1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Sephi
    #128
    Jaj. Pliz irjad man at a cimet Metal Gear Acid -ra itt mert nah... elirtam.

    Metal Fear Acid
  • Aquir
    #127
    látom látták s törölték:)
  • Aquir
    #126
    ugy láccik nem járnak itt modik olyan gyakran :)
  • Aquir
    #125
    Ebbe nem írt senkise sem nem
  • HELPer
    #124
    Pls.. tegyétek be ezt a bannert

    ide: Xbox 360
  • Paranoia
    #123
    Jó estét,napot.Szeretném ENNEKa topicnak a bannerét kicserélni ERRE.Flash banner/rendes méret[H:715,W:220]/,remélem nem lesz vele semmi probléma!

    Előreis köszi!
  • Sephi
    #122
    Fiuk. A NICO2 topikot irjatok mar at Shadow Of The Colossus -ra mert az az igazi cime. Van ra fel napotok aztan nyitok en egyet.

    Es igen ezt fenyegetesnek is lehet venni!

    HUA!!!!11egz
  • Kaplan
    #121
    Házigazda jogot kérnék a Konzolosok fóruma ---> Resident Evil 4 topikba amit mellesleg én nyitottam.
  • Tidus
    #120
    52 hozzászólás
  • Tidus
    #119
    Szeretném megkérni valameik moderátort,hogy törölje a diablo topivot.előre is kössz.
  • Super Mario
    #118
    Azt hittem, hogy ezzel én vagyok egyedül.
  • PyRex
    #117
    ez van :( de valahol kell húzni egy határt, mert kezd veled elszaladni a ló...
  • aabyssx
    #116
  • PyRex
    #115
    Valaki nézzen már be a "PC-s játékoknak leáldozott" topicba. Nem elég, hogy abbyssx minden nap teleflame-eli képekkel a fórumot és közli, hogy mely játékok a szarok (reagálni sem igazán lehet rá és rohadt unalmas - miért nem nyit magának saját topicot erre??), de amikor ezt immár sokadjára szóvá teszem, erre ő egymás f*aszának a sz*pását emlegeti, akkor mondjuk felvetődik bennem, hogy ilyeneket miért engednek ide...?

    Az említett incidens a #36651 hsz-ben keresendő... http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1066683042
  • Bogyi007
    #114
    ez az.
  • Lammer
    #113
    talan ha beirtad volna, hogy sorry ratalaltam, torolheto vagy valami ilyesmi, namind1
  • Bogyi007
    #112
    talán ha megnézted volna a beírás időpontját. Mindegy
  • Lammer
    #111
    egyem azt az erzekeny lelked, de akkor miert nem irtad utana, hogy sorry utana talaltam ra a topikra, en biztos beirtam volna, ha hibazok, emberi dolog, senki sem tokeletes... btw szerencsed, hogy nem kaptal buntit...
  • Bogyi007
    #110
    Csak egy reagálás, a kérdéses topicba utánna írtam be miután megmutattad hogy van. Nem előtte, legalább ne nézz idiótának okés?
  • Lammer
    #109
    no comment, inkabb less be a c64be
  • Bogyi007
    #108
    Nem az értelemtől függ, stimplán nem tudtam. Bocsánatkérést várok tőled. Én sem nevezlek bunkónak. Mert valami nyominak állítassz be.
  • Bogyi007
    #107
    Már nem azért, de azért mert nem járatos valaki egy témában, nem kellene így lereagálni...
  • Lammer
    #106
    Ertelem?
  • Super Mario
    #105
    Inkább Sonic the Hedgehog. Úgy tünik, ez máig nem sikerült.
  • Lammer
    #104
    ehh szeretnek hazigazdi lenni a PS2 játékok winchesterről topikban, ugyanis elsokezbol tudom(fizikai jobaratom, irassak vele levelet?), hogy a topik inditoja nem(nagyon) fogja latogatni a forumot...
    thnx
  • musha
    #103
    ez máshol is pont így van...:(
  • Lammer
    #102
    AZ nagyon durva beszolas volt, es lehet megkoveztek de egy kover buntipont jarna a masik felnek is, iszonyat az a szoveg... mondom ugy hogy konzolos vagyok, de ez aze meleg beszolas volt...
    kezd: "ugyes vagy bazmeg nagy fantaziat igenyelt ..."
    Amugy csak lesek, hogy ezt buntetlenul meg lehet uszni, de ha mar az ember a zsido szot marcsak a szajara is veszi azonnal harapnak... hat ez erdekes...
  • Davidus
    #101
    zajlik az élet:D
  • Kaplan
    #100
    Hehe :))
  • MacrosTheBlack
    #99
    Hátö passz. A szokásos pc vs konzol vita ment, aztán átment anyázásba. Hogy ki kezdte, azt már nemtom, de a végére elég durva lett. :)
  • Kaplan
    #98
    LOL:P
    Egy 2-3 órát nem voltam ás 400-500 +komment lett.
    Miből pattanki ki a szappanopera ? :D
  • MacrosTheBlack
    #97
    Gondolom érdektelenség. A pc-s lett a nagy anyázótopik. :)
  • Kaplan
    #96
    Akkor jól emlékszem :)
    S mi lett a sorsa ? :D
  • MacrosTheBlack
    #95
    Volt már. :)
  • Kaplan
    #94
    Amúgy nektek is (PC-seknek) teljesen jogotokban állna egy Konzol játékoknak leáldozott.... c. topikot nyitni , nem tudom mit szívózól.
  • Kaplan
    #93
    Nyugszik a beteg...
  • [Jakuza]
    #92
    Mondjuk eleve mar az ilyen cimu topic letezese szerintem nem ildomos.
    Mar tobben felhivtuk a figyelmet, hogy torolni, vagy bezarni kene, mert csak a flamet szul, a konzolosok felsobbrendu megnyilatkozasa es a masik oldal e topicban torteno fikazasa.
    Meg arra se vettek faradsagot maguknak a konzolosok, hogy hazigazda jogot kerjenek, hogy torolni tudjak a flamet.
    Mondjuk en szivesen elvalalom, akkor tuti nem lesz benne tobb anyazas, se flameles.
  • [Jakuza]
    #91
    Szoval ha engem banolnak ezert akkor lehet
    UU-t, Oldern the 1et, CHEAPBOYT es sorolhatnam
  • [Jakuza]
    #90
    Amugy a 30230al kapcsolatban ajanlom elolvasni mire lett a valasz.


    ma 13:59 | Privát | Válasz | #30189

    ugyes vagy bazmeg nagy fantaziat igenyelt ez a hsz. anyadat biztos fun lenne megbaszni ha nem doglott volna meg tripperben. apad is jo arc lehet a mocskos retkes kancigany este buzologve hazajott a banya utani kocsmazastol aztan felholtan megbaszta anyadat aki aztan epphogy kinyomott egy ilyen kis degeneralt fattyat magabol az lettel te:)

    Válasz '[Jakuza]' üzenetére (#30187)

    Lehet banolni itt is.

    a #30172-rol meg gondolom erre a sorra gondolsz.
    Hiszen ha leirja valaki, hogy zsido szemlelet, akkor jon a kurvaanyad te paraszt. Igen ez a pelda az elozo hozzaszolasokra, csak felfogni nem tudod.

    Igen valoban leirtam, hogy zsido szemlelet es erre az okos konzolos irta, hogy
    a kurvaanyad te paraszt.


  • [Jakuza]
    #89
    Ja es meg valami ha ban akkor a 3 masik konzolost is bannolni veled az elen aki anyazott.
    Valamint a topicot lezarni, mert csak a PCsek sertegetese zajlik csak benne, ami serti egy-par ember szemet.
    Aztan lehet letre hozni egy olyan topicot, hogy "Legjobb konzolos jatekok", nem a fikazos cimu flame topic-al kell a masik mebrek tulajdonat sertegetni
    Ja es nehogy elmenj a mamadhoz is sirni, ha nem hagyja valaki,hogy sertegessek.