6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Fluff
    #1384
    Honnan lehet letölteni a RAW-os DB-khez magyar feliratot?
  • ronihun
    #1383
    Azért nincs mert annyi volt amennyit vettem:DAmúgy egy 2100 Ft...ami nem olyan drága sztem.
  • _Vegeta_
    #1382
    Ezen a comicsinvesten nem latok dragonballt biztos kulon kerdezni kell. Azaz csak magyar van de az is piszokdraga en a semictol rendeltem asszem 400HUF/db aron. ;)

    Amugy mennyibe fáj/db? :)
  • ronihun
    #1381
    Comicsinvest...:D Najó akkor most gyorsan készítek képeket aztán felrakom:D
  • _Vegeta_
    #1380
    Siess siess mar!! :))
    Honnan redelted hogy ilyen hamar megjott?
  • ronihun
    #1379
    Na megjöttek a DBZ mangák...Majd később teszek képet.
  • ronihun
    #1378
    Hát nem....:D De mondjuk még nincs sok még csak 10 mangám van abból a legtöbb Naruto 5 kötet...aztán Bleach 1 kötet a Dr.Slump 1 kötet,Yuyu hakusho 1 kötet,Rozsomák Sn!kt 1 kötet és DNAngel 1 kötet:D Egyelőreennyi:DD
  • _Vegeta_
    #1377
    Nem aprozod el. :DD
  • ronihun
    #1376
    Ja amúgy még van Bleach és Dr. Slump mangám ish:D Gondolom a Dr. Slumpot is szereted mivel azis Toriyama mestertől van :D
  • _Vegeta_
    #1375
    Ebben a pillanatban még igen csak gepen illetve megvannak a dragonball magyar kiadasai de az eleg vacak. :S
  • ronihun
    #1374
    LoL:D Na úgynézki hogy mostmár biztos hogy meglesz az 1-9-ig...Jeee...Majd rakok fel képet a Narutórol is csak nincs fényképezőm digitális és a scannert kábeleit bedugdosni meg nem volt kedvem...majd holnap...Amúgy neked csak gépen vannak mangáid?
  • _Vegeta_
    #1373
    Csak most ahogy csinalom az animehez a feliratokat, nezem hogy a hazankban megjelent mangat is! cenzuraztak. LOL
    Amikor Oolong Pafu-pafu-ra gondol ott a mangaban egy topless noi mell van viszont a magyar mangaban teljesen kihagytak ezt. :|
  • _Vegeta_
    #1372
    Johet jajajam, kivi vagyok ra. :)
  • ronihun
    #1371
    Jaja..Vizeset:D Örülnék ha vmikor a közeljövőben betudnék szerezni egy pár Kazenbant...nagyon szép:D
    OFF
    Amúgy ez off de Naruto mangát is gyűjtök most...abból már van egypár kötetem...ha véletlenül érdekel berakok a Naruto topikba pár képet:D
    ON
    Amúgy ha minden jól alakul akkor szülinapomra megkapom a DBZ 1-6-igot is és akkor majd meglesz 1-9-ig...juj de jó lenne:D
  • _Vegeta_
    #1370
    Melyik mangat rendelted? A Viz féle amerikai verziot? (Az nemrossz amugy) Majd kerunkszepen kepeket roluk. :))
  • ronihun
    #1369
    www.dbzgt.hu
    Vegeta:Azta ez nagyon szép...Én most rendeltem 3 DBZ mangát a 7. 8. 9. kötetet.Remélem hogy aezen a héten meglesznek...mármint holnaptól ezen a hééten...:D
  • _Vegeta_
    #1368
    Valaki kerdezte mien a kanzenban belulrol. Hat pl ilyen. :)
    espio: en nemtudok.
  • espio
    #1367
    Üdv... Tudna valaki adni egy linket ahol a Dragonballz Magyarországon leadott szinkronos részeit lehet letölteni jóminőségű avi fileformátomú fileokban? 7 év után újra kitört rajtam a feeling... Istenem, mennyire imádtam még régen, kölök koromban...
  • _Vegeta_
    #1366
    Borzaszto az uj FUNi kiadas mint mar emlitettem, a szinek pedig marhara nem olyanok mint az eredeti. :)

    Ronihun: Dragonbox dvdket nemnagyon lehet leszedni max Sharerol, de nezdmeg a blogom is. http://dbnetwork.freeblog.hu
    Ha viszont rippek erdekelnek javaslom a fansub csapat oldalat, oda fel-fel kerulgetnek reseedkent a reszek: http://share.dmhy.net ;)
  • ronihun
    #1365
    Segítsetek már légyszi...Tom hogy láma vok de nem tudna küldeni vki egy linket ahonnan le lehetne tölteni a Dragonboxokat?Nekem privibe is jó csak már keresem egy ideje és kéne...Előre is kösz
  • phalanx
    #1364
    uhh belekukkantottam ebbe az új angol nyelvü remasterelt widescreen verzióba... nagyon gáz hogy alulról felülről ilyen sok le van vágva, kár érte, pedig uncut verzió és a kép is nagyon szép tiszta

    jah és néhol még a szöveg is más mint az eredeti verzióba
  • _Vegeta_
    #1363
    Igen msnen beszeltem/lek vele. Elvileg megvolt neki a DragonBox Z vol 1 és 2 csak lemasolta es eladta oket.
    Nekem nemtetszik annyira amit csinal mert az eredetin eleg sok grain van ami kell szerintem oda, de o azt kiveszi belole es teljesen sima kepet kap. A szinek kicsit elenkebbek, plussz a hang igy picit gyorsabb ugye mert a magyar szinkron 25fps az eredeti dvd meg nem. :)
    De a menu amit csinalt a dvdhez tenyleg nagyon klafa. :)
  • phalanx
    #1362
    lol, ez lenne a felújított verzió? a színek nagyon csúnyák rajta :(
  • _Vegeta_
    #1359
    Szmoryboyék csinaltak. Tudom, mert miattuk hagytam abba a feliratok kesziteset hozza. :D

    Igen ez a francia opening sosem ment le, a franciaknak az volt az openingje ami nekunk. Amugy ilyen az eredeti csak nem franciaul enekelnek alatta.
  • sonic333
    #1358
    oké:)
    De ez amúgy sztem egy új release nem a dbhq-s mert van rajta opening/ending
    Erről jut eszembe ezt az openinget láttátok már?
    NÉZZÉTEK MEG:

  • _Vegeta_
    #1357
    Nem volt még hivatalos DB film. Tavolkeleten csinaltak egy filmet ami a dragonballbol vette a szereploket, fo cselekmenyt de alapvetoen semmi koze a dbhez.
    A keppel meg nemtom mibaj tenyleg regi es kamu, de jol nez ki.

    sonic333: Szerintem itt mindenki tud rola.

  • sonic333
    #1356
    hello

    ha valakit érdekel most megcsinálták a sima DB-t, DVD rip képpel magyar+japán hanggal
  • Drephis
    #1355
    volt már egy k*b@szott szar db film
  • Monoton
    #1354
    MEGINT???????????? O_O
  • ronihun
    #1353
    Ezz már régi kép...Ennek sztem semmi valóság alapja...legalábbis remélem mert film az nagyon szar lenne megint.
  • Drephis
    #1352
  • Monoton
    #1351
  • Fluff
    #1350
    Most esett le mi az a filler..
  • Drephis
    #1349
    jaaaa thx értem.
  • _Vegeta_
    #1348
    Jaj gyerekek egyikotok se beszel angolul? Ehhh
    Vegetat megoli Freeza. Innentol Goku harcol vele. Goku a harc soran atalakul SSJé. Aztan mindenkit fotamasztanak, Vegetat is. Utanna azonnal Dende atkuldi a foldre a feltamasztott lenyeket. Ezert, amikor Vegeta eloszor lat SSJ-t az az amikor Trunks megerkezik es legyozi Freezat. De a tv sorozatba nem egeszen ezt tortent, tobbi egyertelmu....

    Serpa: Nem. :\
  • Serpa
    #1347
    nem tudja vki mi van szmoryboy oldalával?
  • Fluff
    #1346
    Ez meg milyen videó? Egy mangás diavetítésnek nézem..
  • Drephis
    #1345
    nem értem a hibát. elmondanád röviden? mert nagyon érdekel.
  • _Vegeta_
    #1344
    http://www.youtube.com/watch?v=q2qGApdnqXg
    Nos mirol is beszelunk? Ilyenek miatt hangoztatom hogy az anime egy rakas szr. :)
  • _Vegeta_
    #1343
    A rajzfilm jelzo nem helytallo, biztos ugy ertetted hogy animet. A valasz pedig, a szamitogepeden.