4495
  • DJ Skyline
    #570
    ez magyar! :OO el sem hiszem, lehet meglesz az összes rész, ha rajtam múlik :OO istenem, régi álmom teljesülne! hát erre rákell állni, igaz vagy 30GB amit lekell szedni
  • DJ Skyline
    #569
    akit érdekel egy fizetős oldal, ahonnan letudja szedni az ÖSSZES részt (leszámítva az utolsó 11 részt a negyedik évadból), az írjon egy privátot nekem, és adom a linket! nem tudom szinkronos-e vagy nem, most szedem az egyik részt megnézni!
  • KnightRider
    #568

    Újabb műszerfalam
  • KnightRider
    #567

    Tökéletesen ergyetértek. Igen, volt az elején egy-két érdekes stock car, a pilot csak úgy hemzseg a "standard" Trans Amektől, amiket még a demo filmből vágtak be a végleges változatba...
  • Magoo
    #566
    Valószínüleg nem replika, hanem tényleg használták valahol az első évad legelső részeiben. Gyakran voltak ott ilyen elbaxott Kitt-ek amik több ponton is hibádzottak. Aki képes ezért a lelakott, hasznavehetetlen, működésképtelen, papírnehezékért 30 milliót kiadni, az ritka nagy barom sztem! :)
    akkor inkább építek egy totálisan valósághű és sokkal funkcionálisabb (na jó nem fog ugrani és egyéb) autót 5 millióért! Ez amit eladnak, max eszmei értékű lehet, mert használták a sorozatban...ám ez a tény nem ér 30 millát. :)
  • KnightRider
    #565

    Azt írja, eredeti. Hát nagyon nem. Nézzük csak meg a részleteket:

    - hiányzik az elsötétített hátsólámpa burkolat, csak a standard Pontiac plexiüveg maradt meg

    - a műszerfalon a LED kijelzők színe teljesen inkorrekt, kerek zöld színű nem is volt (MPH, RPM kijelzők)

    - a kapcsolótáblákon a kapcsolók nem voltak ennyire a szélén, volt rendes pereme a konzoloknak

    - üzemmód kapcsolóktól balra lévő kijelzősorokon nincs meg a függőleges csíkozás

    Első szemrevételezésre már látszik, hogy a gépezet csak replika, nem is a minőségi fajtából. Az alsó- és tetőkonzol azonban szép munka, azt rendesen megcsinálták...


  • bertino
    #564
    főleg ott... secperc és lesz gazdija
  • Broafka
    #563
    ha valóban olyanokattud mint az eredeti, akkor egy kicsit olcsón adják! :DDD
    miért nincs nekem 30 millióm? :_(

    biztos hamar el fog kellni! :(
  • DJ Skyline
    #562
    KITT eladó, 30 millióért
  • David01
    #561
    Ügyes. Grat.
  • KnightRider
    #560
    Kitt műszerfal. Én alkottam
  • Broafka
    #559
    viszont ami még nem tetszik hogy a scanner és KITT beszédpanelje az ugyanaz, szóval hogyha megy a scanner jobbra-balra akkor olyan mintha KITT is beszélne! ez marha gagyira sikeredett sajnos
  • Broafka
    #558
    a scannert soha nem sikerült még senkinek se normálisan eltalállni :)
    vagy nagyon fényes, vagy nagyon gyors... ennek pl az nem tetszik hogy baromi világos és amikor bekapcsolódik akkor így felvillan az egész...

    de belülről eddig ez a legrealisztikusabb, az tetszik
  • DJ Skyline
    #557
    KITT Replica videókat érdemes megnézni, elég korrekt darab!
    és a cég oldala...nem semmi, kormány 160.000 Ft :O
  • Broafka
    #556
    szemétség!
    bár mondjuk az Aston Martin a kedvenc kocsim, és a Batmobil is érdekes, szal ennek ellenére lehet hogy megnézem! :D
  • KnightRider
    #555

    Áhh, nem érdemes!

    Az egy órás műsorban 3 másodpercig mutatják Kittet, a töbi James Bond kocsijairól meg a Batmobile-ról szól. Csak Kitt nevével akarták eladni a műsort a tvéújságban...
  • Beast Machine
    #554
    szerdán 10kor én nézni fogom
  • DJ Skyline
    #553
    én is! :| de még 4x lefogják adni, íme! :)
  • Broafka
    #552
    basszus! megakartam nézni, és elfelejtettem, áááá :(
  • kaczko erzsébet
    #551
    uuuuuuuuuuuu ez nagyon jó imádom imádom imádom knighttttt raiderrrrr
  • KnightRider
    #550

    Köszi!

    Amúgy FIGYELEM, KNIGHT RIDER RAJONGÓK!!!

    27-én Szombaton, este 8-kor a National Geographic Chanelen dokumentumfilm lesz a Knight Riderről. Nem kamu! Híres filbeli autók sorozat, Kittről fog szólni az epizód. Ne múlasszátok el!!!
  • DJ Skyline
    #549
    baromi jó!
  • KnightRider
    #548

    Köszönöm szépen!

    OWNZORok ők ketten, nemde? Na meg Adrianne és Hellstorm doki...

  • Broafka
    #547
    húúú, wow!
    ez kurva jó lett :)
    Góliath + KARR ;)
  • Csabesz6
    #546
    lol!:D tökjó:D
  • KnightRider
    #545
    Mirror Universe Knight Rider klip by én :D
  • Broafka
    #544
    igen, ez fent van a nightrider.hu-n :)

    "Only see voices, what the fuck?" :D
  • báttyó02
    #543
    ezen beszartam D:DDDDDDDDDDDD
  • Hajnalcat
    #542
    törölt hozzászólás
  • Web mester
    #541
    Jó volt a Goliátos rész. Most Vasárnap lesz a második része!
  • zoliii
    #540
    én nem heccelek senkit sőt nem is akarok
  • Magoo
    #539
    Te miért hecceled az embereket?
    Ezzel boldog vagy? ha igen, akkor hajrá, de itt sztem mindenki ignorálni fog téged mostantól...
  • zoliii
    #538
    neked lehet
  • Serpa
    #537
    gagyi
    mielőtt vki belekötne.
  • Serpa
    #536
    poszter alapján gatyi lesz.


    első trailerre leszek kiváncsi.
  • zoliii
    #535
    neked is örülök
  • bertino
    #534
    pompás, örültünk, hogy láttunk, viszlát
  • zoliii
    #533
    Bármit is mondtok szerintem akkor is jobb mint a régi én már meguntam a sorozatott jöhett a nagy film.
  • DJ Skyline
    #532
    szerintem fake
    már csak azért is,mert a képen egy Koenigsegg van! persze,Májkel beújított egy Königre a Pontiac után! :D
    sőt szerintem az az autó van a plakáton amit fentebb linkeltem,vízszintes tükrözés és kész! :) egyeznek a fényvisszaverősédek a 2 autón ha megnézitek
  • Broafka
    #531
    na... megszólalt az anti Knight Raider-ista!
    ez tényleg szörnyű egy kicsit, én KITT-et akarom, nem pedig ezt a kis szart!
    hol van a jó öreg Pontiac? :(
    és hol van májkül?
    nélküle nem nájt rájder a film :(