mikor el akartam adni akkor kevés volt a kő és 450K körül ment :(
    nekem többnyire ez megy hosszútávú befektetések toji XP-kő ilyenek
    mire ez mind meg lesz és el tudom adni őket multi milliomos leszek egyébként is a sok G46 dropptól :) gondoljatok bele még ha 3-an hentelunk valamit és csak 1 G46-ost dob akkor is 6-800K fejenként azért az már nem semmi, plas szerencséjével a tarsojunkban mi baj lehet ?
  • plas
    #1023
    De geumohMine környékén? csak fortnál van ilyen terület?
  • gvarga12
    #1022
    mondtam a fort-tól délre már vadász terület van kimész a déli kapun aztán hajrá csak keresni kell ha meg találsz egyet amelyik egyedul van akkor nagy szrencséd volt mert ugye ált többen vannak :)
  • plas
    #1021
    Ja és azt hol lehet megnézni, hogy hol lehet ASSAT leverni? melyek azok a területek? Már úgy lezúznék egyet:)))
  • plas
    #1020
    Jó hosszútávú opciós lekötés ez most Rakinak!
    -mármint az XPkő-
    Csak ne legyen belőle bukta. Záráskori KalJones indexet figyelni kell!
  • gvarga12
    #1019
    LOL ma este megyek fel pestre aztán vagy szombat este vagy vasárnap reggel jövök vissza szal nem leszek sokáig távol karik meg bent lesznek ezerrel tojiznak, rakival piacolhattok felőlem még szintezhetitek is :)
    csak utána rakjátok vissza fortba
  • plas
    #1018
    Szóval meddig nem leszel Napi?
    mikor indulsz? hiányozni fogsz
  • gvarga12
    #1017
    szerintem csak ide nem írt egyébként nyomja
  • plas
    #1016
    Brutal veled mi a helyzet? puszta ökölharc? vagy olcsó G1es? vagy már nem is játszol emiatt? ;)
  • gvarga12
    #1015
    LOL sajnálom hogy nem voltam megnéztem volna szintet lépett valaki ?
  • plas
    #1014
    Tegnap de idegesítő volt hogy egy csomó Assa beült fort mindkét bejáratába, és se ki se be nem tudtak menni az emberek... Ment ám az anyázás rendesen. Nemhiába utánna jöttek assavadászok, és az összes visszafutott fortba:))) aztán nem mertek kijönni :D
  • gvarga12
    #1013
    ma talán tudok lenni kicsit este mielött elindulunk
  • gvarga12
    #1012
    mui egyébként kaptál pénzt tegnap mert küldtem ?
  • Doma #1011
    Áhh most már kezdek lehiggadni...
    Inteligensen elküldtem a mágusbigét a jó&#@>£³ääÐ[Äba, szal abbahagyta, illetve időközben én is leléptem horgászni.
  • slapecz
    #1010
    hja csak ha meghalsz akkor -xp meg az assakra vagy egyszerre 5-en ráugranak és kinyírják szal csak csendes helyen sunyiba kell alkalmazni
  • Doma #1009
    Olyan mintha párbajoznék nem csak élesben???

    GOndoltam arra amit asszem Te említettél, hogy a sok köcsög ellen aki szándékosan sokszor lenyúlja a killeket alkalmazni kéne egy assasin maskot

    Tudom kockázatos...
  • slapecz
    #1008
    ja de ők is megölhetnek,ha felveszed akkor csak akkor tudod levenni ha megölsz vkit vagy vársz 3 órát
    29 még kevés egy kicsit
  • Doma #1007
    Ha megveszek egy assa maszkot akkor azt tudom használni?? Annak ellenére hogy 29lvl vagyok? Tehát nekieshetek akármelyik játékosnak?
  • slapecz
    #1006
    ok
  • gvarga12
    #1005
    ok akkor jól gondoltam, na mentem ma még sok a dolgom, akkor este tali ha lesz időm aztán adom pénzt :)
  • slapecz
    #1004
    2 fegyver és a prot talisman
    a különbséget meg nem kell kifizetned kb 500 geon lehet arra meg szarok