1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Vers
    #48
    ne merjétek a topicomat átnevezni :)
  • CHEAPBOY
    #47
    PS3 ami ujrairja az Informatikat... cim jo lesz?:D
  • Rincewind
    #46
    Lehetne rola szo, hogy a "PS 3 - a pc gyilkos" nevu topicot, ami elvileg a PS3-nak lenne szentelve atnevezitek egy kevesbe provokativ, mindjuk "Playstaton 3" nevure?
  • Police88
    #45
    THX!
  • Police88
    #44
    helló pls ENNEK a topicnak a nevét írjátok át erre:The Legend of Zelda:Twilight Princess
    és tegyétek be ezt a bannert:
  • CHEAPBOY
    #43
    Na ez nagyon kiraly. De meg nem tortent meg a berakasa ...
  • szaharin
    #42
    igen, zarjatok le...
  • RelakS
    #41
    pléjsztéjsön 3 topik zárható szerintem, mert van már nekije bejáratott is :)
  • mila69en
    #40
    vagy át kell neveni a "chat-nek leáldozott" ami ott folyik az má hihetetlen
  • Sephi
    #39
    A "A Pc-s játékoknak leáldozott" topikot zarjatok be mert tul sokat irnak bele oszt nem birom kovetni!
  • Eston
    #38
    Nem bírom, hogy a pc-sek állandóan bas.tatják a ps2-söket!
  • Aspyrin
    #37
    Ez és ez a topik mehet a süllyesztőbe az emberkével együtt
  • CrucifX
    #36
    Pliz az alabbi kepet toljatok be a Nintendo DS topicba, lehetoleg border="0"-val es az alabbi linkkel:

    http://nintendo.uw.hu/index.php



    Elore is koszi!
  • radeer
    #35
    Hi !

    Jelenleg 3-4 különböző fórum foglalkozik a Handheld vagyis Kézikonzol témával PSP,DS,GBA,régebbi konzolok. Csináltunk teljesen hobbyszinten egy oldalt ahol szépen és lelkesen írogatunk dolgokat ( játékteszt,hírek) az összes konzoltípusra. Most ha meg akarom reklámozni a dolgot akkor írhatok az összes fórumra. Továbbá még szükségünk lenne a jelenleg 3-4 tag mellé emberkékre, és egyébb dolgokra. Az SG-t nagyon jónak tartom és nagyon sok olvasója van. Társam kapott egy büntit mert nyitott egy handheld topic-ot lévén van ilyan...én ráékerestem nincs se handheld se kézikonzol( gyűjtőszinten legalábbis) . Most a fórum átkerült a saját fórumba, ahol a konzolosok tuti 100% nem nézik lévén olyan fórumokkal versenyez mint Tippmixesek,bonyoszörp meg nem tudom még mi... Ha van MÓD szeretném visszakérni a Handheld ( gyűjtő a kézikonzolokra) fórumot a Konzolba ahova való.Előre is köszönöm , ha a fórum nem lesz látogatott akkor úgy is el fog tűnni a süllyesztőben magától. Köszönettel . radEEr .
  • aabyssx
    #34
    Én egyszerű fórumozó vagyok.
    Véletlenül kaptam csak jogokat (de már elmúlt ;).
  • Al Age
    #33
    megkérnék egy moderátort, hogy aktivizálja magát és rakjon rendet a Gran Turismo 4 topikban végre - eléggé átment játszótérbe a téma.
    köszöntem!
  • Banyapapa
    #32
    GAMECUBE topicba nem kukkolsz be?
    Átalakult ezermester/müszerész tanfolyammá:P
  • aabyssx
    #31
    "Megfontolt" vagyok, különben nem írtam volna ide, mielőtt "hidegvérrel" kivágom az összeset a kukába, felszabadítva a bit-eket, amiket eddig terhelt ez a szemét. ;)
  • UNREG
    #30
    Szerintem vagy annyira hidegvérű és megfontolt, hogy okosan használd ki a törlési lehetőséget. Nem kell válogatás nélkül mindent kitörölni, aminek köze van a warezhez, de ha valakivel elszalad a ló, azt igen.
  • aabyssx
    #29
    Mohus hívta fel rá a figyelmemet hogy hirtelen én lettem a GT4 topik házigazdája.
    Én pedig most vettem észre, hogy ott (elvileg) törölni is tudok.
    Ez szándékos?

    Mert ha igen, akkor migyá' kizúzom onnan az összes warez (torrent) related hozzászólást, amivel valószínűleg azonnal rendkívüli népszerűségre fogok szert tenni. ;)

    ***

    BTW szívesen lemondanék Mohus javára a random generátor által adományozott jogokról.
  • Sephi
    #28
    Turujed man le a Cold Fear topikot mert nem tudom mi a banatnak nyitotam....
  • CHEAPBOY
    #27
    Rossszul?:)
  • aabyssx
    #26
    Úgy érzem, hogy a GT4 topikból 'homebrew troubleshooting' lett.
  • BaLeeX
    #25
    Csak egy kérdés: nem lenne célszerű a Gamepro újság topicját áttenni az Általános eszmecserébe? Vagy egyúttal a PC-s játékok topicjai közé is?
    Mert nagyon el van itt dugva, nem hiszem, hogy csak ennyi ember veszi a lapot és ír róla véleményeket.
  • 7th
    #24
    Nézzetek be egy kicsit az XBOX emulátor topicba! (És töröljétek a sok kamu hozzászólást légyszi!!!!!!)
  • zeus
    #23
    pls töröljétek a láma hozzászólást .)
    BFV 20050127: 21:37 | #14306

    köszi nem ilyen formában szerettem volna.
  • Sephi
    #22
    meg "dasboot"-ot! :D
  • gyurmandia
    #21
    Igen! És "magyar ember2"-t! :)
  • CHEAPBOY
    #20
    Ujra Versiont akarunk latni!!! A nep ezt koveteli
  • Martin576
    #19
    Ebben én nem tudok lépni, írj kérlek egy levelet az SG moderátori címére, a "főgonoszunk" majd intézkedik.
  • Vers
    #18
    jo akkor kérem vissza a nevemet (Version), és 5 csillagot mer már 5 éve itt rohadok :)

  • UNREG
    #17
    na, védjegy, nem névjegy.
  • UNREG
    #16
    Inkább a nickedet kérd vissza, szinte névjegy az már... :))
    Megaztán jobb is mint, ez a Vers... hátha Martin elintézi.
  • Vers
    #15
    én is, tessék adni több csillagot, ha már egyszer a nickemet töröltétek:)
  • CHEAPBOY
    #14
    Mar 4 eve koptatnam itt a billentyuzetet..... ?
  • Cat #13
    egy csillagot minden VIP forumozo azonnal kap
    egyébként évenként egyszer jár, szóval nem veszítenél semmit, csak a másodikat fél évvel később kapnád meg
  • Magic Boy
    #12
    Bocs a zavarásért,de megtenné valamelyikőtök,hogy DiabloDebil öszes eddigi és jövőbeni hozászólását törli a Wehrmacht, Waffen SS fórumrol!
    előre is köszönöm!
  • Taranov
    #11
    Nem változtatható meg.

    St:
    "Mindenkinek, aki kérdezni fogja: nem lehet átírni nicket. Régen lehetett (pl. Relaks), amikor még nem volt privátüzenet, logó, meg minden bizbasz, de most már túl sok adattábla van összekapcsolva és marhára bonyolult egy nicket átírni, kb. 10-15 perc munka, amit nem vállalok be."
  • dduma
    #8
    Lehet nem ide kellene jönnie, de ha dduma nicken regeltem magam, ezt sehgoy nem írhatom át másmilyenre? Ez má kiscsillagocskás. :) Nem akarok kiccsillagocska nélkül élni... :)
  • mukika
    #7
    Moderálási alapelvek:

    link