12892
  • slapecz
    #1603
    te honnan tudod hogy mikor fog megjavulni a szerver? (engem meg nem engedett be)
  • Dr4gonHunt3R
    #1602
    1ebkent sziasztok Új vok eme fórumon, de a gammában azért már találkoztam mindenkivel
  • Dr4gonHunt3R
    #1601
    Nem, sajna nem csak te :( Biztos karbantartás van....
  • plas
    #1600
    é nmár egyszer megmurdeltem conection lost miatt...
    Ez lesz a második, mert itt is tuti meghaltam...
    Mui gyere már éleszteni plz. Benn vagyok az erdőben. MAjd elmagyarázom merre. Télleg kellene reviv mert -38K volt az előbbinél. :((((
  • slapecz
    #1599
    inkabb ne nem akarok annyira lagolni mint a legutolsonal...
  • Doma #1598
    Mindenkit...
    Remélem lesz kompenzáció, megint egy fél napos dupla xp eventtel!
  • slapecz
    #1597
    mindenkit ledobott es nem enged visszamenni vagy csak en vagyok ennyire balszerencses?
  • Enosh Chan
    #1596
    a tojás mikor kel ki?
  • Doma #1595
    Hova tűntél nem láttalak mostanában?
  • Redeemer
    #1594
    Ez ingyenes és tudtommal az is marad. Ha bejön a kicsit keleties beütés, akkor jól fogol szórakozni vele.
  • Chaos Mad
    #1593
    háj all
    ez fizetös mmmo? vagy lehet ingyen tolni? most vettem csak észre :)
  • slapecz
    #1592
    alap :P :D
  • plas
    #1591
    Befeszítünk a droppokkal... :D:D
  • slapecz
    #1590
    na megvannak a mai dropok: G37 kard, G46 archer hood
  • gvarga12
    #1589
    ekkora balekot azt hitte oda is adod neki ?
    en csak egy gyurut adtam neki nagyon gyanus volt a stilusa, szerencsere eleg felismerheto foleg mikor kunyeral
    alig varom mar, hogy legyen netem :)
  • Enosh Chan
    #1588
    én már többször is próbáltam belépni de nem tok
  • plas
    #1587
    Én láttam mikor hornolt. Barbariant -asszem 37es lovag volt- cserelte vmi 35ös ijászra. Elkezdtem nyomozni, egyszer hogy hogy merre kinek, de elvesztettem a fonalat:)aztán meg fostam is rá... ottrohadjon meg a 150Kmmal együtt.
    És ami az érdekes, h Barbarianként is bevették a Msukétásokhoz. Slipeként kilépett, névcsere ill. karicsere, aztán go vissza lenyúlni a népeket.
    Overtől kunyizott párszázezret anno, tőlem meg az autentikált eamilcímem + a jelszavamat hozzá!!! :D nah persze :P
  • gvarga12
    #1586
    na ja az se semmi hogy van ember aki megveszi a karaktereit
    asszem ha lesz idom akkor meg rakok fel par dolgot kalhunra
  • plas
    #1585
    jah mer adogatja el a karijaitm ill. folyamatosan cserélgeti..
  • Doma #1584
    Vertigo és Diabl, sztem külön személyek, multkor mindketten egyszerre voltak fent Tsen
  • plas
    #1583
    SliPe-Barbarian-DiabL-Verigo- én ennyiről tudok, további "fejlődését" nem kísártem figyelemmel...
  • gvarga12
    #1582
    hali emberek olvasom hogy senki senkit nem utal remelem ez igy is lesz kis surloasok mindig is voltak meg lesznek de asszem ez normalis es az lenne a furcsa ha nem lennenek.
    egy valakit slipie-t meg a karaktereit viszont egy eletre megutaltam szal ha megint meglatom valahot asszem utni fogom mint a repat :)
  • Doma #1581
    Kevesebb ideig fog tartani a speed-up medicine vagy pl a eal soup elkészítése.
  • plas
    #1580
    Making Time for food and speedup medicine get reduced.??
  • Doma #1579
    Valamint, új questek lesznek lvl42 és lvl50 között

    Date of Update: May 26, 2005

    - Updates

    Quests for the level between 42 and 50 are added

    1) Level 42: "Favor of Gi-Jung, the Chief of the Volunteer Army of Justice"
    2) Level 42: "Eliminating Devil Troop of Greed"
    3) Level 43"Seoung-Gill Who is Wandering the World"
    4) Level 43: "Eliminating Devil Troop of Jealousy"
    5) Level 44: "Escape of Hak-Goo"
    6) Level 44: "Eliminating Devil Troop of Hatred"
    7) Level 45: "A Favor of the Doggebi Who Wants To Be a Friend with Humans"
    8) Level 45: "Eliminating Devil Troop of Madness"
    9) Level 46: "The Limper's Favor"
    10) Level 47: "The Blind Man's Favor"
    11) Level 48: "The Coward"
    12) Level 49: "The Hunchback's Favor"
    13) Level 50: "The Deaf Man's Favor"

    - Patch

    Making Time for food and speedup medicine get reduced.
  • Doma #1578
    1 héttel meghosszabították a jelenlegi eventet!
    Június 1ig.
  • plas
    #1577
    Nézd, egyelőre meglátásom szerint -mivel nem én vagyok a Leader- ez kis Guild marad egy ideig. Nem cél a fejlődés. Arra van, hogy összefogjon egy jó társaságot.Ennyi. Biztos idővel fog bővülni, de mostmég nem...
    És nemtudom kihogy vanvele, de én biztos nem fogok ellenségeskedni senkivel. Sokszor keresnek meg Muskétásoktól tanácsokért,-legalább nem azért h adjak kölcsön már párszázezret- :D és segítek is nekik. Mondom példa:
    Partyban: 5 Renegade+Penge. Szal nemhiszem h van ellenségeskedés. A kiválásokkal kapcsolatban -mármint az enyémmel azt itt leírtam tisztáztam-
    pedig mindnekinek megvan volt rá az oka. Ok nélkül senki nem lépne ki. Vagy azért mert elment egy jóbarát, vagy azért mert meglopták vagy stb.stb....
  • TANKboy
    #1576
    Azt nem Plas, hanem en írtam. :)
    Slapecz, nem azt mondtam utáljatok a MagyarLovagok-at, hanem azt, hogy leírjatok. Mintha az utolsókat rúgná. Na mind1, peace and flowers!
  • Doma #1575
    Épp ez az hogy senki nem utál senkit.... legalábbis ahogy én ezt az elmúlt egy hónapban észrevettem.
    Tényleg nagyon jó lenne ha nem lenne magyar és magyar között ellentét!
    Amit pedig Plas írta, az sztem 100%ig megálja a helyét, miszerint nem kell az egész társaságot néhány fasszópó által megutálni, akik gerinctelenül kihasználják mások segítőkészségét.
    Ahogy észrevettem, most azért nincs olyan, hogy "valami low level" emberke pénzt kéreget! Azt hiszem hogy sokaknak a régiak közül ez tett be, amit aláírok h sztem is gáz...
    És nagyon remélem hogy a régiek - akik átmentek renegade-be - jól ki fognak jönni a Muskétások újuncaival!

    Mui ahogy az aláírásodban van, RISZPEKT
  • slapecz
    #1574
    hat nem tudom Nalatok mi a helyzet de mi nem utaljuk a MagyarLovagokat ha ti igen es magatokbol indultok ki hat....
  • TANKboy
    #1573
    Béke, nyugalom, szimpátia a két (esetleg tobb) klan között. Nem ellenségeskedés, bomlasztás.
  • slapecz
    #1572
    na ja de mi nem veszunk be olyanokat akik esetleg lopnának
    mit jelent nalad a szovetseg? (guild warnal vagy mi?)
  • Doma #1571
    "Remélem a késöbbiekben, akár szövetség is lehet magyar klánok között..."
  • TANKboy
    #1570
    Na igen ezt megértem... DE Mi a biztositék, hogy az Angel-eknel nem lesz ilyen? Csak 1 ember kell, hogy megtegye. Lehet 30-ból 1 fog nagy pofont adni nektek; bizom benne, hogy nem, de simán megeshet. Akkor mit mondasz, csá Angel-ek? Sajnos mindenhol vannak szemét alakok, akikre nem lehet számítani, ez bizonyossan nagy csalódás. Nekem is borzasztó fájdalom, ha vki becsap, legyen az potom összeg is, hisz nem az a lényeg. Viszont ezért leírni egy klánt?! Hidd el, azoknak rosszabbul esik akik nem olyanok... aki csal/lop azon úgyis lepereg, és röhög rajtad 1et. Ezért, mondtam, hogy nem kell Leírni a MagyarLovag-okat. ColdTequila-nak köszönhetem, hogy beléphettem, ezért fájt, hogy Ő is kilépett. :( Sok sikert kívánok minden új klánnak, és én kérem tőlük, hogy legyen annyi tolerancia bennük, (még ha a MagyarLovagok-nál érte csalódás) hogy nem szólja le az egész klánunk, hisz itt is vannak jó emberek, ahogy nálatok.
    Remélem a késöbbiekben, akár szövetség is lehet magyar klánok között...
  • plas
    #1569
    Tudod, ott régebben történtek olyan dolgok amik egy jólműködő guildban nem szabad h megtörténjenek. Nem mondom, h a Renegade-nél nincsenek összezördülések, mert elkerülhetetlen, de nincsenek lopások és társaik. Én megtanultam a leckét. A MagyarLovagoknál 150Km bánta a dolgot. És ez csak én vagyok. Doki a stickjét siratta, és még hány ember a kölcsönadott pénzét ill. dolgait...Hogy jön az, hogy egy magyar meglop egy magyart? (sztem nem játszik az egész játékban max50-60magyar) Hátmégha guildtársa is? Egy ilyen klánban ösztönösen eltűnik a bizalom egymás között, ami egyenesen vezet a kiválásokhoz.
    Ez az én véleményem. Lehet h csak 1-2 ember volt ott aki ilyeneket tett, de megtette, és bizalmatlanságot okozott. Tudom a többség azért ottis rendes.
    Renegadeknél ha vki kölcsönkér adok neki, mert tudom visszakapom, vagy fordítva.
    Hogy nézett volna már ki, hogy a Mui a neki EB-ra kölcsönadott 2.2M kardommal elpucolt volna? :D
  • TANKboy
    #1568
    Igaz én késöbb kerültem a Klánba -kevés beleszólásom van-, de azért nem volt szép tőled, hogy így leírod a Klánt... Kisse szedett vedett, de él. Úgy tűnik ez egy ugrodeszka az embereknek. Kicsit rendezik magukat itt, aztan továbbállnak...
    Azért remélem Penge nem dönt úgy, hogy ő is otthaggya, mert az valószínüleg a Klán feloszlását jelentené. Én nagyon jól érzem ott magam, és én nem tervezem, nem szeretném otthagyni a MagyarLovagok-at.
  • Doma #1567
    Azért van még 2 nap
  • plas
    #1566
    huhhh te lehet vmi dúrva stick volt és kérhettél volna többet is érte.
    Bár nemkizárt h vmi atomláma vette meg aki nem ért hozzá :D
    Merre találtad? mind1már úgyis vége Eventnek :D búcsú a nyaklánctól +3as statoktól:(((
  • plas
    #1565
    kiskezdo türelem...
    Meglesz az eredménye csak győzd kivárni...
  • slapecz
    #1564
    kattints ra ketszer a tojira akkor felnyomja az invetoryba es csak akokr fog xpt kapni (fejlodni)
    a 40-et arra ertettem hogy a karidnak kell 40-nek lennie kb hogy kikeljen (a toji 11 lvlesen valtozik at)