6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Serpa
    #1181
    a RAW -os DB, DBZ, DBGT verziók UNCUT -ok igaz?
    bocs, de egy kicsit paranóiás vagyok :P



    szép lassan meglesz a DBből az első 50 rész :)
    DBGT is szépen "jövöget".
  • _Vegeta_
    #1180
    Magamnak csinalom elsosorban archivalasi celzattal ezert olyan minosegre tokrexem amire enis aztmondom ez OK. A regebbi feliratok tele vannak elforditasokkal, karomkodasokkal, nem odaillo szovegekkel ezert is nezem at. Egyebbkent teljesen nezheto a mar meglevo igazitott felirattal is, de en egy diszdobozos verzioba minoseget varok el. :)

    Igen enis lattam hogy feltettek, de nemtom megéri-e letolteni 6*8GB-ot foleg hogy ilyen pocsek munka.
    Az amerikaiak tobbsegenek is toke televan a FUNi szarsagjaival.http://www.dbaf.info/ :)

    Tanulok japanul, de sajnos eleg keves ido jut ra.
  • Serpa
    #1179
    kicsit kutakodtam, és eljuttotam egy torrent oldalhoz.

    oda ma dobták fel a felújított DBZből a S01et (6-7 rész), VEGETA SAGA. (DVD9 formátum)

    a csávó ma reggel kapta meg mind a 6 lemezt (a teljes VEGATE SAGA), azt írja 4 hónap múlva jön a következő saga.

    a 16:9es képarány miatt én hanyagalom.
  • Serpa
    #1178
    olvasom, h javítani is kell.
    so a te subod lesz a tökéletes a RAWhoz?


    amúgy tanulsz japánul, v az ismeretségi körödben van aki beszél japánul?
  • Pheaper
    #1177
    nyem kell
  • Szuperkaraj
    #1176
    nem nevezném magam állandó tagnak, bár rendszeresen olvasom, de nemkell, és Gohan nemhittem hogy ezzel nyitsz:D
  • _Vegeta_
    #1175
    Most komolyan erre mit mondjak? Jo van kisfiam ugyes vagy. ???

    Allando tagokat kerdem: Kell nekunk hasonlo gportalos reklam hozzaszolas???
  • _Vegeta_
    #1173
    Animeaddictson van db RAW 1-153-hoz idozitett srt felirat. Grrr ilyenkor aztan irgumburgum van en itt dolgozok vele hogy minel tokeletesebb legyen erre ok meg fogjak atidozitik azt kesz. grrrr
  • Pheaper
    #1172
    reggelt
    lál :P
  • _Vegeta_
    #1171
    Heeeee?! Ezt nem is tudtam. :)
  • _Vegeta_
    #1169
    Ezt meg kell neznie mindenkinek! En majd leestem a szekrol. (ha lett volna alattam)
    http://www.steel2.jp/flash/f1.shtml
  • _Vegeta_
    #1168
    Elso ket felirat elkeszult! Vagyis olyasmi. Opening ending forditas hianyzik, mert azt kapom taragas kollegatol csak meg nem kaptam meg. :D
    Szigoru utemtervet nem fogok betartani, de a szunetbe szeretnek eljutni legalabb a 20-as reszig. Meglatjuk mi lesz belole. :)
  • Serpa
    #1167
    há jóó :) , a keleti nyelvben nem vagyok járatos.
  • _Vegeta_
    #1166
    A forumba. :)
    Még annyit sikerult kihalasznom hogy itt egy ilyen feltolteses rencer van. Ha sokat toltessz fel kapsz gyematot meg mittomen mit es ezeket be lehet valtani valami ftp-re. valami ilyesmi. :)
  • FrezeR
    #1165
    én sem egyébre gondoltam :) ok, majd megbeszéljük
  • Serpa
    #1164
    ez a vote hol megy?
  • _Vegeta_
    #1163
    Altalaban szavazas utan dontenek hogy mi kerul a ReSeed kategoriaba, de ugylattam a dragonballt szivesen tesznek fel ujra. :)
  • Serpa
    #1162
    nem szokták reseedelni?
  • _Vegeta_
    #1161
    Uzletelni nem. Ingyen szivesen odaadom, de dvdket nem irok senkinek. :)

    Jah igen. Feliratok keszuloben!
    Elozetesek forditasa ejtve!
  • FrezeR
    #1160
    ha meglesz neked a full sorozat és készen lesznek a feliratok is akkor lehet veled üzletelni ezügyben?:)
  • _Vegeta_
    #1159
    Sajnos mar toroltek. :(
  • Serpa
    #1158
    a moviekat nem láttom a dmhy.net -en.
    v rosszul láttom?
  • _Vegeta_
    #1157
    Ugylatom neked is van francia cardass kartyad. :D

    Serpa: Masako Nozawa rulz!! :)
  • REALista
    #1156
    Szasztok!
    Van egy csomó eladó DB és DBZ kártyám.Feltőltöttem párat a galériámba akit érdekel az küldjön egy mail vagy vegyen fel [email protected]
  • Serpa
    #1155
    egyik részbe bele tudtam nézni.
    hogy a kis Son Gokunak milyen hangja van :PP
  • _Vegeta_
    #1154
    Lehet hogy o az. :DD

    Bar elolvastad de azert benyogom. ;)

    A dragonbox az elso japanban kiadott db dvd kiadas. Igen diszdobozos. Eloszor a dbz vol1 jott ki utanna dbz vol2 aztan db aztan dbgt es vegul a mozis doboz. Kozbe kezdtek kiadni a dragoball z-et kulonkent. 1 honap es jon a db is kulon.
    Es igen ezek az eredeti tvben leadott verziok. tehat elejetol vegeig ahogy ment a tvben is anno. a kulonbseg hogy bedigiztek es kitisztitottak a kepet a hangot feljavitottak (amennyire lehet). bar szerintem lehetne kontrasztosabb egy kicsit de igyis a legszebb kepu dragonball a piacon. ;)
  • Serpa
    #1153
    nem szóltam semmit :)
    blogodból tájékozodtam.
  • Serpa
    #1152
    ok.


    olvasgattam visszafele, és egy kicsit képzavarban vagyok.

    a DragonBox és a RAW két különböző verzió?

    olyat olvastam, h a RAW a japcsi TVből felvett verzió, míg a Dragonbox egy díszdobozos kiadás felújított képpel, miegyébbel, ...

    ha különbözőek, melyik a minőségibb?


    egy inviteles magyar csávó is húzza a RAWos DB -t :)
    UltimateGamR lehet az?! :P
  • _Vegeta_
    #1151
    chk.md5
    md5.exe ?

    checksum fajlok. Elvileg ellenorzi hogy teljesen megvan-e a file, de mivel a fileok keleti karaktereket tartalmaznak az en windowsom nem tud vele mit kezdeni. A torrent amugy is ellenorzi hogy teljes-e a file. :)
  • Serpa
    #1150
    azok a pár kb -os fileok micsodák?



    oóó, elértem már a 100k downot.
    bár ez talán a magas upomnak köszönhető.
  • _Vegeta_
    #1149
    Igen ez lenne az es igen ehhez csinalom a feliratokat is. ^^
  • Serpa
    #1148
    ez nem sikerült.
    inkább egy kép

    más oldalon is fennt van RAW -ban?
  • Serpa
    #1147
    ja, ez egy arc :)


    nem akarok mást leszedni.
    ez a DB RAWban, igaz?

    ehhez készítesz feliratot?
  • _Vegeta_
    #1146
    Nekem az utcso pakk atlag 14KiloByteal jon. Bar ez mar nincs is fenn a trackeren csak meg ottmaradt nehany seed es leech. Na mindegy lassan meglesz a full sorozat + mar 3 majdnem eredeti dvd. ;)

    Animeboltosokat kerdeztem. Egy dvd (DBZ) 8-9ezer HUF kornyeken jon ki. Odakint 6HUF kornyeken lehet megszerezni szoval ez annyira nem is veszesen tobb, de jáj mennyibe kerul. :D
    Amugy meg mielott valaki kiakadna hogy mi a feneert ennyire draga elmondom mit tartalmaz 1db dvd.

    Kapunk egy egyedi tokot, (en meg nem lattam ilyet) nagyon franko.

    Minden DVDhez kulon csinaltak uj grafikat.

    Belulrol is nagyon ottvan.

    Es mindegyik dvd tartalmaz egy 'FACT FILE' nevezetu kis lapot ahol a reszre vonatkoz infok kaptak helyet.

    Jahh igen a DVDk tartalma ugye. :) Mivel a japan piacra keszultek nem tartalmaznak mas nyelvet vagy feliratot ez vegulis ertheto. A dvdken 6db resz foglal helyet dvd9es formatumban hogy minel magasabb bitrata legyen.

    Tess igy biztos megjeleniti. ;)
  • Serpa
    #1145
    hát nekem rohadt lassan jön.
    megvárom amíg vmi gyors helyre is felrakják.


    #1143ban mi van a képen?
  • Krezga
    #1144
    :D:D
  • _Vegeta_
    #1143
    Uuu bakker lattatok kepeket az uj FUNi Dragonball Z releasebol?
    Jok a szinek ennyi. Itt szidjak mint a szemetet. :)
    Kellett nektek szelesvaszozas. :)
    Itt egy elrettento pelda:
  • Jose870318
    #1142
    honnan lehet leszedni a dragon ball z-t.200.rész van meg,de tovább nincs ezért is kérlek mondjátok meg nagyon jó lenne.
  • _Vegeta_
    #1141
    Nah a DragonBox vol.1-bol mar megvan 3dvd. 1. 25+SP.
    Bar ez ujratomoritett hogy raferjen egy 4,5s dvdre, de teljesen jo lesz majd ha kiirom egy nyomtathato dvdre es ranyomom az eredeti labelt.
  • _Vegeta_
    #1140
    Relativ nekem szepen lejott de eltartott egy darabig. Mondjuk atlag 40k-50kval jott.
    Csak egyfajta ripp van fenn wmv9es gyonyoru. Ezekhez kedzdtem a feliratokat igazgatni.

    Bejelentes!
    Sajna lehet a reszek vegen levo elozetest megsem forditom le csak 50%at ertem, es nem tudok ertelmes mondatot gyartani belole. :(