6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Kergeles
    #1342
    Hol lehet manapság látni ezt a rajzfilmet?
  • _Vegeta_
    #1341
    Torrenten még nem lattam dboxot. Share.n lehet leszedegetni a dvdket ujrakodolva hogy raferjenek egy DVD5re.

    #134: Japanban.
  • Fluff
    #1340
    És varázsbabot hol lehet venni? :D :D
  • ronihun
    #1339
    Nah tehát a Dragonbox Z verzióját honnan lehetne leszedni?csak torrentről?
  • Drephis
    #1338
    manga (vagy nem?)
  • _Vegeta_
    #1337
    Mintha azt kerdezned melyik filmbol irtak a gyuruk ura konyvet.



  • Fluff
    #1336
    Uhh, nem gondoltam hogy ez ennyire egyértelmű kérdés.. de fogalmam sincs.
  • _Vegeta_
    #1335
    Most ez egy komoly kerdes volt??

    ronihun: Micsoda van neked? :)
  • ronihun
    #1334
    Nekem most megvan a GT nagyon nagyon szép kiadásban és sztem ez egy Dragonboxos kiadás...de nem vok benne biztos...Amúgy a Dragonboxokat csak torrentről lehet szedni?mert nekem a Z dragonbox kéne de nemtom hogy belekezdjek-e mert hát elég sok idő lenne:S
  • Fluff
    #1333
    Mi volt előbb, manga vagy anime?
  • _Vegeta_
    #1332
    Egyenlore csak Custom coverek vannak amik majdnem olyanok mint a Dragonbox coverek, de nem adom még fel, mert en csak olyat nyomtatok ki ami ugyanolyan mint a dragonboxos. :)
  • Serpa
    #1331
    és DragonBoxos covereket találtál már kiváló felbontásban, amit DVDtokba tehetek?
  • _Vegeta_
    #1330
    Semmi csak a borito. Mint a DragonBall Z egyenkenti kiadasoknal. A DragonBoxok limitalt peldanyszamban keszultek ezert adjak ki egyenkent is a dvdket. ;)
  • Serpa
    #1329
    lesz vmi új ebben az ápr-i kiadásban?
  • _Vegeta_
    #1328
    Kifujhatod magad, az egy remek pack sok jo cuccal. :D
  • _Vegeta_
    #1327
    Neem ez a most aprilisba megjeleno egyenkenti dragonball kiadasok (nemtok ra jobb nevet :)), egy dvd 6reszt fog tartalmazni. Szerintem nagyon jol neznek ki ezek a boritok es elvileg mindegyik dvdhez kap majd a vasarlo egy kis kulonlegesseget. :)
  • Serpa
    #1326
    a p.s. lemaradt.
    végre leért az összes rész, movie, SP, ...
    [kifújja a levegőt]
  • Serpa
    #1325
    pl erre

    ha igen, akkor KELLENEK nekem ^^
  • _Vegeta_
    #1324
    Jaaj a reszletek. :)

    Serpa: Melyikekre gondolsz? :))
  • Serpa
    #1323
    a blogon lévő coverek, DragonBoxos coverek?
  • macselek #1322
    Kár hogy a baloldalinál Son Goku Szeme nem fehér:( Se amúgy jül néz ki, mutathatnál pár oldalt is:)
  • _Vegeta_
    #1321
    Sajnalom, pedig az anime a manga nyomaba se er. :)
    Csak hogy miert is jo a kanzenban. :)
  • Fluff
    #1320
    Most néztem a readme-t: igen azt szedtem le :D de ha az nem jó akkor nem szóltam. Én csak azért szedtem le hogy meglegyen, amúgy nem különösebben érdekel, maradok az anime-nél.
  • _Vegeta_
    #1319
    A Bardock specialra Toriyama-sama aztmondta hogy: Ez egy olyan tortenet amit en keptelen volnek irni, de nagyon tetszik.
    A Trunks specialt pedig teljes egeszeben o irta. Az egyik WSJ-ba jelent meg extra chapterkent, utanna kiadtak a kotetekbe is. :)

    Az animebolt tulajaval beszedviszonyban vagyok es tole kerdeztem tudnak rendelni kanzenbant. Japan kereskedesbol es nemet kereskedesbol is. (A nemet sokkal hamarabb erkezik meg.) Darabonkent 3300HUF szoval huzos az ara, de en mar mondtam neki hogy tavasszal majd beruhazok 1-2darabra pl a 34.kotetre mert a sorozat veget Toriyama-sensei ujrarajzolta es kiegeszitette. (Pl. Vegeta: Barhogy is Kakarotto, egyszer legyozlek!) :)
    Lehet hogy eloszorre soknak tunik az a 3ezer/kotetert, de kegyetlen minosegi cucc. Foleg a boritok azok nagyon durvak na nem a grafika hanem a nyomtatas. :)
    #1314: A mozik azert olyanok mert moziba keszultek. Felkertek egy rendezot hogy csinalja meg es kesz. A sorozathoz nem kapcsolodik egyik se csak amolyan "lassuk a szereploket mas helyzetben is". :) Full filler. :)
    Ami az ovat illeti az egy konzoljatek footage videoja tehat nem ova.
    #1315: Ez azert nem lett volna szerencses, mert nem lehet ertelmesen kitolteni az idot. Nezd meg a filler reszeket amikor Goku a tulvilagi Tenkaichin harcol. :D Uncsi... vagy gondolj bele mit muveltek a narutoval a fillerek.

    #1317: Ugye a blogomon talaltad a linkeket? En mar leszedtem regen, de szamitogepes scannek sosem adjak vissza az elmenyt amikor az eredetit a kezedben tartod. :))
    #1318: Szerintem te a dbzsubbed scanneket kaptad le torrentrol, tevednek? Azokat jobb messzirol elkerulni. :)
  • Fluff
    #1318
    Én torrentről leszedtem az összeset egyben, ha kell a torrent fájl akkor elküldhetem.
  • Csaba42
    #1317
    Aham, és nagyon jók :). Csak sajna a Megaupload, ahonnan szedem le, limitálva van, így egy nap csak két tömörített mangát tudok leszedni :(. Ajj, miért nincs feltéve egyben??? :(:(
  • Fluff
    #1316
    Azok a mangák nem?
  • Csaba42
    #1315
    Hát igen, logikus lett volna így csinálni, pl. Cell után 7 év telik el, az alatt 3-4 Movie is megeshetett volna :). Az OVA Special pedig nekem is elég zavaros volt eleinte, de mivel annyira nem tetszett - ne értsen félre sneki: nagyon tetszett, de közel sem annyira, mint a többi -, ezért nem is érdekelt.

    Huh, most szedtem le pár Kanzenban-t, és rögvest meg akarom venni mind :P. Nagyon nyálcsorgatóak!!!
  • Fluff
    #1314
    A specialok rendbe vannak, azokat értem. De a mozikat nem tudom miért így csinálták, szerintem sokkal logikusabb hogy pl amikor a sorozatban eltelik 5 év akkor ez idő alatti történetet mutat be egy mozi. Van az az Ova, azt viszont fogalmam sincs hogy mi..
  • Csaba42
    #1313
    Egyedül csak a Bardock és Trunks Specialt lehet beilleszteni (bár utóbbit csak nehezen) a sorozatba, a többit nem. Ha érdekel, elmagyarázhatom, hogy miért, de szerintem nem neház kitalálni, ha belegondolsz a DBZ epizódjai történéseibe :).
  • Csaba42
    #1312
    Lenne egy kérdésem: kanzenban kötetet honnan lehet vásárolni? Nem szeretnék nagyon külföldi aukciós oldalakról vásárolni (e-Bay és társai), inkább valami boltféleség kellene, mint pl. a www.animebolt.hu Ismer valaki ilyet?
  • _Vegeta_
    #1311
    Ezt irtam enis lentebb. Amugy nekem is a DB a kedvencem annak volt egy jo kis kalandfilmes beutese a dbz mar tiszta akcio es abbol all hogy jon egy erosebb enemy akit le kell tolni.
  • Fluff
    #1310
    Megnéztem a 2. mozit. Király volt, de látom ezt nem lehet beilleszteni a DBZ idővonalába.. Már egyszer végignéztem a sorozatot, de a végefele már nagyon elcsépelt volt.. Nekem Dermesztőig tetszett nagyon. Na meg ugy ott a sima Dragon Ball, ami a kedvencem!
  • _Vegeta_
    #1309
    En azt mondanam eloszor nezd vegig a sorozatot utanna kezdj bele a mozikba. Csak azert mondom ezt mert a mozik egy teljesen "mas vilagban" jatszodnak csak ugyanazokkal a szereplokkel. :)
  • Serpa
    #1308
    Fluff!

    érdemes a magasabb peer számú pakkokhoz kapcsolódni és lehúzni, tapasztalat.
    Vegeta freeblog oldalán kinnt van némely, de rá is tudsz keresni share -en.
  • Fluff
    #1307
    Faszaa.. kösz a segítséget! Még annyit hogy a moviekat mikor kell megnézni? Mármint melyik DBZ rész után?
  • _Vegeta_
    #1306
    Aszpokerek mar idozitettek hozza .srt feliratot, ezert nekem elment a kedvem az .ass-ek keszetesetol, tehat igen van hozza. Persze tele van felreforditasokkal. :D
    "Start->Control Panel(Vezérlőpult)->Regional And Language Optios(Regionális és Nyelvi Beállítások?)->Languages fül(Nyelvek)->Install files for East Asian languages(Keleti nyelvek karakterkészlet telepítése?)->OK
    Ezután telepíti és már működik is."
  • Fluff
    #1305
    A Dragonboxos rippekhez(wmv) van már felirat? Mert akkor azt töltöm le. Ja és mit csináljak annak hogy látszodjon is valami a címükből? Kerestem valami keleti betűkészletet de nem találtam :s
  • _Vegeta_
    #1304
    Miert ne szeretnem, o az igazi Shonen. ;)
  • Fluff
    #1303
    Vegeta te aztán szereted a Dragon Ballt :D