6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • _Vegeta_
    #979
    Fogtam a php kodot mellepakoltam a kepeket, es a php cimet bemasoltam a fejlecbe es muxik. kopkopkop:)

    Nos akkor
    banner
    Flashback3.ttf
    simsum.ttc
    Asszem ez igy jo lesz bar csak most veszem eszre a simsum 10mega :D no nembaj feltoltjuk... Igy legalabb mindenkinek lesz keleti karakterkeszlete. :D
  • Pheaper
    #978
    jók a bannerek
    hoghy csináltad a php t képekben meG?:)
  • Krezga
    #977
    Királyos!:D
  • _Vegeta_
    #976
    Vegre nalunk is valtozik a bannerkep. Ma este feltoltom a PSDt+a font fileokat es barki csinalhat majd bannert. ;)
  • _Vegeta_
    #975
    Koszi. Azert valtoztattam meg, mert ide is dinamikusan valtozo bannert tervezek. :)

    BKt minden Dragonball kedvelonek!
  • Krezga
    #974
    Jó a banner!:D
  • _Vegeta_
    #973
    Valaki elolvasta egyaltalan? :D

    Banner: Velemeny?
  • _Vegeta_
    #972
    Az utolso harom oldal szines volt eredetileg. Itt megtekinthetitek.

    http://www.sg.hu/galeria/1039939510/10399395101166736731.jpg
    http://www.sg.hu/galeria/1039939510/10399395101166736763.jpg
  • _Vegeta_
    #971
    Waaaaaaaaaaa végre végre végre errre vartam miota :D
    Dragon Ball vs One Piece Special
    Nagyon ottvan. Ezek ketten nagyon keszen vannak. :D
    Olvassatok el megeri!!! :D
  • laliking
    #970
    ugy legyen :)
  • _Vegeta_
    #969
    A feliratokrol nem tudok tul sok jot mondani. Vizsgaidoszak van es egy csepp idom sem marad ra sajnos. Vizsgaidoszak utan gozerovel nekiulok es csak a DB feliratokkal fogok foglalkozni. :)
  • Balyy
    #968
    A 774. hozzászólásban vannak torrent linkek!
    Elég sok méretben de megéri letölteni mert jó minőség és japán szinkronos! Feliratot meg találszz hozzá sok helyen csak legfeljebb hozzá kell igazítani! A topik házigazdája elméletileg csinál hozzá zzír feliratot de az még sztem elég sok idő! Kérdezném is tőle h hogy áll vele?
  • mikusmate
    #967
    Hello!
    Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy nem tudtnátok valami FTP címet adni, ahonnan le lehetne tölteni minden epizódot és minden filmet? Esetleg priviben, ha ezzel valakit zavarok... És ha esetleg olyat kérdeztem ami le van írva valahol, akkor bocsi, csak nem volt most kedvem végigolvasni az egész topicot (mert már haverom nagyon rágja itt a fülemet, hogy kérjek neki valami címet). Előre is köszi
  • _Vegeta_
    #966
    Ezt most mire irtad? :)

    Djemba: Letezik az AF egy fanfic -> jelentesenek nezz utanna. Egy tag csinalja es nagyon szepen rajzol. De tudni kell ez nem hivatalos. Toriyamanak koze nincs hozza (ellentetben a GThez volt némi koze) tehat sose lesz belole animacio. Illetve a manga se lesz kiadva sehol. Amugy szvsz kozelebe se er Toriyama munkaihoz.
  • Djemba
    #965
    AF létezik????
  • laliking
    #964
    átneveztél a topikot? :O
    értelem... Tv, Mozi, DVD témában sztem egyértelmű hogy nem a játékokról van szó...
  • _Vegeta_
    #963
    Hat nemhiszem hogy kidobtak volna, ugyhogy valszeg megvan nekik. :)
  • Krezga
    #962
    talán csak az eRTéeL-nek:D
  • _Vegeta_
    #961
    Magyarorszagon nem lehet kapni Dragonballt DVDn. Kicsit ha nyugatabbra mesz ott mar lehet. Ha vasarolni akarsz ezer netes bolt van term. kulfodi.
    http://www.dragonbox.ca/ Ezt az oldalt tudom ajanlani ha nagyon sok penzed van.
    Szinkronosan pedig nincs meg az osszes resz senkinek. :)
  • year
    #960
    hali!

    Vki nem tudná megmondani, hogy hol lehetne megvenni az összes részt dvd-n ( természetesen szinkronosan ) vagy , esetleg letölteni vhonnan? linket please :)
  • _Vegeta_
    #959
    Hihihi
    A DragonBOX MOVIES-t learaztak kicsit igy csak 26,250.00 yen ami 42,763.83 huf. :D Szinte ingyen van. :)
    DragonBOX MOVIES
  • _Vegeta_
    #958
    DRAGONBALL Z Atsumare! Goku world(あつまれ!悟空ワールド)
    Dragon Ball Z Televikko Atsumare Goku World
    Sajnos csak Francia subbal. :(
    Es ugyanez Youtubeon sub nelkul:
    Elso resz
    Masodik resz
    Harmadik resz
  • Pheaper
    #957
    lol :P
  • _Vegeta_
    #956
    Gyáááááááá
    Zsenialis kep! :D

    Na mara is van egy rovid hirem: One Piece Dragon Ball crossover varhato. Ugyanis Toriyama es Oda Eiichiro kozosen osszeulnek es alkotnak valamit. Jájdejó a kovetkezo Jumpba lesz ha mindenigaz.
    Forrás:
  • laliking
    #955
    np, mostmár biztos kezekben van ;)
  • _Vegeta_
    #954
    Bocsi volt itt egy olyan hozzaszolas ami nagyon zavarta a szemem. ^^
  • laliking
    #953
    php-t nem lehet belerakni, de javát igan asszem...

    (én vok a topik eredeti nyitója... olvasgattam is a hszeket ha volt új, erre egyik nap benézek: házigazda: vegeta... bár jobb is így. ő jobban ért hozzá. csak azt sajnálom hogy már nincs az adatlapomon... )
  • _Vegeta_
    #952
    Csak szolj es szivesen torlom, ujrairhatod. ^^
    Amugy flashbe nemvagyok jartas tudom nem bonyolult, de igy vizsgaidoszak elott nem mennek bele. :)
  • InfectedMann
    #951
    ha php -t nem is flash -t lehet...
    így akartam...

    (fuck, hogy VIP -nek kell lenni, hogy szerkesszem a hszeimet)
  • InfectedMann
    #950
    erről a php -s dologról kérdezd meg a moderátorokat. ha php -t flash -t lehet. igaz nemvagyok ez action script guru.
  • Pheaper
    #949
    lehet ide is sztem :)
  • _Vegeta_
    #948
    Nemszeretem az onkenyuralmi rendszereket itt mindig az lesz amit a tobbseg szeretne. :)
    Amugy tenyleg nagy lenne ez ide.

    Vajon a topic fejlecbe lehet irni php kodot? Lehetne nyomatni bele egy kodot hogy x idonkent valtogassa a bannert. Klassz lenne. :)

    más:

    Kanzenbanokat senki se toltotte le? Nagyon szepek a szines oldalak. En mar ki is véstem. ^^
  • InfectedMann
    #947
    nekem a mostani jobban tetszik
    de te vagy a topicvezető, te döntesz :D
  • _Vegeta_
    #946
    Hehe.. mit szolnatok egy ilyen bannerhez? :D
    [center]
  • _Vegeta_
    #945
    Egy kepecske a Kanzenban-bol. :)
  • zsolt2800
    #944
    Jó lenne, ha ez megjelene nálunk felirattal,szép lenne a polcon egy eredeti magyar feliratos dragon ball dvd box set.
  • _Vegeta_
    #943
    Húúúúú ez a szkenn még szebb mint az elozo amit talaltam mondjuk az nem is a Kanzenban volt. :)
    Kanzenban 01
    A tobbi is megvan ha valakit erdekel csak akkor linkelgetek. :)
  • _Vegeta_
    #942
    Dragon Ball a Dr. Slumpba:)
  • _Vegeta_
    #941
    Feliratot talalsz az animeaddictson vagy a feliratokhun. ;)
  • ToCsEk
    #940
    Tudtok adni oldal címet ahonna tudok részeket letölteni? Vagy nekem jó torrent is a léyneg hogy magyar nyelvű vagy feliratos legyen.