12892
  • kiskezdo
    #1563
    Addigis minden kinek hajrá szörnyírtásra barátkozásra fel
  • kiskezdo
    #1562
    Már kéne gyüjtenem 1.000.000 hogy legyen 1 tigrisem de nem akar jönni. Fogalmam nincs mikor kel ki mert még csak Grade 1es és asszem 40 nél kel ki. Tehát nagy esély nincs rá hogy 1 éven belül.
  • kiskezdo
    #1561
    Fogalmam nincs de jó sok dolga volt
  • kiskezdo
    #1560
    egész nap ezt csináltam
    de ilyenre nem jöttem rá
  • slapecz
    #1559
    milyen bot volt az? G40?
  • kiskezdo
    #1558
    Miért van az hogy egy ládában csak 1500 at találtam de azelőtt jóval egy botot amit 52000 eladtam
  • kiskezdo
    #1557
    Na mi új van
  • Enosh Chan
    #1556
    Nem tudja valaki hogyan lehet gyorsan pénzhez jutni?
  • Cortez Lovag
    #1555
    Szia Napi mizu a nagyvilagban???? Az az igazság hogy nem negyon foglakoztam még raki-val csk kotlik na de amit mondtam megmondtam es no para meg lesz az exp köved mire vissza térsz! (remélem)
  • kiskezdo
    #1554
    nagyon soká kel ki tudom inkább pénz kéne és vennem kéne. Szóval másképp jó csak sokan vannak! Külföldiek!
  • kiskezdo
    #1553
    melyik a kezdő oldal?
  • slapecz
    #1552
    nem de megsugom hogy kb 40lvl fele kell kikelnie
  • kiskezdo
    #1551
    Hello mindenkinek!

    Nem tudjátok hogy lehet e a tigris tojás kikelését gyorsítani ha lehet hogy?
  • Brutal
    #1550
    Most mivan?lelepet mindenki a klánbol???:(
    oszt mé most mivan?
    Laze jahj megvan a lovéd ha vagy szolj rám és már küldöm is..

    Azé azt is irjátok már meg mi ez a nagy lelécelés a klántol...
  • slapecz
    #1549
    ki az a Dragon?
    meg aztan nem teljesen ok dontik el hogy johetnek-e vagy sem :P
  • Laze
    #1548
    Átléptem én is a Renegade Angelekhez. Meg vettem egy Panther-t G12 52%os ^^
    Marha jo , nagyon gyors. A madár az szaksz volt. Zox is átjön pengétől meg Dragon is asszem. Szegény pengét mindenki otthagyja. De szerintem a MagyarLovagok ideje lejárt. Hagyni kéne a picsbe és Pengének is átjönnie és akkor minden a régi lenne. Igaz hogy még csak lvl 2es ez a guild de lesz ez még így se. Már csak 3 csík a 39hez drukkoljatok :))
  • kiskezdo
    #1547
    Nekem nagyon bejön jó játék csak kicsit kevés a kaszt és a fegyver nomeg a tojások nagyon lassan kelnek ki de minden más jó pl grafika szoval csúcs
  • gvarga12
    #1546
    igen de en csak olyat lattam ami egyet ad hozza, szoval vagy lehet tobbet is rarakni, vagy van olyan ami tobb OTP-t ad
    remelem a landlordunk megengedi hogy lyukat futjunk a falba az internethez most beszel vele egyik srac na mara ennyi hali mindenkinek jo hentelest sokdroppot
  • Doma #1545
    Plusz OTPt accuracy talival tudom elérni?
  • gvarga12
    #1544
    ok olvastam eleg durva a kard meg 1-2 plusz otp es az egyik legjobb lesz amit lattam :)
  • Doma #1543
    Privi ment.
  • gvarga12
    #1542
    corteztol kerdezze mar meg valaki mi van rakihun-nal
  • gvarga12
    #1541
    plas mi volt ez a tegnapi osszedurranas ??
    bazz LVL 40 meg 39 kis fos leszek hozzatok kepest ket harom het mulva
    na mindegy viszont itt vagyok angliaban ez is valami ha lesz akkor 2M/512-es netunk lesz folyatosan menni fog :) lehet ket geppel fogom nyomni :)
    na pa sok szerencset
  • slapecz
    #1540
    asszem ez lesz az elso kuldi amit nem fogok megcsinalni :P
  • slapecz
    #1539
    en most a bowokkal szevedek mar fel oraja de egyet se dobtak meg :(
  • plas
    #1538
    dehoooogy...
    Én nagyon szívesen partyzok olyanokkal is akik más guildban vannak...
    Az ő döntése én nem erőszakolom senkire.
    Viszont este veszek ezer medit, aztán nyomom speareket, amig nem lesz party vhol. Eddig van 9 szal még kell egy, meg összeszedek még egy párat eladásra. :))
    Tegnap egyedül levágtam a DevilBosst.Dobta is a fejét rendesen:)) Csak egy kis nosztalgia csupán, mikor 3an gyaktuk a trinketért.:)
    Meghaltunk ott egyjópárszor...
    Bár kétlem, hogy most lesz party, a tegnapi "összedurranás" miatt, lehet egy darabig hanyagolnak minket :D
  • plas
    #1537
    akorr vadássz rá egyedül...
    Good luck! :P
  • slapecz
    #1536
    hja es tudom mi dobja :P
  • slapecz
    #1535
  • slapecz
    #1534
    plas 40,en 39
  • gvarga12
    #1533
    hanyas szinten vagytok ?
  • Doma #1532
  • slapecz
    #1531
    burkoltan megmondod hogy ha nem lep ki akkor nincs party :P
  • plas
    #1530
    Hallod Napi, majd ha megjossz elmegyünk egyszer-kétszer partyzni, felhúzunk gyorsan. Kiszeded XPkövet rakiból elnyomod, és pill anatok alatt beérsz minket majd. Csak lépj ki te is guildból. Sztem a Muskétásoknál már nem maradt senki...
  • gvarga12
    #1529
    na hurra lesz netem amint lesz bankszamlam aminek 24. meg kene lennie mert akkor kapok fizut ha kapok, attol szamitva 2 het mire bekotik aaaaa szal min 21 nap mire lesz netem ...
  • gvarga12
    #1528
    bakker nagyon le leszek maradva aaaaaaaaaaaaaaa
  • plas
    #1527
    speedup medicint készíthetsz belőle mármint a seaBrem-ből.
    Kell hozzá egy bambo keg (100Geon) a SeaBrem hal + demon Blood (Mui kedvenc dropja :) ) + 500geon a főzetéséert, és félóra gyorsfutást nyerhetsz vele...
    Vagy eladod, 3000-3500ert a piacon.
    Tegnap jó volt a dungeon party:))) ott fejeztem be ahol elkezdetm 5óra játék után. Szal semmit nem fejlődtem :D
    Főleg h dobozoltam is olyan lehetetlen helyeken. Olyan dúúúúva monsztákat láttam. Sztem ma is elnézek majd.
    Mui este toljuk tovább gianteket? vagy mi legyen? keeper? csonti?
  • ThunderBite
    #1526
    kifogtam 1000geon-t érő halat, azt feltom használni vmire? vagy inkább adjam el?
  • Laze
    #1525
    Hallom Brutal megvan a 150 K-m :) majd ha bent leszek raduzenek es kuldd mert most kell vennem G45 sticket koszi
  • ThunderBite
    #1524
    valami kezdő, magyarcsapatot összedobhatnánk.