4495
  • nimrod45
    #650
    Van Chip Fooz (nemtom hogy kell leírni) valami köze ehhez a borzadályhoz? (Az a designer, akit a D. channelen is gyakran mutogattak)
  • DJ Skyline
    #649
    túl sok a szárny:| mintha valamelyik újabb NFS részből szabadult volna a kocsi
  • Magoo
    #648
    Najó....most már tényleg lelövöm magam mert már elég a flood-ból...de egy utsó kép akit érdekel:
    Concept
  • Magoo
    #647
    Ehh...a belső valami iszonyat ronda....
    Belső
    és még egy képecske...(habár nem szeretem ezt a KITT kinézetet)

    MIÉRT NEM CAMAROOOOO????? :(
  • Magoo
    #646
    legalábbis az orrán nincs :D
  • Magoo
    #645
    Az az autó az nem KITT! Az egy sima Mustang...
    Akkor végre belinkelem a lustábbaknak:



    ergó nincs kobra logó...
  • KnightRider
    #644

    Haladni kell a korral :D

    Nem olyan rossz ez, gondolj csak a TKR-re, az mekkora tirpákság volt. Nekem egyedül az a kobra logó nem tetszik a kocsin, enyhén product placement szaga van :P
  • Broafka
    #643
    ez valami borzalmasan néz ki KITT-nek ez az autó!
    én a régi KITT-et akarom!
  • KnightRider
    #642

    Az új nemzedék :D

  • KnightRider
    #641

    A képek a fórum elején. Nagyon badass gép :D
  • Magoo
    #640
    ez talán többet segít:
    http://youtube.com/watch?v=_Li88exquV8
  • Magoo
    #639
    ezt csekk nini:
    http://youtube.com/watch?v=cnXt5lA5d28
    nekem feketének tűnik a felni :)
  • kenderzen
    #638
    KiTT on drift >
  • kenderzen
    #637
    1000millio% hogy lesz majd éjszakai illegális gyorsulási verseny városban:DD
  • Magoo
    #636
    Szégyen ez a Mustang szerintem...
    Semmi egyediség, semmi lélekszerűség nem sugárzik belőle...Annyira jó lett volna az új Camaro! Abban minden xarság nélkül ott az élet, mintha arca lenne! Ráadásul az orrán kapásból ott a légbeömlő amibe bevágva a futófényt, már kész is KITT! :)
  • kenderzen
    #635
    ez a mustang kb olyan mintha 1 imprezát raktak volna kitt-nek :) bocs az OFF-ért:/
  • alicante
    #634
    Szia KnightRider!
    Ha nem szeretnél segíteni, akkor kérlek írd meg azt is. Köszönöm!
  • kenderzen
    #633
    ez a mustang kész vicc szerintem . akkárhogy is nézzük röhelyes , gondolom szépen perkált a ford hogy nem a camarot választották mert az lett volna szerintem az ideális kitt. az legalább normális formatervezés és sokkal inkáb futurisztikus mint ez a szutyok mustang . jobban is beleolvad 1 belvárosi forgalomba , jo persze hogy rögtön szemetszurna az is de kicsit diszkrétebb mint a mustang arra ránéz az ember és rögtön 1 versenyauto jut az eszébe .szerintem sokan lesznek igy akik kiröhögik rögtön én azt is megértem hogy a gyerekeknek befogjönni de elvileg ez a sorozat nem a foxkidsnek készül ugyhogy megintcsak aztudom mondani hogy vicc:xD.
    szerintem a camaronak jobban örült volna mindenki .
  • kill3r21
    #632
    új SPM? hol láttad? kivi lennék rá énis :)
  • KnightRider
    #631

    Na, lehet, hogy nem fognak örülni azok, akik nem tudnak angolul, de...

    Ezt a Knight Rider Online fórumába írtam és a DeviantArtos journalomba is betettem. Igazából az van benne, ami az előző hozzászólásomban, csak bővebben:

    Dear Knight Rider fans!


    As much as the Knight Rider community is shocked or at least amused by the introduction of the new Kitt, let us try to remain objective.

    Let's face it, Knight Rider is 25 years old. It's a long time. Many things could happen during 25 years. The two world wars together were as not long as 25 years. 25 years ago the Trans Am was a good car. It looked badass, it had a certain character. The show gave it a new dimension, making Kitt a character of his own. With the wittiness of William Daniels, we fondly remember our good old Kitt.

    25 years have passed. The Trans Am, while still a good car, now has a quaint charm, remembered only because of Kitt. Let's face it, without Knight Rider, only some car enthusiasts would have remembered it.

    25 years have passed and the traditional concept of Knight Rider seems to re-emerge from dormancy. It is not some ill-concieved attempt of revival like TKR or Knight Rider 2000/2010. It's still one man who tries to make a ifference, driving the best of all cars.

    After 25 years, the show needs a face-lift. Although we remember Kitt the Trans Am and Michael the Hoff, they have become old. And, to quote dear old Mickey from Rocky 3: "You know, presidents retire, generals retire, horses retire." The Hoff is not a charm-boy action hero anymore as well as the TA is not the coolest car around.

    They have chosen the Mustang as the new Kitt. For us, old fans, it seems strange or even blasphemous. However, for those who have never or lttle known Knight Rider, they see a black badass talking car doing some spiffy action. They see a young loner on a crusade who helps the innocent, the helpless and the powerless but for them, it does not matter that this young loner is not Michael Knight anymore.

    25 years have passed and those who enjoyed the original show as kids and youngsters are adult people, many of them have children of their own by now. The new generation is here and for them, Knight Rider will be about Justin Bruening driving a souped-up Mustang, te same way as for us, Knight Rider means David Hasselhoff driving a souped-up Trans Am.

    I don't know exactly what this new show will be. It is destined to be different from the original as the world has changed much since the 80's. But it has potential for the new generation the same fashion as the original series had a potential for us, older fans. Many of us old Knerds will always compare the two and, of course, say that the original was better. At least I will, I know that even before seeing one single episode of the new series. But now, let us give a chance for te next generation of Knight Rider. It deserves it.

    Thank you for reading this little defense of mine and feel free to comment.
  • bertino
    #630
    [bólint és tapsol]
  • KnightRider
    #629

    Gondolatban gezdem elfogadni ezt az új Kittet. Oké, sosem lesz már az igazi, de ez már a 21ik század, a mi kedves, öreg Kittünk már nem "a jövő autója". Mustang lett, oké, a fene megette. Mustang folyik a csapból is, a Ford meg most jól kihasználja, amit a Pontiac nem tett meg '82-ben: le merem fogadni, hogy minden ötödik percben elhangzik majd a Ford Mustang szókapcsolat (ha valaki nem tudná, a Pontiac annak idején nem engedte, hogy Kittet Pontiacként emlegessék, így már az első évad második felétől is csak "fekete sportkocsi"-ként utaltak rá). Nekünk, régi fanoknak kissé szentségtörés, hogy az autótervezés világában ekkora böszmeséget... de, akkor is, mi már egy régebbi nemzedék vagyunk, ahogyan az eredeti Knight Rider is abból való. Mi, akik kiskölyökként rajongókká váltunk, mostanra felnőttünk, szerintem egyeseknek közülünk családja, gyerekei vannak. És azok a gyerekek épp úgy fognak ámulni-bámulni az új Kitten, mint mi a régin.

    Úgy megy ez, mint a Star Treknél. Egy vén Trekkie, aki az eredeti 1701-es röpködésén nőtt föl, úgy néz Picard kapitányra és a sleppjére, mint a véres rongyra. Mi is hőbörgünk, hogy fujj, miféle szörnyedvényt tettek meg ezek Kittnek. De egy mai kölyöknek nem tehetik oda a számunra megszokott Trans Amet, ahogy mi is néztünk volna, ha a mi időnkben mondjuk egy 50-es évekbeli batárt tettek volna meg egy új sorozathoz Kittnek.

    Szóval, kedves rajongótársak, adjunk egy esélyt az új Knight Ridernek. Eleve elrendelt, hogy számunkra sosem fogja azt az élményt nyújtani, mint Michael knight és a Knight Kétezres, de egy esélyt megérdemel tőlünk.

  • DJ Skyline
    #628
    a képek lemaradtak :| mind1, az oldalon megtaláljátok (ugot2know kommentjéből kiindulva)
  • DJ Skyline
    #627
    fekete felnit rá, így olyan mintha a Sema Show-ra, vagy egy Tuning & Stereo kiállításra készülne az autó

    többi kép:





    cikk, kicsit lehúzzák az új KITT-et :D
  • bertino
    #626
    azok a felnik nem illenek oda D:
  • ugot2know
    #625
  • KnightRider
    #624

    Eléggé ambivalens érzéseim vannak az új Kittel szemben. A Mustang kissé szokatlan, de hát a 80as években a Trans Am volt az. A műszerfal design kissé egyszerű, de azt csak a távirányítós kocsiban láttuk még (hoppá, többé nem az ülésbe "varrt" törpe vezeti Kittet), a "sztár" kocsi belsejét meg nem lehetett fényképezni. Az új SPM meg nagyon durva!
  • kill3r21
    #623
    Mostmár Hivatalosan Is!!!!! Knight Rider is Back! Jeeee :D
  • Magoo
    #622
    A magyar kiadású első évad elég necces...
    Én Angliából rendeltem (persze szinkron nélkül) 4.000 forintért (postaköltséggel együtt) amazon.co.uk-ről! 10.000 forintot nem ér a szinkron sztem!
    Nagyon el van szállva ez a magyar piac...
    Amerikában a Blu-ray és HD DVD-n filmek 3-4-5 ezer forint között mozognak...nálunk minden HD film 9-10 ezer. Necces...
  • alicante
    #621
    Az üzenet KnightRidernek szólt:-).
  • alicante
    #620
    Én is nagy rajongója vagyok a Knight Ridernek. Olvastam, hogy neked megvannak digitalizálva a részek. Igazából ajándékba szeretném adni valakinek, aki szintén nagyon kedveli, de sajnos nincs lehetőségem letölteni sehonnan. Az első évadnak is nagyon örülnék, ami most jelent meg. Elég brutális az ára sajnos, ezért úgy gondoltam, előbb megkérdezlek, nem tudnál-e javasolni valamilyen megoldást erre a helyzetre. Köszi!
  • Magoo
    #619
    Nos, bár sokszor cáfolták, jelen állás szerint valószínünek tűnik, hogy a régi KITT (ala 3rd Gen. Pontiac TransAm) is fel fog tűnni az új Knight Rider pilot-ban...bár lehet hogy csak szétszedett állapotban
    Hát majd meglátjuk
    íme az infó forrás:
    http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=80503210&blogID=333078155
  • KnightRider
    #618

    Szépek, csak régiek. Kitt akkor a legújabb kocsi volt, ezek már most vénecskék. Valami új kell, hogy megbámulják az utcán, hogy nézd már, milyen jó kocsi, de nagy vonalakban szériaautó, hogy beilleszkedjen a környezetbe.
  • DJ Skyline
    #617
    én ezeket látnám szívesen KITT helyén

    3-dik generációs Camaro
    4-dik generációs Camaro
    4-dik generációs Firebird
    Corvette C5
    Corvette C4

    bár nem mai darab szinte egyik sem, de ettől függetlenül jól mutatnának szerintem!
  • Magoo
    #616
    Nah ez már pöpec :D
  • KnightRider
    #615

    Ilyesmire gondoltál? ;)

  • Magoo
    #614
    Ha már mindenképpen újítani akarják akkor ennek a gyönyörűségnek az orrába pakolják a futófényt szerintem: Camaro KITT 2008
    Természetesen feketében :) Mekkora ász volna már sztem...
    a Camaro-nak tuti markáns vonásai vannak és olyan mintha emberi arca lenne, mint régen a Firebird-nek...
  • ryhdeksan
    #613
  • KnightRider
    #612

    Végül is nem lenne annyira szörnyű Mustangként, de az érzékelősávot ne így oldják meg. Az eredeti Kitt orra is más volt egy gyári Trans Amhez képest, ha ennél a gépezetnél megoldják és normálisra lefesik (értsd: lakkfeketére :D ) akkor azt mondom, elmegy.

    Amúgy a Pontiac cég is elmehet a messzibe, hogy még mindig nem engedik, hogy hivatalos Knight Rider projectben az ő kocsijukat használják. Arról elfeledkeznek, hogy a márkát az egész világon Kitt ismertette meg. Akármilyen kocsi lesz az új Kitt, biztos, hogy jelentősen megnő a "standard" kocsik iránti kereset, mégha Zsiguliból is építenek Knight Kétezrest a filmesek. A Pontiac elszalaszt egy óriási lehetőséget...


    Amúgy meg, személyes véleményemként megjegyzem, hogy szívesen látnám Kittet új Corvette-ként vagy Camaróként (Bumblebee az új TF filmben).

  • Magoo
    #611
    Már leírtam ott de itt is mondom: Infók szerint a kép hivatalos, de még a futófényt nem dobták be az orrba ezért akik a képet lőtték, utólag hogy érzékeltessék a KITT hatást, belenyomtak PS-ben egy ilyen genya futófényt...ezért olyan amilyen...de ettől függetlenül, még igaznak tűnik a hír a külföldi oldalak alapján