4495
  • KnightRider
    #690

    Michael visszavonult 1990-ben, mert kiégett. Hasselhoff szerint ezt már előrevetíti a 4ik évad, A rózsák illata c. epizód. Szóval Michael visszavonul, 1991-ben meegbukik egy utazási irodával és csak züllik. Kittet időközben szétszerelik, alkatrészei többségét eladják és elkezdik fejleszteni a Knight 4000-t.

    Szerencsére a KR2000-t kihagyja az új sorozat.
  • w77d
    #689
    nagyon köszönöm a pontos választ :)
  • DJ Skyline
    #688
    kicsit elkapkodtam a végét, megmarad a régi KITT mint KITT, mint autó teljesen új lesz
  • DJ Skyline
    #687
    a Nehéz örökség az a bevezető epizód, avagy hogyan lesz Michael Long-ból Michael Knight, ki és mi az a K.I.T.T., stb! a KR 2000 az meg egy film, ami mondhatjuk úgyis, hogy a sorozat filmes folytatása, ugye Michael nem tudom hogy visszavonult-e, de visszatér a színre, KITT új külsőt meg ilyesmiket kap, de megmarad a régi, stb! bővebben, de ez független a sorozattól!
  • w77d
    #686
    sziasztok!
    megvettem a teljes első évadot. ezzel kapcsolatban lene 2 kérdésem: van egy olyan epizód, hogy Nehéz örökség, ez tulajdonképpen a kezdőrész? én valami ilyesmit hallottam, de akkor miért került a csomag legvégére? És a DVD-k közt feltüntetnek még egy Knight Rider 2000 epizódot is, ami nem szerepel a netes epizódlistában! Erről tudnátok nekem valamit mondani(mindenképpen sorrendben akarom megnézni, de ezt az epizódot nem tudom sehova tenni)?
  • KnightRider
    #685

    Kitt lelkéről: ha meghallgatod, Mike Tracer leszólja kittet, hogy:
    -Ha még egyszer ezt csinálod, Kitt, cukrot öntök a benzintankodba.
    Erre Kitt:
    -Na azt szeretném én látni!

    Úgy látom, meglesz a baráti csipkelődés az új Michael és az új Kitt között is.
  • spike0007
    #684
    Először egy kétórás pilot (bevezetö) epizód lesz! Aztán ha tetszik az embereknek és jó lesz a nézettség, akkor a tervek szerint az NBC 22 részt kér! Egyenlőre ennyit lehet tudni!
  • DJ Skyline
    #683
    arról van valami info hogy hány részes lesz? vagy mik a tervek?
  • spike0007
    #682
    Értem! Kiváncsi leszek milyen lesz az új K.I.T.T, lesz-e neki lelke mint az elődjének meg beszólásai! Szerintem egyébként lesz!
    Prisonman: David is szerepel a pilotban egy cameo erejéig!
  • KnightRider
    #681

    spike0007: Az új Kitt nem a régi, egy teljesen különálló entitás (Knight Industries Three Thousand)

    PrisonMan: mutatják a régi kormányt, meg a félig elbontott Trans Amet, a motorházteteje nincs meg, szabadon kilátszik a hajtómű.
  • PrisonMan
    #680
    Én nem láttam benne a régi KITT-et.. Biztos nem figyeltem eléggé
    Egyébként akkor David benne lesz vagy nem? Csakmert olvastam olyan híreket, hogy nem..
  • spike0007
    #679
    Az ám nagyon jó! Látjuk a régi K.I.T.T--et a régi kormányt! Szerintem a régi K.I.T.T.-ből kap az új is hogyis mondjam a régi K.I.T.T. lesz beépítve az új kocsiba meg még egy csomó tulajdonsága képessége "gigabájtja" csak felturbózva!:) Már alig várom hogy láthassam és ugye a főszereplő Justin leszögezi hogy nem remake-ről hanem folytatásról van szó!:)Csúcs bár mondjuk ezt már abból hogy Mike Tracer a fia lesz Michael Knight-nak sejteni lehetetett!
  • SlayR
    #678
    Asztak*rva kezdem egyrejobben várni
  • KnightRider
    #677

    Új KÉT PERCES trailer/werk:



    Vajon mi történt az eredeti Kittel? Úgy tűnik, félig szét van szerelve.
  • spike0007
    #676

    Állítólag kevéssé ismert színészek lesznek a főszereplők, ez minden sorozat kezdetén így van,de azért a képen látható öregúrat már ismerhetjük innen-onnan! De főleg az X-menből! Ő azért már ismertebb színész!
  • spike0007
    #675
    Sziasztok! Szerintem jó az új kitt és jól lesz a sorozat is! Régen odavoltam és máig oda vagyok a pontiacért, de haladni kell a korral és ez a mustang nagyon ott van a szeren! Knight Rider: Jó lett a photoshopos kép! Retro a fielingje!Jók a videók!
  • DJ Skyline
    #674
    Makrók / Videó beszúrása
  • PrisonMan
    #673

    Hogy kell beilleszteni a videót?
  • KnightRider
    #672

    Kis update:

    A hang, amelyet itt hallunk, nem Will Arnett, az új Kitt. A Knight Rider Online belső informátora szerint ez a videóanyag egy hónapos, amikor még sem a műszerfal, sem a CGI nem volt kész és Arnett sem dolgozott még a hanganyagon. Így tehát a Karr-szerű hang és a Momo kormány nem lesz az új sorozatban.
  • DJ Skyline
    #671
    fú, kicsit lassabbra vehették volna a military nem tudom mi után a szöveget:D nagyon ellett hadarva! kb így 10x megnézve, meg itt-ott megállítva hogy eltudjam olvasni a szöveget, úgy már értettem belőle valamit! aztán lehet nekem kell gyakorolni még angolból a hallott szövegértést :D
  • KnightRider
    #670

    Új promo!

  • KnightRider
    #669

    Huszárkodtam egy kicsit Photoshopban, hogy milyen lehet(ne) az új intro...



    A nem éppen HD minőség miatt elnézést kérk a Photoshop Michael Knightjaitól :D
  • KnightRider
    #668

    Oh, igen, elnézést :D

    Úgy hallottam amúgy, hogy a műszerfal még nem végleges, az igazi Kitt műszerfal még nem készült el. Így volt ez '82-ben is :D
  • Bullitt
    #667
    Az nem mama, hanem MOMO.
  • KnightRider
    #666

    A futófény és a zene tetszik, a kígyós jel kell a támogatás miatt (product placement), hogy miért írták a kormányra, hogy "mama", azt nem tudom (talán Kitt is csak a mamára gondol, József Attila nyomdokain :D ). Szerintem a műszerfal nem ilyen lesz, a mama csak vicc :D
  • Magoo
    #665
    bazz....momo kormány, xar futófény, elqrvult zene, és egy elbaxott vipera vagy cobra vagy mittomén milyen kigyó jel a kocsin...kb ennyit szűrtem le a teaser-ből.
    ez nem ajándék, inkább virgács a rajongóknak! :D
  • KnightRider
    #664

    Egy kis karácsonyi ajándék minden rajongónak:

    Knight Rider 2008 teaser trailer
  • M@TriX
    #663
    jah ahhoz a robosztus Mustanghoz nem illik ez a személyiség...

    de majd meglátjuk mit főznek ki, szerintem elqúrják ;) az nagy divat
  • KnightRider
    #662

    Jajj, csak TF style ne legyen. Így is gagyi volt az a film...

    Amúgy meg, ahogyan Michael mondja a Túlélő lélek című epizódban, a kocsi csak egy halom vas, nem az számít. A lényeg Kitt személyisége.
  • DJ Skyline
    #661
    pl Saleen is átalakította az egyik Mustangjukat (S281 Extreme) a Transformershez! szerintem szívesen vették volna, ha egy újabb filmes autót kéne készíteniük!
  • M@TriX
    #660


  • M@TriX
    #659
    egy fake Concept, bár mondjuk sokat tanulhattak volna a jelnelegi készítők, pl, hogy belecsempészni egy kis valamit a régi gépből, pl felnik...



  • M@TriX
    #658
    még talán ez nem lett volna olyna rossz választás...

  • M@TriX
    #657
    ennél azért jobb, bár nem sokkal

  • M@TriX
    #656
    tudtommal a srác mögötti az alap a fekete amik lentebb is vannak és ez itt linkelve az SPM fokozat. akkor aztán végképp elkúrnák, hogyha alapban ilyen "über" lenne.. az végképp a sorozathoz méltatlan lenne
  • Magoo
    #655
    ha jól tudom az nem az SPM fokozat, hanem a szimpla alap kinézete KITT-nek.
  • M@TriX
    #654
    az NFS-es hátsó szárny meg röhej, biztos nehéz lett volna egy neves tunningcéget megkérni egy igazán KITT-es tunningra...
  • KnightRider
    #653

    SPM/Attack mode
  • kill3r21
    #652
    de az uj SPM et még mindig nem láttam....kngiht te honnan vetted ezt? :D
  • KnightRider
    #651

    A belső még csak egy concept render, köze sem lesz ahhoz, amit majd látni fogunk. Én láttam 1981-82-ből Kitt concept képeket, volt, amin Ferrari, volt, amin Nissan Z-8-as volt az autó, mert akkor még nem volt Trans Am, legalábbis a 3rd gen nem. Eltervezték, hogy ilyen lesz, meg olyan lesz, és a végén megkaptuk a TA-t a LEDes műszerfallal. A végleges Knight 3000 műszerfala sem ilyen lesz.

    Amúgy nekem az iMac billentyűzettől csöppet ledobta az agyam az ékszíjat. Az azért vicces :D