1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • radeer
    #35
    Hi !

    Jelenleg 3-4 különböző fórum foglalkozik a Handheld vagyis Kézikonzol témával PSP,DS,GBA,régebbi konzolok. Csináltunk teljesen hobbyszinten egy oldalt ahol szépen és lelkesen írogatunk dolgokat ( játékteszt,hírek) az összes konzoltípusra. Most ha meg akarom reklámozni a dolgot akkor írhatok az összes fórumra. Továbbá még szükségünk lenne a jelenleg 3-4 tag mellé emberkékre, és egyébb dolgokra. Az SG-t nagyon jónak tartom és nagyon sok olvasója van. Társam kapott egy büntit mert nyitott egy handheld topic-ot lévén van ilyan...én ráékerestem nincs se handheld se kézikonzol( gyűjtőszinten legalábbis) . Most a fórum átkerült a saját fórumba, ahol a konzolosok tuti 100% nem nézik lévén olyan fórumokkal versenyez mint Tippmixesek,bonyoszörp meg nem tudom még mi... Ha van MÓD szeretném visszakérni a Handheld ( gyűjtő a kézikonzolokra) fórumot a Konzolba ahova való.Előre is köszönöm , ha a fórum nem lesz látogatott akkor úgy is el fog tűnni a süllyesztőben magától. Köszönettel . radEEr .