6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • phalanx
    #1221
    én most néztem bele a bleach-be meg a one-piecebe ... de sajnos rá kellett döbbennem hogy az anime-kat nem nekem találták ki Db minden mennyiségben, de más animét nem birok elviselni
  • UltimateGamR
    #1220
    Melyik animet ajánlod ami ugyanolyan verekedős mint a DRAGON BALL ??? ne legyen benne sok poén , viszont legyen benne RENGETEG csata ! ( semmi szamurájos... )
  • _Vegeta_
    #1219
    Nagyon szivesen folytatasa kovetkezik valamikor a héten.
  • zsolt2800
    #1218
    Köszi a feltöltést!!!
  • _Vegeta_
    #1217
    Elindult a DBfeliratok! :)) Huu de kesz vagyok annyit sz@rakodtam vele. :|
    Meg azert lesz munka vele. :D
  • _Vegeta_
    #1216
    raw-db002.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/14937737/raw-db002.part1.rar.html

    raw-db002.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/14942666/raw-db002.part2.rar.html

    Egyenlore ennyi. :)
  • Serpa
    #1215
    jóó van na :P
    végig úgy gondoltam, h a RAW=TV -vel, a "TV special" pedig nem = a "special" -lal.
  • _Vegeta_
    #1214
    A rawnak mi koze a tvhez? :) A raw annyit jelent hogy valtoztatas nelkul az eredeti anyag. Lentebb mar irtam a Specialokat TVben adtak ugyanugy ahogy a TVepizodokoat. Innen a 4:3as keparany a mozikat pedig moziba adtak. Es azert toltheto le rawban mert japanban kiadtak DVDn,
    DragonBox Z vol.1 ->bardock special
    Dragonbox Z vol.2 ->OVA:), trunks special
    Dragonbox GT-> Gt special
    The movies-> A mozik+ 10th special
    es kedves emberek lerippeltek es felnyomtak. ;)

    The Fugitive: Esetleg probald meg a wakannal. Jobbat nemtudok mondani.
  • The Fugitive
    #1213
    Aha... és ha már ilyen elfoglalt vagy, és nem is várnám el, hogy fordítsd le az összeset, de akkor annyit mondhatnál, hogy hol találhatok olyan oldalt vagy progit, ami képes lefordítani a japán kézírást betűkre. nem fordítóprogi kell, azt találtam, azzal nem vagyok semmivel előrébb, hogyha beírom a kriksz-krskszokat, és lefordítja nekem angolra...
    szóval valami oldalnevet, vagy proginevet pontosíthatnál!
    kössz
  • Serpa
    #1212
    apropó!
    a moviekat, specialokat is leadták a TVben, h RAW verzióban is elérhetõek?
  • _Vegeta_
    #1211
    Ez maga a resz a felirat még nincs weben. ;)
    Feltoltom a reszeket hogy akinek nincsennek is meg azok is megnezhessek. :)
  • Serpa
    #1210
    majd ha 60 felett jársz, akkor fog érdekelni :)
    de remélem mire odaérsz, már réges-rég lennt lesz nekem a teljes.
  • _Vegeta_
    #1209
    Part2. Egessegetekre.
    raw-db001.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/14920863/raw-db001.part2.rar.html
  • _Vegeta_
    #1208
    Hat ird ki akkor hepburnnel. En most nem fogok nekallni vegigirni neked. :)
    Csak ki kell olvasni. ;)
    ブBu
    ルru
    マma
    とto
    孫Son
    悟Go
    空ku

    Apropo akit erdekel..
    raw-db001.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/14909267/raw-db001.part1.rar.html

    part2 még toltodik. :)
  • The Fugitive
    #1207
    2x is végigolvastam a blogodat, de nem találok rá sehol sem utalást! :(
    sztem félreértettél!
    nekem nem ilyen formában kellene pl.:
    Dragon Ball első része ---> ブルマと孫悟空
    hanem így (ugyanez) ---> Buruma to Son Gokü
  • _Vegeta_
    #1206
    Tudok, de most lusta vagyok hozza hogy belinkeljem. Blogomon megtalalod. ;)

    #1203: Remelem soha.
    #1204: Nem veres, hanem eroszakos. ORTT szerint, ahogy minden anime. ORTT egy nagy idiota bagázs. Inuyasha egesz mas teszta. Fuude utalom. :D

    Legkozelebb probald meg a mondanivalodat egy kommentbe besuriteni, mert gondolkodas nelkul torlom. Koszi! :)


    DragonBox Hungarian Subtitle Project, hamarosan! Mar nyomom fel az elso reszt egyenlore csak rapidshare-re. :)
  • GohanSSJ2
    #1205
    új logo?
  • GohanSSJ2
    #1204
    nem értem miért állitották le!! véres??? naés az inuyasha is!!! mégis meg! kitesznek egy 12-es karikát oszt csá!!!!!!!!!!!!!
  • GohanSSJ2
    #1203
    MIKOR LESZ MÁR A TV-BE??????????
  • The Fugitive
    #1202
    Hali!
    valaki nem tudja, hogy merre találhatnám meg a Dragon Ball Z-nek az eredeti japán címeit felsorolva?
    valahogy így gondoltam:
    http://www.answers.com/topic/list-of-japanese-dragon-ball-z-episodes
    az a baj, hogy itt csak 50 részig van :( kellene a többi is! ha valaki tud, segítsen! köszi
  • _Vegeta_
    #1201
    Hamarosan indul a project page. (.^^)
  • ronihun
    #1200
    Jah hát télleg lehet következtetni a logómból:D
  • _Vegeta_
    #1199
    Nem is lehetne masra kovetkeztetni a lokódból. ;)
    Nekem a narutonak kellett vagy 20resz mire megtetszett. A tobbihez nem. ;) Nehez volt mexokni naruto idiota hozzaallasat. Luffy ezzel ellentetben tiszta Son Goku. :))
  • ronihun
    #1198
    OFF
    Én a Narutot imádom,a Bleach is nagyon tetszik,a One piece-t ismerem de még nem néztem meg,a Märt nem ismerem de már ajánlották,és a Yaiba nagyon tetszett mikor elolvastam az oldaladon az első fejezetet...tom hogy off de amúgy van 4 Naruto mangám és vannak konzolos játékaim is meg stb...
    ON
  • _Vegeta_
    #1197
    Erdemes beprobalni, bar szerintem egy Bleach, vagy One-piece vagy akar Mär is ezerszer jobb. ^^
  • Serpa
    #1196
    a Narutoból csak a konzol(ok)ra készülő játék képeket láttam.

    a többi ismeretlen.
  • _Vegeta_
    #1195
    Aah keszul a FAQ is. :D

    Eloszor is nem eppen OVA -> #1189.
    Gyerekek namost a kovetkezo a helyzet.
    TV Special
    Ez annyit jelent hogy a Televizoban adtak le televizora keszult. Attol special hogy szakit az eredeti sztorival eredeti szereplokkel es a DragonBall univerzim egy masik reszet mutatja be. Toriyama-senseinek peldaul nagyon tetszett a Bardock special. Azt mondta, fantasztikus ez olyan tortenet amit en keptelen volnek irni. Mondjuk a Trunks story-t azt o irta, egyik manga mellett kaptak a rajongok egy special chapterkent a WSJ-ba.
    Moviek
    Ezek mint nevuk is mutatjak Moziba keszultek, eredetileg is 16:9es keparany a DragonBox dvdken is ezert szeleszvasznuak, nem azert mert az mien huppdejo.(Lasd mostani FUNi kiadasu Z DVD) Ezeket kulonbozo japan mester rendezok rendeztek, tobb poent most nem lovok le. A karakter design viszont ismet Toriyama-sensei munkaja. ^^
    OVA ????
    Eloszor is mi az OVA. Original Video Animation. Ez nem mond sokat ugye. Nekemsem. Az OVA-k lassan keszulnek evente 1-2-3 resz csak es jellemzojuk hogy sokkal kidolgozottabbak, mint a heti tarsaik. A legtobb Hentai OVA peldaul. :) És elegge dragak is, marmint az elkeszitesuk. Namost az allitolagos DragonBall OVA nem tartozik ebbe a kategoriaba, igaz hogy csak 2reszes tehat elmeletileg lehetne ova, de nem valami nagy koltsegvetesu a cucc szoval megse lehetne ova. Kicsit furcsa a helyzet mert azis meg nemis. En jobbszeretem ha csak Video Game Footage videonak cimezzuk az jobban raillik mint az ova.

    Mar csak azert is mondom ezt, mert van még egy ilyen játék video. Csak errol nagyon kevesen tudnak. Mar ide is belinkeltem tessek visszakeresni. Az egy Terebikko jatek, ilyen telefonos. Kerdeseket tesznek fel a DragonBallrol (krilin, goku stb) es meg kell valaszolni 1.2.3.4-es gombok. Azert aranyos mert pl a regi DragonBallos reszekbol is vannak benne reszletek, csak DBZ-s grafikaval. + van benne Kame-sennin fele makankosappo. Fincsi. :D

    Plussz meg letezik 2 erdekes video. Mindketto a DragonBall idejeben keszult es ilyen gyerekeknek tanito video. Tuzzel vigyazni kell, kozlekedes kozben vigyazni kell. Ezek is aranyosak nagyon. :)

    De valamit had mondjak mar el: A dragonballon kivul is van még anime. Csak azert mondom mert nem szabad leragadni egy valaminel, tovabb kell menni! Nekem még mindig a DragonBall a szivem csucske, de millio mas animet (foleg Shounen-t) nezek illetve mangat olvasok es legalabb olyan jok mint a DB sott! A Bleach pl sokkal felnotesebb, a Naruto meg sokkal gyerekesebb. hihi :)
    Sott tovabb megyek.. Toriyama-senseinek van még egyeb mangaja is. A Sandland, es a Kajiika nekem iszonyatosan tetszett. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

    huha jol sikerult kis szosszenet, lehet ctrl+v lesz a blogba is. :D
  • Drephis
    #1194
    hy az OVA special mért special? ezt nem értem
  • _Vegeta_
    #1193
    Ha még nem akkor ajanlom kezdj bele, nagyon meg fox lepodni DB-n kivul mi minden jot rejt még eme mufaj. ;)
  • Pheaper
    #1192
    db 4ever :)
  • _Vegeta_
    #1191
    Valaki beprobalta mar a topikcimben emlitett animek/mangak valamelyiket? Csak erdekel, ki mennyire tajekozott Shounen kategoriaba. :)
  • zole72
    #1190
    Üdv!

    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az összes részt?

    Előre is köszi.
  • _Vegeta_
    #1189
    Öh. Nekem is megvan mind, bar en nemnagyon tom feltolteni sehova. Az OVA (amugy nemaz) a dragonbox volume 2 egyik extra dvd-en volt, ami lassan le is jon nekem. :D
    Es azert nem ova mert eredetileg egy NES jatekra keszult footage video volt, amit kulon lehetett megvasarolni videokazettan a jatekhoz ezert lehetNE mondani ra hogy OVA de nemaz. Kesobb keszult ket bandai playdia-s jatek (megvannak csak emulator nemletezeik hozza :D) es itt mar eleve a jatekba operaltak be a footage videot. Ilyen interaktiv jatek volt amugy, szinte csak nezni kellett az animet. ^^
  • Serpa
    #1188
    aszpokernak megvan a DB trilógia összes movie-ja és special-ja RAW-os 704x390-es felbontásban.

    nemtom az "OVA" az a special?

    márcsak ezért is szeretnék bejutni
    tuti nem lennék lícser :)
  • _Vegeta_
    #1187
    Nemhiszem, raadasul a magyarnak nemsok ertelme ha eredetit lehet tokeletes minosegben beszerezni. ;)
    Azert nincs szinkron a 1-9, 11 reszekhez, mert akkor meg senki sem nezte, vagy vette fel. Ha lett volna ilyen mar evekkel ezelott elokerult volna valamien verzio. Emlekeztek a Buu-s reszekbol is mien szenzacio volt amikor kiderult hogy egy gyereknek ismerose volt az rtlnel es lemasolta az egesz Z sorozatot, de csak nehany maradt meg. (Csalad letorolte oket:))

    Serpa: Nemtom, nekem nemnagyon van olyasmi ami kellene. :)

    En tenyleg nemertem miert eroltetni egy animenel a magyar szinkront. Mar az A+osok is rajottek hogy az animek jobbak japanul. Meg arra is emlexem amikor regen tvztem, neha egy-egy nemet adon animet lattam (Record of lodoss wart is pl) azok is feliratosak voltak.
  • Serpa
    #1186
    nekem mind1ik japán nyelvű.


    én úgy emléxem, h a DB néhány részéből(az elején lévőkből) sehol sem lelhető fel magyar szinkron, h melyek azok a részek most nem tom.
  • Pheaper
    #1185
    neked melyikek magyarok ? nekem 1-9 eng 10-137 hun, vhogy meglehet az első 9 et is szerezni magyarba?
  • _Vegeta_
    #1184
    http://szmoryboy.freehostia.com/

    Az oldalt nagyon szeretnem megcsinalni, hiszen igy mindenkihez eljuthatna normalis magyar dragonball. Egyenlore viszont csak feliratokat csinalom egy kb 20 reszig es ha meg utanna is ugy jovok ki idougyileg akkor lehet megcsinalom magam egyedul is ha kell. De ez meg a kozeli jovo zeneje. :)
  • Serpa
    #1183
    stimmt :P


    olvasom, h aszpoker tölti fel vhova a magyar szinkronos DB RAW okat, hova is? :)

    ha megcsináljátok az oldalt, amiről beszéltek, néha én is tudnék feltölteni RAW os részeket, ha akarjátok.
  • _Vegeta_
    #1182
    Namost valamit tudni kell. A RAW az azt jelenti hogy az eredetihez kepest nincs rajta valtozas. Se vagas, se beleegetett felirat, se hang manipulacio csak az eredeti anyag. Az amerikaiak vagtak ill cenzurazznak mindent ezert hallani mindenhol hogy uncut meg hasonlok. Japanban nincs olyan hogy uncut, erdekes volna megcsinalnanak valamit es leadnak megvagva. :) Hentaiban is csak "kockaznak". :D

    Egy szo az szaz... teljesen vagatlan ugy ahogy anno a japan tvbe leadtak. elejetol vegeig felujitva. stimm? ;)