6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • UltimateGamR
    #1059
    A demonoid külföldi torrent oldalról szedtem le a torrent fájlt!

    ahoz képest hogy majd 400an töltik le , van hogy 120k/secel jön le....
  • _Vegeta_
    #1058
    Mifele torrentrol beszelsz? :)
  • Krezga
    #1057
    Raw: a japán tévéből felvett változat, ami alatt tisztán japán hang megy, és nincs rajta semmilyen felirat.
  • Shep
    #1056
    Ez a GT RAW amiről írtok lentebb ez mi is pontosan?
  • UltimateGamR
    #1055
    + egy kis info!!!
    fentvan torrenten egy 46.3 GBos (kis) torrent letöltés ami tartalmazza az ÖSSZES DBZ moviet és specialt DVD kiadásban!!!
    (392 leecher és 1 seeder )
  • UltimateGamR
    #1054
    amugy már 106an töltik..... de a letöltési sebesség átlag 30-40k ami elég jó
  • UltimateGamR
    #1053
    na végre visszajött egy japán seeder , remélem lesz anyi esze hogy seedeli még nekem lenem jön :)
  • _Vegeta_
    #1052
    Nem fogod elhinni, masnak is. Te dontessz kell vagy nemkell. Ha nemkell nemszeded. Ha kell leszeded akarmennyivel is jon. Sott orulsz hogy egyaltalan elerheto valahol. Fillert nem fizecc erte.
  • zsolt2800
    #1051
    Ftp-ről vagy valami weboldalról,ezek a torrentek nekem nagyon lassan jönnek.
  • _Vegeta_
    #1050
    Ha megvan az 1es arany akkor nincs baj, sajna en mar nemtok besegiteni mert dvdn a cucc, mar csak nyomtatasra var. :)
  • UltimateGamR
    #1049
    ajj , nincs most seeder a RAWos GThez :( , eddig volt 3 is , remélem visszajönnek :(
  • _Vegeta_
    #1048
    Honnan mashonnan szeretned? A kiado sajat weboldalarol? :DDD
  • zsolt2800
    #1047
    Ezt a Dragonboxot csak torrentről lehet letőlteni?
  • _Vegeta_
    #1046
    Szerintem van olyan ami tamogatja de DVD lejatszokhoz nem ertek.
  • UltimateGamR
    #1045
    kb. 7 nap múlva lent lesz a GT RAW , amugy asztali dvd/divx lejátszóban lelehet játszani a wmv formátumot ???
  • _Vegeta_
    #1044
    le7. vegulis en annyira nem vagyok benne a tv biznicbe. :)
  • kill3r21
    #1043
    figy erre csak azt tudom mondani! Hogy ha pc-n megnézek egy Hd videot zsir szép
    na de TV-n ájjáj!!
    Vagy ott az xbox360 monitoron sem csunya,de HDTV-n lesett az állam
  • _Vegeta_
    #1042
    Hat biztos jo lesz, nemtudom... de egyik oldalon egy dragonbox the movies reviewben azt olvastam hogy valami eszmeletlen jol neznek ki azok a mozik szelesvasznuba. Ezert gondolom hogy olyan nagyon sokat nem szamitana mar az a duplafelbontas meg ketszeres adatsuruseg, bar kitudja. :)
  • UltimateGamR
    #1041
    tudnál a Dragon Ball GThez dísz borítókat ? ha már lekapom a RAWos verziót akkor jó lenne egy szép tokba beletenni a lemezt :)
  • kill3r21
    #1040
    nem azt mondtam hogy kell hozzá de ha már van az xbox miaat akkor csak megnézném mien batáragy tv-n egy kamehame :D:D
  • _Vegeta_
    #1039
    Koszi. ^_^
    Igazabol nem hittem volna hogy valaki olvasni is fogja, de ha mar egy valakinek hasznos amit odairok akkor szerintem megeri. :)
    OFF

    Bar sokaig nem akarom csinalni mert kozbe keszitem (csigalassuasaggal) asajat honlapom, ami csak Dragonballrol fog szolni + kicsi bleach, naruto, one piece is. Egy ilyen osszefogo adatbazis amit eddig sehol sem lattam, mindenhol csak bizonyos dolgok vannak kivesezve.

    Magyarorszagon szerintem gohansan.ini.hu a legmegbizhatobb Db oldal, de azt is ritkan frissitik.
    OFF vege :)

    Frezer: Ha mondjuk leszeded
    DragonBall Z 201-250

    《Dragon Ball Z》龍珠Z 第201-250话 DVD 【RAW&外挂字幕@動漫花園】
    http://share.dmhy.net/sharedetail.php?shareid=41355#bt 14GB

    DragonBall Z 251-291

    《Dragon Ball Z》龍珠Z 第251-291话 DVD 【RAW&外挂字幕@動漫花園】
    http://share.dmhy.net/sharedetail.php?shareid=41356#bt 11 GB
    valamelyiket a ketto kozul akk megoldhato egy kis "adat ekszcséndzs". Nekem mind megvan csak 151tol hianyzik es 151-200ig most szedem eppen. :)

    #1038: Nekem is sokaig tartott, de megeri a faradtsagot! Szerintem. :D Felirat lesz az en verziom kicsit kesobb de aszpoker pajtas azt mondta o is nekiall valamikor most ev elejen. Csak o srtket csinal en meg ssa-kat. ^^

    Gondom csak az hogy fogy a fenebe fogom leforditani az elozeteseket amik a reszek vegen vannak.. Addig megy hogy Ossu ora Goku! :D
  • UltimateGamR
    #1038
    Nekiestem a Dragon Ball GT RAWnak ( 21 Giga ) 1 hét és 3 nap mire lejön... LOOOOOL
  • FrezeR
    #1037
    majdnem. mellette lakom de ez nem változtat a lényegen :) milyen pakkot kellene lekapnom nekem?
  • Pheaper
    #1036
    jaja nekem is könyvjelzők között van :)
  • UltimateGamR
    #1035
    nagy király a blogod , minden nap nézem! nagyon frankó hogy kiteszed a letöltéseket meg a híreket , így tovább
  • _Vegeta_
    #1034
    Az altalam annyira imadott Funimation megvette a Dragonboxos felujitott DBZ reszeket. Ennyit lehet tudni es hogy jon 2007ben. Velemenyem szerint marhara sok ertelme nincs 1080ban leadni egy animet, mar a Dragonbox dvd9esnek eles es szep kepe van. (Persze ezt csak most mondom amikor meg nem lattam hogy mit hoztak ki belole) :)
    Jahh elvileg szelesvasznu lesz. (Levagnak a tetejebol, aljabol 16:9aranyura)

    #1033: Miert gondolod hogy HDTV ready tv kell hogy megnezd? :D A hdtv attol hdtv hogy magasabb a felbontasa. Akarmin is nezed mindig ugyanolyan jo lesz, tueles, szep kontrasztos kep... Nem kell hozza hdtv hogy elvezd a szepseget. ;)

    Szemelyszerint en max megnezem hogy mien lesz ha tudom, de kelleni biztos nemfog kelleni. Uutalom a Funimationt. :P
  • kill3r21
    #1033
    Hd finomság jájj az mekkora lenne még jo hogy van HDTV-m :):)
  • phalanx
    #1032
    erről lehet már tudni valami újat?
  • _Vegeta_
    #1031
    Full DVDre gondolsz? A rippeket kilinkeltem mar ide is meg az blogomra is kitettem. :)
    Full DVD-t nagyon nehez szerezni. Enis egy argentin forumrol linkeltem az elozot. :\
    Bar varhato folytatas, legalabbis aki feltoltotte ugy fogalmazott. Vegulis megoldhato hogy feltoltsuk ha sokaknak ez a kivansaga. :D
  • UltimateGamR
    #1030
    engem is érdekelne honnét lehet letölteni!!! ami az oldalon van az csak a vol1
  • _Vegeta_
    #1029
    Nezd meg a blogom. Amugy japan diszdobozos DVD kiadas egy vagon extraval es gyonyoru csomagolasban megtisztitott keppel.
  • kill3r21
    #1028
    gyerekek mi ez a dragon boxx? és honan lehet tölteni?? :D:D
  • _Vegeta_
    #1027
    Frezer! Tenyleg te nyiregyi vagy? Ha gondolod szivesen atkapom neked a cuccokat amik vannak, sott te is lekaphatnal egy pakkot es akk nekem 1el kevesebbet kene.

    Mar nagyon ossze akarom allitani a Diszdobozos Dragonball verziomat. :D
  • _Vegeta_
    #1026
    Valoszinu megveszem mindet igen, de mint diak egyenlore igen csekely honorariumot kapok ugyhogy ez egy "long term" elhatarozas. ;)
    Egy biztos: A Daizenshuu-kra nem lesz penzem, azok szinte megfizethetetlenek. :D

    Szerk: Jah bocs aszittem #1024re kerdezted. :) Szoval igen meglesz mindegyik resz. Most ugy allok hog DB full, GT full, Mozik full, Extrak full, es Z 1-150ig hianyzik 151-291, de folyamatban. Ha vegre meglesz ujra kikapcsolhatom a gepet estenkent. :D
  • FrezeR
    #1025
    meglesz minden rész neked?
  • _Vegeta_
    #1024
    Csak japan mangam van. ;)
    Bar most rendeltem meg a VIZ 11es kiadasat. Na mindegy szoval angolul csak vacak minosegu van. (Mindenhol a neten.) :(
  • laliking
    #1023
    mangat pls. kezd érdekelni :D
  • _Vegeta_
    #1022
    Nah lassan lassan minden meglesz ami "dragonbox related" cucc. Esetleg valakinek kell valami beloluk? Valamelyik extra vagy ilyesmire gondolok. Full reszeket en fel nem toltok sehova. ^^.
  • _Vegeta_
    #1021
    Ajanlatom a kovetkezo. Hagyd az animet a fenebe es toltsd le a mangat es azt olvasd el. Sokkal jobb mint az anime. ;)
  • Krezga
    #1020
    ezekután sokminden:D, harcolnak a robotokkal, majd jön Cell, aki elnyeli őket, akkor cellel harcolnak, aztán gohan ssj2-be megy át, Cell-t megölik.
    Ezután jön a Buu saga, itt Buu-val harcolnak, közben Majin(gonosz) Vegita eléri az ssj2-t, Goku-val harcol, majd sok harc Buu-val, aki külön vállik 2 énre-jó-rossz. Vegit, meg Goku eggyé válnak: Vegetto, de így se győzik le. Majd Goku átvált ssj3-ba, de így se megy, aztn a végén Buu kap a fejére egy baromi nagy Genki Damat, és kész:D