1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Papesz
    #418
    Tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy a 'FIFA 07' topicból miért lett 'FIFA'?

    Az alcímben igyekeztem világossá tenni mindenki számára, hogy melyik játékról van szó. Nem sikerült?
  • Qwerty4
    #417
    ???
  • Qwerty4
    #416
    nem értem miért töröltétek ki a hsz.-aimat a kirby topicból,Mario megkérdezte mi a véleményünk és én elmondtam, ez így nem fer, se nem off, se nem spam volt.
  • CrucifX
    #415
    X360 topic

    Inditvanyoznam a topic bezarasat, helyenek felegeteset es soval valo felszorasat.
  • lamase
    #414
    Kösz [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1147512054]#33 #34 #35[/URL]
  • Sir Quno Jedi
    #413
    Ha nem álltok le, legfőképpen itt, akkor egy hétre mentek pihenni!
  • Fyrex
    #403
    valaki legyen szíves elolvasni a moderátor maileket és megadni a drága házigazda jogot :)) köfi
  • moralosan
    #402
    Whehh, nem frissítettem
  • moralosan
    #401
    Általalam készített bannert kérném ebbe a topicba, előre is köszönöm!
  • Fyrex
    #400
    EZT szeretném kérni ide bannernak! Köszönöm!

    továbbá házigazdaságot is szeretnék kérni a topikban, feltételek megfelelnek, topiklakók elfogadták! ment a mail is!
  • maffioso
    #399
    :D
  • Sir Quno Jedi
    #398
    Nem azt jelenti, hogy orosz, sem azt hogy moderátor.
  • maffioso
    #397
    az h te vöröscsillagos vagy az ugye nemazt jelenti h vmi orosz ember hanem h moderátor? :D
  • Sir Quno Jedi
    #396
    regelés óta eltelt évek és csak VIP-el látszik
  • blackfish
    #395
    mitől függ, hogy hány csilllaogm van?
  • Laky
    #394
    ~ tájékozodás elsősorban ~
  • Lammer
    #393
    latom indulsz 2008ban Kinaban... nehezfelfogasban...
    kb mar 8X leirtuk neked, hogy nem a PÉCÉKNEK áldozott le, hanem a pc-s JÁTÉKOKNAK
    de np... -.-
  • JaSoN HuNTeR #392
    Figyi nem az a neve hogy "Ne szeressük a konzolt";)Azért irunk oda persze nektek lehet hogy "PCnek leáldozott"fórum.Szóval:D mind1
  • Papesz
    #391
    Én úgy gondolom, hogy a Konzolosok fórumára csak flémkeltés szándékával járnak a PC-sek. Mert amúgy mi másért. Az ilyen topicok csak segítenek nekik.

    És lám-lám, nekem is sok volt az okosság, így én is beszálltam. Nehéz a buta postokat szó nélkül hagyni.
  • Sir Quno Jedi
    #390
    Jobb ha ott dühöngenek a PC-sek.
  • Sir Quno Jedi
    #389
    Régi flémtopic, aki betéved oda, az tudhatja mire számítson. De majd meglátom.
  • Papesz
    #388
    Mennyire van létjogosultsága ennek a topicnak a Konzolosok fórumán?

    Kizárólag flame, flame, flame. Előbb-utóbb elkezdődik ott is az anyázás. Tényleg szükségünk van erre?
  • Sir Quno Jedi
    #387
    dán
  • Solidus
    #386
    Helló!Shenlong csinált egy jó bannert a Shadow of the Colossus topicnak.Ha jó és berakható akkor megkérhetem rá az illetékest,hogy beillesztené?Előre is köszönöm.
  • CrucifX
    #385
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1007117947

    Plz rakjon valaki rendet es penderitse ki a sok barmot, mert mar tarhatatlan ez az offtopic mennyiseg.
  • Sir Quno Jedi
    #384
    Márminthogy mi a konkrét probléma?!
  • viliszakacs
    #383
    HY olcsó konzol/game topikban miért nem lehet hirdetést is olvasni????
  • Sir Quno Jedi
    #382
    jól tetted :d
  • Dajin
    #381
    tök viszzavontam az egészet, vegyétek ugy hogy megsem szolaltam
  • Dajin
    #380
    ramza jolenne fegyelmezni egyrészt a #84667 hsz-e miatt, és a többi hsz-e miatt is, melyben flamel, szídja az összes konzolt az összes kiválo játékával együtt, amiközben életében látott egy ps2-es screeshotot, és msot keresztes hadjáratot folytat a konzolok ellen, többször korcsnak titulálva a konzolt használo embereket, ja és muszály volt nem annyiban hagynom..
  • maffioso
    #379
    nekem emgy az önkontroll egészen mig pü-ben nem csesztetnek na mind1 nekem jo ha keménymoderáláslesz
  • Papesz
    #378
    Semmi gond. Pontosan tudom hogy megy ez, két másik fórumon magam is moderátor vagyok. Képtelenség egy ekkora fórumot kordában tartani.
  • Sir Quno Jedi
    #377
    Nem szoktunk (nem is tudunk) minden topicot végigolvasni, sem minden hozzászólást! Ha gond van szóltok, takarítunk. De azért sok helyen ott vagyunk, sosem lehet tudni hol és mikor.
  • Papesz
    #376
    Egy kis rend NAGYON jót tenne. Nem csak a PSP topicnak, hanem a többinek is. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy okoskodó kiskirályok járnak ide. Természetesen tisztelet a kivételnek.

    Ha esetleg van időd/kedved, nézz be ide. Olvasd el egymás után az #1; a #3; és a #10 számú hozzászólásokat. Jó szórakozást.
  • Sir Quno Jedi
    #375
    Ez azonban azt (is) jelenti, hogy ha egy kis szemétláda beszólására hasonló stílusban válaszolsz, TE is kapod a büntipontot kegyetlenül. Önkontroll!
  • maffioso
    #374
    ja
  • Sir Quno Jedi
    #373
    Tisztázzuk! Kőkemény moderálást akartok a PSP topic-ban, mint a "Nintendo DS játékok"-ban?!

    SEM WAREZ? SEM ANYÁZÁS?!!!

    Jó meggondoltátok?!
  • Papesz
    #372
    Én már a #352-ben szóltam a PSP topic miatt, de nem reagált rá senki moderátori oldalról. Elképesztő, hogy mi megy ott, én már be sem nézek, mert nincs miért.
  • turho
    #371
    Ha valaki párhuzamosan olvassa a psp és a NDS topicokat, majdnem az jön le, hogy psp-jük a parasztoknak van (tisztelet a kivételnek), agresszív és gyerekes banda a társaság egy része. Kiemelt figyelem kellene oda úgy gondolom.
  • maffioso
    #370
    vagyis KILLR