12892
  • gvarga12
    #883
    VIRTUAL PRIVATE NETVORK
    halozatos vagyok szal nem gond az ilyesmi haver nemetországban van most varázsol ilyeneket :)
  • slapecz
    #882
    nem vok only write member
  • gvarga12
    #881
    én minjárt csak VPN-t tesztelek
    képzeld már 500K körül járok :) és LVL 32 :))
  • slapecz
    #880
    mikor jössz?
    és plas mikor jön?
  • gvarga12
    #879
    LOL nem tetszett öcsédnek a társalgás vagy mi ? :)

    én szoktam beszélni kóreaiakkal a munkám kapcsán és hidd el hogy CET+8 óra van náluk tehát amint írtam csütörtök reggel 07:00-kor fog kezdődni az event, én lennék a legboldogabb ha nem így lenne de nézz nyugodtan utána
  • DarkSly
    #878
    Vagy na, délután 3-től hajnal 1-ig. Nem tudom mér írtam 3-at :)) tiszta fáradt vagyok már :)
  • DarkSly
    #877
    Napoleon, szerintem 8 óra késés van, tehát az event szerda délután 3-tól hajnal 3-ig lesz. Hát ha csak azt vesszük hogy a kedd hajnali frissítőóra 2-től 3-ig tart Mo-on, Koreában akkor van de. 10-től 11. De ez nem biztos.Ott van a kis indítóablakban :))
    Ja, öcsi letörölte a TS-t pedig én akartam mág hallgatni azt a bársonyos hangodat Napoleon :DD
  • gvarga12
    #876
    ***************************
    Information about the Event
    ***************************

    1. Date
    - 20th of April 23:00 ~ 21st of April 09:00 (Korean Time)

    2. Details
    - Gathering EXP from the monsters will be increased as twice much.

    a koreaiak elottunk vannak 8 órával ha jól hiszem tehat csüt reggel 7-kor fog kezdodni es csak a szörnyektol kapott XP duplazodik nem a kuldik :)
    qrvara nem csütörtök reggel volt a leállás hanem szerda este basszák meg
    vagy nektek nem ?
  • gvarga12
    #875
    na a dupla xp az ha igaz nem special event hanem a szerver leallas miatt lesz kompenzacio ugyan akkor mikor a szerver leállás volt tehat elmeletileg szerda este 19:00 tol kene kezdodnie es hajnalig kene tartania en tuti leszek :)
  • gvarga12
    #874
    ja en NaPoLeOnTheHUN 32 Knight meg is küzdöttem a 32. szintel rendesen
    1300 devil de persze nem csak ezeket öltem 450 szellem is volt közte persze a kis gecik nem dobtak farkasfogat vehettem meg 5K ert a fortban
    mai küldi 10 ghost beads kivancsi leszek mennyire fogjak dobalni
  • gvarga12
    #873
    a contrib az nem kioszthato pont hanem a guildnak kell a szintlépéshez
    de a 30. szintnél lehet valóban lépni nézd meg a www.kalhun.tk-n a fejlodesfat
    a revision stone csokkenti az esejet a fegyver eltoresenek mikor a kovacs rakja bele a blow-ot ahhoz hogy rakhass bele blowot kell bele NPC tali 3-4 K darabja ahany ilyen talit beleraktal annyi blow-ot tud utana a kovacs belerakni az NPC talit csak ra kell huzni es belemegy de az elso 4 utan mar az is eltorhet ha ez nem akarod akor kell ra polishing stone ez egyszer hasznalatos es meggatolja a kard eltoreset de nem garantalja a talizas sikeresseget ha igy nemsikerul a talizas akkor kell az ullo megjavitani a fegyvert mert ha az endurance 0 buktad a kardod
  • Brutal
    #872
    Jah meg ugy olvasom erre még nem kaptam választ.
    "2.A másik amire kiváncsi lennék az az hogy ugy hallottam hogy 30. szintnél lehet fejlödni ezekkel a contribution bontokkal más stilus irányában vagy hogy fejezzem ki magam.Remélem értitek ha nem akkor helyesbitek majd és utánna keresek én is."

    Köszi holnap melo igy csak Kedden tudom meglesni a választ elöre is köszönet!
  • Brutal
    #871
    köszi!
    Szolj ha nagyon unsz már,de ez a revision stone mire jo??
    ha ügye a kovácsnál bezuzattam a trinketet??

    Most egyenlöre ennyi még szolok ha közben még kérdések merülnek fel bennem ugy látom te vágod a témát:))
    Hanyadik szintü vagy egyébként?
    Nah csáó!
  • gvarga12
    #870
    revision stone lesz belole 17K korul lehet eladni ez hatarozza meg a clean trincket arat

    az nem poison hanem Explosive Blow roviden blow a fortban a kovacs tudja belerakni a fegyveredbe de csak G40 folott van ertelme ilyenekkel meg talitzassal foglalkozni
  • Brutal
    #869
    Még 1 kérdést engedj meg.
    Irtad ezt a trinket bezuzatást az mire jo??
    milyen kö lesz belölle és az többet ér mint a sima trinket mert azt ilyen 15-20K között szoktam látni...

    Meg sok harcosnál látom ezt a poisonos dolgot azt hogy csinálják...vágáskor többször is poison felhö lepi el az elleséget és feltételezem hogy akkor többet is sebeznek...
    Thx a valaszért ismét még zöldfülü vagyok:)
  • gvarga12
    #868
    a G37 gáz :)

    javítani az üllővel lehet amit a kereskedőő árul 1K-ert

    a Pajzsot meg magasszintü szörnyike dobta a sracnak :)
  • Brutal
    #867
    Jah még 1 dolog ha már igy eszembe jutott:)
    Ezt a G44-es shildet honnan a rákbol szerzik a nagyobbak???
    Meg 800K-ért láttam aki árulta..ehhem:)

    életemben nem láttam annyi zsét most van 220K de kardra gyurok én is mert 30-as létemre 1 sima G37-esem van az gáz mi?:)
    Irjatok csáo!
  • Brutal
    #866
    Sziasztok!!!
    Nekem 2 kérdésem lenne a tapasztaltabbakhoz és a jobban informáltaktol.
    1.Hogyan lehet megjavitani pl a páncélomat mert 1 sikertelen taliznám behelyezés után megsérült.A kovácsot megtaláltam de az nem igen akarta megcsinálni vagy csak béna voltam nem tom.

    2.A másik amire kiváncsi lennék az az hogy ugy hallottam hogy 30. szintnél lehet fejlödni ezekkel a contribution bontokkal más stilus irányában vagy hogy fejezzem ki magam.Remélem értitek ha nem akkor helyesbitek majd és utánna keresek én is.

    A válaszokat elöre is köszönöm!
  • slapecz
    #865
    HA 11 lvles lesz a tojás AKKOR át lehet változni de addig biztosan sok időnek kell még eltelnie
  • Kinca01
    #864
    van tojása az eggyik barátomnak, de azt írja hogy nincs elég héja/energiája.
  • slapecz
    #863
    megvegyem? :D
  • gvarga12
    #862
    sly nem birom eladni a +2 ST-s kesztyűt most 110K az ara
  • slapecz
    #861
    amikor 15 lvles vagy akkor egy küldinél ezt adják
  • Kinca01
    #860
    Hi!
    Hol lehet találni olyan tojást?
  • DarkSly
    #859
    Szevasztok fickók!
    Elkezdek már én is beírni ide :))
    Tegnap reggel 6 óta játszottam kb 8 órát, ami csak devilölés volt a várban, de egy darab rohadt drop nem volt. Bezzeg péntek délelőtt kb 5 óra alatt esett 2 sea bream, 2 prottali, 1 sima G37 stick meg 1 tali of int (phisatt 6/12vagyvalamiolyasmi) - ugyhogy nem tudom mi van elhagyott a szerencsém. :)
  • slapecz
    #858
    csak 11 lvles tojással lehet átváltozni, hiába telt be a csík
  • Kinca01
    #857
    Hi!
    Hogy lehet bébi szörnnyé átváltozni?
    Már betelt a csík, de nem változik át, pedig rákatontok az átváltozásra.
    HELP!
  • gvarga12
    #856
    a faszomat hetkoznap de. basszak meg nem fogok raerni :(
  • Doma #855
    Look on the main update page for info, but there will be a double exp event from 20th of April 23:00 ~ 21st of April 09:00 (Korean Time).

    Április 20-án 23:00 - április 21. 09:00-ig dupla experience pontot osztogatnak, Koreai helyi idő szerint, ami +7 órát jelent.
  • plas
    #854
    Napi gyere vissza, megtaláltam Kellene 200K kölcsönbe, vissza fizetem ha eladtam a régi kardomat
  • gvarga12
    #853
    nekem volt még fél háromkor egy G29 valami meg egy G33+1 Stick :) meg LVL 31 :)
  • plas
    #852
    Déután megyek el bulizni, szal nem leszek.
    Öcsém lesz, nyugodtan vihetitek őt is partyba, TSre, vagy akárhová, végig itt ült és követte az eseményeket, szal képben van mindennel...
    Este -hajnalban- még volt vmi drop? :))
    Azér a tegnapi ahhoz képest, hogy partyztunk már nemegyszer elég jóra sikeredett dropok terén
  • gvarga12
    #851
    válasz ment :)
  • plas
    #850
    Napi privi ment...
  • gvarga12
    #849
    bakker a hiba az ISP-m nél van nem a szervernél
    nem tudok csak magyarországra kimenni francba
  • slapecz
    #848
    szopás :(
    50% kell még a 31-hez és utánna szeretnék vkivel duelezni
  • gvarga12
    #847
    fasza megint péntek délutáni csúcs van nem enged be a szerver
  • gvarga12
    #846
    G40 re nincs LVL limit a white az OTP-je miatt nagy sztár a LVL 35 körüli lovagoknál itt már sokat számít betalál-e a skill vagy nem
  • slapecz
    #845
    arra nincs de minek ha egy nagyobb szörnynek 1 ütés vagy?
  • Doma #844
    Jah télleg lvl limit ugye?